Találatok a Monza címkére

Találatok száma: 232

Rali-vb: Monzában zárul az idei szezon

2020-10-09 22:30:30

A monzai versenypálya köré szervezett futammal zárul idén a rali-világbajnokság.

rali-vb rali Monza

Játékossors: Kevin-Prince Boateng ötödször is Olaszországba szerződött

2020-09-24 12:01:37

Kevin-Prince Boateng az olasz másodosztályú labdarúgó-bajnokságban szereplő AC Monza együttesében folytatja pályafutását.

olasz labdarúgás Silvio Berlusconi Serie B Monza Kevin-Prince Boateng

Olaszország: Berlusconi koronavírusos, kórházba került

2020-09-04 23:20:05

Silvio Berlusconi, az AC Milan korábbi és a Serie B-be frissen feljutott Monza jelenlegi tulajdonosa kórházba került, miután elkapta a koronavírust – írja a Football Italia.

koronavírus Silvio Berlusconi Olaszország Monza

F1: a Mercedes párosa maradt az élen a monzai 2. edzésen

2020-09-04 16:03:13

A Mercedes az Olasz Nagydíj második szabadedzését is behúzta Monzában, ám ezúttal Lewis Hamilton végzett az élen, és Valtteri Bottas lett a második. Mögöttük Lando Norris zárt a McLarennel, pedig a fiatal brit versenyző motorprobléma miatt veszített időt az edzés első felében. Negyedikként – szintén kisebb megelepetésre – Pierre Gasly (AlphaTauri) végzett.

szabadedzés Olasz Nagydíj Monza F1

Hamilton volt a leggyorsabb a 2. edzésen, Norris a 3. Monzában

2020-09-04 13:15:09

F1: Bottas nyitott az élen a félbeszakított monzai 1. edzésen

2020-09-04 11:56:55

Valtteri Bottas kezdett a legjobban Monzában az Olasz Nagydíj első szabadedzésén. A Mercedes versenyzője mögött csapattársa, Lewis Hamilton végzett, míg a harmadik pozícióban Alexander Albon zárta a tréninget. Max Verstappen a másik Red Bull-lal nehezebb edzésen van túl – a holland versenyző miatt a piros zászló is előkerült a tréningen.

Bottas nyitott az élen Monzában, Verstappen miatt lengett a piros zászló

2020-09-04 09:29:52

Valtteri Bottas kezdett a legjobban Monzában, az Olasz Nagydíj első szabadedzésén. A Mercedes versenyzője mögött a csapattársa, Lewis Hamilton végzett, míg a harmadik pozícióban Alexander Albon zárta a tréninget. Max Verstappen a másik Red Bull-lal nehezebb edzésen van túl – a holland versenyző miatt a piros zászló is előkerült a tréningen.

szabadedzés Valtteri Bottas Sebastian Vettel Olasz Nagydíj Monza Max Verstappen

Juventus: 32 éves csatárt szerződtettek – az U23-as csapatba

2020-09-03 16:35:39

Az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban (Serie A) szereplő Juventus szerződtette Andrea Brighentit a második ligába feljutó Monzától.

nemzetközi átigazolás Monza Juventus Andrea Brighenti olasz átigazolás

Serie B: Berlusconi csapatában folytatja a korábbi Vidi-csatár

2020-08-11 11:20:11

Silvio Berlusconi csapatában, az olasz másodosztályban (Serie B) újonc AC Monzában folytatja pályafutását Mirko Maric, a Mol Fehérvár FC (korábbi nevén: Videoton) volt labdarúgója.

olasz átigazolás nemzetközi átigazolás Silvio Berlusconi Serie B NK Osijek Monza

Formula–1: nem lesznek nézők Monzában sem

2020-07-29 22:34:07

Nézők nélkül rendezik meg a Formula–1-es monzai Olasz Nagydíjat.

Monza F1 F1

Autósport: Tóth László a 16. helyről indulva 7. lett Monzában

2020-07-11 17:05:59

Tóth László, a Bhaitech Racing magyar versenyzője hetedik lett a Formula Renault Európa-kupa szezonnyitó versenyhétvégéjének második, szombaton rendezett futamán.

