M. D. 2020.07.16 13:18 Frissítve: 2020.08.12 15:49

NB II: a Vasas a Barcika, a DVSC a Budaörs ellen kezd – a teljes sorsolás

Két nappal az NB I-es bajnokság sorsolása után a Magyar Labdarúgó-szövetség (MLSZ) elkészítette az NB II menetrendjét is. Az első fordulóban többek között Vasas–Kazincbarcika, DVSC–Budaörs és Kaposvár–Nyíregyháza mérkőzésre kerül sor. A pontos kezdési időpontok egyelőre nem ismertek, így még azt sem lehet tudni, hogy minden meccsre vasárnap kerül-e sor. Az első kör hivatalos játéknapja: augusztus 2.

 

A Vasas a Kazincbarcika ellen kezdi az NB II 2020–2021-es idényét (Fotó: Micheller Szilvia)

 

Az NB I-ből az előző idény végén kieső két csapat, a Kaposvár és a DVSC először a 9. fordulóban, a szeptember 16-i hétvégén találkozik egymással. Az őszi szezon a 21. fordulóval december 13-án ér véget, majd a téli szünet után, január 31-én folytatódnak a másodosztály küzdelmei.

A DEAC a saját stadionja átadásáig a Nagyerdei Stadionban játssza majd a hazai mérkőzéseit, a Szentlőrincnek pedig Kozármislenyben vagy Kaposváron lesz az „otthona”.

Az NB II-es bajnokság 2021. május 16-ig tart.

AZ ÁLLÁS 
1. Nyíregyháza Spartacus 3 3 4–0 +4  9
2. Debreceni VSC 3 2 1 5–1 +4  7
3. Békéscsaba 1912 Előre 3 2 1 4–2 +2  7
4. Szolnoki MÁV FC 3 2 1 3–1 +2  7
5. Gyirmót FC Győr 3 2 1 5–3 +2  6
5. FC Ajka 3 2 1 5–3 +2  6
7. Dorogi FC 3 2 1 3–5 –2  6
8. Vasas FC 3 1 2 4–3 +1  5
9. Szombathelyi Haladás 3 1 1 1 7–4 +3  4
10. Pécsi MFC 3 1 1 1 6–4 +2  4
11. Szentlőrinc 3 1 1 1 3–2 +1  4
12. Budaörs 3 1 2 3–4 –1  3
13. Soroksár SC 3 1 2 1–2 –1  3
14. ETO FC Győr 3 2 1 4–5 –1  2
15. Szeged-Csanád Grosics Akadémia 3 2 1 3–4 –1  2
16. Kaposvári Rákóczi FC 3 2 1 2–3 –1  2
17. Kazincbarcika SC 3 2 1 3–5 –2  2
18. FC Csákvár 3 1 2 2–6 –4  1
19. BFC Siófok 3 1 2 4–9 –5  1
20. Debreceni EAC 3 3 1–6 –5  0


LABDARÚGÓ NB II
1. FORDULÓ

Augusztus 1. (szombat)

Kaposvári Rákóczi FC–Nyíregyháza Spartacus 0–1
Augusztus 2. (vasárnap)

Soroksár–Debreceni EAC 1–0
Debreceni VSC–Budaörs 1–0
Pécsi MFC–Dorogi FC 4–0
FC Ajka–ETO FC Győr 2–1
Szeged-Csanád Grosics Akadémia–Békéscsaba 1912 Előre 1–2
Gyirmót FC Győr–Aqvital FC Csákvár 3–0
Szolnoki MÁV FC–Szentlőrinc 1–0
BFC Siófok–Szombathelyi Haladás 1–5
Vasas FC–Kazincbarcika SC 1–1

