D. Á. 2020.11.02 16:14 Frissítve: 2020.11.07 20:40

Heti program: FTC–Juve a BL-ben; Der Klassiker és Man. City–Pool hétvégén

Kedden folytatódik a labdarúgó Bajnokok Ligája csoportköre: Szoboszlai Dominik a Bayern München ellen bizonyíthat a Salzburgban. Szerdán 21 órától a Ferencváros a Juventust látja vendégül, a találkozót élőben követhetik a honlapunkon! Gulácsi Péter és Willi Orbán együttese, az RB Leipzig a PSG-nek vágna vissza a legutóbbi BL-elődöntőben elszenvedett vereségért. Nem akármilyen rangadók jönnek hétvégén az angol Premier League-ben: szombaton az Everton az MU-val csap össze, vasárnap a Liverpool a Manchester Cityhez látogat. A német futball szerelmesei bizonyára alig várják a Der Klassikert, azaz a Borussia Dortmund–Bayern München csúcsmérkőzést. A női kézi BL-ben a Győr és a Ferencváros is pályára lép, s ezen a héten is lesz NFL.

 

NOVEMBER 2., HÉTFŐ

FUTBALLPROGRAM

MAGYAR VÁLOGATOTT
15.00:
MLSZ-sajtótájékoztató – Marco Rossi kerethirdetése (Tv: M4 Sport)

ANGOL PREMIER LEAGUE
7. FORDULÓ

18.30: Fulham–West Bromwich Albion (Tv: Digi Sport2)
21.00: Leeds–Leicester (Tv: Spíler1) – élőben az NSO-n!

NÉMET BUNDESLIGA
6. FORDULÓ

20.30:
Hoffenheim–Union Berlin (Tv: Sport1)

OLASZ SERIE A
6. FORDULÓ

20.45:
Verona–Benevento (Tv: Digi Sport1)

SPANYOL LA LIGA
8. FORDULÓ

21.00:
Villarreal–Valladolid (Tv: Spíler2)

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AMERIKAI FUTBALL
NFL, ALAPSZAKASZ

2.15:
New York Giants–Tampa Bay Buccaneers (Tv: Arena4)

LÓSPORT
13.45:
Kincsem+ Tuti 1230 (Tv: Sport2)

SZNÚKER
CHAMPION OF CHAMPIONS
13.45 és 19.45:
4. középdöntő (Tv: Sport2)

TENISZ
ATP-TORNA

11.00: Párizs (Tv: Eurosport 2)
Benne: Fucsovics Márton–Borna Coric (horvát, 15.)

ÚSZÁS
16.00: Nemzetközi Úszóliga (ISL), Duna Aréna (Tv: M4 Sport)

 

NOVEMBER 3., KEDD

FUTBALLPROGRAM


BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
3. FORDULÓ
A-CSOPORT
18.55:
Lokomotiv Moszkva (orosz)–Atlético Madrid (spanyol) (Tv: Spíler1)
21.00: Salzburg (osztrák)–Bayern München (német) (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
B-CSOPORT
18.55:
Sahtar Doneck (ukrán)–Mönchengladbach (német) (Tv: Spíler2)
21.00: Real Madrid (spanyol)–Internazionale (olasz) (Tv: Spíler2) – élőben az NSO-n!
C-CSOPORT
21.00:
Manchester City (angol)–Olympiakosz (görög)
21.00: Porto (portugál)–Marseille (francia)
D-CSOPORT
21.00:
Midtjylland (dán)–Ajax (holland)
21.00: Atalanta (olasz)–Liverpool (angol) (Tv: Spíler1) – élőben az NSO-n!

