Szijjártó Péter: A Honvédnak az NB I-ben a helye!

Szijjártó Péter (Fotó: Kovács Attila/MTI)
Szijjártó Péter, Magyarország külügyminisztere a hivatalos Facebook-oldalán reagált a labdarúgó NB II-ben szereplő Budapest Honvéd tulajdonosváltására.
A külügyminiszter szerint „a Honvédnak az NB I-ben a helye”.
„Az nem lehet, hogy Puskás Ferenc, Bozsik József, Czibor Zoltán és Grosics Gyula klubja éveken keresztül az NB II-ben szenvedjen! A feljutáshoz, pontosabban a visszajutáshoz most már minden adott. Az ország egyik legjobb futball akadémiája és a rendezett, tőkeerős háttér által biztosított kiszámítható működés együtt elég kell legyen ahhoz, hogy a Honvéd-szurkolók rövid időn belül újra NB I-es meccseket láthassanak a Bozsikban” – írta posztjában Szijjártó Péter.
Legfrissebb hírek

A 42 éves Tomás Tujvel hosszabbított a Honvéddal
Labdarúgó NB I
2026.06.19. 19:58

NB II: Nagykanizsáról igazolt belső védőt a Szeged
Labdarúgó NB II
2026.06.19. 12:42
Ezek is érdekelhetik