2. FORDULÓ
Augusztus 5. (szerda)
Békéscsaba 1912 Előre–Vasas FC
1–1
DEAC–DVSC 0–3
Budaörs–BFC Siófok 3–2

Szentlőrinc–Gyirmót FC Győr 2–0
Dorogi FC–Soroksár 1–0
Szombathelyi Haladás–Szolnoki MÁV FC 1–1
Aqvital FC Csákvár–Szeged-Csanád Grosics Akadémia 1–1
FC Ajka–Kazincbarcika SC 3–1
ETO FC Győr–Kaposvári Rákóczi FC 1–1
Nyíregyháza Spartacus–PMFC 2–0

3. FORDULÓ
Augusztus 8. (szombat)
PMFC–ETO FC Győr 2–2
Augusztus 9. (vasárnap)
Soroksár–Nyíregyháza Spartacus 0–1

DEAC–Dorogi FC 1–2
BFC Siófok–DVSC 1–1
Kaposvári Rákóczi FC–Kazincbarcika SC 1–1
FC Ajka–Békéscsaba 1912 Előre 0–1
Vasas FC–Aqvital FC Csákvár 2–1
Szeged-Csanád Grosics Akadémia–Szentlőrinc 1–1
Gyirmót FC Győr–Szombathelyi Haladás 2–1
Szolnoki MÁV FC–Budaörs 1–0


4. FORDULÓ
Augusztus 16. (vasárnap)
17.30: DVSC–Szolnoki MÁV FC
17.30: Budaörs–Gyirmót FC Győr
17.30: Szentlőrinc–Vasas FC
19.00: BFC Siófok–DEAC
19.00: Szombathelyi Haladás–Szeged-Csanád Grosics Akadémia
19.00: Aqvital FC Csákvár–FC Ajka
19.00: Békéscsaba 1912 Előre–Kaposvári Rákóczi FC
19.00: Kazincbarcika SC–PMFC
19.00: ETO FC Győr–Soroksár
19.00: Nyíregyháza Spartacus–Dorogi FC

5. FORDULÓ
Augusztus 23. (vasárnap)
15.00:
Vasas FC–Szombathelyi Haladás (Tv: M4 Sport)
17.30: Soroksár–Kazincbarcika SC
17.30: Dorogi FC–ETO FC Győr
17.30: DEAC–Nyíregyháza Spartacus
19.00: PMFC–Békéscsaba 1912 Előre
19.00: Kaposvári Rákóczi FC–Aqvital FC Csákvár
19.00: FC Ajka–Szentlőrinc
19.00: Szeged-Csanád Grosics Akadémia–Budaörs
19.00: Gyirmót FC Győr–DVSC
19.00: Szolnoki MÁV FC–BFC Siófok

6. FORDULÓ
Augusztus 26. (szerda)
17.30:
Budaörs–Vasas FC
17.30: Szentlőrinc–Kaposvári Rákóczi FC
18.00: DVSC–Szeged-Csanád Grosics Akadémia (Tv: M4 Sport)
19.00: Szolnoki MÁV FC–DEAC
19.00: BFC Siófok–Gyirmót FC Győr
19.00: Szombathelyi Haladás–FC Ajka
19.00: Aqvital FC Csákvár–PMFC
19.00: Békéscsaba 1912 Előre–Soroksár
19.00: Kazincbarcika SC–Dorogi FC
19.00: ETO FC Győr–Nyíregyháza Spartacus

7. FORDULÓ
Augusztus 29., szombat
16.15:
Vasas FC–DVSC (Tv: M4 Sport)
Augusztus 30., vasárnap
17.30: Soroksár–Aqvital FC Csákvár
17.30: Dorogi FC–Békéscsaba 1912 Előre
17.30: DEAC–ETO FC Győr
19.00: PMFC–Szentlőrinc
19.00: Kaposvári Rákóczi FC–Szombathelyi Haladás
19.00: FC Ajka–Budaörs
19.00: Szeged-Csanád Grosics Akadémia–BFC Siófok
19.00: Gyirmót FC Győr–Szolnoki MÁV FC
19.00: Nyíregyháza Spartacus–Kazincbarcika SC