NŐI BAJNOKOK LIGÁJA, SELEJTEZŐ
1. FORDULÓ
17.00:
Ferencváros–Racing FC (luxemburgi), Groupama Aréna (Tv: M4 Sport)

NÉMET KUPA
1. FORDULÓ
16.30:
Schweinfurt (IV.)–Schalke (Tv: Sport1)

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

KERÉKPÁR
VUELTA A ESPANA

14.35: 13. szakasz, Muros–Mirador de Ézaro, 33.7 km, egyéni időfutam (Tv: Eurosport1)

LÓSPORT
13.45:
Kincsem+ Tuti (Tv: Sport2)

RÖPLABDA
FÉRFI EXTRALIGA, ALAPSZAKASZ
20.00:
LV Sport Pénzügyőr SE–Fino Kaposvár

SZNÚKER
CHAMPION OF CHAMPIONS
13.45 és 19.45:
2. csoport elődöntő és döntő (Tv: Sport2)

TENISZ
ATP-TORNA

11.00: Párizs (Tv: Eurosport 2)

 

NOVEMBER 4., SZERDA

FUTBALLPROGRAM


BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
3. FORDULÓ
E-CSOPORT
21.00:
Sevilla (spanyol)–FK Krasznodar (orosz)
21.00:
Chelsea (angol)–Rennes (francia)
F-CSOPORT
18.55:
Zenit (orosz)–Lazio (olasz) (Tv: Spíler1)
21.00:
FC Bruges (belga)–Borussia Dortmund (német)
G-CSOPORT
21.00:
FC Barcelona (spanyol)–Dinamo Kijev (ukrán) (Tv: Spíler1) – élőben az NSO-n!
21.00: FERENCVÁROS
–Juventus (olasz) (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
H-CSOPORT
18.55:
Basaksehir (török)–Manchester United (angol) (Tv: Spíler2) – élőben az NSO-n!
21.00:
RB Leipzig (német)–PSG (francia) (Tv: Spíler2) – élőben az NSO-n!

NB I
AZ 1. FORDULÓBÓL ELHALASZTOTT MÉRKŐZÉS
15.30:
Puskás Akadémia FC–Budapest Honvéd (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

NB II – élő eredménykövető
15. FORDULÓ
13.30:
Soroksár SC–Szeged-Csanád Grosics Akadémia – élőben az NSO-n!
13.30: Dorogi FC–Gyirmót FC Győr – élőben az NSO-n!
13.30: Debreceni EAC–Szentlőrinc – élőben az NSO-n!
14.00: WKW ETO FC Győr–BFC Siófok – élőben az NSO-n!
18.00: Pécsi MFC–Vasas FC – élőben az NSO-n!
18.00: Kaposvári Rákóczi FC–FC Ajka – élőben az NSO-n!
18.00: Aqvital FC Csákvár–Szombathelyi Haladás – élőben az NSO-n!
18.00: Békéscsaba 1912 Előre–Budaörs – élőben az NSO-n!
18.00: Kolorcity Kazincbarcika SC–Debreceni VSC – élőben az NSO-n!
18.00: Nyíregyháza Spartacus FC–Szolnoki MÁV FC – élőben az NSO-n!

HORVÁT 1. HNL
8. FORDULÓ
17.00:
NK Ojisek (Eszék)–Lokomotiv Zagreb – élőben az NSO-n!

OLASZ SERIE A
3. FORDULÓ
17.00:
Genoa–Torino (Tv: Digi Sport1)

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

KERÉKPÁR
VUELTA A ESPANA
14.35:
14. szakasz, Lugo–Ourense, 204.7 km (Tv: Eurosport1)

KÉZILABDA
FÉRFI EUROKUPA
1. FORDULÓ
18.15:
Magyarország–Spanyolország, Veszprém (Tv: M4 Sport)
NŐI NB I
17.00:
EUbility Group-Békéscsabai Előre NKSE–Boglári Akadémia-SZISE
18.00: Váci NKSE–FTC-Rail Cargo Hungaria
18.00: Kisvárda Master Good SE–Győri Audi ETO KC
18.00: Érd–Siófok KC
18.00: Hungast Szombathelyi KKA–Dunaújvárosi Kohász KA

LÓSPORT
13.45:
Kincsem+ Tuti (Tv: Sport1)

ÖKÖLVÍVÁS
PROFI GÁLA
Csütörtök, 2.00:
Eimantas Stanionis–Justin DeLoach (Tv: Sport1)

