Csupasport: gyúrással lazít a spanyol sikerkapitány, De la Fuente

Luis de la Fuente az utóbbi években látványosan kigyúrta magát, de számára nem a kinézet a fontos, hanem az, hogy a sport a mindennapjai része legyen.
fitnesz
Csupasport
2024.07.10. 15:29

Csupasport: Borissza Johanna immár az országútra koncentrál, bizakodó a jövőre nézve

A magyar bringást Vas Kata Blanka is motiválja, nagy célja, hogy egy nemzetközi országúti lánycsapat tagja legyen.
csupasport
Borissza Johanna
kerékpározás
Csupasport
2024.07.08. 16:55

Őrültségekkel próbálkozik, ám így is győzött a Nasska Trail leghosszabb távján

Jány Attila 04:16:59-es idővel győzött a Nasska Trail 48.2 kilométeres távján.
Nasska Trail
Jány Attila
csupasport
Csupasport
2024.07.05. 08:58

Csupasport: Vajda Zoltán győzött az Ultra Tisza-tó 130 kilométeres távján

Kifizetődött az edzésmunka, Vajda Zoltán 12:36:50-es idővel ért célba az első helyen.
futás
csupasport
Vajda Zoltán
Csupasport
2024.06.06. 12:40

Egy négyezer éves önvédelmi sport Indiából

A világ sportja sorozatunkban, a csupasport.hu-n ezúttal Indiába látogatunk: az összes ázsiai küzdősport ősének tekinthető kalarit mutatjuk be.
kalari
önvédelmi sport
csupasport
Csupasport
2024.06.01. 19:18

Csupasport: gyomorproblémával küzdött, de így is pályacsúccsal győzött az UTH-n

Fazakas Bíborka 12:58:30-as idővel pályacsúccsal győzött a nők között az Ultra Trail Hungary 111 kilométeres távján.
csupasport
Fazakas Bíborka
UTH
Csupasport
2024.05.13. 19:47

Csupasport: kitartásának köszönhetően sikert sikerre halmoz az akadályversenyeken

Nagy Adrienn valamennyi országos bajnokságot megnyerte az előző évben, idén is győzelemmel kezdett.
csupasport
akadályfutás
Nagy Adrienn
Csupasport
2024.05.06. 21:27

Csupasport: Kívés Bendegúz kiváló formában kezdte az évet

Az egyik legjobb magyar Spartan-versenyző remekül szerepelt a Lupa-tónál rendezett Fighters' Run-on, illetve a Spartan-megmérettetéseken is.
csupasport
kívés bendegúz
Spartan
Csupasport
2024.04.28. 15:10

Csupasport: a Késely családban mindenki rendszeresen mozog és nagy terveket sző

Késely Barnabás célja az egyéni Ub-teljesítése, felesége, Hajnalka remek ultrafutó, míg egyik lányuk, Ajna válogatott úszó, másik lányuk, Arina magas szinten táncol.
Késely Barnabás
csupasport
Késely Ajna
futás
Csupasport
2024.04.25. 22:03

Csupasport: elesett futás közben, nem volt erő a lábaiban – mégis megnyerte a 12 órás ob-t

Benke György 140.502 kilométerrel győzött a Fehér Enikő- és Vörös Balázs-emlékverseny keretein belül rendezett martonvásári 12 órás országos bajnokságon a férfiak között.
Benke György
csupasport
futás
Csupasport
2024.04.22. 21:49

Csupasport: edzeni legalább annyira szeret, mint versenyezni, nagy célokat tűzött ki

Kozma Szabolcs két legnagyobb célja ebben az évben, hogy kvalifikálja magát az Offroad Running Európa-bajnokságra és a skyrunning-világbajnokságra.
Kozma Szabolcs
csupasport
futás
Csupasport
2024.03.28. 16:38

Csupasport: az érettségi miatt kihagyja az Eb-t, de a világbajnokságon nagy céljai vannak

Karikó Brigittát márciusban az IFBB Év Sportolói díjátadó ünnepségen az év fitnesz versenyzőjének választották.