Találatok a Szeged címkére

Találatok száma: 797

A hajrában bukott két pontot a Vasas, a DVTK simán legyőzte az Ajkát

2021-11-27 22:54:52

Kilenc mérkőzést játszottak vasárnap a labdarúgó NB II 18. fordulójában. Kora délután a Szeged két góllal győzött az ETO otthonában, a Nyíregyháza megverte a III. Kerületet, míg a Szolnok nem bírt a Tiszakécskével, amely így újabb értékes pontot szerzett. Kora este az éllovas Vasas hazai pályán csak döntetlenre volt képes a Budaörs ellen, a második helyen álló Diósgyőr két góllal legyőzte a vendég Ajkát. A Dorog meglepetésre nyerni tudott Pécsen, a Csákvár hétgólos meccsen verte meg a Soroksárt. A Siófok egygólos találkozón győzött a Szentlőrinc ellen, a Békéscsaba a hajrában emberhátrányban játszva ikszelt otthon a Budafokkal.

eredménykövetés Vasas Tiszakécske Szpari Szolnok Szentlőrinc

NB II: Győrben nyert a Szeged, a Szpari legyőzte a Kerületet

2021-11-28 14:54:50

A labdarúgó NB II 18. fordulójában a Szeged két góllal győzött az ETO otthonában, míg a Nyíregyháza megverte a III. Kerületet. A Szolnok nem bírt a Tiszakécskével, amely így újabb értékes pontot szerzett.

Tiszakécske Szolnok Szeged Nyíregyháza NB II III. Kerületi TVE

A cserék döntöttek a szegediek javára az ETO Parkban

2021-11-27 19:36:58

A szegedi Horváth Krisztofer gólt lőtt, aztán egy gólpasszt adott, így joggal lett ő a meccs embere Győrben a labdarúgó NB II 18. fordulójában. Mind a kétszer egy csereként beállt társával játszott össze, így győzött két góllal a Szeged az ETO ellen.

élő közvetítés labdarúgó NB II Szeged NB II Győr ETO

Férfi kézi BL: idegenben is legyőzte a Vardart a Szeged

2021-11-25 22:18:52

Az első félidőben nyújtott teljesítményének köszönhetően a Szeged 30–27-re diadalmaskodott a Vardar Szkopje otthonában a férfi kézilabda Bajnokok Ligája A-csoportjának 8. fordulójában.

férfi kézilabda férfi kézi BL Vardar Szkopje Szeged

Szkopjéban is legyőzte a Vardart a Szeged

2021-11-25 20:34:08

NB II: a sereghajtó a Kecskemétet is legyőzte, Szombathelyen nyert a Siófok

2021-11-24 19:25:33

Nem ment a tabella elején álló csapatoknak a labdarúgó NB II 17. fordulójának esti mérkőzésein. A harmadik helyen álló Kecskemét kettős emberelőnye ellenére alulmaradt a sereghajtó Tiszakécske otthonában, míg a negyedik Haladás hazai pályán előnyről veszített a Siófokkal szemben. A Békéscsaba a Nyíregyházát verte meg, és ellépett a kieső zónából. Döntetlennel zárult a Budafok és az Ajka meccse, valamint a dél-magyarországi rangadó a Szeged és a Pécs között.

labdarúgó NB II Tiszakécske Szeged Siófok Pécs Nyíregyháza

Igazságos döntetlen Szegeden

2021-11-23 15:49:30

A labdarúgó NB II 17. fordulójában a Szeged-Csanád GA a Pécsi MFC-t fogadta. A hazaiak szerezték meg a vezetést, rá öt percre egyenlített a vendégcsapat, és ugyan adódtak még lehetőségek, de több gól már nem esett.

