Találatok a Dijon címkére

Találatok száma: 129

Ligue 1: győzelmével a PSG mögött a Lille és a Lyon

2020-11-22 15:11:08

Nem botlottak az éllovas PSG üldözői a francia élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Ligue 1) 11. fordulójának vasárnapi játéknapján: a Lille, a Lyon és a Montpellier is győzelmet aratott.

potya gól francia labdarúgás francia foci Strasbourg Reims Nimes

Ligue 1: ketten is dupláztak, újabb kiütéses PSG-diadal

2020-10-24 17:10:27

A Paris Saint-Germain hazai pályán 4–0-ra legyőzte a Dijont a francia élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Ligue 1) szombat késő esti mérkőzésén, és újra a tabella élére állt. A 8. forduló másik szombati meccsén a Marseille 1–0-ra nyert a Lorient otthonában.

Marseille Lorient Ligue 1 Leonardo Balerdi Julian Draxler Dijon

Ligue 1: Mbappé duplázott, kiütéssel győzött a PSG

2020-10-16 19:22:57

Sorozatban az ötödik mérkőzését is megnyerte a Paris Saint-Germain a francia labdarúgó-bajnokságban (Ligue 1): a fővárosiak 4–0-ra győztek a Nimes vendégeként a 7. forduló péntek késő esti mérkőzésén, és átvették a vezetést a tabellán. A játéknap korábbi meccsén az eddigi éllovas Rennes két pontot elhullajtott a nyeretlen Dijon otthonában (1–1).

Rennes Rafinha PSG Nimes Ligue 1 Kylian Mbappé

Arsenal: még alá sem írt, már utálják a szurkolók az új kapust

2020-09-15 17:15:16

Mint beszámoltunk róla, angol és izlandi lapértesülések szerint a francia élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban szereplő Dijon kapusa, Rúnar Alex Rúnarsson rövidesen az Arsenal játékosa lehet. Ám a szurkolók ennek egyelőre nem igazán örülnek…

nemzetközi átigazolás francia átigazolás angol átigazolás Twitter Rúnar Alex Rúnarsson Dijon

Ligue 1: Depay triplázott, a Lyon fordított a Dijon ellen

2020-08-28 22:35:55

A francia élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Ligue 1) 2. fordulójának nyitó mérkőzésén a Dijon vezetést szerzett a Lyon otthonában, ám a triplázó Memphis Depay vezérletével 4–1-re nyert a hazai csapat.

Olympique Lyon Memphis Depay Lyon Ligue 1 Houssem Aouar Dijon

Ligue 1: kulcsjátékosa nélkül ikszelt a Lille az első fordulóban

2020-08-22 17:53:56

Az Angers szerezte meg a francia élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Ligue 1) 2020–2021-es idényének első gólját, s ezzel 1–0-ra legyőzte a Dijont.

francia foci Rennes Lille Ligue 1 Dijon Angers

Férfi kosár BL: a Zaragozával és a Dijonnal is egy csoportban a Falco

2020-07-15 12:21:51

Akárcsak az előző szezonban, a Falco KC Szombathely ismét egy csoportba került a francia Dijonnal és a spanyol Zaragozával a férfi kosárlabda Bajnokok Ligája főtábláján.

férfi kosárlabda Bajnokok Ligája férfi kosárlabda férfi kosár BL Zaragoza Falco KC Szombathely Dijon

Ligue 1: kiütötte ellenfelét a PSG, a főszerepben Mbappé

2020-02-29 17:43:10

A Paris Saint-Germain hazai pályán 4–0-ra megverte a Dijont a francia élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Ligue 1) 27. fordulójának szombat kora esti mérkőzésén, és ezzel megerősítette helyét a tabella élén. Kylian Mbappé két góllal és egy gólpasszal járult hozzá a fölényes győzelemhez.

Pablo Sarabia PSG Mauro Icardi Ligue 1 Kylian Mbappé Dijon

Francia Kupa: gálázott, és elődöntőbe jutott a PSG

2020-02-12 16:08:09

A Paris Saint-Germain 6–1-re legyőzte a Dijont a labdarúgó Francia Kupa negyeddöntőjében, ezzel bejutott a legjobb négy közé. A szerda esti összecsapáson aztán a Lyon is bejutott az elődöntőbe, miután 1–0-ra nyert a Marseille ellen.

