nemzetisport.hu 2016.09.20 14:28 Frissítve: 2017.04.29 23:03

FÉRFI KÉZILABDA NEMZETKÖZI KUPÁK, 2016–2017

A FÉRFI KÉZILABDA BAJNOKOK LIGÁJA 2016–2017-ES ADATBANKJA.

FÉRFI KÉZILABDA NEMZETKÖZI KUPÁK, 2016–2017
BAJNOKOK LIGÁJA EHF-KUPA
Veszprém
Csurgó
Szeged Tatabánya
 Balatonfüred


BAJNOKOK LIGÁJA

NEGYEDDÖNTŐ
 1. meccs
visszavágó
össz.
MOL-PICK SZEGED–PSG (francia)27–3030–3057–60
TELEKOM VESZPRÉM–Montpellier (francia)
26–23
  
Kiel (német)–Barcelona (spanyol)
28–26
18–2346–49
Flensburg (német)–Vardar Szkopje (macedón)
24–26
27–35
51–61
• Az első mérkőzéseket április 19. és 23. között, a visszavágókat április 26 és 30. között rendezik.
NYOLCADDÖNTŐ
 1. meccs
visszavágó
össz.
 PPD Zagreb (horvát)–TELEKOM VESZPRÉM22–23
19–29
41–52
Bjerringbro Silkeborg (dán)–MOL-PICK SZEGED
24–26
24–33
48–59
Kiel (német)–Löwen (német)
24–25
26–2450–49
Meskov Breszt (fehérorosz)–Flensburg (német)
25–26
26–28
51–54
Nantes (francia)–PSG (francia)
26–26
27–35
53–61
Montpellier (francia)–Kielce (lengyel)
33–28
28–26
61–54
• A Barcelona és a Vardar Szkopje az A-, illetve a B-csoport győzteseként egyenes ágon bejutott a negyeddöntőbe.

 

 AZ A-CSOPORT VÉGEREDMÉNYE
1. Barcelona (spanyol) 14 12 1 1 413–354 +59 25
2. Paris SG (francia) 14 12 2 451–383 +68 24
3. TELEKOM VESZPRÉM 14 8 2 4 381–365 +16 18
4. Flensburg (német) 14 7 1 6 382–366 +16 15
5. Kiel (német) 14 5 2 7 353–376 –23 12
6. Bjerringbro-Silkeborg (dán) 14 4 10 364–396 –32 8
7. Wisla Plock (lengyel) 14 3 2 9 367–401 –34 8
8. Schaffhausen (svájci) 14 1 13 370–440 –70 2


A-CSOPORT

 1. FORDULÓ (szeptember 22–25.)

Schaffhausen (svájci)–Bjerringbro-Silkeborg (dán) 24–25
Flensburg (német)–TELEKOM VESZPRÉM 24–24
Wisla Plock (lengyel)–Barcelona (spanyol) 23–28
Kiel (német)–Paris SG (francia) 28–27
  
 2. FORDULÓ (október 1–2.)
TELEKOM VESZPRÉM–Schaffhausen (svájci) 32–28
Barcelona (spanyol)–Kiel (német) 26–25
Bjerringbro-Silkeborg (dán)–Flensburg (német) 19–25
Paris SG (francia)–Wisla Plock (lengyel) 33–30
  
 3. FORDULÓ (október 5–9.)
Flensburg (német)–Barcelona (spanyol) 27–28
Wisla Plock (lengyel)–TELEKOM VESZPRÉM 28–28
Schaffhausen (svájci)–Paris SG (francia) 25–35
Bjerringbro-Silkeborg (dán)–Kiel (német) 25–28
  
 4. FORDULÓ (október 15–16.)
Barcelona (spanyol)–Schaffhausen (svájci) 38–25
TELEKOM VESZPRÉM–Kiel (német) 21–19
Bjerringbro-Silkeborg (dán)–Wisla Plock (lengyel) 33–24
Paris SG (francia)–Flensburg (német) 27–22
  
