nemzetisport.hu 2019.07.02 09:20 Frissítve: 2019.08.19 09:15

NB II: a 2019–20-as idény teljes menetrendje

íme, a labdarúgó NB II 2019–2020-as idényének teljes programja!

 

A BAJNOKSÁG ÁLLÁSA
1. FC Csákvár 4 4 8–4 +4  12
2. ETO FC Győr 4 3 1 6–2 +4  9
3. BFC Siófok 4 2 2 4–2 +2  8
4. MTK Budapest 4 2 1 1 10–6 +4  7
5. Budaörs 4 2 1 1 8–6 +2  7
6. Kazincbarcika 4 2 1 1 6–4 +2  7
7. Budafoki MTE 4 2 2 9–5 +4  6
8. Nyíregyháza Spartacus FC 4 2 2 7–4 +3  6
9. Tiszakécske VSE 4 2 2 5–5 0 6
10. Békéscsaba Előre 4 2 2 4–5 –1  6
11. Szolnoki MÁV FC 4 2 2 4–8 –4  6
12. Dorogi FC 4 2 2 3–7 –4  6
13. Szombathelyi Haladás 4 1 3 6–3 +3  6
14. Szeged-Csanád Grosics 4 1 2 1 3–5 –2  5
15. Vasas FC 4 1 1 2 7–7 0 4
16. Soroksár SC 4 1 1 2 8–11 –3  4
17. Vác FC 4 1 3 5–8 –3  3
18. Gyirmót FC Győr 4 2 2 2–6 –4  2
19. Balmazújváros 4 1 3 2–5 –3  1
20. FC Ajka 4 1 3 2–6 –4  1

 


1. FORDULÓ (AUGUSZTUS 2–4.)

Péntek
Gyirmót–Haladás 1–1
Vasárnap
Ajka–ETO FC Győr 0–1
Békéscsaba–Tiszakécske 0–1
Soroksár–Kazincbarcika 1–1
Dorog–Vasas 2–1
Budaörs–Nyíregyháza 0–2
Csákvár–MTK Budapest 3–2
Szolnoki MÁV–Vác 2–1
Szeged–Budafok 0–3
Siófok–Balmazújváros 0–0

2. FORDULÓ (AUGUSZTUS 7.)
Haladás–Siófok 1–1
Balmazújváros–Szeged 1–2
Budafok–Szolnoki MÁV 3–0
Csákvár–Vác 2–1
MTK Budapest–Budaörs 1–1
Nyíregyháza–Dorog 0–1
Vasas–FC Soroksár 5–2
Kazincbarcika–Békéscsaba 1–2
Tiszakécske–Ajka 2–1
ETO FC Győr–Gyirmót 3–0

3. FORDULÓ (AUGUSZTUS 11-12.)
Ajka–Kazincbarcika 0–2
Soroksár–Nyíregyháza 3–2
Dorog–MTK Budapest 0–4
Budaörs–Vác 4–1
Csákvár–Budafok 2–1
Szolnoki MÁV–Balmazújváros 2–1
Szeged–Haladás 1–1
Siófok–Gyirmót 2–1
ETO FC Győr–Tiszakécske 2–1

Békéscsaba–Vasas 2–0

4. FORDULÓ (AUGUSZTUS 18.)
Siófok–ETO FC Győr 1–0
Gyirmót–Szeged 0–0
Haladás–Szolnoki MÁV 3–0
Balmazújváros–Csákvár 0–1
Budafok–Budaörs 2–3
Vác–Dorog 2–0
MTK Budapest–Soroksár 3–2
Nyíregyháza–Békéscsaba 3–0
Vasas–Ajka 1–1

Kazincbarcika–Tiszakécske 2–1

5. FORDULÓ (AUGUSZTUS 25.)

Ajka–Nyíregyháza
Békéscsaba–MTK Budapest
Soroksár–Vác
Dorog–Budafok
Budaörs–Balmazújváros
Csákvár–Haladás
Szolnoki MÁV–Gyirmót
Szeged–Siófok
Tiszakécske–Vasas
ETO FC Győr–Kazincbarcika

6. FORDULÓ (AUGUSZTUS 28.)
Szeged–ETO FC Győr
Siófok–Szolnoki MÁV
Gyirmót–Csákvár
Haladás–Budaörs
Balmazújváros–Dorog
Budafok–Soroksár
Vác–Békéscsaba
MTK Budapest–Ajka
Nyíregyháza–Tiszakécske
Vasas–Kazincbarcika