SZNÚKER
CHAMPION OF CHAMPIONS
13.45 és 19.45:
3. csoport elődöntő és döntő (Tv: Sport2)

TENISZ
ATP-TORNA

11.00: Párizs (Tv: Eurosport 2)

VÍZILABDA
E.ON FÉRFI OB I, ALAPSZAKASZ
A 8. FORDULÓBÓL ELHALASZTOTT MÉRKŐZÉS
18.30:
PannErgy-Miskolci VLC–KSI SE
A 9. FORDULÓBÓL ELHALASZTOTT MÉRKŐZÉS
11.00:
Budapesti Honvéd SE–Szeged

 


NOVEMBER 5., CSÜTÖRTÖK

FUTBALLPROGRAM

EURÓPA-LIGA, CSOPORTKÖR
3. FORDULÓ
A-CSOPORT

18.55: Roma (olasz)–CFR Cluj (román) (Tv: Digi Sport2)
21.00: Young Boys (svájci)–CSZKA Szófia (bolgár)
B-CSOPORT
18.55: Rapid Wien (osztrák)–Dundalk (ír)
21.00: Arsenal (angol)–Molde (norvég) (Tv: Digi Sport1)
C-CSOPORT
18.55: Slavia Praha (cseh)–Nice (francia)
18.55: Hapoel Beer-Seva (izraeli)–Leverkusen (német)
D-CSOPORT
21.00: Rangers (skót)–Benfica (portugál)
21.00: Standard Liege (belga)–Lech Poznan (lengyel)
E-CSOPORT
18.55: Omonia Nicosia (ciprusi)–Granada (spanyol) (Tv: Digi Sport3)
18.55: PAOK (görög)–PSV (holland)
F-CSOPORT
18.55: Real Sociedad (spanyol)–AZ Alkmaar (holland)
18.55: Rijeka (horvát)–Napoli (olasz)
G-CSOPORT
21.00: Zorja Luhanszk (ukrán)–AEK Athén (görög)
21.00: Leicester City (angol)–Sporting Braga (portugál) (Tv: Digi Sport2)
H-CSOPORT
21.00: Milan (olasz)–Lille (francia) (Tv: Sport1)
21.00: Celtic (skót)–Sparta Praha (cseh)
I-CSOPORT
18.55: Sivasspor (török)–Qarabag (azeri)
21.00: Villarreal (spanyol)–Maccabi Tel-Aviv (izraeli) (Tv: Digi Sport3)
J-CSOPORT
21.00: Royal Antwerp (belga)–LASK Linz (osztrák)
18.55: Ludogorec (bolgár)–Tottenham (angol) (Tv: Digi Sport1)
K-CSOPORT
21.00: Feyenoord (holland)–CSZKA Moszkva (orosz)
21.00: Dinamo Zagreb (horvát)–Wolfsberg (osztrák)
L-CSOPORT
21.00: Crvena zvezda (szerb)–Gent (belga)
21.00: Hoffenheim (német)–Slovan Liberec (cseh)

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AMERIKAI FUTBALL
NFL, ALAPSZAKASZ
9. FORDULÓ
Péntek, 2.00:
San Francisco 49ers–Green Bay Packers (Tv: Arena4)

JÉGKORONG
FÉRFI TIPPMIX NEMZETEK TORNÁJA
20.00:
Magyarország–Lengyelország, Tüskecsarnok (Tv: M4 Sport)

KERÉKPÁR
VUELTA A ESPANA
14.35:
15. szakasz, Mos–Puebla de Sanabria, 230.8 km (Tv: Eurosport1)

LÓSPORT
13.45:
Kincsem+ Tuti (Tv: Sport1) 

RÖPLABDA
NŐI EXTRALIGA, ALAPSZAKASZ
18.00:
Fatum Nyíregyháza–Szent Benedek RA, Zrínyi Ilona Gimnázium

SZNÚKER
CHAMPION OF CHAMPIONS
13.45 és 19.45:
4. csoport elődöntő és döntő (Tv: Sport2)

