D. Á. 2020.09.21 17:40 Frissítve: 2020.10.07 18:50

Heti program: a Barca is elkezdi, Szocsiban köröznek az F1-esek

Szerdán a Ferencváros a Molde vendégeként lép pályára a labdarúgó Bajnokok Ligája selejtezőjének playoffkörében, a találkozót élőben követhetik a honlapunkon! Csütörtökön jön az európai Szuperkupa: Bayern München–Sevilla csúcstalálkozó a Puskás Arénában. Szintén ezen a napon a Mol Fehérvár FC és a DAC is pályára lép az Európa-liga-selejtezőben. A hétvégén folytatódik az NB I: szombaton Paks–MTK, Budafok–Ferencváros és ZTE–DVTK, vasárnap Kisvárda–Mol Fehérvár, valamint Honvéd–Újpest lesz. Az angol Premier League-ben pályán az MU és a Chelsea, a La Ligában a Real Madridot láthatjuk. Vasárnap Roma–Juventus rangadót rendeznek az olasz Serie A-ban. A héten is lesz férfi és női kézilabda Bajnokok Ligája, Formula–1, valamint megint jönnek az amerikai sportok – folytatódik az NFL és az MLB alapszakasza, illetve az NBA és az NHL rájátszása.

 

SZEPTEMBER 21., HÉTFŐ

FUTBALLPROGRAM

ANGOL PREMIER LEAGUE
2. FORDULÓ
19.00:
Aston Villa–Sheffield United (Tv: Spíler1)
21.15: Wolverhampton–Manchester City (Tv: Spíler1) – élőben az NSO-n!

OLASZ SERIE A
1. FORDULÓ
20.45:
Milan–Bologna (Tv: Digi Sport1)

NÉMET 2. BUNDESLIGA
1. FORDULÓ
20.30:
VfL Bochum–St. Pauli (Tv: Sport1)

TÖRÖK SÜPER LIG
2. FORDULÓ
19.00:
Fenerbahce–Hatayspor (Tv: Sport2)

SZERB SZUPERLIGA
8. FORDULÓ
17.30:
Macsva–Topolyai SC – élőben az NSO-n!

TOVÁBBI SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AMERIKAI FUTBALL
NFL, ALAPSZAKASZ
Kedd, 2.15:
Las Vegas Raiders–New Orleans Saints (Tv: Arena4)

JÉGKORONG
NHL, RÁJÁTSZÁS
DÖNTŐ
Kedd, 2.00:
Tampa Bay Lightning–Dallas Stars (Tv: Arena4)

LÓVERSENY
13.45:
Kincsem+ Tuti 1200 (Tv: Sport2)

SZNÚKER
15.30:
European Masters, 1. forduló (Tv: Eurosport1)
20.00: European Masters, 2. forduló (Tv: Eurosport1)

TENISZ
ATP-TORNA
10.30, 12.30 és 14.30:
Hamburg, 1. forduló (Tv: Eurosport2)
17.00: Róma, döntő, Djokovics (szerb, 1.)–Schwartzman (argentin, 8.) (Tv: Eurosport2)
WTA-TORNA
10.00 és 16.30:
Strasbourg, 1. forduló (Tv: Digi Sport2)
14.30: Róma, döntő, Halep (román, 1.)–Ka. Plísková (cseh, 2.) (Tv: Digi Sport1)

 

SZEPTEMBER 22., KEDD

FUTBALLPROGRAM

BAJNOKOK LIGÁJA
SELEJTEZŐ, PLAYOFF (4. FORDULÓ)
ELSŐ MÉRKŐZÉS
BAJNOKI ÁG
21.00:
Slavia Praha (cseh)–FC Midtjylland (dán) (Tv: Spíler2)
21.00: Maccabi Tel-Aviv (izraeli)–FC Salzburg (osztrák) (Tv: M4 Sport)
NEM BAJNOKI ÁG
21.00:
FK Krasznodar (orosz)–PAOK (görög) (Tv: Spíler1)

