Találatok a Ajka címkére

Találatok száma: 437

NB II: idegenben nyert a Vasas és a Hali, kikapott a Budaörs, nem állt ki a Kaposvár

2020-11-22 14:43:01

Vendégként szerzett három pontot a Vasas, a Haladás és a Siófok a labdarúgó NB II 17. fordulójának kora délutáni mérkőzésein. A második Budaörs egy hajrában kapott góllal maradt alul az újonc Szentlőrinc vendégeként, Kozármislenyben, a Soroksár pedig fordulatos meccsen ikszelt otthon az Ajkával, a Kaposvár pedig nem állt ki, így az MLSZ a játék nélkül a Pécsi MFC-nek ítélte a három pontot.

Vasas Szentlőrinc Soroksár Siófok Pécs NB II

Csak ikszelt a Loki Csákváron, Dorogon nyert a Vasas – ez történt az NB II-ben

2020-11-21 18:47:57

A 17. fordulóval folytatódott vasárnap a labdarúgó NB II küzdelemsorozata. A listavezető DVSC 1–1-es döntetlent ért el a Csákvár otthonában, míg a második Budaörs egy késői góllal alulmaradt a Szentlőrinc vendégeként, Kozármislenyben. A Vasas magabiztosan gyűjtötte be a három pontot Dorogon, és már csak három pontra van a feljutást érő második helytől. A Kazincbarcika nem bírt a Szolnokkal, a Szeged pedig Nyíregyházáról távozott győzelemmel. Zárásként este Győrben városi derbit rendeztek, amelyen az ETO fölényesen győzte le a Gyirmótot.

eredménykövetés Vasas Szpari Szolnok Szentlőrinc Szeged

Négy gól és ajkai pontszerzés Soroksáron

2020-11-20 22:35:33

A labdarúgó NB II 17. fordulójában a kilencedik Soroksár a 13. Ajkát látta vendégül. A találkozó első negyedórájában mindkét csapat betalált, majd egy kimaradt ajkai büntetőt követően soroksári vezetéssel vonulhattak félidőre a csapatok. A 80. percben jött Nagy Krisztián második gólja, így döntetlennel (2–2) zárult a találkozó.

élő közvetítés labdarúgó NB II Soroksár NB II Ajka 17. forduló

NB II: négyet rúgott a Haladás, a Vasas bő negyedóra alatt lerendezte a Soroksárt

2020-11-08 18:46:29

A Haladás 4–0-ra kiütötte az újonc Szentlőrincet, a Pécs idegenben három góllal verte meg az Ajkát, a Vasas bő negyedóra alatt lerendezte otthon a Soroksárt a labdarúgó NB II 16. fordulójának kora esti programjában. Nem bírt a tartalékos Szeged hazai pályán az edzőváltáson átesett Doroggal, a Kaposvár a hosszabbításban lőtt góllal tudta csak megverni a végére tíz főre fogyatkozó, sereghajtó DEAC-ot.

Vasas Szentlőrinc Szeged Soroksár Pécs NB II

Simán nyert a Vasas, négyet vágott a Hali, hármat lőtt a Pécs

2020-11-07 00:02:04

Kilenc mérkőzést rendeznek vasárnap a labdarúgó NB II 16. fordulójában, miután a koronavírus-járvány sújtotta Békéscsaba el sem utazott Debrecenbe, és az MLSZ játék nélkül a Lokinak adta a három pontot. A második Budaörs a jó formába lendült Csákvárt is legyőzte Tatabányán, a harmadik Gyirmót viszont hazai pályán 1–0-ra kikapott a Nyíregyházától. A Haladás 4–0-ra kiütötte az újonc Szentlőrincet, a Pécs idegenben három góllal verte meg az Ajkát, a Vasas bő negyedóra alatt lerendezte otthon a Soroksárt a Nem bírt a tartalékos Szeged hazai pályán az edzőváltáson átesett Doroggal, a Kaposvár a hosszabbításban lőtt góllal tudta csak megverni a végére tíz főre fogyatkozó, sereghajtó DEAC-ot. AZ ETO egy ráadásban kapott góllal veszített Szolnokon, a Siófok egy sima hármast rúgott a Barcikának.

élő eredménykövető Vasas Szpari Szolnok Szentlőrinc Soroksár

Fölényes játékkal mind a három pontot elvitte a Pécs Ajkáról

2020-11-08 01:33:45

Nem találta a fogást a szervezett pécsi csapaton az Ajka vasárnap, a labdarúgó NB II 16. fordulójában. A vendégek magabiztosan futballozva, háromszor a kapuba találva győztek.

