D. Á. 2020.11.09 16:23 Frissítve: 2020.11.13 14:19

Heti program: vasárnap Magyarország–Szerbia az NL-ben

Ezen a héten a válogatottaké a főszerep: csütörtök este jön az Eb-pótselejtező, Magyarország Izlanddal küzd meg a Puskás Arénában – a mérkőzésről élő szöveges közvetítést olvashatnak a honlapunkon! Szombaton folytatódik a Nemzetek Ligája, a 3. fordulóban Portugália–Franciaország, Svájc–Spanyolország és Németország–Ukrajna meccset rendeznek. Még ezen a napon végignézhetjük a Ferencváros vendégszereplését a Bicske ellen a Magyar Kupa 7. fordulójában. A hét utolsó napján ismét a magyar válogatottért izgulhatunk, Marco Rossi csapata Szerbiát fogadja az NL B-divíziójának 3. csoportjában. Ha ez nem lenne elég, Olaszország Lengyelországgal, Belgium Angliával vív rangadót. Vasárnap a női kézi BL-ben láthatjuk az FTC-t délután, míg az autósport szerelmesei a Formula–1 Török Nagydíját követhetik nyomon.

 

NOVEMBER 9., HÉTFŐ

FUTBALLPROGRAM

FUTSAL
FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS
19.00:
Magyarország–Ukrajna (Debrecen, Főnix Csarnok) (Tv: M4 Sport)

ANGOL FA-KUPA
1. FORDULÓ
20.45:
Oxford City (VI.)–Northampton Town (III.) (Tv: Spíler1)

NÉMET 2. BUNDESLIGA
7. FORDULÓ
20.30:
 Holstein Kiel–Hamburger SV (Tv: Sport1)

TOVÁBBI FONTOSABB ESEMÉNYEK ÉS ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK

AMERIKAI FUTBALL
NFL, ALAPSZAKASZ
9. FORDULÓ
Kedd, 2.15:
New York Jets–New England Patriots (Tv: Arena4)

ASZTALITENISZ
NŐI VILÁGKUPA, KÍNA
11.30:
negyeddöntő (Tv: Eurosport2)

LÓSPORT
13.45:
Kincsem+ Tuti 1236 (Tv: Sport1)

ÚSZÁS
10.00 és 16.00: 
Nemzetközi Úszóliga (ISL), Budapest, Duna Aréna, zárt kapuk mögött (Tv: M4 Sport) 

 

NOVEMBER 10., KEDD

FUTBALLPROGRAM

FUTSAL
FÉRFI FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS
12.30:
Magyarország–Ukrajna, Debrecen, Főnix Csarnok (Tv: M4 Sport)

TOVÁBBI FONTOSABB ESEMÉNYEK ÉS ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK

JÉGKORONG
ERSTE LIGA, ALAPSZAKASZ
18.15:
Dunaújvárosi Acélbikák–DEAC (Tv: M4 Sport)
18.30: FTC-Telekom–Titánok
SZLOVÁK LIGA, ALAPSZAKASZ
18.00:
DVTK Jegesmedvék–MHK 32 Liptovsky Mikulás (szlovák)

KÉZILABDA
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA
12.00:
a decemberi négyes döntő sorsolása, Bécs

RÖPLABDA
FÉRFI EXTRALIGA, ALAPSZAKASZ
20.00:
LV Sport Pénzügyőr SE–Dunaferr SE (zárt kapus)

TENISZ
ATP-TORNA
Szófia
WTA-TORNA
Linz

ÚSZÁS
10.00 és 16.00: Nemzetközi Úszóliga, Duna Aréna (Tv: M4 Sport)

VÍZILABDA
E.ON FÉRFI OB I
A 9. FORDULÓBÓL ELHALASZTOTT MÉRKŐZÉS
12.00:
Tatabánya–Kaposvári VK


NOVEMBER 11., SZERDA

FUTBALLPROGRAM

SAJTÓTÁJÉKOZTATÓ
16.45: az izlandi labdarúgó-válogatott sajtótájékoztatója, Puskás Aréna
20.00: a magyar labdarúgó-válogatott sajtótájékoztatója az Izland elleni Eb-pótselejtező előtt, online

