Találatok a Zalaegerszeg címkére

Találatok száma: 576

NB I: a Fehérvár magabiztos, a ZTE már a szezon legfontosabb meccsére készül

2020-11-28 19:39:14

Gyorsan szerzett két gólt a Fehérvár a ZTE ellen az NB I 12. fordulójában, amivel ki is alakult a végeredmény: a házigazda 2–0-ra nyert a mérkőzést emberhátrányban befejező vendégek ellen. A találkozó után így értékeltek a vezetőedzők.

Zalaegerszeg ZTE Videoton NB I Márton Gábor Mol Fehérvár FC

NB I: két góllal győzött a Fehérvár a ZTE ellen

2020-11-28 18:27:39

Gyorsan megszerezte a vezetést a Fehérvár a ZTE ellen az NB I 12. fordulójában, a második félidőben a vendégek kiállítás miatt emberhátrányban játszottak, gólt nem tudtak szerezni, így 2–0-ra nyert a házigazda.

Zalaegerszeg NB I Mol Fehérvár FC

Magabiztosan győzött a Fehérvár az emberhátrányba kerülő ZTE ellen

2020-11-28 13:54:40

Gyorsan megszerezte a vezetést a Fehérvár a ZTE ellen az NB I 12. fordulójában. A szünet után a vendégek kiállítás miatt emberhátrányban játszottak, s gólt nem tudtak szerezni, így 2–0-ra nyert a házigazda.

közvetítés Zalaegerszeg NB I Mol Fehérvár FC

NB I: elmarad a vasárnapi Újpest–ZTE mérkőzés – hivatalos

2020-11-20 11:38:33

Igaznak bizonyult a Nemzeti Sport információja: az Újpest FC kérésére elhalasztják a lila-fehérek vasárnapi, ZTE elleni NB I-es mérkőzését – derült ki a Magyar Labdarúgó-szövetség szerkesztőségünknek is elküldött versenybizottsági határozatából. A találkozót december 23-án pótolják be.

Újpest koronavírus Zalaegerszeg ZTE NB I MLSZ

Újpest: Gyakorlatilag orosz rulett, kikkel tudunk kiállni – Berta

2020-11-19 10:17:58

Berta Csaba, a labdarúgó NB I-ben szereplő Újpest FC ügyvezető igazgatója a Borsnak beszélt az elmúlt hetek megbetegedéseiről, és az együttesnél kialakult nehézségekről.

Újpest labdarúgó NB I koronavírus Zalaegerszeg NB I Berta Csaba

Újpest: egyelőre hat játékossal, kapus nélkül készülnek a ZTE ellen

2020-11-16 07:14:14

Az Újpest FC labdarúgócsapata egyelőre hat mezőnyjátékossal, kapus nélkül készül a Zalaegerszeg elleni vasárnapi NB I-es bajnoki mérkőzésére.

Újpest koronavírus Zalaegerszeg ZTE NB I

El Hadji Diouf csődöt mondott, kínai légióst igazolt a Fradi

2020-11-10 09:17:05

Nemrégiben elindult sorozatunkban megvizsgáljuk, hogy a közelmúltbeli első osztályú labdarúgó-bajnokságokban milyen szerepet töltöttek be a sokszor emlegetett légiósok. Felelevenítünk remek játékosokat és olyan külföldieket is, akik csak átszállójegyet váltottak a magyar futballba, és méltán szőttek fátylat illó évek az emlékükre. Ezúttal a 2009–2010-es NB I-es idényt idézzük fel.

Újpest légiósok légiós-sorozat Zalaegerszeg ZTE Paks

NB I: Ez egy 20 éves fiútól nem korrekt – Hornyák Zsolt kiakadt Kiss Tamásra

2020-10-31 17:17:12

Két rossz formában lévő csapat küzdött meg egymással Felcsúton, és bár a hazaiaknak sokkal több lehetőségük adódott, mégis a ZTE nyert (1–2) a labdarúgó NB I 9. fordulójában, így megelőzte ellenfelét a tabellán. A PAFC továbbra is gödörben van, egymás után a negyedik bajnokiját vesztette el. A találkozó után így értékeltek a vezetőedzők.

Zalaegerszeg ZTE Puskás Akadémia NB I Hornyák Zsolt

NB I: Felcsúton nyert a Zalaegerszeg a PAFC ellen

2020-10-31 16:38:06

Zalaegerszeg ZTE Puskás Akadémia NB I

Bombagólokkal nyert a ZTE, még mindig gödörben a PAFC

2020-10-31 12:50:05

Tartja a lépést a Fradival és a fehérváriakkal a Budafok!

