Találatok a Ajka címkére

Találatok száma: 495

NB II: Kaposvárról védő, Ajkáról támadó érkezett a Kecskeméthez

2021-06-23 00:00:07

A balhátvéd Hadaró Valentin, illetve a támadó Tóth Barna a labdarúgó NB II újoncánál, a Kecskemétnél folytatja pályafutását – számolt be róla a klub honlapja. Normal 0 21 false false false HU X-NONE X-NONE MicrosoftInternetExplorer4

magyar átigazolás labdarúgó NB II Tóth Barna NB II átigazolás NB II Kecskemét

NB II: Kaposvárról érkezett az Ajka első nyári szerzeménye

2021-06-22 15:19:06

Kaposvárról érkezett a labdarúgó NB II-ben szereplő FC Ajka első nyári szerzeménye, Szarka Ákos kétéves szerződést írt alá a klubbal – számolt be róla a bakonyiak honlapja. Normal 0 21 false false false HU X-NONE X-NONE MicrosoftInternetExplorer4

magyar átigazolás Szarka Ákos NB II átigazolás NB II Kaposvár Ajka

NB I: a másodosztályból igazolt támadót a Kisvárda

2021-06-16 17:01:46

Hivatalos honlapján jelentette be a labdarúgó NB I-ben szereplő Kisvárda, hogy szerződtette az NB II-es Ajkából érkező Nagy Mihály Krisztiánt. A 28 éves támadó az előző idényben 17 gólt szerzett, amivel második lett a másodosztály góllövőlistáján.

Nagy Krisztián NB I átigazolás NB I Kisvárda Ajka

Hiába nyert a Vasas is, a DVSC és a Gyirmót jutott fel az NB I-be!

2021-05-16 01:03:32

A labdarúgó NB II 38., záró fordulójában eldőltek a nagy kérdések: a DVSC a Haladás legyőzésével (4–2) bajnokként jutott fel az élvonalba, míg a Gyirmót gálázva lett első osztályú, hiszen Csertői Aurél együttese 4–0-ra kiütötte a Békéscsabát. A Vasas így hiába verte meg 3–0-ra a Győri ETO-t, a következő idényben is marad a másodosztályban. Vereséggel búcsúzott az NB II-től a Kaposvár és a Kazincbarcika, előbbi a Dorogtól, utóbbi a Szegedtől kapott ki.

élő eredménykövetés labdarúgó NB II Vasas Szolnok Szentlőrinc Szeged

A Nyíregyháza egy góllal nyerni tudott Ajkán

2021-05-13 18:32:12

Nagyot csatázott egymással az FC Ajka és a vendég Nyíregyháza a labdarúgó NB II 38. fordulójában. A hazaiak sokat támadtak, de egyetlen lehetőségüket sem tudták gólra váltani. A csereként beálló Hamed találata döntött.

labdarúgás Szpari Nyíregyháza NB II 38. forduló Ajka

Csizmadia Zoltán döntött, az Ajka a Dorogot is legyőzte

2021-05-07 17:03:08

A labdarúgó NB II 37. fordulójában a forduló előtt 16. helyen álló Dorog az ötödik Ajkát látta vendégül Gyirmóton, tehát albérletben. Csizmadia Zoltán korai gólja után a bakonyiak még az első félidőben Zsolnai Richárd révén tizenegyest hibáztak, de ez is belefért nekik, hiszen a meddő támadójátékot produkáló Dorog képtelen volt egyenlíteni.

élő közvetítés NB II Dorog Ajka 37. forduló

Nem tudta megtartani korai előnyét a Soroksár Ajkán

2021-05-01 08:41:21

Hamar megszerezte a vezetést a Soroksár a labdarúgó NB II 36. fordulójában, Ajkán, ám a hazaiak még az első félidőben egyenlítettek. A folytatásban mind a két kapu sokszor forgott veszélyben, de több gól már nem esett.