NŐI EURÓPA-BAJNOKI SELEJTEZŐ
17.00:
Lettország–MAGYARORSZÁG, Liepaja 

ANGOL LIGAKUPA
A LEGJOBB 16 KÖZÉ JUTÁSÉRT
19.00:
Leyton Orient (IV)–Tottenham Hotspur (Tv: Digi Sport2)
20.00: Newport (IV)–Watford (II)
20.00: West Bromwich Albion–Brentford (II)
20.30: West Ham United–Hull City (III)
21.15: Luton Town (II)–Manchester United (Tv: Digi Sport1)

TOVÁBBI SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

BASEBALL
MLB, ALAPSZAKASZ
Szerda, 0.30:
Toronto Blue Jays–New York Yankees (Tv: Sport1)

JÉGKORONG
SVÉD BAJNOKSÁG, ALAPSZAKASZ
19.00:
Malmö–Leksand (Tv: Sport2)

KÉZILABDA
FÉRFI EURÓPA-LIGA
SELEJTEZŐ, 2. FORDULÓ
ELSŐ MÉRKŐZÉSEK
18.45:
HEDO-B.Braun Gyöngyös–Füchse Berlin (német) (Tv: Sport1)
20.45: RK Trimo Trebnje (szlovén)–Balatonfüredi KSE, Novo Mesto

KOSÁRLABDA
NBA, RÁJÁTSZÁS
Szerda, 3.00:
Denver Nuggets–Los Angeles Lakers (Tv: Sport2)

LÓVERSENY
13.45:
Kincsem+ Tuti (Tv: Sport2)

SZNÚKER
15.30:
European Masters, 1. forduló (Tv: Eurosport1)
20.00: European Masters, 1. forduló (Tv: Eurosport1) 

TENISZ
ATP-TORNA
10.30–20.30:
Hamburg (Tv: Eurosport2)
WTA-TORNA
10.00 és 16.30:
Strasbourg (Tv: Digi Sport1)

 

SZEPTEMBER 23., SZERDA

FUTBALLPROGRAM

BAJNOKOK LIGÁJA
SELEJTEZŐ, PLAYOFF (4. FORDULÓ)
ELSŐ MÉRKŐZÉS
BAJNOKI ÁG

21.00: Molde FK (norvég)–FERENCVÁROS (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
21.00: Olympiakosz Pireusz (görög)–Omonia Nicosia (ciprusi) (Tv: Spíler2)
NEM BAJNOKI ÁG
21.00:
KAA Gent (belga)–Dinamo Kijev (ukrán) (Tv: Spíler1)

EURÓPA-LIGA
SELEJTEZŐ, 3. FORDULÓ
NEM BAJNOKI ÁG
18.00:
Apollon Limassol (ciprusi)–Lech Poznan (lengyel)

ANGOL LIGAKUPA
A LEGJOBB 16 KÖZÉ JUTÁSÉRT
20.00:
Fulham–Sheffield Wednesday (II)
20.00: Millwall (II)–Burnley
20.00: Preston (II)–Brighton
20.00: Stoke City (II)–Gillingham FC (III)
20.45: Chelsea–Barnsley (II) (Tv: Digi Sport2)
20.45: Fleetwood (III)–Everton (Tv: Digi Sport3)
20.45: Leicester–Arsenal (Tv: Digi Sport1)
20.45:
Morecambe (IV)–Newcastle

TOVÁBBI SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

BASEBALL
MLB, ALAPSZAKASZ
22.00:
San Diego Padres–Los Angeles Angels (Tv: Sport2)

JÉGKORONG
NHL, RÁJÁTSZÁS
DÖNTŐ
Csütörtök, 2.00:
Tampa Bay Lightning–Dallas Stars (Tv: Arena4)

KÉZILABDA
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA
CSOPORTKÖR, 2. FORDULÓ
A-CSOPORT
18.45:
Lomza Vive Kielce (lengyel)–Mol-Pick Szeged (Tv: Sport1)
20.45: PSG (francia)–Flensburg (német) (Tv: Sport1)
NŐI NB I
17.30:
Dunaújvárosi Kohász KA–DVSC Schaeffler
18.00: Érd–MTK Budapest
18.00: Kisvárda Master Good SE–Motherson Mosonmagyaróvári KC
18.30: Siófok KC–Győri Audi ETO KC (Tv: M4 Sport)
Szombathelyi KKA–FTC-Rail Cargo Hungaria – elhalasztva
EUbility Group-Békéscsabai Előre NKSE–Váci NKSE – elhalasztva

