Találatok a Hertha címkére

Találatok száma: 1948

Bundesliga: kikapott a Hertha; győzött a Stuttgart

2021-01-10 19:51:45

A német élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Bundesliga) 15. fordulójának vasárnapi játéknapján a Stuttgart az Augsburg vendégeként nyert 4–1-re, míg az Arminia Bielefeld hazai pályán 1–0-ra legyőzte a Herthát.

német labdarúgás Stuttgart Hertha Bundesliga Augsburg Arminia Bielefeld

Dárdai Pál: Már nem az én karrierem a legfontosabb, a gyerekek az elsők

2020-12-23 23:56:28

Dárdai Pál, a magyar labdarúgó-válogatott korábbi szövetségi kapitánya a Nemzeti Sportnak adott exkluzív interjút, amelyben többek között a szívében őrzött emlékekről, egy itthoni álommunkáról és a karácsonyi készülődésről is szót ejtett.

magyar válogatott Magyarország Hertha Dárdai Pál Dárdai Palkó Dárdai Mónika

Bundesliga: biztos Freiburg-győzelem a Hertha ellen

2020-12-20 17:31:51

Hiába játszott óriási fölényben a Freiburg a Hertha ellen az első félidőben a német Bundesliga 13. fordulójában, a második félidő elején feljött a Hertha, és sikerült kiegyenlítenie. Már-már a levegőben lógott az újabb berlini gól, amikor megrázta magát a hazai csapat, és három góllal győzött (4–1). Sallai Roland 60 perc játéklehetőséget kapott kezdőként.

Hertha Freiburg Bundesliga

A Freiburg háromgólos vereséggel küldte haza a Herthát

2020-12-20 15:06:20

közvetítés Sallai Roland Hertha Freiburg Bundesliga

Bundesliga: szenvedve, de begyűjtötte a három pontot a Dortmund

2020-12-15 21:40:48

A Borussia Dortmund 2–1-re nyert a Werder Bremen otthonában a német élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Bundesliga) 12. fordulójában.

Werder Bremen Union Berlin Stuttgart Mainz Hertha Bundesliga

Bundesliga: elkalapálták a BVB-t; lipcsei siker; Sallai büntetőt harcolt ki

2020-12-12 15:01:14

Ideiglenesen élre állt az RB Leipzig a német labdarúgó Bundesligában, mivel simán, 2–0-ra legyőzte hazai pályán a Werder Brement. Gulácsi Péter és Willi Orbán végigjátszotta a mérkőzést a lipcsei csapatban. A Borussia Dortmund óriási meglepetésre kiütéses, 5–1-es vereséget szenvedett otthon a VfB Stuttgarttól, a Mönchengladbach ikszelt a Herthával. A Sallai Rolandot csereként bevető Freiburg fontos győzelmet aratott a Bielefeld ellen – a magyar támadó harcolta ki az első gól előtti tizenegyest –, a Köln idegenben győzte le a Mainzot (Szalai Ádám sérült).

német foci Werder Bremen Stuttgart RB Leipzig Mainz Hertha

Élre ugrott a Leipzig, kiütéses vereséget szenvedett a Dortmund

2020-12-12 15:04:45

Willi Orbán Werder Bremen Stuttgart Sallai Roland RB Leipzig Mainz

Bundesliga: a Hertha felőrölte, és simán megverte az Uniont

2020-12-04 20:44:24

A Hertha 3–1-re legyőzte az Union Berlint a német élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Bundesliga) 10. fordulójában.

német foci Union Berlin Hertha Bundesliga

Válogatott: Rég nem volt ennyire elismert a magyar futball – Petry Zsolt

2020-11-17 09:37:37

Petry Zsolt szerint a magyar labdarúgás hosszú évek óta nem volt szakmailag olyan elismert helyzetben, mint most – számolt be a Bundesligában dolgozó kapusedző tapasztalatairól az MTI.

német labdarúgás magyar válogatott magyar labdarúgás Petry Zsolt Hertha FTC

Légiósok: a Hertha edzője Dárdai Mártont magasztalja

2020-11-09 08:53:26

Bruno Labbadia, a német élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban (Bundesliga) szereplő Hertha BSC vezetőedzője elismerően beszélt Dárdai Mártonról.

német foci Hertha Dárdai Pál Dárdai Márton Bundesliga Bruno Labbadia

Bundesliga: a Leipzig háromgólos győzelmet aratott a Freiburg felett

2020-11-07 16:02:04

A német élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Bundesliga) 7. fordulójának szombati játéknapján az RB Leipzig 3–0-ra legyőzte hazai pályán a Freiburgot. A mérkőzésen Gulácsi Péter, Willi Orbán és Sallai Roland is kezdőként lépett pályára. A Mainz és a Schalke nem bírt egymással, ahogyan a Stuttgart és a Frankfurt sem; az Union Berlin kiütötte ellenfelét, a Hertha könnyedén nyert idegenben.