TENISZ
ATP-TORNA

11.00: Párizs (Tv: Eurosport 2)

ÚSZÁS
10.00 és 16.00: Nemzetközi Úszóliga, Duna Aréna

 


NOVEMBER 6., PÉNTEK

FUTBALLPROGRAM

NB I
10. FORDULÓ
20.00:
DVTK–Újpest elmarad

ANGOL PREMIER LEAGUE
8. FORDULÓ
18.30:
Brighton–Burnley (Tv: Digi Sport2)
21.00: Southampton–Newcastle (Tv: Spíler1)

ANGOL CHAMPIONSHIP
11. FORDULÓ
19.00:
Cardiff City–Bristol City (Tv: Arena4)

FRANCIA LIGUE 1
10. FORDULÓ
21.00:
Strasbourg–Marseille (Tv: Digi Sport1)

NÉMET BUNDESLIGA
7. FORDULÓ
20.30:
Werder Bremen–Köln (Tv: Sport1)

OLASZ SERIE A
7. FORDULÓ
20.45:
Sassuolo–Udinese (Tv: Digi Sport2)

SPANYOL LA LIGA
9. FORDULÓ
21.00:
Elche–Celta Vigo (Tv: Spíler2)

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

DARTS
WORLD CUP OF DARTS
13.00 és 19.00:
1. forduló, Salzburg (Tv: Sport1, Sport2)

KERÉKPÁR
VUELTA A ESPANA
14.35:
16. szakasz, Salamanca–Ciudad Rodrigo, 162 km (Tv: Eurosport1)

KÉZILABDA
NŐI BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
7. FORDULÓ
18.30:
Borussia Dortmund (német)–GYŐRI AUDI ETO KC (helyszín: Győr, Audi Aréna) (Tv: Sport1)

MOTOGP
EURÓPA NAGYDÍJ
9.00:
Moto3, 1. szabadedzés (Tv: Arena4)
9.55: MotoGP, 1. szabadedzés (Tv: Arena4)
10.55: Moto2, 1. szabadedzés (Tv: Arena4)
13.15: Moto3, 2. szabadedzés (Tv: Arena4)
14.10: MotoGP, 2. szabadedzés (Tv: Arena4)
15.10: Moto2, 2. szabadedzés(Tv: Arena4)

RALI
Rally Hungary, a rali Európa-bajnokság (ERC) 4. fordulója, Nyíregyháza

RÖPLABDA
FÉRFI EXTRALIGA, ALAPSZAKASZ
20.00:
LV Sport Pénzügyőr SE–Kecskeméti RC (zárt kapus)

SZNÚKER
CHAMPION OF CHAMPIONS
22.45:
elődöntő (Tv: Sport1)

TENISZ
ATP-TORNA

14.00: Párizs (Tv: Eurosport 2) 

ÚSZÁS
10.00 és 16.00:
Nemzetközi Úszóliga, Duna Aréna (Tv: M4 Sport)

VÍZILABDA
E.ON FÉRFI OB I, ALAPSZAKASZ
11. FORDULÓ
16.00:
FTC-Telekom Waterpolo–Tatabánya

 


NOVEMBER 7., SZOMBAT

FUTBALLPROGRAM

NB I
10. FORDULÓ
14.45:
Paks–Puskás Akadémia (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
19.45: MTK Budapest–Mol Fehérvár FC (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
Budafok–Honvéd FC – elhalasztva

NŐI NB I
9. FORDULÓ
14.00:
Haladás–Astra-Alef
14.00: FTC–Kelen
14.00: DVTK–Szent Mihály FC

ANGOL PREMIER LEAGUE
8. FORDULÓ
13.30:
Everton–Manchester United (Tv: Digi Sport1) – élőben az NSO-n!
16.00: Crystal Palace–Leeds United (Tv: Digi Sport1)
18.30: Chelsea–Sheffield United (Tv: Spíler1)
21.00: West Ham United–Fulham (Tv: Spíler1)

ANGOL CHAMPIONSHIP
11. FORDULÓ
16.30:
Nottingham–Wycombe (Tv: Arena4)