élő közvetítés labdarúgó NB II Szeged Pécs PMFC NB II

Betliztek az üldözők, már három pont a Vasas előnye

2021-11-23 17:56:21

Újabb hétközi játéknappal folytatódott a labdarúgó NB II küzdelemsorozata. A 17. fordulóban már kora délután pályára lépett a két éllovas: a listavezető Vasas 2–0-ra nyerni tudott Kozármislenyben a Szentlőrinc vendégeként, a második Diósgyőr viszont csak döntetlent játszott Soroksáron. Az esti mérkőzések során szinte minden pályán borult a papírforma. A Haladás hazai pályán kapott ki a Siófoktól, míg a Kecskemét Tiszakécskén szenvedett vereséget kettős emberelőnyben, így egyik csapat sem tudta megelőzni a csak egy pontot szerző Diósgyőrt. A Győr sima győzelmet aratott Óbudán, a Békéscsaba első ízben tudott három pontot szerezni hazai pályán, és már nincs kieső helyen. A Szolnok rossz sorozata Dorogon sem szakadt meg, a Komárom megyei csapat kétgólos győzelmet aratott. A Budaörs–Csákvár, Budafok–Ajka és Szeged–Pécs mérkőzések egyaránt 1–1-es eredménnyel értek véget.

A Vasas nyerte a Haladás elleni rangadót, már feljutó helyen a Diósgyőr

2021-11-21 01:01:09

A labdarúgó NB II 16. fordulójának rangadóján a Vasas a Haladást fogadta hazai pályán, és hiába játszott 60 percben keresztül emberhátrányban, Pátkai góljával megszerezte a három pontot, és az élre állt. Feljutó helyen zárta a fordulót a Diósgyőr is, amely a Budaörs ellen aratott ötgólos győzelmet Miskolcon. Meglepetésgyőzelmet aratott két kieső helyen álló csapat, a Békéscsaba és a III. Kerület – előbbi Győrben, utóbbi Pécsen diadalmaskodott. Győzött a Kecskemét, a Soroksár, a Szeged és a Siófok is. A Csákvár kétgólos hátrányból mentett pontot a Szentlőrinc ellen, míg a Nyíregyháza és a Budafok összecsapásán nem született gól.

labdarúgó NB II Vasas Tiszakécske Szolnok Szentlőrinc Szeged

Férfi kézi Eb: decemberben átadhatják a szegedi és a budapesti arénát is

2021-11-12 18:56:57

Nem lépte át az előirányzott költségkeretet a férfi kézilabda Európa-bajnokság egyik helyszínének építése sem – árulta el Bardóczy Gábor kormánybiztos a Sport Televízió Mai helyzet című műsorában. Azt is elmondta, hogy a szegedi létesítményt a tervek szerint december 9-én a Pick Szeged–THW Kiel Bajnokok Ligája-mérkőzéssel nyitják meg, a budapesti arénát december 16-án vagy 17-én, míg a tatabányai csarnokot január 6-án adják át.

sportcsarnok létesítmény férfi kézilabda Eb férfi kézilabda férfi kézi Eb Tatabánya

NB II: Szegeden véget ért a KTE veretlenségi sorozata, újra élen a Haladás

2021-11-07 18:42:28

A labdarúgó NB II 15. fordulójának kora esti mérkőzésein a Haladás hazai pályán esélyeshez méltóan fölényesen legyőzte a Csákvárt, ezzel ismét vezeti a tabellát. A Szeged két góllal bizonyult jobbak a vendég Kecskemétnél, amelynek így véget ért a 13 fordulón át tartó veretlenségi sorozata.

labdarúgó NB II Szeged NB II Kecskemét KTE Haladás

Szegeden szakadt meg a Kecskemét hosszú veretlenségi szériája

2021-11-07 01:12:50

A labdarúgó NB II 15. fordulójában a Szeged szinte végig irányította a Kecskemét elleni mérkőzést, és 2–0-s sikerével megszakította a lila-fehérek tizenhárom bajnoki óta tartó veretlenségi sorozatát.