Willi Orbán Union Berlin Stuttgart Schalke Sallai Roland RB Leipzig

Válogatott: Nagy sanszot látok az Eb-re való kijutásra – Dárdai

2020-11-05 12:09:53

Exkluzív interjút készített a magyar labdarúgó-válogatott korábbi szövetségi kapitányával, a Hertha BSC volt vezetőedzőjével, a jelenleg a berlini klub utánpótlásában dolgozó Dárdai Pállal a pécsi Made in PMFC stadionújság. A 44 éves szakember beszélt legkisebb fiáról, Bencéről, a Hertha U16-os csapatánál zajló munkáról, valamint nemzeti együttesünk Európa-bajnokságra való kijutásának esélyéről is.

magyar válogatott magyar labdarúgó-válogatott Magyarország Izland Hertha Eb-selejtező

Bundesliga: négy vesztes meccs után szerzett pontot a Hertha

2020-11-01 19:57:00

A német Bundesliga 6. fordulójának vasárnapi utolsó meccsén a Hertha BSC hazai pályán leikszelt a Wolfsburggal, így négy vesztes meccs után megszerezte első pontját, míg a veretlenségét megőrző vendégeknek ez már az ötödik döntetlenje volt az idényben.

német foci Wolfsburg Hertha Bundesliga

Orbán büntetőt harcolt ki, a Leipzig legyőzte a Herthát, s marad az élen

2020-10-24 15:11:55

A német labdarúgó Bundesliga 5. fordulójában az RB Leipzig Lipcsében 2–1-re legyőzte a Hertha BSC-t, ezzel biztosította, hogy továbbra is a tabella élén marad. Gulácsi Péter és Willi Orbán végigjátszotta a mérkőzést a Leipzigban, utóbbi tizenegyest harcolt ki. A Hertha – amelyben a kispadon ült, de nem kapott lehetőséget Dárdai Márton – emberhátrányban fejezte be a mérkőzést.

Willi Orbán RB Leipzig Marcel Sabitzer Jhon Córdoba Hertha Gulácsi Péter

Hertha: koronavírusos az Arsenaltól szerzett játékos

2020-10-15 11:30:32

A Hertha BSC labdarúgócsapata a hivatalos honlapján tudatta, hogy koronavírusos az Arsenaltól igazolt Mattéo Guendouzi.

német foci koronavírus Mattéo Guendouzi Hertha Bundesliga Arsenal

Hertha: az Arsenaltól igazoltak védekező középpályást – hivatalos

2020-10-05 18:59:16

A Hertha BSC hivatalos honlapján jelentette be, hogy egy évre kölcsönvette az Arsenal középpályását, Mattéo Guendouzit.

nemzetközi átigazolás Mattéo Guendouzi Hertha BSC Hertha Arsenal

Bundesliga: hihetetlen csatában nyert a Bayern a Hertha ellen

2020-10-04 20:00:44

Hihetetlen mérkőzésen, a négygólos Robert Lewandowski vezérletével nyert a Bayern a Bundesliga 3. fordulójában a Hertha ellen hazai pályán. A berliniek kétszer is felálltak a padlóról, de mégsem nyerhettek, mert a lengyel csatár ellenállhatatlan volt (4–3).

közvetítés Hertha Bayern München

Ha Lewandowski beindul, a döntetlenre sem elég három gól a Bayern ellen

2020-10-04 17:21:34

közvetítés Robert Lewandowski Hertha Bayern München

Bundesliga: nem lehetnek nézők a Bayern meccsén

2020-10-01 17:44:20

A szombati Werder Bremen–Arminia Bielefeld és a vasárnapi Bayern München–Hertha BSC mérkőzést is nézők nélkül rendezik meg a német labdarúgó-bajnokság (Bundesliga) 3. fordulójában.

koronavírus Werder Bremen Hertha Bundesliga Bayern München Arminia Bielefeld

Játékossors: Dárdai Pál távozása óta nem megy a középpályásnak

2020-09-23 15:38:48

Ondrej Duda 2016 nyarán került a Herthához, ám amióta Dárdai Pál távozott a német klubtól, visszaesett a teljesítménye, amely következtében előbb kölcsön-, majd végleg eladták.