ANGOL FA-KUPA
A LEGJOBB 64 KÖZÉ JUTÁSÉRT
13.25:
Tonbridge (V.)–Bradford (IV.) (Tv: Spíler1)
15.55: Ipswich (III.)–Portsmouth (III.) (Tv: Spíler1)

FRANCIA LIGUE 1
10. FORDULÓ
17.00:
Bordeaux–Montpellier (Tv: Digi Sport3)
21.00: PSG–Rennes (Tv: Digi Sport1)

HORVÁT 1. HNL
11. FORDULÓ
17.05:
Hajduk Split–NK Osijek (Eszék) – élőben az NSO-n!

NÉMET BUNDESLIGA
7. FORDULÓ
15.30:
Augsburg–Hertha BSC
15.30: Mainz–Schalke
15.30: RB Leipzig–Freiburg (Tv: Sport2) – élőben az NSO-n!
15.30: Union Berlin–Bielefeld
15.30: VfB Stuttgart–Eintracht Frankfurt
18.30: Borussia Dortmund–Bayern München (Tv: Sport1) – élőben az NSO-n!

OLASZ SERIE A
7. FORDULÓ
15.00:
Cagliari–Sampdoria (Tv: Digi Sport2)
18.00: Benevento–Spezia (Tv: Digi Sport2)
20.45: Parma–Fiorentina (Tv: Digi Sport2)

ROMÁN LIGA 1
10. FORDULÓ
16.00:
Sepsi OSK–FC Hermannstadt – élőben az NSO-n!

SPANYOL LA LIGA
9. FORDULÓ
14.00:
Huesca–Eibar (Tv: Spíler2)
16.15: Barcelona–Real Betis (Tv: Spíler2) – élőben az NSO-n!
18.30: Sevilla–Osasuna (Tv: Spíler2)
21.00: Atlético Madrid–Cádiz (Tv: Spíler2)

SZERB SZUPERLIGA
14. FORDULÓ
16.00:
Topolyai SC–Mladoszt – élőben az NSO-n!

SZLOVÁK FORTUNA LIGA
13. FORDULÓ
17.00:
Dunaszerdahely (DAC)–Pohronie – élőben az NSO-n!

 

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

DARTS
WORLD CUP OF DARTS
13.00 és 19.45:
2. forduló, Salzburg (Tv: Sport2)
Benne:
Anglia (1., Michael Smith, Rob Cross)–Litvánia (Darius Labanauskas, Mindaugas Barauskas)
Ausztria (8., Mensur Suljovic, Rowby-John Rodriguez)–Portugália (José de Sousa, José Marques)
Kanada (Jeff Smith, Matt Campbell)–Új-Zéland (Cody Harris, Haupai Puha)
Belgium (5., Dimitri Van den Bergh, Kim Huybrechts)–Lettország (Madars Razma, Janis Mustafejevs)

Wales (2., Gerwyn Price, Jonny Clayton)–Skócia (John Henderson, Robert Thornton)
Ausztrália
 (Simon Whitlock, Damon Heta)–Lengyelország (Krzysztof Ratajski, Krzysztof Kciuk)
Hollandia
 (3., Michael van Gerwen, Danny Noppert)–Spanyolország (Jesús Noguera, Toni Alcinas)
Németország
 (6., Max Hopp, Gabriel Clemens)–Görögország (John Michael, Veniamin Szimeonidisz)

JÉGKORONG
FÉRFI TIPPMIX NEMZETEK TORNÁJA
14.10:
Magyarország–Lengyelország, Tüskecsarnok (Tv: M4 Sport+)

KAJAK-KENU
12.00:
világkupa, Pau (Tv: Eurosport2)

KERÉKPÁR
VUELTA A ESPANA
12.00:
17. szakasz, Sequeros–Alto de La Covatilla, 178.2 km, hegyi befutó (Tv: Eurosport1)

