Találatok a Honda címkére

Találatok száma: 266

WTCR: Tassi és Michelisz a top 10-ben Szaúd-Arábiában

2022-11-26 12:07:17

Gilles Magnus zárt az élen a túraautó-világkupa (WTCR) utolsó versenyhétvégéjének első, míg Nathanaël Berthon a második szabadedzésén. A vb-éllovas Mikel Azcona második és negyedik hellyel készült az időmérőre, míg a magyarok közül Tassi Attila zárt legelőrébb. A Honda magyarja az első tréningen az ötödik, a másodikon a tizedik pozíciót foglalta el. Michelisz Norbert kilencedik és hatodik, Nagy Dániel tizenkettedik és tizenötödik hellyel hangolt a folytatásra.

Zengő Motorsport WTCR Tassi Attila Nagy Dániel Michelisz Norbert Hyundai

WTCR: Azcona nyert; Michelisz második az első bahreini versenyen

2022-11-11 16:52:44

Mikel Azcona aratott győzelmet a túraautó-világkupa (WTCR) bahreini versenyhétvégéjének első futamán. Mögötte Michelisz Norbert és Nathanaël Berthon következett, míg Tassi Attila a kilencedik, Nagy Dániel a tizenegyedik, Boldizs Bence a tizenharmadik helyen látta meg a kockás zászlót.

WTCR: Michelisz a top 5-ben a bahreini időmérő előtt

2022-11-10 14:06:04

Esteban Guerrieri zárt az élen a túraautó-világkupa (WTCR) bahreini versenyhétvégéjének második szabadedzésén. Mögötte Néstor Girolami és Mikel Azcona következett, míg a magyar indulók közül Michelisz Norbert az ötödik, Tassi Attila a tizenkettedik, Boldizs Bence a tizennegyedik, míg Nagy Dániel a tizenötödik pozícióban zárt.

F1: Verstappen megvédi vb-címét a Honda hazai nagydíján?

2022-10-06 14:38:03

Nincs megállás, szünet nélkül folytatódik a 2022-es Formula–1-es világbajnokság, a 18. állomás Szuzuka, ahol a 36. Japán Nagydíjat rendezik meg. Noha múlt héten elmaradt a bajnokavatás, a Red Bull már Szingapúr előtt is arról beszélt, hogy jobban örülne, ha Max Verstappen a Honda hazai versenyén ünnepelhetne, és a hollandnak minden esélye meg is van rá, hogy megvédje címét vasárnap. A költséghatárral kapcsolatban kirobbant botrány ugyanakkor némileg beárnyékolhatja a „koronázást”...

Red Bull Mercedes Max Verstappen Lewis Hamilton Japán Nagydíj Honda

F1: a 2025-ös idény végéig segíti a Honda a Red Bull motorprogramját

2022-08-02 14:46:51

A 2025-ös idény végéig segíti technikai partnerként a Formula–1-es világbajnoki sorozatban szereplő Red Bull istálló motorprogramját a Honda.

Red Bull Max Verstappen Honda Formula-1

WTCR: Girolami pole-ban; Michelisz harmadik az olaszországi időmérőn

2022-07-23 16:05:58

Néstor Girolami szerezte meg a pole pozíciót a túraautó-világkupa (WTCR) olaszországi versenyhétvégéjének időmérőjén. Mögötte Mikel Azcona és Michelisz Norbert zárt, míg az első ötös sorát Nathanaël Berthon és Esteban Guerrieri egészítette ki. Tassi Attila a hatodik helyet szerezte meg.

WTCR Tassi Attila Michelisz Norbert Hyundai Honda

WTCR: Michelisz a leggyorsabb az olaszországi időmérő előtt

2022-07-23 12:54:46

Michelisz Norbert készülhet a legjobb idővel a túraautó-világkupa (WTCR) olaszországi versenyhétvégéjének időmérőjére. A magyar versenyző mögött Mikel Azcona és Nathanaël Berthon zárt a délutáni edzésen, míg az első ötös sorát Mehdi Bennani és Néstor Girolami egészítette ki. Tassi Attila két hetedik hellyel hangolhat a kvalifikációra.

MotoGP: Álex Rins Hondával folytatja pályafutását – hivatalos

2022-07-19 18:05:17

Kedden végre megérkezett a hivatalos bejelentés, miszerint Álex Rins Hondával folytatja MotoGP-s karrierjét 2023-ban és 2024-ben, Lucio Cecchinello csapatában, az LCR alakulatnál, ahogy azt várható volt már a nyári szünet előtt.

Álex Rins MotoGP Honda

WTCR: Szenzációs érzés lenne itthon nyerni – Tassi Attila

2022-06-09 15:22:06

Negyven kiló pluszsúlyt cipel az autójában, úgyhogy bízik az esős versenyben Tassi Attila, aki szeretne valami látványos és jó eredménnyel kirukkolni hazai közönség előtt a hétvégén, a Hungaroringen tartandó ingyenes Super Racing Fesztiválon.

túraautó WTCR Tassi Attila Hungaroring Honda

F1: mégis a Honda gyártja a Red Bull-motorokat, 2025-ig

2022-01-28 13:40:21

Az eredeti tervekkel ellentétében 2025-ig a Honda gyártja a Formula–1-ben szereplő Red Bull és AlphaTauri motorjait – közölte Helmut Marko, a Red Bull F1-es tanácsadója.

