H. Á. 2020.09.02 13:50 Frissítve: 2021.05.20 23:58

FÉRFI VÍZILABDA OB I, 2020–2021, ADATBANK

A 16 csapatos bajnokságban ettől az idénytől kezdve változik a lebonyolítás: megszűnik a két csoport, a résztvevők az alapszakaszban a forgatási tábla szerint oda-vissza alapon játszanak egymással, így alakul ki a végeredmény. Ez alapján a 15. és 16. helyezett csapat kiesik majd, míg a 14. helyezett osztályozót vív az OB I/B első helyezettjével. Az alapszakasz 1-4. helyezettjei a rájátszásban döntik el az érmek sorsát - a sorozat versenykiírása itt érhető el.

 

A RÁJÁTSZÁS ADATBANKJA

AZ ALAPSZAKASZ VÉGEREDMÉNYE
1. Szolnoki Dózsa 30 27 2 1 470–239 +231  83
2. OSC Újbuda 30 25 3 2 437–229 +208  78
3. FTC-Telekom 30 26 4 441–233 +208  78
4. BVSC Zugló 30 23 2 5 431–264 +167  71
5. A-Híd VasasPlaket 30 22 1 7 342–215 +127  67
6. Budapesti Honvéd SE 30 15 3 12 322–302 +20  48
7. UVSE Hunguest Hotels 30 13 5 12 283–318 –35  44
8. ZF-Eger 30 13 4 13 303–328 –25  43
9. PannErgy-Miskolc 30 11 5 14 288–325 –37  38
10. PVSK-Mecsek Füszért 30 9 5 16 279–333 –54  32
11. Metalcom Szentes 30 10 2 18 252–367 –115  32
12. Kaposvári VK 30 10 1 19 290–393 –103  31
13. Szegedi VE 30 7 3 20 256–337 –81  24
14. Debreceni VSE 30 4 1 25 239–415 –176  13
15. Tatabányai VSE 30 3 1 26 213–403 –190  10
16. KSI SE302226281–426–145 8

ALAPSZAKASZ

1. FORDULÓ
2020. augusztus 29.

UVSE Hunguest Hotels–DVSE 13–9
Szolnoki Dózsa–Kaposvári VK 16–8
TVSE Vízilabda Kft–METALCOM Szentes – elhalasztva
ZF-Eger–KSI SE 4–13
OSC Újbuda–SZVE 19–10
PVSK Mecsek Füszért–BVSC Zugló 12–12
Honvéd–PannErgy-Miskolc 9–10
2020. augusztus 30.
FTC-Telekom–A-Híd VasasPlaket 18–8

2. FORDULÓ
2020. szeptember 2.

TVSE Vízilabda Kft–A-Híd VasasPlaket 1–9
Szolnoki Dózsa–BVSC Zugló 13–12
ZF-Eger–Kaposvári VK 9–4
PVSK Mecsek Füszért–PannErgy-Miskolc 10–9
OSC Újbuda–KSI SE 21–8
Honvéd–DVSE 12–9
UVSE Hunguest Hotels–METALCOM Szentes 9–8
FTC-Telekom–Szegedi VE16–6

3. FORDULÓ
2020. szeptember 5.
OSC Újbuda–Kaposvári VK 10–5
Szolnoki Dózsa–PannErgy-Miskolc 19–4
Honvéd–METALCOM Szentes 11–9
UVSE Hunguest Hotels–TVSE Vízilabda Kft 11–8
A-Híd VasasPlaket–SZVE 9–8
FTC-Telekom–KSI SE 17–9
ZF-Eger–BVSC Zugló 6–11
PVSK Mecsek Füszért–DVSE16–5

4. FORDULÓ
2020. szeptember 12.

Budapest Honvéd–TVSE 15–6
Szentes–PVSK Mecsek Füszért 6–5
DVSE–Szolnoki Dózsa 7–15
Kaposvári VK–FTC-Telekom 8–17
KSI SE–SZVE 8–10
UVSE Hunguest Hotels–A-Híd VasasPlaket 9–7
PannErgy-Miskolc–ZF-Eger 9–9
BVSC Zugló–OSC Újbuda 11–12

5. FORDULÓ
2020. szeptember 18.
FTC-Telekom
–BVSC Zugló 13–9
2020. szeptember 19.
OSC Újbuda
–PannErgy-Miskolc 16–6
ZF-Eger–DVSE 17–10
Szolnoki Dózsa–METALCOM Szentes 16–9
PVSK Mecsek Füszért–TVSE Vízilabda Kft 11–10
Honvéd–UVSE Hunguest Hotels 8–9
SZVE–Kaposvári VK 8–9
A-Híd VasasPlaket–KSI SE 15–9

