Találatok a snowboard címkére

Találatok száma: 70

Téli EYOF: Tóth Lili Anna hetedik lett snowboard crossban

2023-01-26 18:50:26

Az alpesi síző lányok óriás-műlesiklással folytatták a szereplést a Friuli Venezia Giuliában zajló téli Európai Ifjúsági Olimpiai Fesztiválon, valamint szerephez jutottak a snowboard crossosok (Tóth Lili Anna hetedik helye figyelemre méltó), a biatlonosok és a curlingesek is – számolt be róla az olimpia.hu.

téli EYOF snowboard Tóth Lili Anna Szőllős Dániel Szeghalmi Fanni Körtvélyessy Dóra

Téli EYOF: Az aranyérem és a versenyek élvezete is a célok között van

2023-01-18 18:22:22

Esküt tett az a huszonegy sportoló,aki kiharcolta a részvételt a január 21-én kezdődő téli Európai Ifjúsági Olimpiai fesztiválon. Az eseményen beszédet mondott Gyulay Zsolt, a Magyar Olimpiai Bizottság elnöke, Schmidt Ádám, sportért felelős államtitkár, valamint Knoch Viktor, olimpiai bajnok rövid pályás gyorskorcsolyázó is útravalót adott a fiataloknak.

téli EYOF snowboard rövid pályás gyorskorcsolya curling Téli Európai Ifjúsági Olimpiai Fesztivál Schmidt Ádám

Videó: nyolc embert elütött a magyar snowboardos, négyen megsérültek

2023-01-06 08:30:48

Hihetetlen jelenetsornak lehettek szemtanúi a snowboardozni és síelni vágyók az ausztriai Kreischberg pályán: egy magyar tinédzser előbb helytelenül, nagy nehézségek árán próbált feljutni egy meredek szakaszra a csákányos felvonóval, majd elesett, és a visszacsúszás során letarolta a mögötte érkezőket. Az esetben négyen is megsérültek, egyiküket mentőhelikopter szállította kórházba – számolt be róla a Sielok.hu.

snowboard

A kárpátaljai hódeszkás a háború árnyékában is az ötödik olimpiájára készül

2022-10-17 19:13:09

A világbajnoki ezüstérmes, négyszeres olimpikon hódeszkás Csundák-Dancsa Annamária a pekingi játékok után Kijevbe utazott, hogy részt vegyen egy fogadáson – éppen február 24-én, amikor az oroszok megtámadták Ukrajnát. Az ungvári sportoló őszintén beszélt a háború borzalmairól, felelevenítette pályafutásának fontos állomásait, és azt is elárulta, hogyan tudja kizárni a külvilágot, amikor feláll a deszkára.

snowboard Képes Sport Csundák-Dancsa Annamária

Hódeszka: újraválasztották a magyar szövetség elnökét

2022-05-25 18:58:24

Bécsy Balázst szerdán újra megválasztották a Magyar Snowboardszövetség elnökének.

téli sportok snowboard hódeszka Vincze Zsófia Kozuback Kamilla Fricz Botond

Hódeszka: kihagyja az idényt az olimpiai bajnok amerikai

2022-04-26 08:52:08

Chloe Kim, az amerikaiak kétszeres olimpiai aranyérmes hódeszkása mentális problémák miatt kihagyja a 2022–2023-as idényt – írja az MTI.

snowboard hódeszka Chloe Kim

Hódeszka: a hazai szövetség elnöke szerint egyre több a magyar példakép

2022-04-07 13:57:49

Bécsy Balázs, a Magyar Snowboardszövetség elnöke szerint a hódeszkázás fejlődése Magyarországon töretlen, az előző szezonban elérte eddigi csúcspontját, miközben egyre több hazai példaképpel szolgál a fiatalok számára – írja az MTI.

snowboard hódeszka

Téli olimpia: lerohanták a riválisok a győztes hódeszkást – videó

2022-02-15 07:57:26

Mint arról beszámoltunk, Anna Gasser győzelmével ért véget az ugrás döntője női hódeszkában a pekingi téli olimpián. A 30 éves osztrák megvédte pjongcsangi elsőségét. A döntő végén a riválisok rendhagyó módon gratuláltak neki.