élő közvetítés labdarúgó NB II Pécs NB II Ajka 16. forduló

NB II: hármat kapott a Hali Csákváron, Barcikán nyert a Loki, ikszelt a Vasas

2020-11-04 19:27:41

Megerősítette vezető helyét a DVSC a labdarúgó NB II-ben, miután a 15. fordulóban három góllal nyert Kazincbarcikán. Nem született gól a Vasas pécsi vendégjátékán, ugyancsak döntetlenre végzett a Szpari otthon a Szolnokkal, pedig a vendégek több mint 20 percet emberhátrányban játszottak. A Budaörs magabiztosan gyűjtötte be a három pontot a tartalékos Békéscsaba otthonában, a Kaposvár hazai pályán az Ajkát, a lendületbe jött Csákvár pedig a Haladást verte meg.

labdarúgó NB II Vasas Szpari Szolnok Pécs Nyíregyháza

Újra nyert a Rákóczi, az Ajka pont nélkül utazik haza

2020-11-04 09:57:04

A labdarúgó NB II 15. fordulójában a Kaposvár–Ajka mérkőzésen az első félidei langyos játék után sokkal eseménydúsabb futballal nyert a Rákóczi a vendég Ajka ellen.

élő közvetítés labdarúgó NB II NB II Kaposvár Ajka 15. forduló

NB II: ötöt vágott a Haladás, a Vasas megverte a Kaposvárt

2020-11-01 18:42:39

A Haladás öt góllal tömte ki a koronavírus-járvány miatt rendkívül tartalékos Békéscsabát, a Vasas Feczesin találatával gyűrte le a vendég Kaposvárt a labdarúgó NB II 14. fordulójának kora esti mérkőzésein. Sorozatban ötödik diadalát aratta a Budaörs, amely ezúttal Kazincbarcikán gyűjtötte be a három pontot, és tartja a második helyét. Az Ajka három góllal megverte a sereghajtó DEAC-ot, míg a Szolnok hátrányból fordított a vendég Dorog ellen. Megint kapott gól nélkül nyert az újonc Pécs, ezúttal Szegeden.

labdarúgó NB II Vasas Szolnok Szeged Pécs NB II

Öttel nyert a Haladás, hárommal a Loki, fordított a Szolnok, jól ment az élcsapatoknak

2020-10-30 22:11:32

Nagy gólkülönbségű győzelmeket hozott a labdarúgó NB II 14. fordulója. A Haladás öt góllal tömte ki a koronavírus miatt igen tartalékos Békéscsaba hálóját, az Ajka egy sima hármast rúgott a sereghajtó DEAC-nak, a Loki a tovább gyengélkedő ETO-nak, míg a Csákvár idegenben 4–1-re múlta felül a Szentlőrincet. A Budaörs kazincbarcikai diadalával megerősítette második helyét, a Vasas pedig sorrendben negyedik győzelmét aratta a Kaposvár ellen.

Magabiztos ajkai siker a DEAC ellen

2020-10-31 13:14:59

Három góllal bizonyult jobbnak a vendég DEAC-nál az FC Ajka hazai pályán a labdarúgó NB II 14. fordulójában. Az újonc debreceniek nem sok veszélyt jelentettek a kapura, a Veszprém megyeiek sikere teljesen megérdemelt.

élő közvetítés labdarúgó NB II NB II DEAC Ajka 14. forduló

NB II: Nem kérünk mást, csak egyenlő elbírálást – közlemény Ajkán

2020-10-26 20:07:31

A pályán és azon kívül is tiszteletet követel magának a labdarúgó NB II-ben szereplő Ajka. Geri Gyula, a Veszprém megyei klub ügyvezetője a Vasastól elszenvedett 2–1-es vereség másnapján írt közleményben a játékvezetést és az ellenfelek hozzáállását is kifogásolta.

játékvezetés Vasas NB II MLSZ Ajka

NB II: Radó 11-eseivel győzött a Vasas; hármat vágott a Szentlőrinc

2020-10-25 18:35:07

Ötből négy mérkőzésen a vendégcsapat nyert a labdarúgó NB II 13. fordulójának kora esti találkozóin. Az újonc Szentlőrinc meglepetésre sima hármast rúgott Békéscsabán, a Vasas csak 2–1-re verte meg a koronavírus-járvány által megtizedelt Ajkát. A Haladás a hajrában csikarta ki a győzelmet Kazincbarcikán, és a Szeged is három ponttal tért haza Kaposvárról. Az újonc Pécs hazai pályán az élbolyban tartózkodó Gyirmótot fektette két vállra.

labdarúgó NB II Vasas Szentlőrinc Szeged Pécs NB II

Három 11-est rúghatott a Vasas Ajkán, újoncok sikere az élcsapatok ellen – ez történt az NB II-ben