 5. FORDULÓ (október 19–23.)
Flensburg (német)–Wisla Plock (lengyel) 22–20
Barcelona (spanyol)–TELEKOM VESZPRÉM 26–23
Kiel (német)–Schaffhausen (svájci) 32–29
Bjerringbro-Silkeborg (dán)–Paris SG (francia) 30–36
  
 6. FORDULÓ (november 9–13.)
Wisla Plock (lengyel)–Kiel (német) 24–22
Schaffhausen (svájci)–Flensburg (német) 26–29
Paris SG (francia)–Barcelona (spanyol) 33–26
TELEKOM VESZPRÉM–Bjerringbro-Silkeborg (dán) 30–29
  
 7. FORDULÓ (november 17–20.)
Wisla Plock (lengyel)–Schaffhausen (svájci) 33–26
Bjerringbro-Silkeborg (dán)–Barcelona (spanyol) 23–27
TELEKOM VESZPRÉM–Paris SG (francia) 28–29
Kiel (német)–Flensburg (német) 22–30
  
 8. FORDULÓ (november 23–27.)
Barcelona (spanyol)–Bjerringbro-Silkeborg (dán) 34–19
Flensburg (német)–Kiel (német) 25–26
Schaffhausen (svájci)–Wisla Plock (lengyel) 27–25
Paris SG (francia)–TELEKOM VESZPRÉM 28–24
  
 9. FORDULÓ (december 3–4.)
Barcelona (spanyol)–Paris SG (francia) 35–32
Kiel (német)–Wisla Plock (lengyel) 24–24
Bjerringbro-Silkeborg (dán)–TELEKOM VESZPRÉM 24–29
Flensburg (német)–Schaffhausen (svájci) 31–26
  
 10. FORDULÓ (február 12.)
TELEKOM VESZPRÉM–Barcelona (spanyol) 22–25
Paris SG (francia)–Bjerringbro-Silkeborg (dán) 32–27
Wisla Plock (lengyel)–Flensburg (német) 30–37
Schaffhausen (svájci)–Kiel (német) 25–30
  
11. FORDULÓ (február 19.)
Kiel (német)–TELEKOM VESZPRÉM 25–27
Schaffhausen (svájci)–Barcelona (spanyol) 24–31
Flensburg (német)–Paris SG (francia) 33–34
Wisla Plock (lengyel)–Bjerringbro-Silkeborg (dán) 28–25
  
 12. FORDULÓ (február 26.)
Kiel (német)–Bjerringbro-Silkeborg (dán) 21–24
TELEKOM VESZPRÉM–Wisla Plock (lengyel) 31–25
Barcelona (spanyol)–Flensburg (német) 26–23
Paris SG (francia)–Schaffhausen (svájci) 34–26
  
 13. FORDULÓ (március 5.)
Schaffhausen (svájci)–TELEKOM VESZPRÉM 27–28
Kiel (német)–Barcelona (spanyol) 27–27
Wisla Plock (lengyel)–Paris SG (francia) 25–29
Flensburg (német)–Bjerringbro-Silkeborg (dán) 26–24
  
 14. FORDULÓ (március 12.)
Barcelona (spanyol)–Wisla Plock (lengyel) 36–28
TELEKOM VESZPRÉM–Flensburg (német) 34–28
Bjerringbro-Silkeborg (dán)–Schaffhausen (svájci)  37–32
Paris SG (francia)–Kiel (német) 42–24