NB III
KELETI CSOPORT
A 13. FORDULÓBÓL ELHALASZTOTT MÉRKŐZÉS
13.30:
Mezőkövesd II–Sajóbábony
A 15. FORDULÓBÓL ELHALASZTOTT MÉRKŐZÉS
13.30:
Tiszafüred–Balassagyarmat

VÁLOGATOTT FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSEK
15.45:
Görögország–Ciprus (Tv: Sport1)
18.00: Románia–Fehéroroszország (Tv: Sport1)
18.45: Törökország–Horvátország (Tv: Sport2)
20.45: Hollandia–Spanyolország (Tv: Sport1) – élőben az NSO-n!
20.45: Németország–Csehország (Tv: Sport2) – élőben az NSO-n!
20.45: Belgium–Svájc
20.45: Lengyelország–Ukrajna
20.45: Olaszország–Észtország
20.45: Portugália–Andorra
20.45: Franciaország–Finnország

SKÓT LIGAKUPA
20.45:
St. Mirren–Greenock Morton (Tv: Arena4)

 

TOVÁBBI FONTOSABB ESEMÉNYEK ÉS ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK

JÉGKORONG
OSZTRÁK LIGA (ICE), ALAPSZAKASZ
19.15:
Hydro Fehérvár AV19–iClinic Bratislava Capitals (szlovák)
EWHL, NŐK
19.30:
MAC Budapest–Ajszulu Almati (kazah)

KERÉKPÁR
PÁLYA EB, PLOVDIV

17.00: Női scratch (Borissza Johanna), férfi kieséses verseny, női csapat sprintverseny, férfi csapat sprintverseny (Tv: Eurosport1)

KÉZILABDA
FÉRFI NB I
17.45:
Telekom Veszprém–Ferencvárosi TC (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
Mol-Pick Szeged–Sport36-Komló – elhalasztva
NŐI NB I
18.00:
Kisvárda Master Good SE–FTC-Rail Cargo Hungaria

KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I
18.00:
Zalakerámia ZTE KK–OSE Lions

RÖPLABDA
NŐI EXTRALIGA, ALAPSZAKASZ
19.30:
DVTK–Vasas Óbuda

TENISZ
ATP-torna, Szófia
14.00: WTA-torna, Linz (Tv: Eurosport2)

VÍZILABDA
FÉRFI OB I, ALAPSZAKASZ
1. FORDULÓ
19.30:
FTC–A-Híd VasasPlaket (Tv: M4 Sport)
7. FORDULÓ
19.00:
PVSK Mecsek Füszért–Budapesti Honvéd SE
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA, SELEJTEZŐ
B-CSOPORT (Budapest)
19.00:
OSC–Tourcoing (francia) (Tv: Digi Sport1)
21.00: Radnicski Kragujevac (szerb)–Szintyez Kazany (orosz)

 

NOVEMBER 12., CSÜTÖRTÖK

FUTBALLPROGRAM

EURÓPA-BAJNOKI PÓTSELEJTEZŐ, DÖNTŐ
A-DIVÍZIÓ
20.45: MAGYARORSZÁG–
Izland, Puskás Aréna (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
B-DIVÍZIÓ
20.45:
Észak-Írország–Szlovákia, Belfast (Tv: Sport2)
C-DIVÍZIÓ
20.45:
Szerbia–Skócia, Belgrád (Tv: Sport1)
D-DIVÍZIÓ
18.00:
Grúzia–Észak-Macedónia, Tbiliszi (Tv: Sport1)

VÁLOGATOTT FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSEK
18.00:
Moldova–Oroszország
20.45: Wales–Egyesült Államok
21.00: Anglia–Írország

VILÁGBAJNOKI SELEJTEZŐ, DÉL-AMERIKA
3. FORDULÓ
21.00:
Bolívia–Ecuador
Péntek, 1.00: Argentína–Paraguay

TOVÁBBI FONTOSABB ESEMÉNYEK ÉS ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK

AMERIKAI FUTBALL
NFL, ALAPSZAKASZ
10. FORDULÓ
Péntek, 2.00:
Tennessee Titans–Indianapolis Colts (Tv: Arena4)

JÉGKORONG
OSZTRÁK LIGA (ICE), ALAPSZAKASZ
19.15:
EC-KAC (osztrák)–Hydro Fehérvár AV19

KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I
18.00:
Kaposvári KK–Atomerőmű SE

TENISZ
ATP-TORNA
Szófia
WTA-TORNA
Linz

VÍZILABDA
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA, SELEJTEZŐ
A2-CSOPORT (Siracusa)
13.00:
Szolnoki Dózsa–Idraikosz (görög)
B1-CSOPORT (Budapest)
19.00:
OSC–Szintyez Kazany (orosz)

 


NOVEMBER 13., PÉNTEK

FUTBALLPROGRAM

MAGYAR KUPA
A LEGJOBB 32 KÖZÉ JUTÁSÉRT
14.30:
Szolnok (NB II)–Gyirmót FC Győr (NB II)

NB II
13. FORDULÓ
17.00:
ETO FC Győr–Budaörs

VÁLOGATOTT FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS
20.00:
Magyarország U21–Oroszország U21 (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

VILÁGBAJNOKI SELEJTEZŐ, DÉL-AMERIKA
3. FORDULÓ
21.30:
Kolumbia–Uruguay
Szombat, 0.00: Chile–Peru
Szombat, 1.30: Brazília–Venezuela

ANGOL LEAGUE TWO12. FORDULÓ
20.45:
Bolton Wanderers–Salford (Tv: Arena4)

TOVÁBBI FONTOSABB ESEMÉNYEK ÉS ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK

FORMULA–1
TÖRÖK NAGYDÍJ, ISZTAMBUL
  9.00:
1. szabadedzés (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
13.00: 2. szabadedzés (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

JÉGKORONG
ERSTE LIGA, ALAPSZAKASZ
18.30:
Titánok–DEAC, Győr
SZLOVÁK LIGA, ALAPSZAKASZ
18.00:
HK Dukla Trencín (szlovák)–DVTK Jegesmedvék

KERÉKPÁR
17.00: Pálya Eb, 3. nap, Plovdiv (Tv: Eurosport1)  

KÉZILABDA
FÉRFI NB I
18.00:
SBS-Eger–Telekom Veszprém

LÓSPORT
20.00:
Kincsem+Tuti (Tv: Sport2)

MOTOGP
VALENCIAI NAGYDÍJ
10.00:
Moto3, 1. szabadedzés (Tv: Arena4)
10.55: MotoGP, 1. szabadedzés (Tv: Arena4)
11.55: Moto2, 1. szabadedzés (Tv: Arena4)
13.35: Moto3, 2. szabadedzés (Tv: Arena4)
14.30: MotoGP, 2. szabadedzés (Tv: Arena4)
15.30: Moto2, 2. szabadedzés(Tv: Arena4)

RÖPLABDA
FÉRFI EXTRALIGA, ALAPSZAKASZ
18.00:
FINO Kaposvár–Vegyész RC Kazincbarcika
20.00: MAFC-BME–LV Sport Pénzügyőr SE

TENISZ
ATP-TORNA
14.00: Szófia (Tv: Eurosport2)
WTA-TORNA
19.00: Linz (Tv: Eurosport2)

VÍZILABDA
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA, SELEJTEZŐ
A2-CSOPORT (Siracusa)
12.00:
Szolnoki Dózsa–Paix d'Aix (francia)
B1-CSOPORT (Budapest)
19.00:
OSC–Terrassa (spanyol) (Tv: Digi Sport1)
B2-CSOPORT
20.55: Vouliagmeni (görög)–CSM DIGI Oradea (román) (Tv: Digi Sport1)
FÉRFI OB I, ALAPSZAKASZ
A 7. FORDULÓBÓL ELHALASZTOTT MÉRKŐZÉS
12.00:
Szeged–PannErgy-Miskolci VLC

 


