Találatok a Liverpool címkére

Találatok száma: 4725

BL, D-csoport: nyert az Ajax ellen, és csoportelső a Pool

2020-12-01 22:56:27

A Bajnokok Ligája csoportkörének 5. fordulójában a D-csoportban a Liverpool Curtis Jones találatával 1–0-ra legyőzte az Ajaxot hazai pályán, így az utolsó forduló eredményétől függetlenül megnyerte a négyest, míg az Atalanta a már biztosan búcsúzó Midtjylland elleni 1–1-es döntetlent játszott.

Midtjylland Liverpool Bajnokok Ligája Atalanta Ajax

Újabb alapemberét veszítette el, de továbbjutott a Liverpool

2020-12-01 20:27:47

online! közvetítés Neco Williams Midtjylland Liverpool D-csoport

FA-kupa: Aston Villa–Pool és Arsenal–Newcastle a 64 között

2020-11-30 21:20:35

Hétfő este – még a nyolcadosztályú Canvey Island és az ötödik vonalbeli Boreham Wood második körös összecsapása előtt (0–3) – az angol Labdarúgó-szövetség elkészítette az FA-kupa harmadik fordulójának párosítását, itt a másodosztályú együttesek mellett már a Premier League-klubok is bekapcsolódnak a küzdelmekbe.

Tottenham Newcastle United Nagy Ádám Manchester United Manchester City Liverpool

Liverpool: Kloppnak nincs elég játékosa a keret rotálásához

2020-11-30 17:44:47

Jürgen Klopp, a bajnoki címvédő Liverpool labdarúgócsapatának vezetőedzője azt mondta, a sérülések miatt nem tudja rotálni játékosait.

Liverpool Jürgen Klopp

Liverpool: Milner kifakadt, a VAR döntéseit nehezményezi

2020-11-29 00:20:53

Mint ismert, a Liverpool 1–1-es döntetlent játszott szombat délután a Brighton otthonában a Premier League 10. fordulójában. A videobíró két liverpooli találatot is érvénytelenített les miatt, majd a hosszabbításban megítélt egy büntetőt a hazaiak javára. Bár ezek közül csak az első lesgól volt vitatható, a PL-címvédő rutinos játékosa, James Milner felszólalt Twitteren a VAR ellen.

Premier League Liverpool James Milner

Liverpool: „Ez a ti hibátok!” – Klopp kiakadt a meccs után

2020-11-28 16:23:51

Jürgen Klopp szerint elsősorban azok hibásak a Liverpool pontvesztése és James Milner sérülése miatt, akik a televíziós közvetítések programját összeállították.

sajtótájékoztató angol foci angol bajnokság Premier League Liverpool Jürgen Klopp

Videó: Klopp úgy döntött, lecseréli, Szalah megsértődött

2020-11-28 15:32:41

Mint arról beszámoltunk, a Liverpool 1–1-es döntetlent játszott a Brightonnal az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Premier League) 10. fordulójában. Jürgen Klopp a 64. percben döntött úgy, hogy Mohamed Szalah helyére behozza Sadio Manét, ám az egyiptomi ezt nem vette jó néven…

videó angol foci angol bajnokság Premier League Mohamed Szalah Liverpool

PL: Maupay mellérúgta a tizenegyest, majd megsérült – videó

2020-11-28 14:20:59

Kevés rosszabb forgatókönyvet lehet annál elképzelni, mint hogy egy játékos kihagy egy tizenegyest, majd sérülés miatt két perc múlva lejön a pályáról. A Brighton játékosával, Neal Maupayjal a Liverpool elleni Premier League-mérkőzés első félidejében ez megtörtént.

videó tizenegyes angol labdarúgás angol foci Premier League Liverpool

A Liverpool baja meggyűlt a VAR-ral és a Brightonnal is

2020-11-28 13:04:21

Az angol Premier League címvédője, a Liverpool 1–1-es döntetlent játszott a Brighton otthonában, ahol a kihagyott helyzetek, sérülések és Mohamed Szalah durcáskodása mellett a VAR is fontos szerepet játszott.