KÉZILABDA
FÉRFI EUROKUPA
2. FORDULÓ
18.00:
Horvátország–Magyarország, Eszék (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
NŐI BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
7. FORDULÓ
A-CSOPORT
16.00:
FTC-Rail Cargo Hungaria–SG BBM Bietigheim (német), Érd (Tv: Sport1) – élőben az NSO-n!
18.00:
Krim Mercator (szlovén)–CSM Bucuresti (román) (Tv: Sport2)
NŐI NB I
DVSC Schaeffler–Kisvárda Master Good SE – elhalasztva
MTK Budapest–Váci NKSE – elhalasztva

KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I
17.00:
Alba Fehérvár–Pécs
Zalakerámia–Szombathely – elhalasztva

LÓSPORT
13.45:
Kincsem+Tuti (Tv: Sport1)

MOTOGP
EURÓPAI NAGYDÍJ, VALENCIA
9.00:
Moto3, 3. szabadedzés (Tv: Arena4)
9.55: MotoGP, 3. szabadedzés (Tv: Arena4)
10.55: Moto2, 3. szabadedzés (Tv: Arena4)
12.30: Moto3, időmérő (Tv: Arena4)
13.30: MotoGP, 4. szabadedzés (Tv: Arena4)
14.10: MotoGP, időmérő (Tv: Arena4)
15.10: Moto2, időmérő (Tv: Arena4)

ÖKÖLVÍVÁS
PROFI GÁLA, HOLLYWOOD
Vasárnap, 2.00:
Devin Haney–Yuriorkis Gamboa (Tv: Sport1)

RALI
9.30: Rally Hungary, a rali Európa-bajnokság (ERC) 4. fordulója, Nyíregyháza

RÖPLABDA
FÉRFI EXTRALIGA, ALAPSZAKASZ
15.00:
Debreceni EAC–Fino Kaposvár
17.00: Dunaferr SE–MAFC-BME
FÉRFI MAGYAR KUPA
16.00:
Szeged–Kazincbarcika
NŐI EXTRALIGA, ALAPSZAKASZ
18.00:
Diósgyőri VTK–Swietelsky-Békéscsabai RSE
NŐI NB I
15.00:
Derecske–TFSE

SZNÚKER
CHAMPION OF CHAMPIONS
20.45:
elődöntő, Milton Keynes (Tv: Sport1)

TENISZ
ATP-TORNA

14.00: Párizs (Tv: Eurosport2)

UFC
FIGHT NIGHT, LAS VEGAS
Vasárnap, 4.00:
Thiago Santos–Glover Teixeira (Tv: Sport2)

VÍVÁS
MAGYAR KUPA
10.00:
férfiak, kard és tőr
14.00: nők, kard és tőr

VÍZILABDA
E.ON FÉRFI OB I, ALAPSZAKASZ
11. FORDULÓ
11.30:
KSI SE–Debreceni VSE
16.00: Szolnoki Dózsa–PVSK Mecsek Füszért
16.00: Kaposvári VK–PannErgy-Miskolc
19.00: OSC–UVSE Hunguest Hotels
NŐI OB I
11.30:
KSI–DVSE
14.45:
Eger–Szeged
16.00:
Szentes–BVSC
16.00:
UVSE–FTC (Tv: M4 Sport)
17.00: BHSE–Dunaújvárosi Egyetem

 


NOVEMBER 8., VASÁRNAP

FUTBALLPROGRAM

NB I
10. FORDULÓ
14.30:
Zalaegerszeg–Kisvárda (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
17.00: Ferencvárosi TC–Mezőkövesd (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

NB II – élő eredménykövető
16. FORDULÓ
13.30:
Szolnoki MÁV FC–WKW ETO FC Győr – élőben az NSO-n!
13.30: BFC Siófok–Kolorcity Kazincbarcika SC – élőben az NSO-n!
13.30: Budaörs–Aqvital FC Csákvár, Tatabánya – élőben az NSO-n!
17.00: Kaposvári Rákóczi FC–DEAC – élőben az NSO-n!
17.00: FC Ajka–Pécsi MFC – élőben az NSO-n!
17.00: Vasas FC–Soroksár SC – élőben az NSO-n!
17.00: Szeged-Csanád Grosics Akadémia–Dorogi FC – élőben az NSO-n!
17.00: Debreceni VSC–Békéscsaba 1912 Előre – élőben az NSO-n!
17.00: Szombathelyi Haladás–Szentlőrinc – élőben az NSO-n!
19.45: Gyirmót FC Győr–Nyíregyháza Spartacus FC (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