8. FORDULÓ
Szeptember 13. (vasárnap)
16.30: Budaörs–Kaposvári Rákóczi FC
16.30: Szentlőrinc–Soroksár
17.00: Gyirmót FC Győr–DEAC
17.00: Szolnoki MÁV FC–Szeged-Csanád Grosics Akadémia
17.00: BFC Siófok–Vasas FC
17.00: DVSC–FC Ajka
17.00: Szombathelyi Haladás–PMFC
17.00: Aqvital FC Csákvár–Dorogi FC
17.00: Békéscsaba 1912 Előre–Nyíregyháza Spartacus
17.00: Kazincbarcika SC–ETO FC Győr

9. FORDULÓ
Szeptember 16. (szerda)
16.00: Soroksár–Szombathelyi Haladás
16.00: Dorogi FC–Szentlőrinc
16.00: DEAC–Kazincbarcika SC
19.00: PMFC–Budaörs
19.00: Kaposvári Rákóczi FC–DVSC
19.00: FC Ajka–BFC Siófok
19.00: Vasas FC–Szolnoki MÁV FC
19.00: Szeged-Csanád Grosics Akadémia–Gyirmót FC Győr
19.00: ETO FC Győr–Békéscsaba 1912 Előre
19.00: Nyíregyháza Spartacus–Aqvital FC Csákvár

10. FORDULÓ
Szeptember 27. (vasárnap)
16.00: Budaörs–Soroksár
16.00: Szentlőrinc–Nyíregyháza Spartacus
17.00: Szeged-Csanád Grosics Akadémia–DEAC
17.00: Gyirmót FC Győr–Vasas FC
17.00: Szolnoki MÁV FC–FC Ajka
17.00: BFC Siófok–Kaposvári Rákóczi FC
17.00: DVSC–PMFC
17.00: Szombathelyi Haladás–Dorogi FC
17.00: Aqvital FC Csákvár–ETO FC Győr
17.00: Békéscsaba 1912 Előre–Kazincbarcika SC

11. FORDULÓ
Október 4. (vasárnap)
15.00: Soroksár–DVSC
15.00: Dorogi FC–Budaörs
15.00: DEAC–Békéscsaba 1912 Előre
17.00: PMFC–BFC Siófok
17.00: Kaposvári Rákóczi FC–Szolnoki MÁV FC
17.00: FC Ajka–Gyirmót FC Győr
17.00: Vasas FC–Szeged-Csanád Grosics Akadémia
17.00: Kazincbarcika SC–Aqvital FC Csákvár
17.00: ETO FC Győr–Szentlőrinc
17.00: Nyíregyháza Spartacus–Szombathelyi Haladás

12. FORDULÓ
Október 18. (vasárnap)
14.30: BFC Siófok–Soroksár
14.30: Budaörs–Nyíregyháza Spartacus
14.30: Szentlőrinc–Kazincbarcika SC
17.00: Vasas FC–DEAC
17.00: Szeged-Csanád Grosics Akadémia–FC Ajka
17.00: Gyirmót FC Győr–Kaposvári Rákóczi FC
17.00: Szolnoki MÁV FC–PMFC
17.00: DVSC–Dorogi FC
17.00: Szombathelyi Haladás–ETO FC Győr
17.00: Aqvital FC Csákvár–Békéscsaba 1912 Előre

13. FORDULÓ
Október 25. (vasárnap)
13.30: Soroksár–Szolnoki MÁV FC
13.30: Dorogi FC–BFC Siófok
13.30: DEAC–Aqvital FC Csákvár
17.00: PMFC–Gyirmót FC Győr
17.00: Kaposvári Rákóczi FC–Szeged-Csanád Grosics Akadémia
17.00: FC Ajka–Vasas FC
17.00: Békéscsaba 1912 Előre–Szentlőrinc
17.00: Kazincbarcika SC–Szombathelyi Haladás
17.00: ETO FC Győr–Budaörs
17.00: Nyíregyháza Spartacus–DVSC

