Találatok a triatlon-vb címkére

Találatok száma: 13

Triatlon-vb: Bicsák Bence harmadik lett Abu-Dzabiban

2021-11-05 13:46:14

Legjobb magyarként Bicsák Bence a harmadik helyen végzett a triatlonosok világbajnoki sorozatának pénteki versenyén, Abu-Dzabiban – közölte az MTI.

triatlon-vb triatlon Bicsák Bence Abu-Dzabi

Triatlon: Abu-Dzabiban és Montrealban is lesz jövőre vb

2021-10-14 19:35:56

A Nemzetközi Triatlonszövetség (WT) döntése értelmében jövőre Abu-Dzabiban és Montrealban is rendeznek világbajnoki éremosztó versenyeket.

triatlon-vb triatlon WT Montreal Abu-Dzabi

Triatlon: Faldum az olimpiai bajnok előtt végzett a középtávú vb-n

2021-09-19 16:28:05

Faldum Gábor a 24. helyen zárt a triatlonosok középtávú világbajnokságán az egyesült államokbeli St. George-ban.

triatlon-vb triatlon Faldum Gábor

Triatlon: elmarad a sprint- és váltó-világbajnokság

2021-09-19 13:41:21

A koronavírus-járvány miatt elmarad a triatlon sprint- és váltó-világbajnokság, amelyre október 15-17-én Bermudán került volna sor.

triatlon-vb triatlon

Triatlon: Bermudán lesz a sprint- és a vegyes váltó-vb is

2020-11-03 17:14:51

A sportág nemzetközi szövetsége (ITU) korábban határozott arról, hogy megosztják a világbajnoki sorozatot lezáró hagyományos nagy döntő (Grand Final) programját. Kedden aztán honlapján közölte, hogy a bermudai Hamilton ad otthont 2021-ben a vegyes váltó vb-nek és a sportág történetében először a sprint távú vb-nek.

Triatlon-vb: nem teljesen elégedett a szakmai igazgató

2020-09-07 16:04:53

Lipták Tamás, a Magyar Triatlonszövetség (MTSZ) szakmai igazgatója nem teljesen elégedett a magyar versenyzők világbajnoki szereplésével.

triatlon-vb triatlon Lipták Tamás

Triatlon-vb: francia címvédés a vegyes váltóknál, 12. a magyar csapat

2020-09-06 15:28:42

A francia négyes diadalmaskodott a triatlonosok vegyes váltó világbajnokságán vasárnap Hamburgban, ahol a magyar csapat a 12. helyen zárt.

triatlon-vb triatlon Kovács Zsófia Faldum Gábor Bragmayer Zsanett Bicsák Bence

Triatlon: még az idén megrendezik a világbajnokságot

2020-07-17 21:45:30

A Nemzetközi Triatlonszövetség (ITU) vezető testületének döntése értelmében 2020-ban év végén kerül sor a világbajnokságra a sportágban.

Triatlon-vb: Lehmann második az U23-asok mezőnyében

2019-08-30 18:29:48

A triatlonos Lehmann Csongor ezüstérmes lett az U23-as korosztály világbajnokságán Lausanne-ban pénteken.

Triatlon-vb: a magyar vegyes váltó 10. lett a nyitányon Abu-Dzabiban

2019-03-09 13:31:18

A magyar vegyes váltó a 10. helyen végzett a triatlonosok világbajnoki sorozatának szombati nyitó versenyén Abu-Dzabiban.

Triatlon-vb: svájci siker született a női mezőnyben

2018-09-01 12:22:29

A svájci Daniela Ryf nyerte meg a női triatlonosok úgynevezett 70.3-Ironman világbajnokságát a dél-afrikai Port Elizabethben.

Triatlon-vb: Boronkay Péter nyerte a parasportolók egyik kategóriáját

2010-09-11 12:44:42

Boronkay Péter személyében magyar versenyző is diadalmaskodott a parasportolók egyik kategóriájában a budapesti triatlon-világbajnokságon.

triatlon-vb triatlon Boronkay Péter

Triatlon-vb: elhárultak az akadályok a budapesti esemény elől

2010-09-06 14:21:29

A korábbi problémákon felülemelkedve minden akadály elhárult a szerdától vasárnapig tartó triatlon világbajnoki sorozat budapesti döntőjének sikeres megrendezése elől – Lányi András, a hazai szövetség elnöke szerint.