Találatok a Liverpool címkére

Találatok száma: 4900

PL: elküldenék az ESL-klubok vezetőit – sajtóhír

2021-04-22 11:33:00

A Premier League irányítói felszólították az Európai Szuperligába (ESL) jelentkezett hat futballklub vezetőit, hogy távozzanak az angol bajnokság bizottságaiból.

labdarúgás angol labdarúgás angol foci Tottenham Premier League Manchester United

Szuperliga: mindenkitől bocsánatot kért a Liverpool tulajdonosa

2021-04-21 12:23:04

Mint arról beszámoltunk, mind a hat angol klub (Manchester City, Manchester United, Liverpool, Tottenham Hotspur, Chelsea, Arsenal) kilépett a két nappal ezelőtt megalapított, rövid életűnek tűnő európai Szuperligából. A Liverpool tulajdonosa, John W. Henry videoüzenetben kért bocsánatot a klub szurkolóitól.

Szuperliga Liverpool John W. Henry

Szuperliga: mind a hat angol klub kilépett – hivatalos

2021-04-21 00:06:29

Az angol klubok közül az Arsenal, a Liverpool, a Tottenham Hotspur, a Manchester United, majd utolsóként a Chelsea is arról számolt be a hivatalos honlapján, hogy eredeti terveivel ellentétben mégsem vesz részt a két nappal ezelőtt megalapított európai Szuperligában.

UEFA Tottenham Szuperliga Manchester United Liverpool Chelsea

PL: A Szuperligával hat klub elárulja a futballszurkolókat – Everton

2021-04-20 11:01:17

A Premier League-ben szereplő Everton vezetősége közleményben reagált a Szuperligával kapcsolatos hírekre, s élesen bírálta azt a hat angol csapatot, amelyik úgy döntött, alapító tagként venne részt a sorozatban.

Tottenham Szuperliga Premier League Manchester United Manchester City Liverpool

PL: ritka egyetértés a szurkolók között a Szuperliga ellen

2021-04-19 22:29:02

A labdarúgó Premier League topcsapatainak szurkolói örök rivalizálást folytatnak, de a Szuperliga körüli botrány még őket is összehozta.

Tottenham Szuperliga Premier League Manchester United Liverpool Arsenal

PL: Kloppnak nem tetszik a Szuperliga, de Gary Neville kirohanása sem

2021-04-20 09:08:36

Szuperliga-ellenes molinót húzó repülőgép, a stadion előtt Liverpool-mezt égető és tiltakozó szurkolók – ezek is „kellékei” voltak a hétfő esti Leeds United–Liverpool (1–1) angol bajnoki mérkőzésnek, és természetesen, mivel a Liverpool is a „szakadár” klubok egyike, a meccset kísérő nyilatkozatokban is szóba került az új labdarúgó-elitliga nagy felzúdulást keltő terve.

Szuperliga Marcelo Bielsa Liverpool Leeds United Jürgen Klopp James Milner

Leeds United–Liverpool: iksz a kihagyott helyzetek bajnokiján

2021-04-19 20:47:37

A Premier League-ben a Leeds United hazai pályán 1–1-et játszott a Liverpoollal, a 32. forduló hétfői mérkőzésén.

online! közvetítés PL Liverpool Leeds United

Szuperliga: Undorodom a Manchester Unitedtől – Gary Neville

2021-04-19 11:52:31

A Manchester United korábbi legendás védője saját podcastjében szólalt fel az új Szuperliga ellen, kifejtette, hogy egy világjárvány közepén sokkoló, hogy a kapzsiság a legfontosabb számos európai csapat számára. Gary Neville mindemellett elhatárolódik az ötlettől, és undorodik is egykori csapata döntésétől.

Szuperliga Manchester United Liverpool Gary Neville

BL: Pep Guardiola beállította José Mourinho rekordját

2021-04-15 10:02:21

A Real Madriddal és a Manchester Cityvel lett teljes a labdarúgó Bajnokok Ligája elődöntőjének mezőnye. Előbbi a Liverpoolt, utóbbi a Borussia Dortmundot búcsúztatta. Íme, a legérdekesebb statisztikák!

Real Madrid Manchester City Liverpool Borussia Dortmund Bajnokok Ligája

BL: Zidane szerint túl kell esni az ilyen mérkőzéseken

2021-04-15 00:30:45

A Real Madrid kiütötte a Liverpoolt a Bajnokok Ligája negyeddöntőjéből, miután a hazai három egyes siker után Angliában nulla nullát játszott. Nézzük, hogyan látta a mérkőzést néhány főszereplő!

Zinédine Zidane Liverpool Jürgen Klopp Bajnok Ligája BL-nyolcaddöntő BL-nyilatkozatok

Real Madrid: a Pool kipipálva, jöhet az elődöntő és a Chelsea!