NOVEMBER 14., SZOMBAT

FUTBALLPROGRAM

NEMZETEK LIGÁJA
5. FORDULÓ
A-DIVÍZIÓ
3. CSOPORT
20.45:
Svédország–Horvátország, Solna
20.45: Portugália–Franciaország, Lisszabon (Tv: Sport1) – élőben az NSO-n!
4. CSOPORT
20.45:
Svájc–Spanyolország, Bázel (Tv: Sport2) – élőben az NSO-n!
20.45: Németország–Ukrajna, Lipcse
C-DIVÍZIÓ
1. CSOPORT
18.00:
Ciprus–Luxemburg, Nicosia
18.00: Azerbajdzsán–Montenegró (Tv: Sport2)
D-DIVÍZIÓ
1. CSOPORT
15.00:
Málta–Andorra, Ta'Qali
18.00: Lettország–Feröer, Riga
2. CSOPORT
15.00:
San Marino–Gibraltár, Serravalle

MAGYAR KUPA
7. FORDULÓ (A 32 KÖZÉ JUTÁSÉRT)
14.45:
Bicskei TC (NB III)–Ferencvárosi TC (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
17.00: a 8. forduló sorsolása (Tv: M4 Sport)

NB III
18. FORDULÓ
KELETI CSOPORT

13.30: Salgótarján–Eger
13.30: Tiszafüred–Mezőkövesd II
13.30: Balassagyarmat–BVSC
13.30: Tiszakécske–Sényő
13.30: Cegléd–Putnok
13.30: Kisvárda II–Tállya
13.30: Sajóbábony–Hatvan
13.30: Tiszaújváros–Füzesgyarmat
13.30: DVSC II–Gyöngyös
13.30: DVTK II–Jászberény
KÖZÉP-CSOPORT
13.30: Körösladány–Paks II
13.30: Dabas-Gyón–Újpest II
13.30: ESMTK–Majos
13.30: Szekszárd–Monor
13.30: Hódmezővásárhely–FC Dabas
13.30: Vác–Dunaújváros
13.30: Honvéd II–Szegedi VSE
13.30: Kozármisleny–Kecskemét
13.30: Iváncsa–Rákosmente
NYUGATI CSOPORT
11.00: Puskás Akadémia II–Komárom
13.30: Balatonfüred–Érd
13.30: Veszprém–ZTE II
13.30: Nagyatád–Mosonmagyaróvár
13.30: Tatabánya–Fehérvár II
13.30: III. Kerületi TVE–Nagykanizsa
13.30: BKV Előre–Gárdony
13.30: Lipót–Ménfőcsanak
13.30: THSE-Szabadkikötő–Pápa
Sopron–Bicske elhalasztva

NŐI NB I
10. FORDULÓ
13.00:
Győr–Haladás
13.30: Kelen–DVTK

TOVÁBBI FONTOSABB ESEMÉNYEK ÉS ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK

AUTÓSPORT
WTCR
14.45:
időmérő edzés (Tv: Sport2)

FORMULA–1
TÖRÖK NAGYDÍJ, ISZTAMBUL
10.00:
3. szabadedzés (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
13.00: időmérő edzés (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

KÉZILABDA
NŐI EURÓPA-LIGA, SELEJTEZŐ
3. FORDULÓ
1. MÉRKŐZÉSEK
Kastamonu Belediyesi GSK (török)–DVSC Schaeffler – elmarad
16.00: Alba Fehérvár KC–Storhamar HE (norvég), Hamar
18.00: DHK Baník Most (cseh)–Váci NKSE
FÉRFI NB I
17.00:
Budakalász–Orosházi FKSE-Linamar
Mol-Pick Szeged–Ferencvárosi TC – elhalasztva
18.00: Ceglédi KKSE–Balatonfüredi KSE
NŐI NB I
18.00:
Győri Audi ETO KC–Hungast Szombathelyi KKA
18.00: MTK Budapest–Kisvárda Master Good SE
NŐI BAJNOKOK LIGÁJA
CSOPORTKÖR
15.45:
Podravka Koprivnica (horvát)–Brest (francia) (Tv: Sport1)
NŐI EHL, SELEJTEZŐ
1. MÉRKŐZÉS
17.45:
Baník Most (cseh)–Vác (Tv: Sport1)
FRANCIA BAJNOKSÁG
17.00:
Nimes–PSG (Tv: Arena4)

KOSÁRLABDA
NŐI EURÓPA-BAJNOKI SELEJTEZŐ
3. FORDULÓ

H-CSOPORT (Amszterdam)
19.30:
Magyarország–Hollandia (Tv: M4 Sport)
FÉRFI NB I
18.00:
Zalakerámia ZTE KK–Sopron KC
18.00: Egis Körmend–OSE Lions
18.00: Falco-Vulcano Energia KC Szombathely–Alba Fehérvár
18.00: PVSK-VEOLIA–DEAC