 A B-CSOPORT VÉGEREDMÉNYE
1. Vardar (macedón) 14 10 4 412–378 +34 20
2. Kielce (lengyel) 14 9 5 415–390 +25 18
3. MOL-PICK SZEGED 14 8 1 5 376–350 +26 17
4. RN Löwen (német) 14 8 1 5 392–396 –4 17
5. Meskov Breszt (fehérorosz) 14 5 4 5 383–385 –2 14
6. HC Prvo (horvát) 14 4 1 9 332–356 –24 9
7. Celje PL (szlovén) 14 3 3 8 399–424 –25 9
8. Kristianstad (svéd) 14 3 2 9 381–411 –30 8
 B-CSOPORT
1. FORDULÓ (szeptember 24–25.)
Meskov Breszt (fehérorosz)–Kielce (lengyel) 24–29
Celje PL (szlovén)–PPD Zagreb (horvát) 30–28
Kristianstad (svéd)–Vardar (macedón) 23–28
MOL-PICK SZEGED–RN Löwen (német) 28–28
  
2. FORDULÓ (szeptember 28.–október 2.)
RN Löwen (német)–Celje PL (szlovén) 31–30
Kielce (lengyel)–Kristianstad (svéd) 38–28
Vardar (macedón)–Meskov Breszt (fehérorosz) 31–27
PPD Zagreb (horvát)–MOL-PICK SZEGED 24–26
  
3. FORDULÓ (október 8–9.)
Kristianstad (svéd)–PPD Zagreb (horvát) 29–22
Meskov Breszt (fehérorosz)–RN Löwen (német) 30–28
MOL-PICK SZEGED–Kielce (lengyel) 27–29
Celje PL (szlovén)–Vardar (macedón) 26–32
  
4. FORDULÓ (október 12–16.)
RN Löwen (német)–Kristianstad (svéd) 30–29
Kielce (lengyel)–Celje PL (szlovén) 31–23
PPD Zagreb (horvát)–Meskov Breszt (fehérorosz) 22–27
Vardar (macedón)–MOL-PICK SZEGED 30–27
  
5. FORDULÓ (október 22–23.)
Kristianstad (svéd)–Celje PL (szlovén) 29–29
PPD Zagreb (horvát)–Vardar (macedón) 28–27
MOL-PICK SZEGED–Meskov Breszt (fehérorosz) 24–22
Kielce (lengyel)–RN Löwen (német) 26–34
  
6. FORDULÓ (november 12.)
RN Löwen (német)–PPD Zagreb (horvát) 25–24
Vardar (macedón)–Kielce (lengyel) 40–34
Celje PL (szlovén)–MOL-PICK SZEGED 25–31
Meskov Breszt (fehérorosz)–Kristianstad (svéd) 32–27
  
7. FORDULÓ (november 17–19.)
RN Löwen (német)–Vardar (macedón) 27–33
Kristianstad (svéd)–MOL-PICK SZEGED 21–29
Meskov Breszt (fehérorosz)–Celje PL (szlovén) 29–29
PPD Zagreb (horvát)–Kielce (lengyel) 23–26
  
8. FORDULÓ (november 26–27.)
Vardar (macedón)–RN Löwen (német) 26–29
MOL-PICK SZEGED–Kristianstad (svéd) 33–28
Kielce (lengyel)–PPD Zagreb (horvát) 29–25
Celje PL (szlovén)–Meskov Breszt (fehérorosz)  36–36
  
9. FORDULÓ (november 30.–december 4.)
Kristianstad (svéd)–Meskov Breszt (fehérorosz) 29–29
PPD Zagreb (horvát)–RN Löwen (német) 25–21
MOL-PICK SZEGED–Celje PL (szlovén) 27–22
Kielce (lengyel)–Vardar (macedón) 27–24
  
10. FORDULÓ (február 12.)
RN Löwen (német)–Kielce (lengyel) 28–25
Vardar (macedón)–PPD Zagreb (horvát) 25–20
Meskov Breszt (fehérorosz)–MOL-PICK SZEGED 25–23
Celje PL (szlovén)–Kristianstad (svéd) 27–28
  
11. FORDULÓ (február 19.)
Kristianstad (svéd)–RN Löwen (német)  29–31
Celje PL (szlovén)–Kielce (lengyel) 34–33
MOL-PICK SZEGED–Vardar (macedón) 21–23
Meskov Breszt (fehérorosz)–PPD Zagreb (horvát) 21–21
  