6. FORDULÓ
2020. szeptember 23.
Honvéd–A-Híd VasasPlaket 7–6
Szolnoki Dózsa–TVSE Vízilabda Kft 17–5
METALCOM Szentes–ZF-Eger 7–7
DVSE–OSC Újbuda 1–19
PannErgy-Miskolc–FTC-Telekom 4–17
BVSC Zugló–SZVE 19–9
Kaposvári VK–KSI SE 16–15
UVSE Hunguest Hotels–PVSK Mecsek Füszért 8–8

7. FORDULÓ
2020. október 3.
FTC-Telekom
–DVSE 23–7
OSC Újbuda–METALCOM Szentes 25–6
ZF-Eger–TVSE Vízilabda Kft 14–4
Szolnoki Dózsa–UVSE Hunguest Hotels 14–8
PVSK Mecsek Füszért–Honvéd 9–9
SZVE–PannErgy-Miskolc 6–17
KSI SE–BVSC Zugló 10–20
A-Híd VasasPlaket–Kaposvári VK 22–6

8. FORDULÓ
2020. október 7.

PVSK Mecsek Füszért–A-Híd VasasPlaket 10–16
Honvéd–Szolnoki Dózsa 6–15
TVSE Vízilabda Kft–OSC Újbuda 3–18
METALCOM Szentes–FTC-Telekom 6–21
DVSE–SZVE 9–9
PannErgy-Miskolc–KSI SE 15–10
BVSC Zugló–Kaposvári VK 18–7
UVSE–Hunguest Hotels ZF-Eger 8–11

9. FORDULÓ
2020. október 10.

ZF-Eger–A-Híd VasasPlaket 6–8
Szolnoki Dózsa–OSC Újbuda 10–7
PVSK Mecsek Füszért–FTC-Telekom 5–14
Honvéd–SZVE 20–2
TVSE Vízilabda Kft–Kaposvári VK 6–7
METALCOM Szentes–BVSC Zugló 6–13
DVSE–PannErgy-Miskolc 8–12
UVSE Hunguest Hotels–KSI SE 15–10

10. FORDULÓ
2020. október 17.
OSC Újbuda–A-Híd VasasPlaket
ZF-Eger–FTC-Telekom
Szolnoki Dózsa–SZVE
PVSK Mecsek Füszért–KSI SE
Honvéd–Kaposvári VK 15–6
TVSE Vízilabda Kft–PannErgy-Miskolc
METALCOM Szentes–DVSE 9–10
UVSE Hunguest Hotels–BVSC Zugló

11. FORDULÓ
2020. november 7.
FTC-Telekom–TVSE Vízilabda Kft
OSC Újbuda–UVSE Hunguest Hotels 14–10
ZF-Eger–Honvéd 13–17
Szolnoki Dózsa–PVSK Mecsek Füszért 18–7
Kaposvári VK–PannErgy-Miskolc 17–10
SZVE–METALCOM Szentes 11–5
KSI SE–DVSE 11–12
A-Híd VasasPlaket–BVSC Zugló

12. FORDULÓ
2020. november 18.
Szolnoki Dózsa
–A-Híd VasasPlaket 17–8
PVSK Mecsek Füszért–ZF-Eger 8–9
Honvéd–OSC Újbuda 5–11
TVSE Vízilabda Kft–SZVE 10–14
METALCOM Szentes–KSI SE 11–9
Kaposvári VK–DVSE 14–13
PannErgy-Miskolc–BVSC Zugló 8–11
UVSE Hunguest Hotels–FTC-Telekom 3–15

13. FORDULÓ
2020. november 25.

FTC-Telekom–Honvéd 13–5
OSC Újbuda–PVSK Mecsek Füszért 14–6
ZF-Eger–Szolnoki Dózsa 12–9
BVSC Zugló–DVSE 18–8
Kaposvári VK–METALCOM Szentes 14–15
SZVE–UVSE Hunguest Hotels 13–10
A-Híd VasasPlaket–PannErgy-Miskolc 12–4
KSI SE–TVSE Vízilabda Kft 14–12

14. FORDULÓ
2020. december 5.
FTC-Telekom–Szolnoki Dózsa 14–15
OSC Újbuda–ZF-Eger 14–5
PannErgy-Miskolc–METALCOM Szentes 11–11
BVSC Zugló–TVSE Vízilabda Kft 21–7
Kaposvári VK–UVSE Hunguest Hotels 11–12
SZVE–PVSK Mecsek Füszért 8–8
KSI SE–Honvéd 12–15
A-Híd VasasPlaket–DVSE 12–5