MOTOGP
VALENCIAI NAGYDÍJ
10.00:
Moto3, 3. szabadedzés (Tv: Arena4)
10.55: MotoGP, 3. szabadedzés (Tv: Arena4)
11.55: Moto2, 3. szabadedzés (Tv: Arena4)
13.15: Moto3, időmérő (Tv: Arena4)
14.10: MotoGP, 4. szabadedzés (Tv: Arena4)
14.50: MotoGP, időmérő (Tv: Arena4)
15.15: Moto2, időmérő (Tv: Arena4)

ÖKÖLVÍVÁS
PROFI GÁLA
Vasárnap, 3.00:
Terence Crawford–Kell Brook (Tv: Sport1)

TENISZ
ATP-TORNA
14.00: Szófia (Tv: Eurosport2)
WTA-TORNA
19.00: Linz (Tv: Eurosport2)

UFC
Vasárnap, 0.00:
Fight Night, Las Vegas (Tv: Sport1)

ÚSZÁS
12.00: Nemzetközi Úszóliga, Duna Aréna

VÍZILABDA
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA, SELEJTEZŐ
A2-CSOPORT (Siracusa)
18.00:
Szolnoki Dózsa–Mladost Zagreb (horvát)
B1-CSOPORT (Budapest)
19.00:
OSC–Radnicski Kragujevac (szerb) (Tv: Digi Sport1)
B2-CSOPORT
21.00: DIGI Oradea (román)–Enka Istanbul (török) (Tv: Digi Sport1)
FÉRFI OB I, ALAPSZAKASZ
13.15:
UVSE Hunguest Hotels–Metalcom Szentes

NOVEMBER 15., VASÁRNAP

FUTBALLPROGRAM

NEMZETEK LIGÁJA
5. FORDULÓ
A-DIVÍZIÓ
1. CSOPORT
18.00:
Hollandia–Bosznia-Hercegovina, Amszterdam
20.45: Olaszország–Lengyelország, Reggio Emilia (Tv: Sport2) – élőben az NSO-n!
2. CSOPORT
20.45:
Dánia–Izland, Koppenhága
20.45: Belgium–Anglia, Leuven (Tv: Sport1) – élőben az NSO-n!
B-DIVÍZIÓ
1. CSOPORT
20.45:
Románia–Norvégia, Bukarest
20.45: Ausztria–Észak-Írország, Bécs
2. CSOPORT
15.00:
Szlovákia–Skócia, Nagyszombat (Tv: Sport2)
20.45: Csehország–Izrael, Plzen
3. CSOPORT
18.00:
Törökország–Oroszország, Isztambul (Tv: Sport2) – élőben az NSO-n!
20.45: MAGYARORSZÁG–Szerbia, Puskás Aréna (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
4. CSOPORT
18.00:
Bulgária–Finnország, Szófia
18.00: Wales–Írország, Cardiff
C-DIVÍZIÓ
2. CSOPORT
15.00:
Észak-Macedónia–Észtország, Szkopje
18.00: Grúzia–Örményország, Tbiliszi
3. CSOPORT
20.45:
Moldova–Görögország, Chisinau
20.45: Szlovénia–Koszovó, Ljubljana
4. CSOPORT
18.00:
Albánia–Kazahsztán, Tirana
18.00: Fehéroroszország–Litvánia, Minszk

NŐI NB I
10. FORDULÓ
13.00:
Astra–FTC
13.30: Szent Mihály–MTK

TOVÁBBI FONTOSABB ESEMÉNYEK ÉS ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK

AMERIKAI FUTBALL
NFL, ALAPSZAKASZ
10. FORDULÓ
19.00:
Carolina Panthers–Tampa Bay Buccaneers
19.00: Cleveland Browns–Houston Texans
19.00: Detroit Lions–Washington Football Team
19.00: Green Bay Packers–Jacksonville Jaguars
19.00: New York Giants–Philadelphia Eagles
19.00: Pittsburgh Steelers–Cincinnati Bengals
22.05: Arizona Cardinals–Buffalo Bills
22.05: Las Vegas Raiders–Denver Broncos
22.05: Miami Dolphins–Los Angeles Chargers
22.25: Los Angeles Rams–Seattle Seahawks
22.25: New Orleans Saints–San Francisco 49ers
Hétfő, 2.20: New England Patriots–Baltimore Ravens (Tv: Arena4)