KOSÁRLABDA
NBA, RÁJÁTSZÁS
Csütörtök, 2.30:
Boston Celtics–Miami Heat (Tv: Sport1)

LÓVERSENY
13.45:
Kincsem+ Tuti (Tv: Sport2)

RÖPLABDA
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA
SELEJTEZŐ, 1. FORDULÓ, 1. TORNA
16.00:
Fino Kaposvár–Erzeni Shijakut (albán)
NŐI BAJNOKOK LIGÁJA
SELEJTEZŐ, 1. FORDULÓ
18.00:
Vasas Óbuda–Dinamo Moszkva (orosz), Sterbinszky Amália Kézilabdacsarnok (Tv: Digi Sport2)

SZNÚKER
15.30:
European Masters, 2. forduló (Tv: Eurosport1)
20.00: European Masters, 2. forduló (Tv: Eurosport1) 

TENISZ
ATP-TORNA
10.30–20.30:
Hamburg (Tv: Eurosport2)
WTA-TORNA
10.00 és 16.30:
Strasbourg (Tv: Digi Sport1)

VÍZILABDA
E.ON FÉRFI OB I, ALAPSZAKASZ
6. FORDULÓ

Kaposvári VK–KSI SE – elhalasztva
PannErgy-Miskolci VLC–FTC-Telekom Waterpolo – elhalasztva
18.00: Szolnoki Dózsa–Tatabánya
18.00: Metalcom Szentes–Eger
19.15: Debreceni VSE–OSC
19.30: Budapest Honvéd SE–A-Híd VasasPlaket
19.30: UVSE Hunguest Hotels–PVSK Mecsek Füszért
20.00: BVSC Zugló–Szegedi VE

 

SZEPTEMBER 24., CSÜTÖRTÖK

FUTBALLPROGRAM

EURÓPAI SZUPERKUPA
21.00:
Bayern München (német)–Sevilla (spanyol) (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

EURÓPA-LIGA
SELEJTEZŐ, 3. FORDULÓ
BAJNOKI ÁG
16.00:
Ararat-Armenia (örmény)–NK Celje (szlovén)
17.30:
KuPS (finn)–Suduva (litván)
19.00: Riga FC (lett)–Celtic (skót)
19.00: Djurgarden IF (svéd)–CFR Cluj (Kolozsvár, romániai)
20.00:
FK Sarajevo (bosnyák)–FK Buducsnoszt Podgorica (montenegrói)
20.00: Sheriff Tiraspol (moldovai)–Dundalk FC (ír)
20.00: KÍ Klaksvík (feröeri)–Dinamo Tbiliszi (grúz)
20.30:
Legia Warszawa (lengyel)–FC Drita (koszovói)
20.30: Floriana FC (máltai)–FC Flora (észt)
NEM BAJNOKI ÁG