Red Bull Honda Formula-1 Alpha Tauri

WTCR: Ehrlacher bajnok lett; a Zengő Motorsport nyert Szocsiban

2021-11-28 11:33:41

Mikel Azcona aratott győzelmet a túraautó-világkupa (WTCR) oroszországi versenyhétvégéjének első futamán. Mögötte Jean-Karl Vernay és Frédéric Vervisch látta meg a kockás zászlót, ami azt jelentette, hogy a hatodik helyen befutó Yann Ehrlacher bebiztosította a bajnoki címét. Ami a magyar indulókat illeti, Tassi Attila a hetedik, Michelisz Norbert a tizenkettedik, míg Boldizs Bence a tizenhetedik pozícióban ért célba.

Zengő Motorsport WTCR Tassi Attila Michelisz Norbert Hyundai Honda

WTCR: Ehrlacher pole-ban; Michelisz hetedik Olaszországban

2021-11-06 15:37:47

Yann Ehrlacher szerezte meg a pole pozíciót a túraautó-világkupa (WTCR) olaszországi versenyhétvégéjének időmérőjén. Mögötte Frédéric Vervisch, valamint Thed Björk zárt, míg a magyar versenyzők közül Michelisz Norbert a hetedik, Tassi Attila a 11., Boldizs Bence a 18. rajtpozíciót szerezte meg.

WTCR: Michelisz harmadik a franciaországi időmérőn

2021-10-16 15:04:12

Yvan Muller szerezte meg a pole pozíciót a túraautó-világkupa (WTCR) franciaországi versenyhétvégéjének időmérőjén. Mögötte Jean-Karl Vernay és Michelisz Norbert végzett, míg a másik két magyar versenyző közül Boldizs Bence a 17., Tassi Attila a 18. legjobb időt futotta.

Zengö Motorsport WTCR Tassi Attila Michelisz Norbert Hyundai Honda

F1: motort kellett cserélni Verstappennél a Magyar GP előtt

2021-08-01 12:15:54

A Formula–1-es Red Bull holland versenyzője, Max Verstappen új Honda-erőforrással kénytelen nekivágni a 15 órakor kezdődő Magyar Nagydíjnak, és noha megtarthatja a harmadik helyét, a cserével nagyon közel került az esetleges rajtbüntetéshez.

Red Bull Max Verstappen Magyar Nagydíj Honda Formula–1 F1

WTCR: Michelisz negyedik a spanyolországi időmérőn

2021-07-10 17:43:02

Frédéric Vervisch szerezte meg a pole pozíciót a túraautó-világkupa (WTCR) spanyolországi versenyhétvégéjének időmérőjén. Mögötte Thed Björk és Gilles Magnus érkezett, míg Michelisz Norbert a negyedik rajthelyet kaparintotta meg. A másik két magyar versenyző közül Boldizs Bence 18. lett, míg Tassi Attila mért kört sem tudott futni a Honda meghibásodása miatt.

WTCR: fölényben az Audi; Michelisz ötödik lett Spanyolországban

2021-07-10 13:43:44

A túraautó-világkupa (WTCR) spanyolországi versenyhétvégéjének első szabadedzésén még Tom Coronel, míg a  másodikon Nathanaël Berthon bizonyult a leggyorsabbnak. A mieink közül Michelisz Norbert az ötödik, Tassi Attila a tizennyolcadik, míg Boldizs Bence huszadik lett az utóbbi trénigen.

F1: jövőre is a Honda szereli össze a Red Bull motorjait

2021-07-03 14:57:28

Az év végén a Honda elhagyja a Formula–1-et, ám vállalta, hogy jövőre még összeszereli a világbajnoki pontversenyben jelenleg vezető Red Bull motorjait.

forma 1 Honda F1

WTCR: Tassi először nyert; Michelisz dobogón Portugáliában!

2021-06-27 15:46:51

Tassi Attila aratott győzelmet a túraautó-világkupa (WTCR) portugáliai versenyhétvégéjének második futamán Estorilban. Mögötte Jean-Karl Vernay futott be, míg a dobogó harmadik fokára Michelisz Norbert állhatott fel. A másik magyar pilóta, Boldizs Bence tizenkilencedik lett.

WTCR: Ehrlacher nyert; Tassi hetedik, Micheliszt kiütötték Portugáliában

2021-06-27 12:50:18

Yann Ehrlacher aratott győzelmet a túraautó-világkupa (WTCR) portugáliai versenyhétvégéjének fordított rajtrácsos futamán. Mögötte Yvan Muller és Santiago Urrutia végzett, a mieink közül Tassi Attila hetedik, Boldizs Bence tizennyolcadik, míg Michelisz Norbert huszadik lett.

F1: Nem biztos, hogy a következő pályákon is erősek leszünk – Red Bull

2021-06-14 13:05:27

A Formula–1-es Red Bull csapatfőnöke, Christian Horner, valamint a Honda technikai igazgatója, Tanabe Tojoharu is arra számít, hogy a Mercedes visszavág a soron következő helyszíneken.