téli olimpia snowboard hódeszka Peking 2022 Anna Gasser

Téli olimpia: történelmi kínai aranyérem hódeszkában

2022-02-15 07:30:20

Szu Ji-ming győzelmével ért véget a férfi hódeszkások döntője ugrásban a pekingi téli olimpián. A kínai versenyző országa történetének első téli olimpiai aranyérmét szerezte meg ebben a sportágban.

téli olimpia snowboard hódeszka Szu Ji-ming Peking 2022 Ocuka Takeru

Téli olimpia: Gasser drámai utolsó körben védte meg a címét

2022-02-15 03:54:54

Anna Gasser győzelmével ért véget az ugrás döntője női hódeszkában a pekingi téli olimpián. A 30 éves osztrák megvédte pjongcsangi elsőségét.

Téli olimpia: Kozuback a 17. helyen végzett big airben

2022-02-14 05:12:19

Kozuback Kamilla a 17. helyen végzett a hódeszkázók big air versenyszámában a pekingi téli olimpián.

téli olimpia snowboard hódeszka Peking 2022 Kozuback Kamilla

Téli olimpia: családját látva elbőgte magát a hódeszka legendája

2022-02-12 09:46:54

Már előre lehetett tudni, hogy a pekingi téli olimpián Shaun White utoljára versenyez. Az amerikaiak háromszoros aranyérmes hódeszkázója a negyedik helyen végzett félcsőben. A döntő utáni egyik interjú során kapcsolták neki a Los Angelesben szurkoló családját. A látvány hatására könnyezni kezdett.

videó téli olimpia snowboard hódeszka Shaun White Peking 2022

Téli olimpia: utoljára repült a legendás „Paradicsom”

2022-02-11 06:16:20

A pénteki félcsődöntő volt Shaun White páratlan pályafutásának záróakkordja: az amerikai showman 36 évesen, háromszoros olimpiai bajnokként a negyedik helyen búcsúzott.

téli olimpia snowboard hódeszka Shaun White Peking 2022 Egyesült Államok

Téli olimpia: a legutolsó menet döntött hódeszka férfi félcsőben

2022-02-11 04:09:54

Hirano Ajumu győzelmével ért véget a férfi hódeszkások döntője félcsőben a pekingi téli olimpián. A japánok klasszisa az egész verseny legutolsó menetével előzte meg az ausztrál Scotty Jamest. A harmadik helyen meglepetésre a svájci Jan Scherrer végzett.

téli olimpia snowboard hódeszka félcső Peking 2022 Hirano Ajumu

Téli olimpia: három éve a rákot, most a mezőnyt győzte le a hódeszkás

2022-02-07 09:33:39

Mint ismert, hétfőn a hódeszkások férfi slopestyle versenyszámában hirdettek győztest a pekingi téli olimpián. A győzelmet a kanadai Max Parrot szerezte meg, akinél három évvel ezelőtt rákot diagnosztizáltak.

téli sportok téli olimpia 2022 téli olimpia snowboard slopestyle rák

Téli olimpia: javul a súlyosan megsérült hódeszkás állapota

2022-02-07 04:41:54

A hódeszkás Josika Rina, aki a múlt héten edzésen súlyos sérülést szenvedett, gerincműtétje után lábadozik, már fel is tud ülni.

téli olimpia snowboard hódeszka Peking 2022 Josika Rina

Téli olimpia: bemutatkozott Pekingben az első magyar hódeszkás

2022-02-05 03:20:04

A pekingi magyar küldöttség első versenyzőjeként megkezdte szereplését Kozuback Kamilla a hódeszka slopestyle selejtezőjében a téli olimpián. A 17 éves versenyző 21.95 ponttal a 28. helyen zárt, ezzel nem jutott be a vasárnapi döntőbe.

Téli olimpia: szörnyű balesete után mozdulatlanul feküdt a hódeszkás

2022-02-03 16:41:36

Mozdulatlanul feküdt a hóban a japán Josika Rina, miután hatalmasat esett a pekingi téli olimpián részt vevő, slopestyle kategóriában versenyző hódeszkások csütörtöki edzésén.