18.00: MOL FEHÉRVÁR FC–Stade de Reims (francia) (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
18.00: Viktoria Plzen (cseh)–SönderjyskE (dán)
18.30:
FK Rosztov (orosz)–Maccabi Haifa (izraeli)
19.00: Malmö (svéd)–NK Lokomotiva Zagreb (horvát)
19.00: NK Mura (szlovén)–PSV (holland)
19.00:
Charleroi (belga)–FK Partizan (szerb)
19.00:
Rosenborg BK (norvég)–Alanyaspor (török)
19.00:
Willem II (holland)–Rangers FC (skót)
19.00:
Besiktas (török)–Rio Ave FC (portugál)
19.00: CSZKA Szófia (bolgár)–B36 Tórshavn (feröeri)
19.30: FCSB (román)–Slovan Liberec (cseh)
19.30:
Hapoel Beer-Seva (izraeli)–Motherwell FC (skót)
20.00: Granada CF (spanyol)–Lokomotivi Tbiliszi (grúz)
20.00: Shkëndija (északmacedón)–Tottenham Hotspur (angol)
20.00: Standard Liege (belga)–Vojvodina (szerb)
20.00: FC Köbenhavn (dán)–Piast Gliwice (lengyel)
20.00: Galatasaray (török)–Hajduk Split (horvát)
20.00: APOEL (ciprusi)–HSK Zrinjski Mostar (bosnyák)
20.15: VfL Wolfsburg (német)–Deszna Csernihiv (ukrán)
20.30: LASK Linz (osztrák)–DAC (Dunaszerdahely) (szlovákiai) – élőben az NSO-n!
20.30: Basel (svájci)–Anorthoszisz (ciprusi)
20.30:
St. Gallen (svájci)–AEK Athén (görög)
20.30: AC Milan (olasz)–Bodö/Glimt (norvég) (Tv: Sport1)
20.45: HNK Rijeka (horvát)–FK Kolosz Kovalivka (ukrán)
21.00: Sporting CP (portugál)–Aberdeen FC (skót)

ANGOL LIGAKUPA
A LEGJOBB 16 KÖZÉ JUTÁSÉRT
20.00:
Bristol City (II)–Aston Villa
20.45: Lincoln CIty (III)–Liverpool (Tv: Digi Sport1)
20.45: Manchester CIty–Bournemouth (II) (Tv: Digi Sport2)

TOVÁBBI SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AMERIKAI FUTBALL
NFL, ALAPSZAKASZ
3. FORDULÓ
Péntek, 2.15:
Jacksonville Jaguars–Miami Dolphins (Tv: Arena4)

AUTÓSPORT
WTCR
16.30:
időmérő edzés, Nürburgring (Tv: Sport1)

JÉGKORONG
SVÉD BAJNOKSÁG, ALAPSZAKASZ
19.00:
Leksand–Djurgarden (Tv: Sport2)

KERÉKPÁR
14.35:
országúti világbajnokság, Imola, női időfutam, 32 km (Tv: Eurosport1)

KÉZILABDA
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA
CSOPORTKÖR, 2. FORDULÓ
B-CSOPORT
18.45:
Telekom Veszprém–PPD Zagreb (horvát) (Tv: Sport1)
20.45: Barcelona (spanyol)–Celje (szlovén) (Tv: Sport1)
FÉRFI NB I
18.00:
Ferencvárosi TC–Orosházi FKSE-Linamar
NŐI NB I
18.00:
Boglári Akadémia-SZISE–Alba Fehérvár KC

KOSÁRLABDA
NBA, RÁJÁTSZÁS
Péntek, 3.00:
Denver Nuggets–Los Angeles Lakers (Tv: Sport1)

LÓVERSENY
13.45:
Kincsem+ Tuti (Tv: Sport2) 

RÖPLABDA
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA
SELEJTEZŐ, 1. FORDULÓ, 1. TORNA
18.00:
Mladost Zagreb (horvát)–Fino Kaposvár 

SZNÚKER
16.40:
European Masters, 2. forduló (Tv: Eurosport1)
20.00: European Masters, 2. forduló (Tv: Eurosport1) 

TENISZ
ATP-TORNA
12.30–20.30:
Hamburg (Tv: Eurosport2)
WTA-TORNA
10.00 és 16.30:
Strasbourg (Tv: Digi Sport2)

 

SZEPTEMBER 25., PÉNTEK

FUTBALLPROGRAM

NB I
5. FORDULÓ
20.00:
Puskás Akadémia–Mezőkövesd (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

ANGOL CHAMPIONSHIP
3. FORDULÓ
20.45:
Huddersfield Town–Nottingham (Tv: Arena4)

FRANCIA LIGUE 1
5. FORDULÓ
21.00:
Lille–Nantes (Tv: Digi Sport1)

NÉMET BUNDESLIGA
2. FORDULÓ
20.30:
Hertha BSC–Eintracht Frankfurt (Tv: Sport1)

ROMÁN LIGA 1
5. FORDULÓ
17.00:
Voluntari–Sesi OSK – élőben az NSO-n!