7. FORDULÓ (SZEPTEMBER 1.)
Ajka–Vác
Békéscsaba–Budafok
Soroksár–Balmazújváros
Dorog–Haladás
Budaörs–Gyirmót
Csákvár–Siófok
Szolnoki MÁV–Szeged
Kazincbarcika–Nyíregyháza
Tiszakécske–MTK Budapest
ETO FC Győr–Vasas

8. FORDULÓ (SZEPTEMBER 15.)
Szolnoki MÁV–ETO FC Győr
Szeged–Csákvár
Siófok–Budaörs
Gyirmót–Dorog
Haladás–Soroksár
Balmazújváros–Békéscsaba
Budafok–Ajka
Vác–Tiszakécske
MTK Budapest–Kazincbarcika
Nyíregyháza–Vasas

9. FORDULÓ (SZEPTEMBER 18.)

Ajka–Balmazújváros
Békéscsaba–Haladás
Soroksár–Gyirmót
Dorog–Siófok
Budaörs–Szeged
Csákvár–Szolnoki MÁV
Vasas–MTK Budapest
Kazincbarcika–Vác
Tiszakécske–Budafok
ETO FC Győr–Nyíregyháza

10. FORDULÓ (SZEPTEMBER 29.)
Csákvár–ETO FC Győr
Szolnoki MÁV–Budaörs
Szeged–Dorog
Siófok–Soroksár
Gyirmót–Békéscsaba
Haladás–Ajka
Balmazújváros–Tiszakécske
Budafok–Kazincbarcika
Vác–Vasas
MTK Budapest–Nyíregyháza

11. FORDULÓ (NOVEMBER 27-RE HALASZTVA)
Ajka–Gyirmót
Békéscsaba–Siófok
Soroksár–Szeged
Dorog–Szolnoki MÁV
Budaörs–Csákvár
Nyíregyháza–Vác
Vasas–Budafok
Kazincbarcika–Balmazújváros
Tiszakécske–Haladás
ETO FC Győr–MTK Budapest

12. FORDULÓ (OKTÓBER 6.)
Budaörs–ETO FC Győr
Csákvár–Dorog
Szolnoki MÁV–Soroksár
Szeged–Békéscsaba
Siófok–Ajka
Gyirmót–Tiszakécske
Haladás–Kazincbarcika
Balmazújváros–Vasas
Budafok–Nyíregyháza
Vác–MTK Budapest

13. FORDULÓ (OKTÓBER 20.)

Ajka–Szeged
Békéscsaba–Szolnoki MÁV
Soroksár–Csákvár
Dorog–Budaörs
MTK Budapest–Budafok
Nyíregyháza–Balmazújváros
Vasas–Haladás
Kazincbarcika–Gyirmót
Tiszakécske–Siófok
ETO FC Győr–Vác

14. FORDULÓ (OKTÓBER 27.)
Dorog–ETO FC Győr
Budaörs–Soroksár
Csákvár–Békéscsaba
Szolnoki MÁV–Ajka
Szeged–Tiszakécske
Siófok–Kazincbarcika
Gyirmót–Vasas
Haladás–Nyíregyháza
Balmazújváros–MTK Budapest
Budafok–Vác

15. FORDULÓ (NOVEMBER 3.)
Ajka–Csákvár
Békéscsaba–Budaörs
Soroksár–Dorog
Vác–Balmazújváros
MTK Budapest–Haladás
Nyíregyháza–Gyirmót
Vasas–Siófok
Kazincbarcika–Szeged
Tiszakécske–Szolnoki MÁV
ETO FC Győr–Budafok

16. FORDULÓ (NOVEMBER 6.)
Soroksár–ETO FC Győr
Dorog–Békéscsaba
Budaörs–Ajka
Csákvár–Tiszakécske
Szolnoki MÁV–Kazincbarcika
Szeged–Vasas
Siófok–Nyíregyháza
Gyirmót–MTK Budapest
Haladás–Vác
Balmazújváros–Budafok

17. FORDULÓ (NOVEMBER 10.)

Ajka–Dorog
Békéscsaba–Soroksár
Budafok–Haladás
Vác–Gyirmót
MTK Budapest–Siófok
Nyíregyháza–Szeged
Vasas–Szolnoki MÁV
Kazincbarcika–Csákvár
Tiszakécske–Budaörs
ETO FC Győr–Balmazújváros