AUTÓSPORT
WTCR
8.30:
1. futam (Tv: Sport1)
11.45: 2. futam (Tv: Sport2)
13.45: 3. futam (Tv: Sport2)
WORLD ENDURANCE BAJNOKSÁG
11.45 és 18.30:
Bahrein (Tv: Eurosport2)

FORMULA–1
TÖRÖK NAGYDÍJ
11.10:
F1-es futam (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

JÉGKORONG
ERSTE LIGA, ALAPSZAKASZ
14.15:
FTC–UTE
19.00: MAC HKB Újbuda–Dunaújvárosi Acélbikák
OSZTRÁK LIGA (ICE), ALAPSZAKASZ
17.30:
Hydro Fehérvár AV19–Moser Medical Graz99ers (osztrák)
SZLOVÁK LIGA, ALAPSZAKASZ
18.00:
DVTK Jegesmedvék–HK Nitra (szlovák)

KÉZILABDA
NŐI BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
8. FORDULÓ
A-CSOPORT
14.00:
SG BBM Bietigheim (német)–FTC-Rail Cargo Hungaria, Ludwigsburg (Tv: Sport1) – élőben az NSO-n!
15.45: Odense (dán)–CSZKA Moszkva (Tv: Sport1)
NŐI EURÓPA-LIGA, SELEJTEZŐ
3. FORDULÓ, VISSZAVÁGÓ
16.00:
Storhamar HE (norvég)–Alba Fehérvár KC

MOTOGP
VALENCIAI NAGYDÍJ
9.30:
Moto2, bemelegítő edzés (Tv: Arena4)
10.00:
MotoGP, bemelegítő edzés (Tv: Arena4)
11.00:
Moto3, futam (Tv: Arena4)
12.20:
Moto2, futam (Tv: Arena4)
14.00:
MotoGP, futam (Tv: Arena4, Galaxy4)

RÖPLABDA
FÉRFI EXTRALIGA, ALAPSZAKASZ
17.00:
Kecskeméti RC–DEAC
NŐI EXTRALIGA, ALAPSZAKASZ
17.00:
1. MCM-Diamant Kaposvár–Swietelsky-BRSE
17.00: Vasas Óbuda–MTK Budapest
17.00: Szent Benedek RA–UTE
19.00: DVTK–Fatum Nyíregyháza

ÚSZÁS
12.00 és 18.00: Nemzetközi Úszóliga, Duna Aréna

VÍZILABDA
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA, SELEJTEZŐ (Budapest és Siracusa)
Helyosztók

2021.04.16 16:04:46

Minden más foci H. D.

Az eszékiek egy ponttal vezetik a tabellát a két meccsel kevesebbet játszó Dinamo Zagreb előtt.

2021.04.14 13:33:41

Minden más foci NAGY ZSOLT

„A világ legjobbjai közé emelkedhet, már most olyan éretten futballozik, mintha 30 éves lenne.”

2021.04.14 11:29:28

Minden más foci DUDUCZ TIBOR

A Banská Bystrica győztes gólja másodpercekkel a lefújás előtt született.

2021.04.13 23:52:12

Minden más foci CSINTA SAMU

ALAPVONAL. Míg ezen évek alatt Székelyföld első topligás csapata, a Sepsi OSK talán nem csak az erdélyi gyökerű futballszurkolók nosztalgiából is táplálkozó rokonszenvét vívta ki, az FK Csíkszereda mostanában kezdi hasonló karrierjét.

2021.04.11 23:36:49

Minden más foci BODNÁR ZALÁN

ALAPVONAL. Tagadhatatlan, hogy az amerikai ligák működési modelljében van valami megnyerő, ami kielégíti a szurkolók igazságosság és egyenlőség utáni vágyát. Kérdés, hogy a labdarúgásban, az esetlegesen bevezetendő szupersorozatban ez működhetne-e ugyanígy.