francia foci Paris Saint-Germain PSG Francia Kupa Dijon

Francia Kupa: megszenvedett, de továbbjutott a PSG

2020-01-19 20:54:14

Nem született igazi meglepetés a Francia Kupa legjobb legjobb 16 közé kerülésért lejátszott, vasárnapi mérkőzésein. A bajnoki éllovas PSG egyetlen góllal, de legyőzte a másodosztályú Lorient-t. A Rennes az ötödosztályú Athlético Marseille-t, a Montpellier és a másodosztályú Caent, az Angers a negyedik ligás Rouent búcsúztatta. A Dijon kiütötte a ligatárs Nimes-t.

francia labdarúgás Rennes Nimes Montpellier Francia Kupa Dijon

Ligue 1: hiába a 45 perc emberhátrány, nyert a Dijon – videó

2020-01-12 19:10:43

A francia élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Ligue 1) 20. fordulójában az ősszel még a Bajnokok Ligája csoportkörében szereplő Lille a 21. percben emberelőnybe került a kiesés ellen küzdő Dijon otthonában, de nem tudta gólra váltani az emberfórt, sőt a második félidő elején hátrányba került, majd a hajrára fordulva csak a létszámhiányt sikerült kiegyenlítenie.

francia foci Lille Dijon

Férfi kosár BL: hosszabbítás után győzte le a Falco a listavezetőt

2019-12-10 18:31:32

A Falco Szombathely hosszabbítás után 82–81-re legyőzte a francia Dijont a férfi kosárlabda Bajnokok Ligája csoportkörének 8. fordulójában.

férfi kosár BL Falco KC Szombathely Dijon

Ligue 1: nincs megállás, öt éve nem volt ilyen jó a Marseille

2019-12-08 17:38:02

A Marseille hazai pályán 3–1-re legyőzte a Bordeaux-t a francia élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Ligue 1) 17. fordulójának vasárnap késő esti mérkőzésén, és ezzel megerősítette pozícióját a tabella második helyén. Vasárnap három ponttal gyarapodott a Nantes és a Reims is.

Saint-Étienne Reims Nantes Marseille Ligue 1 Dijon

Ligue 1: óriási meglepetés, a Dijon legyőzte a PSG-t!

2019-11-01 22:41:26

A francia élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Ligue 1) 12. fordulójának nyitó meccsén a Dijon hazai pályán 2–1-re legyőzte a Paris Saint-Germaint.

francia bajnokság Paris Saint-Germain PSG Ligue 1 Kylian Mbappé Dijon

Francia Ligakupa: a Bordeaux és a Nimes is nyolcaddöntős

2019-10-29 17:34:25

Sikerével a Nimes és a Bordeaux is bejutott a legjobb 16 közé a labdarúgó francia Ligakupa keddi játéknapján.

francia foci francia Ligakupa Nimes Lens Dijon Bordeaux

Ligue 1: hiába az edzőcsere, tovább tart a lyoni rémálom

2019-10-19 17:25:33

Pontot szerzett, de augusztus közepe óta tartó nyeretlenségi sorozatát nem tudta megszakítani a Lyon: az OL hazai pályán 0–0-ra végzett a Dijonnal a francia élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Ligue 1) 10. fordulójának szombat kora esti mérkőzésén.

Lyon Ligue 1 Dijon

Férfi kosár BL: 19 pontos dijoni vereséggel rajtolt a Falco

2019-10-16 21:48:57

Vereséggel rajtol a Falco a férfi kosárlabda Bajnokok Ligájában, a D-csoport 1. fordulójában a francia Dijon otthon 87–68-ra legyőzte a magyar aranyérmest.

férfi kosár BL Falco Dijon

Ligue 1: pontot szerzett a sereghajtó; győzött a Monaco

2019-09-24 22:55:01

A francia élvonal 7. fordulójának kedden lejátszott két mérkőzésén egy döntetlen és egy hazai siker született: kora este az Olympique Marseille gól nélküli ikszet játszott a Dijon otthonában, este pedig a Cote d'Azur-i rangadón a Monaco 3–1-re legyőzte a Nice-t.

Ligue 1 Dijon AS Monaco

Ligue 1: kiharcolta a bennmaradást a Dijon

2019-06-02 23:17:22

Az idegenbeli 1–1-es döntetlen után hazai pályán 3–1-re győzött a Dijon labdarúgócsapata a Lens ellen, és így kiharcolta a bennmaradást.

francia foci Ligue 2 Ligue 1 Lens Dijon

Eurofutball: fél lábbal a Serie A-ban a Cittadella; dijoni előny

2019-05-30 22:52:30

Az olasz élvonalba jutásért rendezendő rájátszás fináléjának első felvonásában a Cittadella otthon Davide Diaw duplájával 2–0-ra legyőzte a Veronát. A Serie A-ba korábban már feljutott a bajnok Brescia és a második helyen záró Lecce, hozzájuk csatlakozik ennek a párharcnak a továbbjutója.