NB II: Belényesi triplájával nyert a Balmazújváros

2014.05.18. 20:08
A labdarúgó NB II 28. fordulójában a Balmazújváros hazai pályán a triplázó Belényesi Miklós vezérletével 4–0-ra legyőzte a sereghajtó Tatabányát.

NB II, 28. FORDULÓ
BALMAZÚJVÁROS–TATABÁNYA 4–0 (1–0)
Balmazújváros, 400
néző. V:: Karakó (Galán, Kulcsár)
BALMAZÚJVÁROS: Mester – Vachtler, Bakos, Papp F., Németh Á. – Bokros, Müller, Demjén, Mokánszki (Oláh G., a szünetben) – Belényesi (Murák, 84.), Vólent (Szőllősi, 78.).
TATABÁNYA: Dombai – Gyürki, Ludánszki I., Zámbó, Almási – Kovács I. – Móri (Birtalan, 80.), Szabó R., Bakos, Kis Sz. – Batizi
GÓLSZERZŐ:
Belényesi (1–0) a 38., Belényesi (2–0) az 53., Vólent (3–0) az 59., Belényesi (4–0) a 65. percben
Pajkos János: –
A szünet utáni játékunk kreatív gólokkal párosult, úgy érzem, sikerült átlépnünk az árnyékunkat végre, és ilyen különbséggel is megérdemelten nyertünk.
Bozsik Péter: – A második gólig jól tartottuk magunkat, azután, ahogy lenni szokott, összerogytunk, és már a buszon éreztük magunkat, mire visszajöttünk a meccsbe, már túl késő volt.