élő közvetítés labdarúgó NB II Szeged NB II Kecskemét 15. forduló

Az utolsó helyezettől kapott ki a Vasas, győzelmével újfent élre állt a Haladás

2021-11-06 22:40:10

Teljes fordulót bonyolítottak le vasárnap a labdarúgó NB II-ben. A 15. körben az éllovas Vasas a sereghajtó Tiszakécskéhez látogatott és nagy meglepetésre 1–0-s vereséget szenvedett. A Kecskemét a Szeged vendégeként kapott ki, így tizenhárom veretlen bajnokit követően maradt alul. A Haladás fölényesen legyőzte a Csákvárt, ezzel ismét az élre állt. A DVTK a Szentlőrinc otthonában győzött, míg a Dorog fölényesen megverte a Siófokot.

Ötgólos győzelmet aratott a Vasas és a Pécs, először nyert a Tiszakécske

2021-10-31 07:46:20

Kilenc mérkőzést rendeztek vasárnap a labdarúgó NB II 14. fordulójában. A kora délutáni programban a Kecskemét esélyeshez méltóan megverte a III. Kerületi TVE-et, és ideiglenesen átvette a vezetést a tabellán. A Vasas azonban ezt nem hagyta annyiban, és a Dorog ellen aratott ötgólos sikerével meg is előzte lila-fehér riválisát. Nem volt szerencsés a Nyíregyháza, amely fél tucatot kapott Pécsen. A baranyai csapat az első a szezonban, amely egy meccsen hat gólig jutott. Megszerezte első győzelmét a Tiszakécske, amely Csákváron tudott diadalmaskodni. Ugyancsak három pontot gyűjtött az ETO, a Budaörs és az Ajka is. Döntetlennel ért véget a Szolnok–Békéscsaba és Siófok–Szeged mérkőzés.

Férfi kézi BL: csoportjának éllovasát győzte le a Szeged

2021-10-27 20:21:18

A Pick Szeged hazai pályán kiváló játékkal, végig vezetve győzte le az A-csoport dán éllovasát a férfi kézilabda Bajnokok Ligájában a szenzációsan védő Mikler Roland vezérletével.

férfi kézi BL Szeged Pick Szeged Aalborg

Mikler lehúzta a rolót, a Szeged legyőzte a csoport dán éllovasát

2021-10-27 18:01:53

közvetítés férfi kézi BL Szeged Pick Szeged Aalborg

Férfi kézi BL: a szegediek rohanós Aalborgra számítanak

2021-10-27 07:49:02

Ahhoz, hogy továbbra is versenyben maradjon az automatikus negyeddöntőbe jutást jelentő első két hely valamelyikéért, a Pick Szegednek szerda este hazai pályán le kell győznie az A-csoport dán éllovasát a férfi Bajnokok Ligájában.

férfi kézi BL Szeged Pick Szeged Alexander Blonz

Férfi kézi NB I: a Szeged és a Veszprém is nyert

2021-10-24 19:10:52

A Szeged a Fejér-B.Á.L. Veszprémet (38–29), a Telekom Veszprém a Balatonfüredet győzte le (36–29) a férfi kézilabda NB I 6. fordulójában.

kézilabda férfi kézilabda Telekom Veszprém Szeged Pick Szeged

NB II: ikszelt a Vasas Szegeden, győzelmével újra élen a Haladás

2021-10-24 14:35:43

A labdarúgó NB II 13. fordulójának esti programjában a játéknap előtt éllovas Vasas gól nélküli döntetlent játszott Szegeden. Miután a második Haladás hajrában elért góllal legyőzte otthon Ajkát, most már a szombathelyiek vezetik a másodosztály tabelláját. A Kecskemét fél órát emberhátrányban játszva egy pontot gyűjtött be Békéscsabán, és visszacsúszott a harmadik helyre.

labdarúgó NB II Vasas Szeged NB II Kecskemét KTE

Értékes pontokat hagyott a Vasas Szegeden

2021-10-24 01:20:52

A labdarúgó NB II 13. fordulójának rangadóján a Szeged-Csanád GA a forduló előtt listavezető Vasast látta vendégül. A találkozón helyzetek mindkét oldalon adódtak, kapusbravúrok is voltak, gólok viszont nem születtek, így döntetlenre végeztek egymással a felek.