SPANYOL LA LIGA
3. FORDULÓ
21.00:
Eibar–Athletic Bilbao (Tv: Spíler2)

TÖRÖK SÜPER LIG
3. FORDULÓ
19.00:
Karagümrük–Basaksehir (Tv: Sport2)

TOVÁBBI SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ATLÉTIKA
Gyémánt Liga-verseny, Doha

AUTÓSPORT
WTCR
16.30:
1. futam, Nürburgring (Tv: Sport1)

FORMULA–1
OROSZ NAGYDÍJ, SZOCSI
10.00:
1. szabadedzés (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
14.00: 2. szabadedzés (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

JÉGKORONG
OSZTRÁK LIGA (ICE), ALAPSZAKASZ
19.15:
Moser Medical Graz99ers (osztrák)–Hydro Fehérvár AV19
ERSTE LIGA, ALAPSZAKASZ
18.30:
DEAC–FTC-Telekom
NHL, RÁJÁTSZÁS
DÖNTŐ
Szombat, 2.00:
Tampa Bay Lightning–Dallas Stars (Tv: Arena4)

KAJAK-KENU
VILÁGKUPAVERSENY, SZEGED
  9.00:
előfutamok
10.10: paraverseny, döntők

KERÉKPÁR
14.25: országúti világbajnokság, Imola, férfi időfutam, 32 km (Tv: Eurosport1)

MOTOGP
KATALÁN NAGYDÍJ, BARCELONA
9.00:
Moto3, 1. szabadedzés (Tv: Arena4)
9.55: MotoGP, 1. szabadedzés (Tv: Arena4)
10.55: Moto2, 1. szabadedzés (Tv: Arena4)
13.15: Moto3, 2. szabadedzés (Tv: Arena4)
14.10: MotoGP, 2. szabadedzés (Tv: Arena4)
15.10: Moto2, 2. szabadedzés(Tv: Arena4)

SPORTLÖVÉSZET
25, 50 méteres puska, pisztoly országos bajnokság (Budapest, Fehér út 9-11.), 1. nap

SZNÚKER
16.40:
European Masters, 3. forduló (Tv: Eurosport1)
20.00: European Masters, 4. forduló (Tv: Eurosport1) 

TENISZ
ATP-TORNA
11.30–19.30:
Hamburg (Tv: Eurosport2)
WTA-TORNA
13.30 és 16.30:
Strasbourg (Tv: Digi Sport2)

 

SZEPTEMBER 26., SZOMBAT

FUTBALLPROGRAM

NB I
5. FORDULÓ
14.45:
Paks–MTK (Tv: M4 Sport+) – élőben az NSO-n!
17.00: Budafoki MTE–Ferencváros (Tv: M4 Sport) – elhalasztva
19.30: ZTE–DVTK (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

ANGOL PREMIER LEAGUE
3. FORDULÓ
13.30:
Brighton–Manchester United (Tv: Digi Sport1)
16.00: Crystal Palace–Everton (Tv: Digi Sport1)
18.30: West Bromwich Albion–Chelsea (Tv: Spíler1)
21.00: Burnley–Southampton (Tv: Spíler1)

FRANCIA LIGUE 1
5. FORDULÓ
17.00:
St.-Étienne–Rennes (Tv: Digi Sport3)
21.00: Marseille–Metz (Tv: Digi Sport2)

HORVÁT 1. HNL
6. FORDULÓ
19.05:
NK Osijek (Eszék)–Gorica – élőben az NSO-n!