2021-04-14 17:53:41

A Real Madrid kiütötte a Liverpoolt a Bajnokok Ligája negyeddöntőjéből, miután a hazai három egyes siker után Angliában nulla nullát játszott. Az elődöntőben a Chelsea vár a spanyol csapatra.

online! közvetítés Real Madrid Liverpool Bajnokok Ligája BL-negyeddöntő

Videó: megrongálták a Real csapatbuszát Liverpoolban

2021-04-14 20:01:05

Liverpoolban meglehetősen barátságtalanul fogadták a Real Madrid Anfield felé tartó csapatbuszát a két gárda Bajnokok Ligája-negyeddöntőjének második mérkőzése előtt. A „vörösök” több rajongója megdobálta a madridiak járművét, amint az a stadion felé haladt.

videó Zinédine Zidane Real Madrid Liverpool Bajnokok Ligája

BL: meglepetés Guardiola csapatában – íme, a kezdők!

2021-04-14 18:45:55

A Borussia Dortmund a Manchester City, a Liverpool a Real Madrid ellen dolgozná le hátrányát a labdarúgó Bajnokok Ligája negyeddöntőjének visszavágóján. Pep Guardiola csapata egy meglepetést is tartogat: Olekszandr Zincsenko ebben a naptári évben először lép pályára kezdőként a legrangosabb európai kupasorozatban. Íme, a kezdőcsapatok!

Manchester City Liverpool Borussia Dortmund Bajnokok Ligája

BL: Lesznek problémák, de nem reménytelen – Klopp

2021-04-14 10:47:54

A Liverpoolt irányító Jürgen Klopp szerint nem reménytelen a helyzetük, de ahhoz, hogy továbbjussanak a labdarúgó Bajnokok Ligája negyeddöntőjéből, nemcsak támadásban, hanem védekezésben is a maximumot kell nyújtaniuk szerda este a Real Madrid ellen. Hátrányból kezd a Dortmund is a Manchester City ellen, a németeknek tehát nagy szükségük lenne Erling Haaland góljaira, csakhogy a norvég csatár már hat tétmérkőzés óta nem talált be.

Liverpool: Virgil van Dijk a visszatérésről beszélt

2021-04-09 20:06:20

Ebben az idényben már valószínűleg nem fogja magára ölteni Virgil van Dijk a Liverpool-mezt, viszont a JBL-nek adott interjújában beszélt arról, hogy mit fog csinálni, amikor visszatér, illetve hogyan fog visszatérni a pályára.

angol labdarúgás angol foci Virgil van Dijk Premier League Liverpool Jordan Pickford

Videó: így kampányol az online bántalmazás ellen a Pool játékosa!

2021-04-08 20:06:00

Normal 0 21 false false false HU X-NONE X-NONE Jordan Henderson, a Liverpool kapitánya úgy érzi, nem fektetünk elég hangsúlyt az internetes zaklatás jelenségére. Pontosan ezért részese a Cybersmile jótékonysági szervezetnek, amelynek új kampányával az „Emberek Nem Profilok”–kal hívja fel a probléma súlyosságára a figyelmet. Az angol futballsztár már jó ideje aktívan küzd a labdarúgásban tapasztalható visszaélések és megkülönböztetések ellen. Twitter-videójában azonban most drasztikus lépésre szánta rá magát.

Liverpool Jordan Henderson Angol labdarúgás

BL: a Liverpool először vesztett el negyeddöntős meccset Klopp irányításával

2021-04-07 10:41:23

Két hazai sikerrel kezdődött a labdarúgó Bajnokok Ligája negyeddöntője. A Real Madrid 3–1-re nyert a Liverpool ellen, míg a Manchester City 2–1-re legyőzte a Borussia Dortmundot. Statisztikák, érdekességek!

BL: Klopp szerint nincs nagy sztori Keita lecserélése mögött

2021-04-07 00:22:25

A Real Madrid hazai pályán 3–1-re legyőzte a Liverpoolt a Bajnokok Ligája negyeddöntőjének első mérkőzésén. Nézzük, hogyan látta a mérkőzést néhány főszereplő!

Bajnokok Ligája BL-nyilatkozatok BL Liverpool Real Madrid

BL: kétgólos előnyt szerzett a Real Madrid a Liverpool ellen

2021-04-06 22:54:59

A Real Madrid 3–1-re legyőzte a Liverpoolt a Bajnokok Ligája negyeddöntőjének első mérkőzésén.

Real Madrid Liverpool Bajnokok Ligája

Real Madrid–Liverpool: ismét furcsa gólok, ismét 3–1

2021-04-06 20:40:08

A Real Madrid 3–1-re legyőzte a Liverpoolt odahaza a labdarúgó Bajnokok Ligája negyeddöntőjének első mérkőzésén.