2020-10-24 20:47:56

A meglepő idegenbeli győzelmekről marad emlékezetes a labdarúgó NB II 13. fordulója. A legváratlanabb eredmény az újonc Szentlőrinc magabiztos, 3–0-s sikere volt Békéscsabán, míg a szintén a nyáron felkerült Pécs a Gyirmótot gyűrte le 1–0-ra. A Vasas úgy tudott nyerni Ajkán, hogy Radó András a három tizenegyeséből egyet elhibázott, a Haladás pedig egy késői góllal verte a négymeccses diadalsorozatban lévő Kazincbarcikát. Szintén váratlan, hogy a Szeged győzni tudott Kaposváron, és miután a Csákvár elvitte a három pontot a DEAC otthonából, nincs már nyeretlen csapat a másodosztályban.

labdarúgó NB II eredménykövetés Vasas Szpari Szolnok Szeged

Radó büntetői döntöttek a Vasas javára Ajkán

2020-10-25 00:34:30

Három tizenegyeséből kettőt gólra váltva nyert a Vasas Ajkán, vasárnap a labdarúgó NB II 13. fordulójában. A koronavírusos fertőzések miatt tartalékos hazaiak nagyot harcoltak fővárosi ellenfelükkel szemben, a mérkőzés kimenetele végig nyílt volt.

élő közvetítés labdarúgó NB II Vasas NB II Ajka 13. forduló

NB II: ötöt vágott Csákváron a Csaba, négyet a DEAC-nak a Vasas

2020-10-18 18:42:38

A Békéscsaba és a Vasas is gólgazdag mérkőzésen gyűjtötte be a három pontot  a labdarúgó NB II 12. fordulójában. A lila-fehérek öt perc alatt elért három találatukkal 5–3-ra megverték idegenben a sereghajtó Csákvárt, míg a piros-kékek az újonc DEAC-ot múlták felül 4–1-re az Illovszky-stadionban. A véghajrában elért góllal tudott nyerni a Pécs Szolnokon, akárcsak a Szeged otthon az Ajka ellen. Nem született gól a Gyirmót és a Kaposvár kisalföldi összecsapásán.

labdarúgó NB II Vasas Szolnok Szeged Pécs PMFC

Dobos Áron hatalmas góljával legyőzte a Szeged az Ajkát

2020-10-16 23:14:00

A labdarúgó NB II 12. fordulójában a Szeged-Csanád GA az FC Ajkát fogadja. Az első félidő után a hazaiak vezettek, majd a 76. percben egyenlítettek a vendégek, de Dobos Áron bal lábas, felső sarkos góljával Szegeden maradt a három pont.

élő közvetítés labdarúgó NB II Szeged NB II Ajka 12. forduló

NB II: tíz játékosára sem számíthat az Ajka a Szeged GA ellen

2020-10-18 10:12:25

A labdarúgó NB II-ben szereplő Ajka tíz játékosára sem számíthat a Szeged-Csanád Grosics Akadémia elleni vasárnapi bajnokin.

labdarúgó NB II Szeged-Csanád NB II Ajka

NB II: hátrányból nyert a Vasas és a Barcika, Győrben győzött a Szentlőrinc

2020-10-04 18:30:38

Megszakadt a Vasas hatmeccses nyeretlenségi sorozata a labdarúgó NB II 11. fordulójában. A piros-kékek 0–1-ről fordítottak a Szeged ellen, ugyancsak hátrányból szerzett három pontot a Kazincbarcika is a sereghajtó Csákvár ellen. Ez a borsodiak első győzelme az új stadionjukban. A játéknap két nagy meglepetése, hogy az újonc Szentlőrinc az ETO otthonában tudott győzni és a Gyirmót is vesztesen tért haza Ajkáról.

szpari Vasas Szolnok Szentlőrinc Szeged Siófok

Hoppá, nyert a Vasas! Pontot hullajtott el a Loki, otthon vesztett az ETO

2020-10-04 02:46:52

A labdarúgó NB II 11. fordulójában a tabellát vezető Debreceni VSC 1–1-es döntetlent ért el Soroksáron, a Vasas a Szeged ellen első győzelmét aratta Schindler Szabolcs irányításával, ezzel véget ért a piros-kékek hatmeccses nyeretlenségi sorozata. Hátrányból tudott győzni a Kazincbarcika a sereghajtó Csákvár ellen, ez a borsodiak első diadala új stadionjukban. Az újonc Szentlőrinc az ETO otthonából vitte el a három pontot – igaz, a baranyaiak közel 30 percet emberelőnyben futballoztak. A Gyirmót vesztesen tért haza Ajkáról, így a Dorogon győztes Budaörs lépett fel a második helyre.