14. FORDULÓ
November 1. (vasárnap)
13.30: BFC Siófok–Nyíregyháza Spartacus
13.30: Budaörs–Kazincbarcika SC
13.30: Szentlőrinc–Aqvital FC Csákvár
17.00: FC Ajka–DEAC
17.00: Vasas FC–Kaposvári Rákóczi FC
17.00: Szeged-Csanád Grosics Akadémia–PMFC
17.00: Gyirmót FC Győr–Soroksár
17.00: Szolnoki MÁV FC–Dorogi FC
17.00: DVSC–ETO FC Győr
17.00: Szombathelyi Haladás–Békéscsaba 1912 Előre

15. FORDULÓ
November 4. (szerda)
13.30: Soroksár–Szeged-Csanád Grosics Akadémia
13.30: Dorogi FC–Gyirmót FC Győr
13.30: DEAC–Szentlőrinc
18.00: PMFC–Vasas FC
18.00: Kaposvári Rákóczi FC–FC Ajka
18.00: Aqvital FC Csákvár–Szombathelyi Haladás
18.00: Békéscsaba 1912 Előre–Budaörs
18.00: Kazincbarcika SC–DVSC
18.00: ETO FC Győr–BFC Siófok
18.00: Nyíregyháza Spartacus–Szolnoki MÁV FC

16. FORDULÓ
November 8. (vasárnap)
13.30: Szolnoki MÁV FC–ETO FC Győr
13.30: BFC Siófok–Kazincbarcika SC
13.30: Budaörs–Aqvital FC Csákvár
17.00:
Kaposvári Rákóczi FC–DEAC
17.00: FC Ajka–PMFC
17.00: Vasas FC–Soroksár
17.00: Szeged-Csanád Grosics Akadémia–Dorogi FC
17.00: Gyirmót FC Győr–Nyíregyháza Spartacus
17.00: DVSC–Békéscsaba 1912 Előre
17.00: Szombathelyi Haladás–Szentlőrinc

17. FORDULÓ
November 22. (vasárnap)
13.00: Soroksár–FC Ajka
13.00: Szentlőrinc–Budaörs
13.00: Békéscsaba 1912 Előre–BFC Siófok
13.00: Dorogi FC–Vasas FC
13.00: DEAC–Szombathelyi Haladás
17.00: PMFC–Kaposvári Rákóczi FC
17.00: Aqvital FC Csákvár–DVSC
17.00: Kazincbarcika SC–Szolnoki MÁV FC
17.00: ETO FC Győr–Gyirmót FC Győr
17.00: Nyíregyháza Spartacus–Szeged-Csanád Grosics Akadémia

18. FORDULÓ
November 25. (szerda)
13.00: Szolnoki MÁV FC–Békéscsaba 1912 Előre
13.00: BFC Siófok–Aqvital FC Csákvár
13.00: Budaörs–Szombathelyi Haladás
18.00: PMFC–DEAC
18.00: Kaposvári Rákóczi FC–Soroksár
18.00: FC Ajka–Dorogi FC
18.00: Vasas FC–Nyíregyháza Spartacus
18.00: Szeged-Csanád Grosics Akadémia–ETO FC Győr
18.00: Gyirmót FC Győr–Kazincbarcika SC
18.00: DVSC–Szentlőrinc

19. FORDULÓ
November 29. (vasárnap)
13.00: Soroksár–PMFC
13.00: Szentlőrinc–BFC Siófok
13.00: Békéscsaba 1912 Előre–Gyirmót FC Győr
13.00: ETO FC Győr–Vasas FC
13.00: Dorogi FC–Kaposvári Rákóczi FC
13.00: DEAC–Budaörs
17.00: Szombathelyi Haladás–DVSC
17.00: Aqvital FC Csákvár–Szolnoki MÁV FC
17.00: Kazincbarcika SC–Szeged-Csanád Grosics Akadémia
17.00: Nyíregyháza Spartacus–FC Ajka