online! közvetítés Sadio Mané Premier League Pascal Gross Mohamed Szalah

BL: a Midtjylland mégsem Dortmundban fogadja a Liverpoolt

2020-11-27 10:44:03

Mégsem Dortmundban rendezik meg december 9-én a Midtjylland–Liverpool mérkőzést a labdarúgó Bajnokok Ligája csoportkörének hatodik, utolsó fordulójában.

koronavírus Midtjylland Liverpool

BL: a Midtjylland Dortmundban fogadja a Liverpoolt

2020-11-26 19:33:44

Dortmundban rendezik meg december 9-én a Midtjylland–Liverpool mérkőzést a labdarúgó Bajnokok Ligája csoportkörének 6., utolsó fordulójában.

Midtjylland Liverpool Bajnokok Ligája BL

BL: Nem esik jól, de megérdemeltük a vereséget – Jürgen Klopp

2020-11-26 10:00:10

Jürgen Klopp vezetőedző szerint csapata, az FC Liverpool megérdemelten szenvedett vereséget szerda este a vendég Atalantától a labdarúgó Bajnokok Ligájában. A bergamóiak okozták a játéknap legnagyobb meglepetését azzal, hogy 2–0-ra nyertek a tavalyi győztes otthonában.

Liverpool Jürgen Klopp Bajnokok Ligája Atalanta

BL, D-csoport: ismét nyert az Ajax; a Liverpool otthon kapott ki

2020-11-25 22:34:33

A Bajnokok Ligája csoportkörének 4. fordulójában a D-csoportban az Ajax hazai pályán 3–1-re nyert a Midtjylland ellen, az Atalanta pedig a Liverpool otthonában győzött 2–0-ra, így továbbra is nyitott a továbbjutás kérdése.

Midtjylland Liverpool Atalanta Ajax

A Liverpool kikapott odahaza az Atalantától

2020-11-25 20:45:48

online! közvetítés Robin Gosens Liverpool Josip Ilicic BL-csoportkör

Bajnokok Ligája: Szalah szerdán újra bevethető

2020-11-24 16:25:11

Mohamed Szalah bevethető az Atalanta elleni Bajnokok Ligája hétközi mérkőzésen.

koronavírus Mohamed Szalah Liverpool Jürgen Klopp D-csoport Bajnokok Ligája

Liverpool: Klopp szerint fogalma sincs, hogyan kell motiválni

2020-11-24 10:17:07

Jürgen Klopp, az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban (Premier League) szereplő Liverpool FC menedzsere nem tartja magát a motiváció művészének.

menedzser labdarúgás angol labdarúgás angol foci Liverpool Jürgen Klopp

Kép: milliméterek – ennyin múlt Firmino gólja a Leicester ellen

2020-11-23 08:35:54

Millimétereken múlott csupán, hogy Roberto Firmino két gólt is szerezzen a vasárnap esti Liverpool–Leicester City mérkőzésen. A „vörösök” brazilja a 77. percben ziccerben először a kapufát találta el, majd a kipattanót is a kapu felé terelte valahogyan, de Marc Albrighton az utolsó utáni pillanatban menteni tudott.

videó kép angol labdarúgás Roberto Firmino Premier League Marc Albrighton

Liverpool: Klopp úgy tudja, Szalah hétfőn edzésbe állhat

2020-11-23 09:19:06

Negatív koronavírustesztje után hétfőn ismét edzésbe állhat Mohamed Szalah – közölte a Liverpool labdarúgócsapatának vezetőedzője, Jürgen Klopp.

koronavírus Mohamed Szalah Liverpool Jürgen Klopp

A Liverpool három góllal nyert a rangadón, és klubrekordot döntött

2020-11-22 19:26:42

Három nullára legyőzte odahaza a Liverpool a listavezető Leicester Cityt a Premier League 9. fordulójának egyik nagy rangadóján.

online! közvetítés Roberto Firmino Premier League Liverpool Leicester City

PL: Klopp továbbra is kéri az öt cserelehetőséget

2020-11-22 11:42:59

A bajnoki címvédő Liverpoolt edző Jürgen Klopp ismét amellett szólalt fel, hogy az angol labdarúgóliga vezetőinek újra be kellene vezetniük az öt cserelehetőséget.