NÉMET BUNDESLIGA
2. FORDULÓ
15.30:
Augsburg–Borussia Dortmund
15.30: Bielefeld–1. FC Köln
15.30: Leverkusen–RB Leipzig (Tv: Sport2)
15.30: Mainz–VfB Stuttgart
15.30: Mönchengladbach–Union Berlin
18.30: Schalke–Werder Bremen (Tv: Sport2)

OLASZ SERIE A
2. FORDULÓ
15.00:
Torino–Atalanta (Tv: Digi Sport2)
18.00: Cagliari–Lazio (Tv: Digi Sport1)
18.00: Sampdoria–Benevento (Tv: Digi Sport2)
20.45: Internazionale–Fiorentina (Tv: Digi Sport1)

OSZTRÁK BUNDESLIGA
3. FORDULÓ
17.00:
Reid–Salzburg (Tv: Arena4)

SPANYOL LA LIGA
3. FORDULÓ
13.00:
Alavés–Getafe (Tv: Spíler2)
16.00: Valencia–Huesca (Tv: Spíler2)
18.30: Elche–Real Sociedad (Tv: Spíler2)
21.00: Real Betis–Real Madrid (Tv: Spíler2)

SZERB SZUPERLIGA
9. FORDULÓ
16.00:
Topolya–Spartak Zlatibor Voda – élőben az NSO-n!

TOVÁBBI SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AUTÓSPORT
WTCR
9.45:
2. futam, Nürburgring (Tv: Sport1)

BASEBALL
22.00:
MLB-mérkőzés, alapszakasz (Tv: Sport2)

FALLABDA
Országos bajnokság, Százhalombatta

FORMULA–1
OROSZ NAGYDÍJ, SZOCSI
11.00:
3. szabadedzés (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
14.00: időmérő edzés (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

KAJAK-KENU
VILÁGKUPAVERSENY, SZEGED
  9.00:
középfutamok
11.05: paraverseny, döntők
11.30: döntők (Tv: Eurosport2)

KERÉKPÁR
12.30: országúti világbajnokság, Imola, női mezőnyverseny 144 km (Tv: Eurosport2)

KÉZILABDA
NŐI BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
3. FORDULÓ
A-CSOPORT
16.00:
FTC-Rail Cargo Hungaria–Metz HB (francia), Érd (Tv: Sport1) – elhalasztva
18.00: Bietigheim (német)–Vipers Kristiansand (norvég) (Tv: Sport1)
FÉRFI NB I
18.00:
Mol-Pick Szeged–SBS-Eger
18.00: Csurgói KK–Ceglédi KKSE
NŐI NB I
18.00: MTK Budapest–Szombathelyi KKA
18.00: Váci NKSE–Érd
FRANCIA BAJNOKSÁG
19.00:
Montpellier–Chartres (Tv: Arena4)

MOTOGP
KATALÁN NAGYDÍJ
9.00:
Moto3, 3. szabadedzés (Tv: Arena4)
9.55: MotoGP, 3. szabadedzés (Tv: Arena4)
10.55: Moto2, 3. szabadedzés (Tv: Arena4)
12.30: Moto3, időmérő (Tv: Arena4)
13.30: MotoGP, 4. szabadedzés (Tv: Arena4)
14.10: MotoGP, időmérő (Tv: Arena4)
15.10: Moto2, időmérő (Tv: Arena4)

SPORTLÖVÉSZET
25,50 méteres puska, pisztoly országos bajnokság (Budapest, Fehér út 9-11.), 2. nap

SZNÚKER
20.00:
European Masters, elődöntő (Tv: Eurosport2)

TENISZ
ATP-TORNA
13.30:
Hamburg (Tv: Eurosport2)
WTA-TORNA
15.00:
döntő, Strasbourg (Tv: Digi Sport3)

VÍZILABDA
MASTERS SUMMER CUP
13.25:
1. elődöntő (Tv: Digi Sport2)
14.10: 2. elődöntő (Tv: Digi Sport2)

 

SZEPTEMBER 27., VASÁRNAP

FUTBALLPROGRAM

NB I
5. FORDULÓ
15.45:
Kisvárda–Mol Fehérvár FC (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
18.00: Budapest Honvéd–Újpest (Tv: M4 Sport) élőben az NSO-n!

