Találatok a Zalaegerszeg címkére

Találatok száma: 834

NB I: Meccs előtt elmentem biliárdozni, olyan stresszes voltam – Vida Máté a visszatérésről

2022-10-01 23:33:12

A labdarúgó NB I 9. fordulójában a Vasas hazai pályán a félidei 1–0-s vezetés után döntetlenre végzett a Zalaegerszeggel. Az angyalföldi csapat így továbbra is nyeretlen, de feljött a 11. helyre. A találkozó után Vida Mátéval beszélgetett az NSO Tv stábja, aki a Vasas színeiben több mint négy év után játszott az NB I-ben, de élvonalbeli bajnokin is 27 hónappal ezelőtt kezdett legutóbb.

videó labdarúgó NB I Zalaegerszeg ZTE Vida Máté Vasas

NB I: Ebből lehet építkezni – Kondás a Vasas 6. döntetlenje után

2022-10-01 22:01:48

A labdarúgó NB I 9. fordulójában a Vasas hazai pályán a félidei 1–0-s vezetés után döntetlenre végzett a Zalaegerszeggel. Az angyalföldi csapat így továbbra is nyeretlen, de feljött a 11. helyre. A találkozó után így értékeltek a vezetőedzők.

2022-09-29 11:06:11

Háromhetes szünet után folytatódik a labdarúgó NB I, hogy aztán a katari világbajnokság rajtjáig ne legyen megállás, és másfél hónap alatt nyolc fordulót játsszanak le a csapatok. Az ismét háromnapos  9. körben két edző is debütál, a Mezőkövesdre visszatérő Kuttor Attila péntek este a Paks, a Debrecen szerb mestere, Szrdjan Blagojevics szombaton a Bp. Honvéd ellen irányítja új csapatát. Vasárnap az ősz meglepetéscsapata, az újonc Kecskemét eddigi legjobb rajtjával a háta mögött fogadja a még hibátlan Ferencvárost, a Fejér megyei rangadón pedig első idegenbeli pontjára hajt a Vidi a Puskás Akadémia otthonában.

érdekességek Újpest labdarúgó NB I Zete Zalaegerszeg ZTE

William Gallas üzenete a magyar fiataloknak: Higgyetek magatokban!

2022-09-29 23:17:57

William Gallas egy éve dolgozik a ZTE FC-nél utánpótlásedzőként, lapunknak adott exkluzív interjújában beszélt a zalaegerszegi munkájáról, a világbajnokságról, az Aranylabdáról, valamint a magyar válogatottról is.

labdarúgó NB I Zalaegerszeg ZTE William Gallas NB I

ZTE: Csóka felépült, bizonyítani szeretne Moniznak is

2022-09-21 09:45:01

Csóka Dániel a Kaposvár ellen 2–0-ra megnyert Mol Magyar Kupa-mérkőzésen bemutatkozott a ZTE FC-ben, a saját nevelésű hátvéd végigjátszotta a kupatalálkozót.

Ricardo Moniz NB I Csóka Dániel ZTE Zalaegerszeg

NB I: fordított és nyert a Puskás Akadémia a ZTE ellen

2022-09-11 16:51:59

Eduvie Ikoba találatával megszerezte a vezetést a ZTE a Puskás Akadémia ellen az NB I 8. fordulójában, de a vendégek fordítani tudtak a szünet után, és 2–1-re megnyerték a meccset Zalaegerszegen.

Zalaegerszeg ZTE Puskás Akadémia NB I

Saját magát verte meg a Zalaegerszeg a Puskás Akadémia ellen

2022-09-11 14:01:50

onlive! Zalaegerszeg ZTE Puskás Akadémia NB I

NB I: 25 éves rossz sorozatát törheti meg a Vasas a padlón lévő Újpest ellen

2022-09-09 09:04:24

A Magyar Kupa-forduló és a válogatott meccsek miatti háromhetes szünet előtt a két napba sűrített 8. fordulóval folytatódik a labdarúgó NB I. Szombaton a Loki továbbra is Dombi Tiborral lép fel Pakson, a Mezőkövesdnél átmeneti edzői stáb mutatkozik be Fehérváron, a nagyobb izgalmak azonban vasárnapra maradnak. A hibátlan mérleggel élen álló Ferencváros a második Kisvárdával vív rangadót az Üllői úton, majd a forduló zárásaként a két nagy múltú, de most nyeretlenül kiesésre álló fővárosi együttes, az Újpest és a Vasas csap össze – az utóbbinál születésnapján debütál az új vezetőedző, Kondás Elemér.