NB III
17. FORDULÓ
KELETI CSOPORT

13.30: Salgótarján–Tiszafüred
13.30: Gyöngyös–DVTK II
13.30: Eger–Jászberény
13.30: Mezőkövesd II–Balassagyarmat
13.30: Füzesgyarmat–DVSC II
13.30: Hatvan–Tiszaújváros
13.30: Tállya–Sajóbábony
13.30: Putnok–Kisvárda II
13.30: Sényő–Cegléd
13.30: BVSC–Tiszakécske
KÖZÉP-CSOPORT
11.00: FTC II–Körösladány
11.00:
Újpest II–ESMTK
11.00:
Paks II–Dabas-Gyón
13.30: Kozármisleny–Taksony
13.30: Szegedi VSE–Iváncsa
13.30: Dunaújváros–Honvéd II
13.30: FC Dabas–Vác
13.30: Monor–Hódmezővásárhely
13.30: Majos–Szekszárd
16.00: Kecskemét–Rákosmente
NYUGATI CSOPORT
11.00: ZTE II–Nagyatád
11.00:
Fehérvár II–III. Kerületi TVE
13.00:
Érd–Puskás Akadémia II
13.30: Bicske–Lipót
13.30: Nagykanizsa–Sopron
13.30: Mosonmagyaróvár–Tatabánya
13.30: Komárom–Veszprém
13.30: BKV Előre–Balatonfüred
13.30: Gárdony–Pápa
14.30: Ménfőcsanak–THSE-Szabadkikötő

NŐI NB I
9. FORDULÓ
14.15:
ETO FC Győr–MTK

ANGOL PREMIER LEAGUE
8. FORDULÓ
13.00:
West Bromwich Albion–Tottenham (Tv: Digi Sport2)
15.00:
Leicester City–Wolverhampton (Tv: Spíler1)
17.30:
Manchester City–Liverpool (Tv: Spíler1) – élőben az NSO-n!
20.15:
Arsenal–Aston Villa (Tv: Digi Sport2)

FRANCIA LIGUE 1
10. FORDULÓ
13.00:
Brest–Lille (Tv: Digi Sport3)
15.00: Lens–Reims (Tv: Digi Sport3)
15.00: Lorient–Nantes
15.00: Metz–Dijon
15.00: Nimes–Angers
17.00: Nice–Monaco (Tv: Digi Sport2)
21.00: Lyon–Saint-Étienne (Tv: Digi Sport3)

NÉMET BUNDESLIGA
7. FORDULÓ
15.30:
Wolfsburg–Hoffenheim
18.00: Leverkusen–Mönchengladbach (Tv: Sport2)

OLASZ SERIE A
7. FORDULÓ
12.30:
Lazio–Juventus (Tv: Digi Sport1)
15.00: Atalanta–Internazionale (Tv: Digi Sport1) – élőben az NSO-n!
15.00: Genoa–Roma (Tv: Digi Sport2)
15.00: Torino–Crotone
18.00: Bologna–Napoli (Tv: Digi Sport1)
20.45: Milan–Verona (Tv: Digi Sport1)

OSZTRÁK BUNDESLIGA
7. FORDULÓ
17.00:
Rapid Wien–Salzburg (Tv: Arena4)

SPANYOL LA LIGA
9. FORDULÓ
14.00:
Getafe–Villarreal (Tv: Spíler2)
16.15: Real Sociedad–Granada (Tv: Spíler2)
18.30: Levante–Alavés (Tv: Spíler2)
18.30: Valladolid–Athletic Bilbao (Tv: Spíler2)
21.00: Valencia–Real Madrid (Tv: Spíler2) – élőben az NSO-n!