NB II – élő eredménykövető
10. FORDULÓ
14.15:
Gyirmót FC Győr–Vasas FC (Tv: M4 Sport+) élőben az NSO-n!
16.00: Budaörs–Soroksár SC, Tatabánya élőben az NSO-n!
16.00: Szentlőrinc–Nyíregyháza Spartacus FC, Kozármisleny élőben az NSO-n!
17.00: Szeged-Csanád Grosics Akadémia–DEAC élőben az NSO-n!
17.00: Szolnoki MÁV FC–FC Ajka élőben az NSO-n!
17.00: BFC Siófok–Kaposvári Rákóczi FC élőben az NSO-n!
17.00: Szombathelyi Haladás–Dorogi FC élőben az NSO-n!
17.00: Aqvital FC Csákvár–WKW ETO FC Győr élőben az NSO-n!
17.00: Békéscsaba 1912 Előre–Kolorcity Kazincbarcika SC  élőben az NSO-n!

NB III
11. FORDULÓ

KELETI CSOPORT
16.00: Mezőkövesd II–DVSC II
16.00: Salgótarján–Tiszaújváros
16.00: Tiszafüred–Sajóbábony
16.00: Balassagyarmat–Kisvárda II
16.00: Eger–Hatvan
16.00: Tállya–Füzesgyarmat
16.00: Putnok–Gyöngyös
16.00: Sényő–Jászberény
16.00: BVSC–DVTK II
17.00: Tiszakécske–Cegléd
KÖZÉP-CSOPORT
11.00: FTC II–Honvéd II
11.00:
Újpest II–Rákosmente
14.00:
Paks II–Iváncsa
16.00: Kozármisleny–Vác
16.00: Taksony–Hódmezővásárhely
16.00: Körösladány–Szekszárd
16.00: Dabas-Gyón–ESMTK
16.00: Majos–Szegedi VSE
18.00: Kecskemét–FC Dabas
16.00: Monor–Dunaújváros
NYUGATI CSOPORT
11.00: Fehérvár II–Bicske
11.00: Puskás Akadémia II–Tatabánya
16.00: BKV Előre–Sopron
16.00: Balatonfüred–III. Kerületi TVE
16.00: Gárdony–Nagykanizsa
16.00: Mosonmagyaróvár–Ménfőcsanak
16.00: ZTE II–Pápa
16.00: Komárom–THSE-Szabadkikötő
16.00: Érd–Lipót
16.00: Veszprém–Nagyatád

ANGOL PREMIER LEAGUE
3. FORDULÓ
13.00:
Sheffield United–Leeds United (Tv: Spíler1)
15.00: Tottenham Hotspur–Newcastle United (Tv: Digi Sport1)
17.30: Manchester City–Leicester City (Tv: Spíler1)
20.00: West Ham United–Wolverhampton Wanderers (Tv: Spíler1)

FRANCIA LIGUE 1
5. FORDULÓ
13.00:
Bordeaux–Nice (Tv: Digi Sport2)
15.00: Angers–Brest
15.00: Dijon–Montpellier
15.00: Monaco–Strasbourg (Tv: Digi Sport3)
15.00: Nimes–Lens
17.00: Lorient–Lyon (Tv: Digi Sport2)
21.00: Reims–PSG (Tv: Digi Sport2)

NÉMET BUNDESLIGA
2. FORDULÓ
15.30:
Hoffenheim–Bayern München (Tv: Sport2)
18.00: Freiburg–Wolfsburg (Tv: Sport2)

OLASZ SERIE A
2. FORDULÓ
12.30:
Spezia–Sassuolo (Tv: Digi Sport1)
15.00: Napoli–Genoa (Tv: Digi Sport2)
15.00: Verona–Udinese
18.00: Crotone–Milan (Tv: Digi Sport1)
20.45: Roma–Juventus (Tv: Digi Sport1)

SPANYOL LA LIGA
3. FORDULÓ
12.00:
Osasuna–Levante (Tv: Spíler2)
16.00: Atlético Madrid–Granada (Tv: Spíler2)
18.30: Valladolid–Celta Vigo (Tv: Spíler2)
21.00: Barcelona–Villarreal (Tv: Spíler2)

SKÓT PREMIERSHIP
9. FORDULÓ
13.00:
Motherwell–Rangers (Tv: Arena4)

SZLOVÁK FORTUNA LIGA
8. FORDULÓ
18.00:
Dunaszerdahely (DAC)–Trencin – élőben az NSO-n!