12. FORDULÓ (február 26.)
RN Löwen (német)–Meskov Breszt (fehérorosz) 25–24
Kielce (lengyel)–MOL-PICK SZEGED 28–24
Vardar (macedón)–Celje PL (szlovén) 35–30
PPD Zagreb (horvát)–Kristianstad (svéd) 26–23
  
13. FORDULÓ (március 5.)
Celje PL (szlovén)–RN Löwen (német) 37–31
Kristianstad (svéd)–Kielce (lengyel) 29–25
Meskov Breszt (fehérorosz)–Vardar (macedón) 30–26
MOL-PICK SZEGED–PPD Zagreb (horvát) 26–21
  
14. FORDULÓ (március 12.)
Kielce (lengyel)–Meskov Breszt (fehérorosz) 35–27
RN Löwen (német)–MOL-PICK SZEGED 24–30
PPD Zagreb (horvát)–Celje PL (szlovén) 23–21
Vardar (macedón)–Kristianstad (svéd) 32–29
 A C-CSOPORT VÉGEREDMÉNYE
1. Montpellier (francia) 10 8 2 302–252 +50 16
2. La Rioja (spanyol) 10 5 1 4 294–286 +8 11
3. Metalurg (macedón) 10 5 5 240–251 –11 10
4. Tatran Presov (szlovák) 10 4 1 5 259–271 –12 9
5. Elverum Handball (norvég) 10 3 2 5 257–274 –17 8
6. Csehovszkije Medvegyi (orosz) 10 2 2 6 273–291 –18 6
A D-CSOPORT VÉGEREDMÉNYE
1. Nantes (francia) 10 8 1 1 312–270 +42 17
2. Zaporizzsja (ukrán) 10 7 1 2 308–272 +36 15
3. Besiktas (török) 10 5 1 4 275–289 –14 11
4. Dinamo Bucuresti (román) 10 3 2 5 294–294 0 8
5. Team Tvis Holstebro (dán) 10 2 1 7 281–314 –33 5
6. ABC/UMinho (portugál) 10 2 8 289–320 –31 4


A C-D-CSOPORTOK RÁJÁTSZÁSA (március 1-5., március 7-12.)
ELSŐ MÉRKŐZÉSEK

Motor Zaporizzsja (ukrán)–Montpellier (francia) 34–36
La Rioja (spanyol)–Nantes (francia) 25–31

VISSZAVÁGÓK
Montpellier (francia)–Motor Zaporizzsja (ukrán) 29–29
Továbbjutott: a Montpellier, 65–63-as összesítéssel
Nantes (francia)–La Rioja (spanyol) 37–31
Továbbjutott: a Nantes, 68–56-os összesítéssel

A Nemzeti Sport digitális formában - az e-újságért kattintson ide!

2017.04.28 14:22:13

Kézilabda NEDELYKOV TAMÁS

KÉZIS LÉGIÓ. A 38 éves magyar kapus több első osztályú csapatban is védett, itthon mégis kevesen ismerik.

2017.04.28 11:29:29

Kézilabda nemzetisport.hu

A város méltán híres sportcsarnokába olyan csapatok látogatnak, mint a Veszprém és a Szeged.

2017.04.07 15:55:37

Kézilabda nemzetisport.hu

Akár 12 ezer néző élvezheti majd a Papp László Sportarénában a női klubkézilabdázás csúcseseményét. (x)

2017.04.23 16:30:45

Kézilabda nemzetisport.hu

A francia csapat végig vezetve, három góllal nyert a kézilabda BL negyeddöntőjének első meccsén Szegeden.

2017.04.22 14:24:55

Kézilabda nemzetisport.hu

A Montpellier nagyot hajrázott a második félidőben, három góllal tudott nyerni a magyar csapat.