élő közvetítés Soroksár NB II Ajka 36. forduló

Gyorsan szerzett gólt az Ajka Pécsen – megnyerte vele a meccset

2021-04-26 17:30:19

A labdarúgó NB II 35. fordulójában a negyedik Pécsi MFC a közvetlenül mögötte tanyázó FC Ajkát látta vendégül, és bár a találkozó nagy részében fölényben játszott, a 2. percben kapott ajkai gólt nem tudta kiegyenlíteni, így a vendégek két pontra megközelítették a baranyaiakat a tabellán.

élő közvetítés Pécs PMFC NB II Ajka 35. forduló

Nem okozott gondot az Ajkának a Kaposvár legyőzése

2021-04-24 10:11:28

Nem tudta megnehezíteni a Kaposvár az FC Ajka dolgát a labdarúgó NB II 34. fordulójában. A tavaly még NB I-es Rákóczi erejéből csak a szépítésre futotta, a hazaiak összességében megérdemelt győzelmet arattak.

élő közvetítés NB II Kaposvár Ajka 34. forduló

Kikapott és kiesett a DEAC a másodosztályból

2021-04-16 21:17:56

A labdarúgó NB II 33. fordulójában a sereghajtó Debreceni EAC a hatodik helyen álló Ajkát fogadta. A találkozó előtt biztos volt, hogy ha nem nyer a DEAC, a többi mérkőzés alakulásától függetlenül kiesik a másodosztályból. A mérkőzés kevés helyzetet hozott, inkább a mezőnyben folyt a játék, egyik kapusnak sem kellett komolyabb védést bemutatnia. Ennek ellenére az Ajka Görgényi Dávid 75. percben lőtt góljával megnyerte a meccset, és három ponttal távozott Debrecenből.

élő közvetítés labdarúgás NB II Debreceni EAC DEAC Ajka

NB II: újabb két játékos hosszabbított szerződést Ajkán

2021-04-17 00:46:36

Balogh Márton, Tóth Gergely és Csemer Gyula után Csizmadia Zoltán és Présinger Ádám is meghosszabbította a szerződését a labdarúgó NB II-ben szereplő FC Ajkánál – számolt be róla a klub honlapja.

szerződéshosszabbítás labdarúgó NB II NB II Csizmadia Zoltán Ajka

NB II: hárman is hosszú távú új szerződést írtak alá Ajkán

2021-04-14 11:34:25

A labdarúgó NB II-ben szereplő FC Ajka vezetősége gőzerővel dolgozik a következő idény keretének kialakításán. A mostani remek teljesítmény miatt a jelenlegi állomány egyben tartása a cél, így már három lejáró szerződésű labdarúgó, Csemer Gyula, Tóth Gergely és Balogh Márton is új megállapodást kötött a bakonyiakkal – számolt be róla a klub honlapja.

szerződéshosszabbítás labdarúgó NB II Tóth Gergely NB II Csemer Gyula Ajka

NB II: a Vasas legyőzte az Ajkát, a Dorog idegenben verte a Siófokot

2021-04-11 18:47:58

A Vasas Hinora Kristóf duplájával legyőzte az Ajkát a labdarúgó NB II 32. fordulójában, és ezzel átvette a vezetést a tabellán. Hazai pályán szenvedett vereséget a Siófok a Dorogtól, és kieső helyre csúszott vissza a Balaton-parti együttes. A Haladás fordulatos meccsen döntetlent játszott a vendég Kazincbarcikával, a Szolnok biztosan verte a Soroksárt, a Szeged pedig a Kaposvárt. A Csákvár egy góllal bizonyult jobbnak a sereghajtó DEAC-nál.

Vasas Szolnok Siófok NB II Haladás Dorog

Legyőzte az Ajkát és a tabella élére állt a Vasas

2021-04-09 22:12:49

A labdarúgó NB II 32. fordulójában a 2. helyen álló Vasas a tavaszi remek szereplésével a 6. pozícióba feljött Ajka ellen lépett pályára. A Vasas a találkozó elején gyorsan vezetést szerzett és végül egygólos győzelmet aratott a végig szívosan játszó bakonyi gárda ellen. A fővárosiak így a 27. fordulót követően ismét a tabella éléről várhatják a bajnokság folytatását.