20. FORDULÓ
December 6. (vasárnap)

13.00: Debreceni EAC–Soroksár
13.00: Dorogi FC–Pécsi MFC
13.00: ETO FC Győr–FC Ajka
13.00: Békéscsaba 1912 Előre–Szeged-Csanád Grosics Akadémia
13.00: Szentlőrinc–Szolnoki MÁV FC
13.00: Budaörs–Debreceni VSC
17.00: Nyíregyháza Spartacus–Kaposvári Rákóczi FC
17.00: Kazincbarcika SC–Vasas FC
17.00: Aqvital FC Csákvár–Gyirmót FC Győr
17.00: Szombathelyi Haladás–BFC Siófok

21. FORDULÓ
December 13. (vasárnap)

13.00: BFC Siófok–Budaörs
13.00: Szolnoki MÁV FC–Szombathelyi Haladás
13.00: Soroksár–Dorogi FC
17.00: Gyirmót FC Győr–Szentlőrinc
17.00: Szeged-Csanád Grosics Akadémia–Aqvital FC Csákvár
17.00: Vasas FC–Békéscsaba 1912 Előre
17.00: Kazincbarcika SC–FC Ajka
17.00: Kaposvári Rákóczi FC–ETO FC Győr
17.00: PMFC–Nyíregyháza Spartacus
17.00: DVSC–DEAC

22. FORDULÓ
Január 31. (vasárnap)

Nyíregyháza Spartacus–Soroksár
ETO FC Győr–PMFC
Kazincbarcika SC–Kaposvári Rákóczi FC
Békéscsaba 1912 Előre–FC Ajka
Aqvital FC Csákvár–Vasas FC
Szentlőrinc–Szeged-Csanád Grosics Akadémia
Szombathelyi Haladás–Gyirmót FC Győr
Budaörs–Szolnoki MÁV FC
DVSC–BFC Siófok
Dorogi FC–DEAC

23. FORDULÓ
Február 7. (vasárnap)

DEAC–BFC Siófok
Szolnoki MÁV FC–DVSC
Gyirmót FC Győr–Budaörs
Szeged-Csanád Grosics Akadémia–Szombathelyi Haladás
Vasas FC–Szentlőrinc
FC Ajka–Aqvital FC Csákvár
Kaposvári Rákóczi FC–Békéscsaba 1912 Előre
PMFC–Kazincbarcika SC
Soroksár–ETO FC Győr
Dorogi FC–Nyíregyháza Spartacus

24. FORDULÓ
Február 14. (vasárnap)

Kazincbarcika SC–Soroksár
Békéscsaba 1912 Előre–PMFC
Aqvital FC Csákvár–Kaposvári Rákóczi FC
Szentlőrinc–FC Ajka
Szombathelyi Haladás–Vasas FC
Budaörs–Szeged-Csanád Grosics Akadémia
DVSC–Gyirmót FC Győr
BFC Siófok–Szolnoki MÁV FC
ETO FC Győr–Dorogi FC
Nyíregyháza Spartacus–DEAC

25. FORDULÓ
Február 21. (vasárnap)

DEAC–Szolnoki MÁV FC
Gyirmót FC Győr–BFC Siófok
Szeged-Csanád Grosics Akadémia–DVSC
Vasas FC–Budaörs
FC Ajka–Szombathelyi Haladás
Kaposvári Rákóczi FC–Szentlőrinc
PMFC–Aqvital FC Csákvár
Soroksár–Békéscsaba 1912 Előre
Dorogi FC–Kazincbarcika SC
Nyíregyháza Spartacus–ETO FC Győr

26. FORDULÓ
Február 28. (vasárnap)

Aqvital FC Csákvár–Soroksár
Szentlőrinc–PMFC
Szombathelyi Haladás–Kaposvári Rákóczi FC
Budaörs–FC Ajka
DVSC–Vasas FC
BFC Siófok–Szeged-Csanád Grosics Akadémia
Szolnoki MÁV FC–Gyirmót FC Győr
Kazincbarcika SC–Nyíregyháza Spartacus
Békéscsaba 1912 Előre–Dorogi FC
ETO FC Győr–DEAC