18. FORDULÓ (NOVEMBER 14.)
Békéscsaba–ETO FC Győr
Soroksár–Ajka
Dorog–Tiszakécske
Budaörs–Kazincbarcika
Csákvár–Vasas
Szolnoki MÁV–Nyíregyháza
Szeged–MTK Budapest
Siófok–Vác
Gyirmót–Budafok
Haladás–Balmazújváros

19. FORDULÓ (DECEMBER 1.)
Ajka–Békéscsaba
Balmazújváros–Gyirmót
Budafok–Siófok
Vác–Szeged
MTK Budapest–Szolnoki MÁV
Nyíregyháza–Csákvár
Vasas–Budaörs
Kazincbarcika–Dorog
Tiszakécske–Soroksár
ETO FC Győr–Haladás

20. FORDULÓ (DECEMBER 8.)
ETO FC Győr–Ajka
Tiszakécske–Békéscsaba
Kazincbarcika–Soroksár
Vasas–Dorog
Nyíregyháza–Budaörs
MTK Budapest–Csákvár
Vác–Szolnoki MÁV
Budafok–Szeged
Balmazújváros–Siófok
Haladás–Gyirmót

21. FORDULÓ (DECEMBER 15.)

Siófok–Haladás
Szeged–Balmazújváros
Szolnoki MÁV–Budafok
Vác–Csákvár
Budaörs–MTK Budapest
Dorog–Nyíregyháza
Soroksár–Vasas
Békéscsaba–Kazincbarcika
Ajka–Tiszakécske
Gyirmót–ETO FC Győr

22. FORDULÓ (FEBRUÁR 1.)
Kazincbarcika–Ajka
Vasas–Békéscsaba
Nyíregyháza–Soroksár
MTK Budapest–Dorog
Vác–Budaörs
Budafok–Csákvár
Balmazújváros–Szolnoki MÁV
Haladás–Szeged
Gyirmót–Siófok
Tiszakécske–ETO FC Győr

23. FORDULÓ (FEBRUÁR 9.)
ETO FC Győr–Siófok
Szeged–Gyirmót
Szolnoki MÁV–Haladás
Csákvár–Balmazújváros
Budaörs–Budafok
Dorog–Vác
Soroksár–MTK Budapest
Békéscsaba–Nyíregyháza
Ajka–Vasas
Tiszakécske–Kazincbarcika

24. FORDULÓ (FEBRUÁR 16.)
Nyíregyháza–Ajka
MTK Budapest–Békéscsaba
Vác–Soroksár
Budafok–Dorog
Balmazújváros–Budaörs
Haladás–Csákvár
Gyirmót–Szolnoki MÁV
Siófok–Szeged
Vasas–Tiszakécske
Kazincbarcika–ETO FC Győr

25. FORDULÓ (FEBRUÁR 23.)

ETO FC Győr–Szeged
Szolnoki MÁV–Siófok
Csákvár–Gyirmót
Budaörs–Haladás
Dorog–Balmazújváros
Soroksár–Budafok
Békéscsaba–Vác
Ajka–MTK Budapest
Tiszakécske–Nyíregyháza
Kazincbarcika–Vasas

26. FORDULÓ (MÁRCIUS 1.)
Vác–Ajka
Budafok–Békéscsaba
Balmazújváros–Soroksár
Haladás–Dorog
Gyirmót–Budaörs
Siófok–Csákvár
Szeged–Szolnoki MÁV
Nyíregyháza–Kazincbarcika
MTK Budapest–Tiszakécske
Vasas–ETO FC Győr

27. FORDULÓ (MÁRCIUS 8.)
ETO FC Győr–Szolnoki MÁV
Csákvár–Szeged
Budaörs–Siófok
Dorog–Gyirmót
Soroksár–Haladás
Békéscsaba–Balmazújváros
Ajka–Budafok
Tiszakécske–Vác
Kazincbarcika–MTK Budapest
Vasas–Nyíregyháza

28. FORDULÓ (MÁRCIUS 14.)
Balmazújváros–Ajka
Haladás–Békéscsaba
Gyirmót–Soroksár
Siófok–Dorog
Szeged–Budaörs
Szolnoki MÁV–Csákvár
MTK Budapest–Vasas
Vác–Kazincbarcika
Budafok–Tiszakécske
Nyíregyháza–ETO FC Győr