15. FORDULÓ
2020. december 12.

FTC-Telekom–OSC Újbuda 12–16
Kaposvári VK–PVSK Mecsek Füszért 13–11
SZVE–ZF-Eger 11–12
KSI SE–Szolnoki Dózsa 5–15
DVSE–TVSE Vízilabda Kft 7–10
BVSC Zugló–Honvéd 13–9
A-Híd VasasPlaket–METALCOM Szentes 16–4
PannErgy-Miskolc–UVSE Hunguest Hotels 11–11

16. FORDULÓ
2021. január 16.

SZVE–OSC Újbuda 7–15
KSI SE–ZF-Eger 10–13
Kaposvári VK–Szolnoki Dózsa 7–18
BVSC Zugló–PVSK Mecsek Füszért 13–8
PannErgy-Miskolc–Honvéd 6–7
DVSE–UVSE Hunguest Hotels 4–8
METALCOM Szentes–TVSE Vízilabda Kft 16–10
A-Híd VasasPlaket–FTC-Telekom 5–8

17. FORDULÓ
2021. január 23.
METALCOM Szentes
–UVSE Hunguest Hotels 9–7
DVSE–Honvéd 10–15
PannErgy-Miskolc–PVSK Mecsek Füszért 12–9
BVSC Zugló–Szolnoki Dózsa 
Kaposvári VK–ZF-Eger 10–15
KSI SE–OSC Újbuda 5–17
SZVE–FTC-Telekom 8–9
A-Híd VasasPlaket–TVSE Vízilabda Kft 23–6

18. FORDULÓ
2021. január 30.

KSI SE–FTC-Telekom 7–17
Kaposvári VK–OSC Újbuda 6–15
BVSC Zugló–ZF-Eger 7–3
PannErgy-Miskolc–Szolnoki Dózsa 10–11
DVSE–PVSK Mecsek Füszért 7–12
METALCOM Szentes–Honvéd 13–9
TVSE Vízilabda Kft–UVSE Hunguest Hotels 9–13
SZVE–A-Híd VasasPlaket 7–9

19. FORDULÓ
2021. február 3.

TVSE Vízilabda Kft–Honvéd 7–13
PVSK Mecsek Füszért–METALCOM Szentes 10–6
Szolnoki Dózsa–DVSE 18–5
ZF-Eger–PannErgy-Miskolc 10–10
SZVE–KSI SE 15–10
A-Híd VasasPlaket–UVSE Hunguest Hotels 9–4
OSC Újbuda–BVSC Zugló 10–9
FTC-Telekom–Kaposvári VK 13–9

20. FORDULÓ
2021. február 27.
BVSC Zugló
–FTC-Telekom 11–10
PannErgy-Miskolc–OSC Újbuda 8–15
DVSE–ZF-Eger 10–15
METALCOM Szentes–Szolnoki Dózsa
TVSE Vízilabda Kft–PVSK Mecsek Füszért 9–8
UVSE Hunguest Hotels–Honvéd 10–10
Kaposvári VK–SZVE 14–12
KSI SE–A-Híd VasasPlaket 9–15

21. FORDULÓ
2021. március 10.
PVSK Mecsek Füszért–UVSE Hunguest Hotels
TVSE Vízilabda Kft–Szolnoki Dózsa
ZF-Eger–METALCOM Szentes
SZVE–BVSC Zugló
KSI SE–Kaposvári VK
A-Híd VasasPlaket–Honvéd
OSC Újbuda–DVSE
FTC-Telekom–PannErgy-Miskolc

22. FORDULÓ
2021. március 11.
UVSE Hunguest Hotels–Szolnoki Dózsa 8–19
DVSE–FTC-Telekom 6–14
METALCOM Szentes–OSC Újbuda 6–20
TVSE Vízilabda Kft–ZF-Eger 9–9
Honvéd–PVSK Mecsek Füszért 7–12
BVSC Zugló–KSI SE 19–6
PannErgy-Miskolc–SZVE 8–8
Kaposvári VK–A-Híd VasasPlaket 9–10

23. FORDULÓ
2021. március 27.
Szolnoki Dózsa–Honvéd 18–8
ZF-Eger–UVSE Hunguest Hotels 9–13

OSC Újbuda–TVSE Vízilabda Kft 17–6
SZVE–DVSE 10–6
KSI SE–PannErgy-Miskolc 0–5 – játék nélkül
Kaposvári VK–BVSC Zugló 12–19
FTC-Telekom–METALCOM Szentes 18–9