27. FORDULÓ
Március 7. (vasárnap)

DEAC–Gyirmót FC Győr
Szeged-Csanád Grosics Akadémia–Szolnoki MÁV FC
Vasas FC–BFC Siófok
FC Ajka–DVSC
Kaposvári Rákóczi FC–Budaörs
PMFC–Szombathelyi Haladás
Soroksár–Szentlőrinc
Dorogi FC–Aqvital FC Csákvár
Nyíregyháza Spartacus–Békéscsaba 1912 Előre
ETO FC Győr–Kazincbarcika SC

28. FORDULÓ
Március 14. (vasárnap)

Szombathelyi Haladás–Soroksár
Budaörs–PMFC
DVSC–Kaposvári Rákóczi FC
BFC Siófok–FC Ajka
Szolnoki MÁV FC–Vasas FC
Gyirmót FC Győr–Szeged-Csanád Grosics Akadémia
Békéscsaba 1912 Előre–ETO FC Győr
Aqvital FC Csákvár–Nyíregyháza Spartacus
Szentlőrinc–Dorogi FC
Kazincbarcika SC–DEAC

29. FORDULÓ
Március 21. (vasárnap)

DEAC–Szeged-Csanád Grosics Akadémia
Vasas FC–Gyirmót FC Győr
FC Ajka–Szolnoki MÁV FC
Kaposvári Rákóczi FC–BFC Siófok
PMFC–DVSC
Soroksár–Budaörs
Dorogi FC–Szombathelyi Haladás
Nyíregyháza Spartacus–Szentlőrinc
ETO FC Győr–Aqvital FC Csákvár
Kazincbarcika SC–Békéscsaba 1912 Előre

30. FORDULÓ
Április 4. (vasárnap)

DVSC–Soroksár
BFC Siófok–PMFC
Szolnoki MÁV FC–Kaposvári Rákóczi FC
Gyirmót FC Győr–FC Ajka
Szeged-Csanád Grosics Akadémia–Vasas FC
Aqvital FC Csákvár–Kazincbarcika SC
Szentlőrinc–ETO FC Győr
Szombathelyi Haladás–Nyíregyháza Spartacus
Budaörs–Dorogi FC
Békéscsaba 1912 Előre–DEAC

31. FORDULÓ
Április 7. (szerda)

DEAC–Vasas FC
FC Ajka–Szeged-Csanád Grosics Akadémia
Kaposvári Rákóczi FC–Gyirmót FC Győr
PMFC–Szolnoki MÁV FC
Soroksár–BFC Siófok
Dorogi FC–DVSC
Nyíregyháza Spartacus–Budaörs
ETO FC Győr–Szombathelyi Haladás
Kazincbarcika SC–Szentlőrinc
Békéscsaba 1912 Előre–Aqvital FC Csákvár

32. FORDULÓ
Április 11. (vasárnap)

Szolnoki MÁV FC–Soroksár
Gyirmót FC Győr–PMFC
Szeged-Csanád Grosics Akadémia–Kaposvári Rákóczi FC
Vasas FC–FC Ajka
Szentlőrinc–Békéscsaba 1912 Előre
Szombathelyi Haladás–Kazincbarcika SC
Budaörs–ETO FC Győr
DVSC–Nyíregyháza Spartacus
BFC Siófok–Dorogi FC
Aqvital FC Csákvár–DEAC

33. FORDULÓ
Április 18. (vasárnap)

DEAC–FC Ajka
Kaposvári Rákóczi FC–Vasas FC
PMFC–Szeged-Csanád Grosics Akadémia
Soroksár–Gyirmót FC Győr
Dorogi FC–Szolnoki MÁV FC
Nyíregyháza Spartacus–BFC Siófok
ETO FC Győr–DVSC
Kazincbarcika SC–Budaörs
Békéscsaba 1912 Előre–Szombathelyi Haladás
Aqvital FC Csákvár–Szentlőrinc