29. FORDULÓ (MÁRCIUS 18.)
ETO FC Győr–Csákvár
Budaörs–Szolnoki MÁV
Dorog–Szeged
Soroksár–Siófok
Békéscsaba–Gyirmót
Ajka–Haladás
Tiszakécske–Balmazújváros
Kazincbarcika–Budafok
Vasas–Vác
Nyíregyháza–MTK Budapest

30. FORDULÓ (MÁRCIUS 22.)
Gyirmót–Ajka
Siófok–Békéscsaba
Szeged–Soroksár
Szolnoki MÁV–Dorog
Csákvár–Budaörs
Vác–Nyíregyháza
Budafok–Vasas
Balmazújváros–Kazincbarcika
Haladás–Tiszakécske
MTK Budapest–ETO FC Győr

31. FORDULÓ (ÁPRILIS 5.)
ETO FC Győr–Budaörs
Dorog–Csákvár
Soroksár–Szolnoki MÁV
Békéscsaba–Szeged
Ajka–Siófok
Tiszakécske–Gyirmót
Kazincbarcika–Haladás
Vasas–Balmazújváros
Nyíregyháza–Budafok
MTK Budapest–Vác

32. FORDULÓ (ÁPRILIS 12.)
Szeged–Ajka
Szolnoki MÁV–Békéscsaba
Csákvár–Soroksár
Budaörs–Dorog
Budafok–MTK Budapest
Balmazújváros–Nyíregyháza
Haladás–Vasas
Gyirmót–Kazincbarcika
Siófok–Tiszakécske
Vác–ETO FC Győr

33. FORDULÓ (ÁPRILIS 19.)

ETO FC Győr–Dorog
Soroksár–Budaörs
Békéscsaba–Csákvár
Ajka–Szolnoki MÁV
Tiszakécske–Szeged
Kazincbarcika–Siófok
Vasas–Gyirmót
Nyíregyháza–Haladás
MTK Budapest–Balmazújváros
Vác–Budafok

34. FORDULÓ (ÁPRILIS 26.)
Csákvár–Ajka
Budaörs–Békéscsaba
Dorog–Soroksár
Balmazújváros–Vác
Haladás–MTK Budapest
Gyirmót–Nyíregyháza
Siófok–Vasas
Szeged–Kazincbarcika
Szolnoki MÁV–Tiszakécske
Budafok–ETO FC Győr

35. FORDULÓ (ÁPRILIS 29.)
ETO FC Győr–Soroksár
Békéscsaba–Dorog
Ajka–Budaörs
Tiszakécske–Csákvár
Kazincbarcika–Szolnoki MÁV
Vasas–Szeged
Nyíregyháza–Siófok
MTK Budapest–Gyirmót
Vác–Haladás
Budafok–Balmazújváros

36. FORDULÓ (MÁJUS 3.)
Dorog–Ajka
Soroksár–Békéscsaba
Haladás–Budafok
Gyirmót–Vác
Siófok–MTK Budapest
Szeged–Nyíregyháza
Szolnoki MÁV–Vasas
Csákvár–Kazincbarcika
Budaörs–Tiszakécske
Balmazújváros–ETO FC Győr

37. FORDULÓ (MÁJUS 10.)

ETO FC Győr–Békéscsaba
Ajka–Soroksár
Tiszakécske–Dorog
Kazincbarcika–Budaörs
Vasas–Csákvár
Nyíregyháza–Szolnoki MÁV
MTK Budapest–Szeged
Vác–Siófok
Budafok–Gyirmót
Balmazújváros–Haladás

38. FORDULÓ (MÁJUS 17.)
Békéscsaba–Ajka
Gyirmót–Balmazújváros
Siófok–Budafok
Szeged–Vác
Szolnoki MÁV–MTK Budapest
Csákvár–Nyíregyháza
Budaörs–Vasas
Dorog–Kazincbarcika
Soroksár–Tiszakécske
Haladás ETO FC–Győr

2019.08.11 17:29:20

Labdarúgó NB II F. B.

A Haladás a ráadásban mentett pontot • Vereséggel búcsúzott (?) a Balmaz • Hibátlan a Csákvár és az ETO.

2019.08.07 17:27:26

Labdarúgó NB II F. B.

Nem bírt a Haladás a Siófokkal • Elmaradt az újabb Balmaz-csoda • Sitku a ráadásban döntött • Hármat vágott a Budafok.

2019.08.04 15:38:20

Labdarúgó NB II F. B.

Játszott a Balmaz, döntetlent ért el a Siófok ellen • Hármat vágott a Budafok • Otthon kapott ki a Csaba.