TOVÁBBI SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AMERIKAI FUTBALL
NFL, ALAPSZAKASZ

3. FORDULÓ
19.00:
Atlanta Falcons–Chicago Bears
19.00: Buffalo Bills–Los Angeles Rams
19.00: Cleveland Browns–Washington Football Team
19.00: Minnesota Vikings–Tennessee Titans
19.00: New England Patriots–Las Vegas Raiders
19.00: New York Giants–San Francisco 49ers
19.00: Philadelphia Eagles–Cincinnati Bengals
19.00: Pittsburgh Steelers–Houston Texans (Tv: Arena4)
22.05: Indianapolis Colts–New York Jets
22.05: Los Angeles Chargers–Carolina Panthers
22.25: Arizona Cardinals–Detroit Lions
22.25: Denver Broncos–Tampa Bay Buccaneers
22.25: Seattle Seahawks–Dallas Cowboys (Tv: Arena4)
Hétfő, 2.20: New Orleans Saints–Green Bay Packers (Tv: Arena4)

DUATLON
14.30:
rövidtávú országos bajnokság, Ajka

FALLABDA
Egyéni országos bajnokság, Százhalombatta

FORMULA–1
OROSZ NAYGDÍJ, SZOCSI
13.10:
F1, futam (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

JÉGKORONG
ERSTE LIGA, ALAPSZAKASZ
16.30:
FTC-Telekom–MAC HKB Újbuda

KAJAK-KENU
VILÁGKUPAVERSENY, SZEGED
  9.00:
középfutamok
10.30: döntők

KERÉKPÁR
Országúti világbajnokság, Imola, férfi mezőnyverseny, 259 km

KÉZILABDA
NŐI BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
3. FORDULÓ
B-CSOPORT
16.00:
Brest Bretagne (francia)–Győri Audi ETO KC (Tv: Sport1)
FÉRFI NB I
18.00:
Telekom Veszprém–Orosházi FKSE-Linamar
NŐI NB I
15.00:
DVSC Schaeffler–Siófok KC
18.00: Motherson Mosonmagyaróvári KC–EUbility Group-Békéscsabai Előre NKSE
18.00: Alba Fehérvár KC–Kisvárda Master Good SE
FRANCIA BAJNOKSÁG
17.00:
PSG–Aix (Tv: Arena4)

MOTOGP
KATALÁN NAGYDÍJ
8.30:
Moto3, bemelegítő edzés (Tv: Arena4)
8.50: Moto2, bemelegítő edzés (Tv: Arena4)
9.20: MotoGP, bemelegítő edzés (Tv: Arena4)
11.00: Moto3, futam (Tv: Arena4)
12.20: Moto2, futam (Tv: Arena4)
14.00: MotoGP, futam (Tv: Arena4, Galaxy4)

RÖPLABDA
FÉRFI EXTRALIGA, ALAPSZAKASZ
17.00:
LV Sport Pénzügyőr SE–MAFC-BME
17.00: Debreceni EAC–Kecskeméti RC

SPORTLÖVÉSZET
25, 50 méteres puska, pisztoly országos bajnokság (Budapest, Fehér út 9–11.), 3. nap

TENISZ
ATP-TORNA
12.00:
Hamburg (Tv: Eurosport2)
GRAND SLAM
10.50: 
1. forduló (Tv: Eurosport1, Eurosport2)

VÍZILABDA
MASTERS SUMMER CUP
17.00:
döntő (Tv: Digi Sport3)

2020.10.27 17:57:12

Minden más foci L. PAP ISTVÁN

Azt csinált a labdával és a védőkkel, amit akart, miközben csalt a pályán és a pályán kívül is.

2020.10.26 21:43:23

Minden más foci MONCZ ATTILA

ALAPVONAL. Pépét a Lille 2017-ben mindössze tízmillió euróért vette meg az Angers-től, majd két évvel később nyolcvanért adta el az Arsenalnak. Hetvenmillió eurós tiszta haszon…

2020.10.26 12:16:23

Minden más foci TŐKE JÁNOS

Nem született gól Zentán, Szabó Zoltán együttese ikszelt a Csukaricskivel.