34. FORDULÓ
Április 25. (vasárnap)

Szeged-Csanád Grosics Akadémia–Soroksár
Vasas FC–PMFC
FC Ajka–Kaposvári Rákóczi FC
Szombathelyi Haladás–Aqvital FC Csákvár
Budaörs–Békéscsaba 1912 Előre
DVSC–Kazincbarcika SC
BFC Siófok–ETO FC Győr
Szolnoki MÁV FC–Nyíregyháza Spartacus
Gyirmót FC Győr–Dorogi FC
Szentlőrinc–DEAC

35. FORDULÓ
Április 28. (szerda)

DEAC–Kaposvári Rákóczi FC
PMFC–FC Ajka
Soroksár–Vasas FC
Dorogi FC–Szeged-Csanád Grosics Akadémia
Nyíregyháza Spartacus–Gyirmót FC Győr
ETO FC Győr–Szolnoki MÁV FC
Kazincbarcika SC–BFC Siófok
Békéscsaba 1912 Előre–DVSC
Aqvital FC Csákvár–Budaörs
Szentlőrinc–Szombathelyi Haladás

36. FORDULÓ
Május 2. (vasárnap)

FC Ajka–Soroksár
Kaposvári Rákóczi FC–PMFC
Budaörs–Szentlőrinc
DVSC–Aqvital FC Csákvár
BFC Siófok–Békéscsaba 1912 Előre
Szolnoki MÁV FC–Kazincbarcika SC
Gyirmót FC Győr–ETO FC Győr
Szeged-Csanád Grosics Akadémia–Nyíregyháza Spartacus
Vasas FC–Dorogi FC
Szombathelyi Haladás–DEAC

37. FORDULÓ
Május 9. (vasárnap)

DEAC–PMFC
Soroksár–Kaposvári Rákóczi FC
Dorogi FC–FC Ajka
Nyíregyháza Spartacus–Vasas FC
ETO FC Győr–Szeged-Csanád Grosics Akadémia
Kazincbarcika SC–Gyirmót FC Győr
Békéscsaba 1912 Előre–Szolnoki MÁV FC
Aqvital FC Csákvár–BFC Siófok
Szentlőrinc–DVSC
Szombathelyi Haladás–Budaörs

38. FORDULÓ
Május 16. (vasárnap)

PMFC–Soroksár
DVSC–Szombathelyi Haladás
BFC Siófok–Szentlőrinc
Szolnoki MÁV FC–Aqvital FC Csákvár
Gyirmót FC Győr–Békéscsaba 1912 Előre
Szeged-Csanád Grosics Akadémia–Kazincbarcika SC
Vasas FC–ETO FC Győr
FC Ajka–Nyíregyháza Spartacus
Kaposvári Rákóczi FC–Dorogi FC
Budaörs–DEAC

2020.08.13 00:32:56

Labdarúgó NB II SOMOGYI ZSOLT

ALAPVONAL. A Honvéd helyében csak azért is szembementem volna a furcsa szabállyal, akár a kizárást kockáztatva is, hogy felhívjam a figyelmet erre a képtelen helyzetre.

2020.08.09 17:13:07

Labdarúgó NB II F. B., P. Gy.

Élre állt a továbbra is hibátlan Szpari; a Békéscsaba Ajkán nyert; a Gyirmót megverte a Haladást.

2020.08.07 11:57:41

Labdarúgó NB II FERENCZ NORBERT

90. perces egyenlítés, továbbra sincs győzelme a két csapatnak.

2020.08.07 13:46:00

Labdarúgó NB II HORVÁTH GÁBOR

A Békéscsaba egygólos sikert aratott az FC Ajka vendégeként.

2020.08.07 14:21:52

Labdarúgó NB II GELEI JÓZSEF

Az angyalföldiek megszenvedtek, de otthon tartották a három pontot.