Találatok a OSC címkére

Találatok száma: 241

Férfi vízi ob I: a Szolnok megnyerte a bajnokságot

2021-05-22 17:00:17

A Szolnok 14–13-ra győzött az OSC vendégeként a férfi vízilabda ob I döntőjének szombaton megrendezett második mérkőzésén, ezzel elhódította a bajnoki címet.

férfi vízilabda ob I Szolnoki Dózsa OSC

Férfi vízi ob I: nyolcgólos szolnoki siker a döntő első meccsén

2021-05-19 21:59:52

A Szolnok magabiztosan, 18–10-re nyert az OSC ellen a férfi vízilabda ob I döntőjének első mérkőzésén, így szombaton az aranyéremért ugrik medencébe.

vízilabda férfi vízilabda ob I Szolnoki Dózsa OSC

Férfi vízi ob I: az OSC visszavághat a Szolnoknak az Eurokupáért – kezdődik a döntő!

2021-05-19 08:02:27

Három nappal a férfi vízilabda ob I elődöntőjének vége után már kezdődik is a bajnoki finálé, amelynek párosítása (Szolnok–OSC) megegyezik az Eurokupa-döntőével.

vízilabda férfi vízilabda ob I Zsivko Gocics Varga Dániel Szolnoki Dózsa OSC

Férfi vízi ob I: az OSC legyőzte a címvédő FTC-t, és döntős

2021-05-16 14:08:34

Az OSC 10–9-re legyőzte a címvédő Ferencvárost a férfi vízilabda ob I elődöntőjének harmadik mérkőzésén, ezzel bejutott a fináléba, s a Szolnok lesz az ellenfele.

férfi vízilabda ob I OSC FTC-Telekom

Férfi vízi ob I: egyenlített az elődöntőben a címvédő FTC

2021-05-13 21:35:21

A címvédő Ferencváros 12–12 után ötméteresekkel legyőzte az OSC-t, így vasárnap harmadik mérkőzésen dől el a döntőbe jutás. Normal 0 21 false false false HU X-NONE X-NONE

férfi vízilabda ob I OSC FTC vízilabda FTC

Férfi vízi Eurokupa: ötösökkel a Szolnok nyerte meg a trófeát

2021-05-08 16:39:35

A Szolnoki Dózsa nyerte meg a férfi vízilabda Eurokupa 2020–2021-es kiírását, miután a döntő szombat délutáni visszavágójának szétlövésében legyőzte az OSC-t. A mérkőzés első két gólját a szolnokiak szerezték, az OSC még az első negyedben egyenlített, majd a negyedik negyed utolsó három gólját lőve ledolgozta összesítésbeli hátrányát, így a trófea sorsa ötméteresekkel dőlt el: a szolnokiak első három lövője betalált, az OSC első három lövője viszont nem tudott túljárni a vendégkaput őrző Nagy Viktor eszén. A két magyar csapat vívta finálé budapesti felvonására a szolnokiak háromgólos előnnyel érkeztek, miután az első meccset 14–11-re megnyerték.

férfi vízilabda Eurokupa Szolnoki Dózsa OSC

Férfi vízi ob I: a Szolnok döntőbe jutott; az FTC szépített

2021-05-05 19:22:27

Elsőként a Szolnoki Dózsa jutott be a férfi vízilabda ob I fináléjába, miután 11–7-re legyőzte a BVSC-Zuglót, és 7–1-es pontkülönbséggel megnyerte a két csapat elődöntős párharcát.

férfi vízilabda ob I Szolnoki Dózsa OSC Ferencváros vízilabda FTC vízilabda BVSC-Zugló

Férfi vízi ob I: legyőzte az FTC-t, fél lábbal döntőben az OSC

2021-05-02 15:19:12

Az OSC 9–7-re legyőzte a Ferencvárost a férfi vízilabda ob I 30. fordulójában, s ezzel óriási lépést tett a döntőbe jutás felé.

vízilabda férfi vízilabda ob I OSC Ferencváros vízilabda FTC vízilabda

Férfi vízi ob I: Manhercz Krisztián vezette győzelemre az OSC-t

2021-04-28 13:20:26

A hat gólt szerző Manhercz Krisztián vezetésével 16–11-re nyert az OSC az Eger vendégeként a férfi vízilabda ob I 29. fordulójában.

férfi vízilabda ob I ZF-Eger Tatabánya vízilabda OSC BVSC vízilabda

Férfi vízi Eurokupa: háromgólos szolnoki előny a magyar döntőben

2021-04-24 20:53:31

A Szolnok 14–11-re legyőzte az OSC-t a férfi vízilabda Eurokupa magyar döntőjének első mérkőzésén.

