Találatok a Ajka címkére

Találatok száma: 563

NB II: csak ikszelt a DVTK Ajkán, biztos feljutó a Kecskemét

2022-05-16 22:08:35

A labdarúgó NB II 37. fordulójának záró mérkőzésén a DVTK 0–0-s döntetlent játszott az Ajka vendégeként, így biztossá vált, hogy nem jut fel az első osztályba.

NB II DVTK Ajka

A DVTK ajkai döntetlenjével biztossá vált a Kecskemét feljutása

2022-05-16 07:38:19

élő közvetítés labdarúgó NB II 37. forduló NB II Diósgyőr DVTK Ajka

Gond nélkül verte az Ajka a szinte végig 10 emberrel játszó Budafokot

2022-05-08 01:23:49

A labdarúgó NB II 36. fordulójában az Ajka magabiztosan legyőzte a több mint 80 percet tíz emberrel játszó Budafokot. A fordulás után kockáztatott a kiesés ellen küzdő fővárosi gárda, ám ismét a hazaiak találtak be (2–0).

élő közvetítés labdarúgó NB II 36. forduló NB II Budafok Ajka

Az Ajka folytatta győzelmi sorozatát Soroksáron

2022-05-01 01:28:29

A labdarúgó NB II 35. fordulójában a vendég ajkaiak jó felépítésű, erős játékosai révén felőrölték a több sebből vérző – Kékesit, Vargát és Harist is nélkülöző – Soroksárt és 3–1-re nyertek. Ezúttal nem tudta az elmúlt hetekben bemutatott szervezett játékát nyújtani a hazai gárda, a látottak alapján a vendégek megérdemelten diadalmaskodtak. Ez volt az Ajka negyedik győzelme zsinórban.

élő közvetítés labdarúgó NB II Soroksár NB II Ajka 35. forduló

Izgalmas hajrában gyűrte le az Ajka a vendég Budaörsöt

2022-04-22 17:58:38

Sok lehetőséget hozott az Ajka és a Budaörs találkozója a labdarúgó NB II 34. fordulójában. A házigazda nem gazdálkodott jól a helyzeteivel, és a vendégek egy öngóllal kiegyenlítettek. A kiesés ellen küzdő Budaörsnek három pontra lett volna szüksége, de végül egy sem lett belőle, a hajrában ugyanis a Veszprém megyeiek eldöntötték a meccset (2–1).

élő közvetítés labdarúgó NB II NB II Budaörs Ajka 34. forduló

Hazai győzelmével menekül a kiesés elől az Ajka

2022-04-10 01:46:56

Egy nullás győzelmével megérdemelten gyűjtötte be a pontokat az Ajka a labdarúgó NB II 32. fordulójában. A hazaiak jóval aktívabbak voltak, mint a vendég Haladás, amely ráadásul a második félidőben megfogyatkozott.

élő közvetítés labdarúgó NB II NB II Haladás Ajka 32. forduló

Tovább tart a kécskei sikerszéria – gólparádé a Tisza partján

2022-04-06 01:00:57

A labdarúgó NB II 31. fordulójában a Tiszakécskei LC gyönyörű gólokat szerezve, biztosan verte meg 4–1-re az FC Ajka gárdáját. Tovább nyúlik a sikerszéria a Tisza partján.

élő közvetítés labdarúgó NB II Tiszakécske NB II Ajka 31. forduló

Öt perc alatt szerzett három gólt, és simán nyert az Ajka

2022-04-02 08:11:05

Öt percen belül háromszor is a kapuba talált a FC Ajka a labdarúgó NB II 30. fordulójában a Dorogi FC elleni bajnoki első félidejében. A házigazda végig szervezetten játszott, a vendégek nem tudtak újítani, így még a szépítés sem jött össze nekik (3–0).