élő közvetítés labdarúgó NB II Vasas NB II Ajka 32. forduló

NB II: a Szpari a Budaörsöt, a Gyirmót a Kaposvárt ütötte ki

2021-04-07 19:43:06

Potyogtak a gólok a labdarúgó NB II 31. fordulójának kora esti mérkőzésein. Folytatta tavaszi menetelését a Nyíregyháza és a Gyirmót, előbbi a Budaörsnek, utóbbi – idegenben – a Kaposvárnak vágott ötöt. Az ETO új vezetőedzője, Dobos Barna hazai bemutatkozásán fölényesen verte meg a Haladást, az Ajka azonban nem bírt otthon a Szegeddel. A kiesés elől menekülő Csákvár értékes ponttal tért haza Békéscsabáról. A játéknap záró találkozóján a Pécs a hajrában csikarta ki a győzelmet a Szolnok ellen.

Gyirmót ETO Csákvár Békéscsaba Budaörs Ajka

Négy tizenegyes, négy gól: döntetlent játszott Ajkán a Szeged

2021-04-06 21:31:43

Összesen négy tizenegyest végezhettek el a felek az Ajka és a Szeged-Csanád összecsapásán, amelyen sokáig úgy tűnt, hogy a hazaiak magabiztosan otthont tartják a pontokat. Hiába hibáztak kétszer is a büntetőpontról a vendégek, végül mégis döntetlenre mentették a találkozót.

élő közvetítés Szeged NB II Ajka 31. forduló

A Gyirmót megállította az Ajkát, a Loki és a Pécs magabiztosan hozta a kötelezőt

2021-04-04 14:47:35

A pénteki Szeged–Vasas (0–1) találkozó után kilenc mérkőzés maradt vasárnapra a labdarúgó NB II 30. fordulójából.  A Debreceni VSC hazai pályán két góllal verte a Soroksárt, és ezzel megerősítette helyét a táblázat élén. Háromgólos győzelmet aratott a Békéscsaba, a Csákvár és a Pécs, utóbbi idegenben nyert a Siófok ellen. Gól nélküli döntetlennel ért véget a Szolnok és a Kaposvár Tisza-parti csatája. Egy ponttal debütált Szentlőrincen az ETO kispadján az új vezetőedző, Dobos Barna.

labdarúgó NB II eredménykövető Szolnok Szentlőrinc Soroksár Siófok

Gyirmóton véget ért az Ajka győzelmi sorozata

2021-04-02 21:48:50

A labdarúgó NB II 30. fordulójában a feljutásért harcban lévő, harmadik Gyirmót a legutóbbi hat bajnokiját kivétel nélkül megnyerő Ajkát látta vendégül. Hiába dominált az első játékrészben a vendég Ajka, Kirják szünet utáni góljával a hazai csapat gyűjtötte be a három pontot.

élő közvetítés NB II Gyirmót FC Győr Gyirmót Ajka 30. forduló

NB II: „A feljutásról nem beszélünk, de nyilván megpróbáljuk”

2021-03-21 13:35:51

Az FC Ajka és a Gyirmót még veretlen a tavaszi szezonban, a Nyíregyháza pedig a harmadik legjobb teljesítményt nyújtotta az elmúlt másfél hónapban.

Nyíregyháza NB II Lencse László Kis Károly Gyirmót FC Győr Fodor Ferenc

NB II: nem volt győztese a Vasas és a Gyirmót rangadójának

2021-03-14 18:39:10

A labdarúgó NB II 29. fordulójának esti rangadóján a Vasas hazai pályán 1–1-re végzett a Gyirmóttal. Ugyanilyen eredménnyel zárult az ETO és a Csákvár győri összecsapása, valamint a Siófok kaposvári vendégjátéka. Az Ajka 2–0-ra verte a Szolnokot, ezzel sorozatban hatodik győzelmét aratta Kis Károly együttese.