Tóth László Monza Formula Renault

Olaszország: Jó szokásaim a régiek – feljutott Berlusconi csapata

2020-06-09 09:06:43

Hétfőn az Olasz Labdarúgó-szövetség (FIGC) véget vetett a koronavírus-járvány miatt félbeszakadó harmadosztályú küzdelmeknek, és a Serie C három csoportelsőjét (Vicenza, Reggina, Monza) feljutónak nyilvánította. Silvio Berlusconi, a Monza tulajdonosa máris célba vette a Serie A-t.

Silvio Berlusconi Serie B Monza

F1: a legőrültebb csata a legszorosabb befutóval Monzában

2020-06-06 10:19:58

A Nemzeti Sport Formula–1-es magazinjában sorrendbe állítottuk a sorozat első hetven évének 70 legjobb, legemlékezetesebb versenyét. A haláleseteket és súlyos sérüléseket kizártuk a kritériumok közül, inkább azokra összpontosítottunk, amelyek drámai fordulatait, előzéseit máig emlegetjük, illetve amelyek a világbajnoki csata szempontjából is kulcsfontosságúak voltak. Online sorozatunkban a húsz legjobbat vesszük sorra, a 4. helyet az 1971-es monzai szélárnyékcsata foglalhatta el.

toplista Ronnie Peterson Peter Gethin Olasz Nagydíj Monza Ferrari

F1: hosszabbított a monzai pálya, 2025-ig lesz Olasz Nagydíj

2020-06-02 10:41:32

Egy újabb évvel meghosszabbította az együttműködést a Liberty Media és a monzai versenypálya, így már biztosnak tekinthető, hogy 2025-ig lesz Formula–1-es Olasz Nagydíj – jelentette be Monza város polgármestere, Dario Allevi. Ezzel egyidőben sajtóhírek arról számoltak be, hogy az idei Olasz Nagydíj dátuma is megvan már.

Olasz Nagydíj Monza F1

Megnyerte a vb-címet, és Enzo Ferrari csak odabökte neki: „Helló, bajnok”

2019-09-13 21:36:18

Negyven évvel azután, hogy Monzában biztossá tette a vb-címet, a 69 éves dél-afrikai klasszis a múlt heti Olasz Nagydíj hétvégéjén újra vezette legendás Ferrariját. A Nemzeti Sportnak adott exkluzív interjújában többek között elárulta, jobban élvezte a vezetést, mint 1979-ben.

Olasz Nagydíj NS Hosszabbítás Monza Michael Schumacher Jody Scheckter F1

F1: Vettel még mindig pörög, Norris és Sainz ledobta a haját

2019-09-08 17:15:10

Vasárnap egymás után a második F1-es győzelmét aratta Charles Leclerc, hiszen a Belga Nagydíjat követően a Ferrari hazájában, Olaszországban is győzött. Érdekes vagy éppen vicces jelenetekben most is bővelkedtünk – jöjjenek az F1-legek!

Valtteri Bottas Sebastian Vettel Olasz Nagydíj Monza Mercedes Lewis Hamilton

F1: Leclerc a 11.! A monacói, aki nyudíjba küldte Vettelt – sajtóvisszhangok

2019-09-09 12:06:10

Charles Leclerc, a Ferrari monacói pilótája nyerte a vasárnapi Formula–1-es Olasz Nagydíjat, ezzel 2010 után először diadalmaskodott a maranellói istálló autója Monzában. A nemzetközi sajtó a következőképpen kommentálta a 21 éves versenyző pályafutásának második futamgyőzelmét.

Sebastian Vettel Olasz Nagydíj Monza Mercedes Lewis Hamilton F1

F3: óriási baleset a monzai versenyen – videó

2019-09-07 11:32:34

Alex Peroni óriásit bukott a Formula–3 monzai versenyhétvégéjének első versenyén, amikor ráhajtott egy kerékvetőre, amitől autója felrepült a levegőbe, többször is megforgott, majd a pálya széli gumifalba csapódott. A versenyző szerencsére magától szállt ki a kocsijából, majd a pályakórházba szállították. A futamon Robert Shwartzman nyert.

Monza F3

F1: Monza szerződést hosszabbított – hivatalos

2019-09-04 19:55:24

A Formula–1 vezetői az idei Olasz Nagydíj előtt jelentették be, Monza helye legalább 2024-ig biztos a versenynaptárban.

Atlétika: Kipchoge ősszel két óra alá vinné a maratoni idejét

2019-05-06 11:05:55

Eliud Kipchoge, a maratonfutás világcsúcstartója ősszel ismét megkísérli áttörni a kétórás álomhatárt a klasszikus távon.