NB II: súlyos ETO-vereség Dorogon, fölényes budaörsi diadal Soroksáron
Fölényes győzelmek születettek a labdarúgó NB II 14. fordulójának kora délutáni mérkőzésein. A Dorog hazai közönség előtt Délczeg Gergely mesterhármasával 3–0-ra megverte az ETO-t, a győri együttes a meccs utolsó harmadát emberhátrányban játszotta le. Augusztus 18. után tudott újra három pontot szerezni a Budaörs, amely Soroksáron diadalmaskodott, ugyancsak 3–0-ra.
A FORDULÓRÓL BŐVEBBEN ITT OLVASHATNAK. A FORDULÓRÓL BŐVEBBEN ITT OLVASHATNAK.
LABDARÚGÓ NB II
14. FORDULÓ
Dorogi FC–WKW ETO FC Győr 3–0 (Délczeg 26., 50., 60. – a másodikat és a harmadikat 11-esből) – Kiállítva: Gengeliczki 66. (ETO)
Soroksár SC–Budaörs 0–3 (Stieber A. 36., 73., Halmai Á. 77.)
Legfrissebb hírek

NB II: Nagykanizsáról igazolt belső védőt a Szeged
Labdarúgó NB II
2026.06.19. 12:42

Kihűlő szerelmek – Malonyai Péter publicisztikája
Labdarúgó NB I
2026.06.08. 23:29
Ezek is érdekelhetik