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AMERIKAI FUTBALL
NFL, ALAPSZAKASZ
9. FORDULÓ
19.00:
Atlanta Falcons–Denver Broncos
19.00: Buffalo Bills–Seattle Seahawks (Tv: Arena4)
19.00: Indianapolis Colts–Baltimore Ravens
19.00: Jacksonville Jaguars–Houston Texans
19.00: Kansas City Chiefs–Carolina Panthers
19.00: Minnesota Vikings–Detroit Lions
19.00: Tennessee Titans–Chicago Bears
19.00: Washington Football Team–New York Giants
22.05: Los Angeles Chargers–Las Vegas Raiders
22.25: Arizona Cardinals–Miami Dolphins (Tv: Arena4)
22.25: Dallas Cowboys–Pittsburgh Steelers
Hétfő, 2.20: Tampa Bay Buccaneers–New Orleans Saints (Tv: Arena4)

DARTS
WORLD CUP OF DARTS
13.00:
negyeddöntő, Salzburg (Tv: Sport2)
19.00:
elődöntő, döntő, Salzburg (Tv: Sport1)  

KERÉKPÁR
VUELTA A ESPANA
14.35: 18. (utolsó) szakasz, Hipódromo de la Zarzuela–Madrid, 124.2 km (Tv: Eurosport1)

KÉZILABDA
NŐI BAJNOKOK LIGÁJA,CSOPORTKÖR
7. FORDULÓ
B-CSOPORT
14.00:
Győri Audi ETO KC–BV Borussia 09 Dortmund (német) (Tv: Sport1) – élőben az NSO-n!
NŐI NB I
18.00:
Boglári Akadémia-SZISE–Érd

MOTOGP
EURÓPAI NAGYDÍJ, VALENCIA
8.30:
Moto3, bemelegítő edzés (Tv: Arena4)
8.50: Moto2, bemelegítő edzés (Tv: Arena4)
9.20: MotoGP, bemelegítő edzés (Tv: Arena4)
11.00: Moto3, futam (Tv: Arena4)
12.20: Moto2, futam (Tv: Arena4)
14.00: MotoGP, futam (Tv: Arena4, Galaxy4)

MOTOKROSSZ
11.00:
világbajnokság, MXGP, 1. futam (Tv: Eurosport2)

PÁLYAKERÉKPÁR
13.25:
Európa-bajnokság, férfiak, Hertogenbosch (Tv: Eurosport2)

RALI
Rally Hungary, a rali Európa-bajnokság (ERC) 4. fordulója, Nyíregyháza

RÖPLABDA
NŐI EXTRALIGA, ALAPSZAKASZ
19.30:
Újpesti TE–Vasas Óbuda

SZNÚKER
CHAMPION OF CHAMPIONS
20.00:
döntő, Milton Keynes (Tv: Sport2)  

TENISZ
ATP-TORNA

15.00: Párizs (Tv: Eurosport2)    

VÍZILABDA
E.ON FÉRFI OB I, ALAPSZAKASZ
11. FORDULÓ
16.30:
A-Híd VasasPlaket–BVSC-Zugló

2021.01.17 15:17:21

Minden más foci BOROS MIKLÓS

Röpködő mínuszok és játékosok, piros lap, mentő, sok-sok kihagyott szentgyörgyi helyzet, CFR-siker.

2021.01.15 10:56:03

Minden más foci BODNÁR ZALÁN

„Felvette a vállára a keresztet, hogy a legjobb legyen/ a legnagyobb idegen hatalommal szemben.”

2021.01.12 14:40:53

Minden más foci MATYKÓ KÁROLY

A két csoportgyőztes által vívott döntőben a házigazdák Brazíliát győzték le.

2021.01.12 12:34:25

Minden más foci BOROS MIKLÓS

Két piros lap is villant a rangadón, a szentgyörgyiek ikszeltek a Craiovával.

2021.01.08 10:58:00

Minden más foci CSILLAG PÉTER

Castro, Chávez, Morales – ilyen volt az  „isteni” Diego kapcsolata a tekintélyelvű államvezetőkkel.