A-Híd VasasPlaket–PVSK Mecsek Füszért 14–3

24. FORDULÓ
2021. március 31.

SZVE–Honvéd 8–9
KSI SE–UVSE Hunguest Hotels 11–11
Kaposvári VK–TVSE Vízilabda Kft 10–9
BVSC Zugló–METALCOM Szentes 23–11
PannErgy-Miskolc–DVSE 16–10
A-Híd VasasPlaket–ZF-Eger 11–5
OSC Újbuda–Szolnoki Dózsa 15–15
FTC-Telekom–PVSK Mecsek Füszért 15–4

25. FORDULÓ
2021. április 14.
A-Híd VasasPlaket–OSC 11–8
FTC–Telekom Waterpolo–Tigra–ZF–Eger 16–8
BVSC Zugló–UVSE Hunguest Hotels 21–8
Kaposvári VK–Budapesti Honvéd SE 7–18
PannErgy–Miskolci VLC–Tatabánya 14–5
Debreceni VSE–Metalcom Szentes 10–9
KSI SE–PVSK Mecsek Füszért 9–9
Szeged–Szolnoki Dózsa 6–16

26. FORDULÓ
2021. április 17.
TVSE Vízilabda Kft–FTC-Telekom 3–10
UVSE Hunguest Hotels–OSC Újbuda 7–16
Honvéd–ZF-Eger 11–8
PVSK Mecsek Füszért–Szolnoki Dózsa 11–22
PannErgy-Miskolc–Kaposvári VK 13–12
DVSE–KSI SE 13–12
METALCOM Szentes–SZVE 6–5
BVSC Zugló–A-Híd VasasPlaket 10–7

27. FORDULÓ
2021. április 28.

ZF-Eger–PVSK Mecsek Füszért 18–11
SZVE–TVSE Vízilabda Kft 11–9
KSI SE–METALCOM Szentes 9–13
DVSE–Kaposvári VK 11–13
BVSC Zugló–PannErgy-Miskolc 21–12
A-Híd VasasPlaket–Szolnoki Dózsa 9–11
OSC Újbuda–Honvéd 10–10
FTC-Telekom–UVSE Hunguest Hotels14–8

28. FORDULÓ
2021. május 1.

Honvéd–FTC-Telekom 7–12
PVSK Mecsek Füszért–OSC Újbuda 6–12
Szolnoki Dózsa–ZF-Eger 23–6
DVSE–BVSC Zugló 13–20
METALCOM Szentes–Kaposvári VK 9–8
TVSE Vízilabda Kft–KSI SE 9–11
UVSE Hunguest Hotels–SZVE 15–8
PannErgy-Miskolc–A-Híd VasasPlaket 3–9

29. FORDULÓ
2021. május 5.

ZF-Eger–OSC Újbuda 11–16
TVSE Vízilabda Kft–BVSC Zugló4–18

METALCOM Szentes–PannErgy-Miskolc 9–14
UVSE Hunguest Hotels–Kaposvári VK 9–9
Honvéd–KSI SE 17–8
PVSK Mecsek Füszért–SZVE 9–7
DVSE–A-Híd VasasPlaket 1–19

Szolnoki Dózsa–FTC-Telekom 7–11

30. FORDULÓ
2021. május 1–2.
TVSE Vízilabda Kft–DVSE 6–4
UVSE Hunguest Hotels–PannErgy-Miskolc 7–3
Honvéd–BVSC Zugló 10–18
PVSK Mecsek Füszért–Kaposvári VK 16–9
Szolnoki Dózsa–KSI SE 17–9
ZF-Eger–SZVE 10–9
METALCOM Szentes–A-Híd VasasPlaket 7–16

OSC Újbuda–FTC-Telekom 9–7

2021.06.24 09:26:51

Vízilabda SZABÓ GÁBOR

Csepregi Gábor csapat-, majd szövetségi kapitányaként három olimpián járt a válogatottal.

2021.06.17 22:01:36

Vízilabda CSURKA GERGELY

ALAPVONAL. Hogy épp most jelenik meg ez az írás, az egyáltalán nem véletlen. Ma egy éve annak, hogy Benedek Tibor, ez a nagyszerű vízilabdázó, edző és apa búcsút intett nekünk – örökre.

2021.06.09 21:26:14

Vízilabda S. TÓTH JÁNOS

ALAPVONAL. Nem magyarázat, hanem tény: a járvány szilánkokra zúzta az FTC türelmes munkával felépített pólós sikercsapatát.

2021.06.09 17:24:28

Vízilabda MTI, Cs. M.

A magyar női vízilabda-válogatott játékosa már készen áll az ujjsérülését követően.

2021.06.05 18:33:03

Vízilabda LAKNER GÁBOR (összefoglaló), HARMATH ÁKOS (percről percre)

Varga Dénesék 16 percen keresztül nem tudtak gólt szerezni, így a nagyszünet után már nem volt esélyük.