2020-10-25 12:49:36

A rossz formában lévő Zalaegerszeg 3–1-re kikapott odahaza a jó formában lévő Budafoktól a labdarúgó NB I 8. fordulójában.

online! közvetítés Zalaegerszeg ZTE NB I 8. forduló NB I

Videó: Zidane-csel a kapustól a kezdőkörnél, paksi gól a vége

2020-10-18 16:25:49

A Paks Zalaegerszeg elleni mérkőzésén (3–1) a hazaiak utolsó találata eléggé szokatlan körülmények között született. Balogh Balázs vitte a labdát az egerszegi kapu felé, ám a vendégek kapusa, Demjén Patrik csaknem a félpályáig kirohanva közbelépett. Utána meghúzott egy Zidane-cselt, ez azonban már túl soknak bizonyult – Hahn János elvette tőle a labdát, és az üres kapuba lőtt, megszerezve saját második gólját.

videó labdarúgó NB I Zalaegerszeg ZTE Paks Demjén Patrik

Fordított a Paks a Zalaegerszeg ellen, Hahn duplázni tudott

2020-10-18 13:50:11

A Zalaegerszeg Könyves góljával ugyan megszerezte a vezetést a Paks ellen az NB I 7. fordulójában, de még a szünet előtt egyenlített a házigazda, a második félidőben pedig átvezette a vezetést és végül otthon tartotta a három pontot.

labdarúgó NB I Zalaegerszeg ZTE Paks NB I 7. forduló NB I

Az NB I és az FTC egyik legjobbja fél éve várt az újabb gólra

2020-10-06 09:20:56

A labdarúgó NB I 6. fordulóját követő visszapillantónkban fókuszban a Ferencvárosban több mint fél év után újra eredményes, a Puskás Akadémia ellen két gólt szerző brazil Isael, a Mol Fehérvár Újpest FC elleni, kiütéses győzelme, a Zalaegerszegre új csapatával, a Honvéddal visszatérő és gólt szerző Tamás Krisztián, a Budafok győzelmet érő kontratámadása és a Paks nyerő cseréje, Szakály Dénes.

Újpest Zalaegerszeg Tamás Krisztián Szakály Dénes Puskás Akadémia Paks

NB I: a Honvéd idegenben vágott négy gólt a Zalaegerszegnek

2020-10-04 16:59:39

A labdarúgó NB I 6. fordulójában a Budapest Honvéd 4–2-es győzelmet aratott a Zalaegerszegi TE otthonában. A vendégek az első három góljukig magabiztosan irányították a mérkőzést. Ezt követően hiába jöttek vissza a meccsbe a hazaiak, már csak szépítő gólokra futotta a végül négy találatot szerző fővárosiak ellen.

Zalaegerszeg NB I 6. forduló NB I Budapest Honvéd

Idegenben vágott négy gólt a Honvéd a Zalaegerszegnek

2020-10-04 13:16:52

közvetítés Zalaegerszeg NB I 6. forduló NB I Budapest Honvéd

Kilenc műtét és a borzalmas felismerés – Boér Gábor rögös útja

2020-10-03 11:43:14

Boér Gábor hamar felhagyott a profi futballal, egy híján tízszer műtötték meg a jobb térdét – a ZTE FC trénere lapunknak beszélt egy borzalmas felismerésről és az alázatról is.

magyar labdarúgás edzősors Zalaegerszeg Boér Gábor

NB I: paksi négyes az MTK-nak; így nyert a ZTE – videó

2020-09-27 15:46:32

Szombaton két meccset rendeztek a labdarúgó NB I 5. fordulójában: a Paks 4–0-ra győzte le az MTK-t, míg a ZTE 3–1-re a DVTK-t. Íme, a két mérkőzésen született nyolc gól videón!

Zalaegerszeg ZTE Paks NB I 5. forduló NB I MTK

ZTE: a Békéscsabától érkezett erősítés – hivatalos

2020-09-08 21:07:09

A labdarúgó NB I-ben szereplő ZTE FC a hivatalos honlapján jelentette be, hogy kettő plusz egy évre szóló szerződést kötött a másodosztályú Békéscsabától érkező Szalai Dániellel.

magyar átigazolás Zalaegerszeg ZTE Szalai Dániel NB II átigazolás NB II

FTC: A Celtic ellen néha úgy éreztem, nekem kell szervezni a játékot – Dibusz

2020-08-31 00:58:16

Idegenben győzött a Ferencváros a Zalaegerszeg ellen a labdarúgó NB I 3. fordulójában. A meccs kétharmadában a Ferencváros emberhátrányban játszott, de így is szerzett két gólt, és bár a ZTE szépített, egyenlítenie már nem sikerült. A találkozó után a büntetőt fogó Dibusz Dénessel beszélgetett az NSO Tv stábja. Szóba került a Celtic elleni mérkőzés is, a bravúros győzelem során a kapus volt a leghatékonyabban passzoló ferencvárosi játékos.