érdekességek Újpest labdarúgó NB I derbi Zete Zalaegerszeg

NB I: a ZTE idegenben ütötte ki a Mezőkövesdet

2022-09-02 21:38:58

A Zalaegerszeg idegenben fölényes, ötgólos győzelmet aratott a több mint egy félidőt emberhátrányban játszó Mezőkövesd ellen a labdarúgó NB I 7. fordulójának nyitó mérkőzésén.

labdarúgó NB I 7. forduló Zalaegerszeg ZTE NB I Mezőkövesd Kövesd

Hatalmas pofonba szaladt bele a Mezőkövesd a Zalaegerszeg ellen

2022-09-02 16:59:04

élő közvetítés onlive! labdarúgó NB I 7. forduló Zalaegerszeg ZTE NB I

NB I: újpesti hét szűk esztendő, tizenegyesre hajt az FTC a Megyeri úti derbin

2022-09-01 07:19:04

Egy héten belül már a harmadik fordulót játsszák a csapatok a labdarúgó NB I-ben. A 7. kör is háromnapos lesz és pénteken a Mezőkövesd–ZTE találkozóval indul. Szombaton a Fehérvár elleni meccsen Dombi Tibor személyében új, megbízott vezetőedző mutatkozik be a Debreceni VSC kispadján. A szintén nyeretlen Vasas a Puskás Akadémiát, a Kecskeméti TE a korábbi gólkirályával, Hahn Jánossal megerősödött Paksot fogadja. Vasárnap a Honvéd Kisvárdán lép fel, majd a Szusza Ferenc Stadionban jön a 236. derbi. Az utolsó helyen álló Újpest az FTC-vel szembeni csaknem hétéves nyeretlenségének vetne véget, a zöld-fehérek pedig zsinórban a 11. diadalukat arathatják a párharcban.

DVSC: Eddig én voltam a megoldás, most én vagyok a probléma – Janeiro

2022-08-31 08:46:43

A labdarúgó NB I 6. fordulójában kedden rendezett ZTE FC–Debreceni VSC (4–2) mérkőzés után a debreceniek vezetőedzője, Joao Janeiro arról beszélt, el kell gondolkodnia a folytatásról.

ZTE Ricardo Moniz Joao Janeiro Debrecen DVSC Zalaegerszeg

NB I: Baloteli is Zalaegerszegen folytatja pályafutását

2022-08-31 07:30:58

A Zalaegerszegi TE FC labdarúgócsapata kedden, még a Debreceni VSC elleni, 4–2-re megnyert meccs előtt bejelentette két 18 éves játékos szerződtetését.

Zalaegerszeg ZTE Philip Christopher Baloteli NB I

NB I: négy góllal küldte haza a Zalaegerszeg a Debrecent

2022-08-30 21:02:24

A Zalaegerszeg az utolsó fél órában mutatott remek játékával 4–2-re legyőzte a vendég Debrecent a labdarúgó NB I 6. fordulójában, így a Loki továbbra is nyeretlen.

labdarúgó NB I Zalaegerszeg NB I 6. forduló NB I Debrecen

A ZTE-től is négyet kapott a Debrecen, és továbbra is nyeretlen

2022-08-30 17:01:02

labdarúgó NB I Zalaegerszeg ZTE NB I 6. forduló NB I Loki

NB I: 13 év után nyerhet újra a Vasas a Fradi ellen a Fáy utcában

2022-08-29 14:38:25

Nincs megállás a labdarúgó NB I-ben, a hétközi forduló előtt több csapatnak még a szokásos 72 óránál is kevesebb pihenőre lesz lehetősége az újabb pályára lépés előtt. A sorsolás úgy hozta, hogy a keddtől csütörtökig tartó 6. körben egymással kerül szembe a bajnokság eddigi két leggólképesebb, egyben még veretlen csapata, a Paks és a Kisvárda, de lesznek fővárosi rangadók is, szerdán Vasas–Ferencváros, majd egy napra rá Bp. Honvéd–Újpest párosításban.