élő közvetítés labdarúgó NB II NB II Dorog Ajka 30. forduló

Rengeteg kimaradt helyzet, két gól és döntetlen Ajkán

2022-03-12 19:12:17

Közvetlen riválisok találkoztak Ajkán a labdarúgó NB II 28. fordulójában. A III. Kerületi TVE az első félidőben vezetést szerzett, a hazaiak rohamoztak és a hajrában sikerült egyenlíteniük. Az összecsapás az utolsó pillanatig izgalmas volt, a levegőben lógott a győztes gól, de a helyzetek kimaradtak.

élő közvetítés labdarúgó NB II NB II Kerület III. Kerületi TVE Ajka

Kétgólos hátrányból fordított a Békéscsaba

2022-03-08 00:27:49

Kettő nullás ajkai vezetés után kevesen hitték a nézőtéren, hogy végül a Békéscsaba hagyja el győztesen a pályát a labdarúgó NB II 27. fordulójában, pedig így történt. A szünet után a csabai gólzsák, Hodonicki Márk találatával, majd Lukács Raymond duplájával a hajrában fordította meg az állást a lila-fehér mezes hazai csapat.

élő közvetítés labdarúgó NB II NB II Békéscsaba Ajka 27. forduló

Kikapott a DVTK a keleti derbin, élre állt a Vasas, a Szeged kiütötte a Budaörsöt

2022-03-07 22:10:58

Nyolc mérkőzést játszottak szerdán a labdarúgó NB II 27. fordulójában. A keleti rangadón a DVTK 1–0-ra kikapott a Nyíregyháza vendégeként, Balmazújvárosban. Hét gól esett Győrben, ahol az ETO 4–3-ra megverte a Csákvárt. Óbudán döntetlenre végzett a III. Kerület a Soroksárral. A Vasas több mint 30 percet emberelőnyben játszva 1–0-ra nyerni tudott a Pécs MFC otthonában a labdarúgó NB II 27. fordulójában és ezzel a tabella élére ugrott. A Szeged fél tucat góllal tömte ki a Budaörs hálóját, a Békéscsaba 0–2-ről fordított haza pályán az Ajkával szemben, a Tiszakécske viszont nem tudta megőrizni az előnyét a Haladás ellen. A Siófok esélyeshez méltóan mind a három pontot elvitte a sereghajtó Szolnok otthonából.

élő eredménykövetés labdarú Vasas Tiszakécske Szpari Szolnok

Magabiztosan nyert a DVTK és a Vasas, botlott a Szeged, újra dobogón a Kecskemét

2022-03-05 11:39:25

A feljutásra álló Diósgyőr és Vasas is magabiztosan gyűjtötte be a három pontot a labdarúgó NB II 26. fordulójában. Előbbi kettőt vágott az ETO-nak, az utóbbi hármat a sereghajtó Szolnoknak. Az üldözők közül a Szeged kikapott Szentlőrincen és ezzel odalett a tavaszi veretlensége, de a Haladás is meglepő vereséget szenvedett otthon a Dorogtól. A Kecskemét drámai végjátékban fordított Siófokon és visszavette a harmadik helyet. A Soroksár az utolsó negyedórában lőtt gólokkal győzte le a Békéscsabát, fontos kiesési helyosztót nyert a III. kerületi TVE Budaörsön, a Tiszakécske pedig odahaza a Budafok ellen.

élő közvetítés élő eredménykövetés labdarúgó NB II Vasas Tiszakécske Szpari

A ráadásban mentett pontot Ajkán a Nyíregyháza

2022-03-05 12:08:17

Több mint egy félidőt játszott emberelőnyben a labdarúgó NB II 26. fordulójában az Ajka, és a hajrában meg is szerezte a vezetést. Semmi sem utalt arra, hogy a Nyíregyháza képes lesz pontot menteni, ám a vendégek a 92. percben kihasználtak egy hazai figyelmetlenséget, és egyenlítettek, 1–1-re hozva a találkozót.

élő közvetítés labdarúgó NB II Szpari Nyíregyháza NB II Ajka

Győrben is nyerni tudott az Ajka

2022-02-25 19:09:45

Vogyicska Bálint még az első félidőben szerzett a vendég Ajkának vezetést, amit a hosszabbításban még növelnie is sikerült Csizmadia Zoltánnak, így Kis Károly együttese kétgólos győzelemmel tért haza az ETO otthonából a labdarúgó NB II 25. fordulójában.

