Férfi kézi BL: megvan az utolsó negyeddöntős – így folytatják

2017.04.02. 21:04
Utolsóként a német Flensburg jutott be a férfi kézilabda Bajnokok Ligája negyeddöntőjébe, miután az idegenbeli 26–25-ös siker után otthon jó hajrával 28–26-ra legyőzte a Meskov Bresztet.

A németek valamivel jobban kezdték a meccset, 3–1-re és 4–2-re is vezettek, de nem sokkal később már a vendégek mentek kettővel (5–7).

Ezt követően egyik csapat sem vezetett egynél több góllal egészen az 55. percig, amikor 25–23-ra vezetett a Breszt, és továbbjutásra állt. Az utolsó négy percet viszont 4–0-ra megnyerték a németek, így a meccset is, és kettős győzelemmel jutottak tovább.

FÉRFI KÉZILABDA BAJNOKOK LIGÁJA
NYOLCADDÖNTŐ, VISSZAVÁGÓ
Flensburg (német)–Meskov Breszt (fehérorosz) 28–26 (13–13)
Továbbjutott: a Flensburg, kettős győzelemmel, 54–51-es gólkülönbséggel.

Kielce (lengyel)–Montpellier (francia) 26–28 (15–11)
Továbbjutott: a Montpellier, kettős győzelemmel, 61–54-es gólkülönbséggel.

Mol-Pick Szeged–Silkeborg (dán) 33–24 (14–16)
Továbbjutott: a Szeged, kettős győzelemmel, 59–48-as gólkülönbséggel.

26–2450–49
Meskov Breszt (fehérorosz)–Flensburg (német)
61–54
• A Barcelona és a Vardar Szkopje az A-, illetve a B-csoport győzteseként egyenes ágon bejutott a negyeddöntőbe.