vízilabda férfi vízilabda Eurokupa Szolnoki Dózsa OSC

Férfi vízilabda ob I: magabiztosan győzött az OSC

2021-04-21 16:03:16

Az OSC kilenc góllal, 16–7-re nyert az UVSE otthonában a férfi első osztályú vízilabda-bajnokság szerdai mérkőzésén – közölte az MTI.

vízilabda UVSE OSC OB I

Férfi vízi Ek: három góllal nyert az OSC az elődöntő nyitányán

2021-04-03 17:02:48

Az első két negyed után öt góllal vezetett az OSC, végül hárommal, 10–7-re győzte le görög vendégét, a Vuliagmenit a férfi vízilabda Eurokupa elődöntőjének szombaton megrendezett első mérkőzésén. A visszavágót április 10-én játsszák le.

férfi vízilabda Eurokupa Vuliagmeni Szolnoki Dózsa OSC

Férfi vízilabda ob I: tizenegy gólos OSC-győzelem a Tatabánya ellen

2021-03-27 12:54:01

Az erőviszonyoknak megfelelően az OSC gond nélkül nyert a vendég Tatabánya ellen a férfi vízilabda ob I alapszakaszában, a 23. forduló szombati nyitómérkőzésén.

vízilabda férfi vízilabda OSC

Férfi vízi Eurokupa: az OSC vereséggel, a Szolnok iksszel ment tovább

2021-03-24 16:12:23

Az OSC bejutott a legjobb négy közé a férfi vízilabda Eurokupában: a negyeddöntő szerdai visszavágóján ugyan 12–10-re kikapott a spanyol Sabadell vendégeként, de az első mérkőzésen aratott 17–11-es sikerének köszönhetően biztosan lépett tovább.  A Szolnok is a legjobb négy közé került, miután a visszavágón 10–10-es döntetlent játszott hazai medencében a szerb Radnicski Kragujevaccal, az idegenbeli kétgólos sikert követően.

férfi vízi Eurokupa OSC

Férfi vízi Ek: az OSC hat, a Szolnok két góllal nyerte az első meccset

2021-03-17 21:47:57

A Szolnoki Dózsa két góllal nyert a szerb Kragujevac vendégeként, míg az OSC 17–11-es győzelmet aratott a vendég spanyol Sabadell felett a férfi vízilabda Eurokupa negyeddöntőjének szerdai első felvonásán.

férfi vízilabda Eurokupa Szolnok OSC

Férfi póló Ek: spanyol és szerb ellenfeleket kaptak a magyarok

2021-03-09 13:21:51

A Szolnok a szerb Kragujevac, az OSC a spanyol Sabadell csapatával találkozik a férfi vízilabda Eurokupa negyeddöntőjében. Az európai szövetség keddi hírlevele emlékeztet rá: a párharcok mérkőzéseit jövő szerdán, illetve egy héttel később rendezik. Az első találkozókat az elöl álló csapatok vívják hazai medencében, azaz az OSC a saját uszodájában kezd, a Szolnok ugyanakkor idegenben – számolt be róla az MTI.

vízilabda férfi vízilabda Eurokupa Szolnok OSC

Férfi vízi Ek: a Szolnok és az OSC is kettős győzelemmel ment tovább

2021-03-06 20:26:12

A kényelmes helyzetben lévő Szolnok és OSC egyaránt megnyerte a visszavágót is, így kettős győzelemmel jutott a nyolc közé a férfi vízilabda Eurokupában.

Férfi vízi ob I: az OSC könnyedén nyert Miskolcon

2021-03-03 19:12:41

A négygólos Erdélyi Balázs vezérletével könnyedén, 15–8-ra nyert az OSC a Miskolci VLC vendégeként a férfi vízilabda ob I szerdai mérkőzésén.

férfi vízilabda ob I PannErgy-Miskolci VLC OSC

Férfi vízi ob I: Manhercz remekelt, OSC-siker a rangadón

2021-02-04 18:09:47

Az OSC 10–9-re legyőzte a BVSC-t a férfi vízilabda ob I csütörtöki játéknapján.

vízilabda férfi vízilabda ob I OSC BVSC-Zugló

Férfi vízi ob I: egygólos FTC-győzelem Szegeden

2021-01-23 12:38:05

A férfi vízilabda ob I 17. fordulójában a Ferencváros 9–8-ra győzött Szegeden. A KSI hazai pályán 17–5-re kikapott az OSC-től, a Honvéd Debrecenben, az Eger Kaposváron nyert.