élő közvetítés labdarúgó NB II NB II ETO Ajka 25. forduló

Kétgólos hátrányból nyert a DVTK, előnyről vesztett a KTE, otthon kapott ki a Hali

2022-02-20 01:33:17

A labdarúgó NB II 24. fordulójának délutáni programjában a Szeged fölényes győzelmet aratott idegenben a Tiszakécske ellen, és feljött a dobogó harmadik fokára. A Budafok Csizmadia Csaba visszatérése óta először tudott nyerni: Dorogról vitte haza a három pontot és ellépett az utolsó helyről. A Szentlőrinc egy góllal verte otthon a Békéscsabát, míg döntetlennel zárult a Nyíregyháza budaörsi, illetve az ETO soroksári vendégjátéka. Kora este a DVTK kétgólos hátrányból fordítva győzte le a Szolnokot. Kikapott a Kecskemét és a Haladás is, előbbi Csákváron, utóbbi hazai pályán a III. Kerülettel szemben. Az Ajka nyolc nyeretlen bajnoki után győzött újra, a Pécset múlva felül.

élő eredménykövetés labdarúgó NB II Tiszakécske Szpari Szolnok Szeged

Vége a rossz sorozatnak, az Ajka legyőzte a Pécset

2022-02-20 00:52:15

Egy gól döntött az FC Ajka és a Pécsi MFC találkozóján a labdarúgó NB II 24. fordulójában. A hazaiak az első félidőben szereztek vezetést, és szervezett játékkal megtartották előnyüket.

élő közvetítés labdarúgó NB II PMFC NB II Ajka 24. forduló

Csoboth Kevin a Szegednél, Zimonyi Dávid a Vasasban – így zárt a hazai piac az NB II-ben

2022-01-07 16:08:37

A labdarúgó NB II-ben is január 15. és február 14. között tartott a téli átigazolási időszak. Lássuk, hogyan zártak a csapatok a piacon!

magyar átigazolás labdarúgó NB II Vasas Tiszakécske Szolnok Szentlőrinc

NB II: a Gyirmóttól távozó középpályással erősít az Ajka

2022-02-15 14:05:45

A Nemzeti Sport információja szerint a labdarúgó NB II-ben szereplő FC Ajka együttesében folytatja pályafutását az NB I-es Gyirmóttól távozó Vogyicska Bálint. Normal 0 21 false false false HU X-NONE X-NONE MicrosoftInternetExplorer4

magyar átigazolás labdarúgó NB II Vogyicska Bálint NB II átigazolás NB II NB I

NB II: kettővel is vezetett a Soroksár, de a Pécs kiharcolta az ikszet

2022-02-13 14:29:14

A labdarúgó NB II 23. fordulójának korai délutáni programjában a Tiszakécske 2–1-re győzött a III. Kerületi TVE elleni kiesési helyosztón, a Soroksár hiába vezetett két góllal is, a Pécs a hosszabbításban kiharcolta a 3–3-as döntetlent, a Szolnok 13 nyeretlen forduló után diadalmaskodott újra, a meccset tíz emberrel befejező Ajkát 1–0-ra múlva felül. Hiába vezetett a Győr, ikszelt a Budaörssel (2–2).

labdarúgó NB II Tiszakécske Szolnok Szentlőrinc Soroksár Siófok

Megszakadt a rossz sorozat: 13 meccs után újra nyert a Szolnok

2022-02-11 13:00:29

A labdarúgó NB II 23. fordulójában a Szolnoki MÁV megszakította 13 mérkőzés óta tartó nyeretlenségi sorozatát, miután a Tiszaligeti Stadionban 1–0-ra legyőzte az Ajkát. A hazaiak még tizenegyest is hibáztak a találkozót emberhátrányban befejező vendégekkel szemben.

élő közvetítés élő eredménykövetés labdarúgó NB II Szolnoki MÁV FC Szolnok NB II