nemzetisport.hu 2019.07.02 09:20 Frissítve: 2019.12.08 20:13

NB II: a 2019–20-as idény teljes menetrendje

Íme, a labdarúgó NB II 2019–2020-as idényének teljes programja!

AZ ÁLLÁS
1. MTK Budapest 18 12 4 2 42–20 +22  40
2. Budafoki MTE 19 12 3 4 34–17 +17  39
3. Gyirmót FC Győr 19 10 4 5 26–15 +11  34
4. ETO FC Győr 19 9 6 4 27–20 +7  33
5. FC Csákvár 18 10 1 7 28–31 –3  31
6. Vasas FC 19 9 4 6 36–26 +10  31
7. BFC Siófok 18 8 6 4 29–20 +9  30
8. Nyíregyháza Spartacus FC 19 9 1 9 32–29 +3  28
9. Békéscsaba Előre 19 8 4 7 24–25 –1  28
10. Dorogi FC 19 8 3 8 25–22 +3  27
11. Soroksár SC 19 7 4 8 21–28 –7  25
12. Budaörs 19 7 3 9 27–30 –3  24
13. Szeged-Csanád Grosics 19 6 6 7 24–24 0 24
14. Tiszakécske VSE 19 6 3 10 18–34 –16  21
15. Kazincbarcika 19 5 6 8 22–27 –5  21
16. Szolnoki MÁV FC 19 5 6 8 17–23 –6  21
17. FC Ajka 19 5 4 10 30–36 –6  19
18. Szombathelyi Haladás 19 3 6 10 20–29 –9  15
19. Vác FC 19 1 4 14 12–38 –26  7
20. Balmazújváros* 0 0–0 0 0
*a Balmazújvárost kizárták

 

1. FORDULÓ (AUGUSZTUS 2–4.)
Gyirmót–Haladás 1–1
Ajka–ETO FC Győr 0–1
Békéscsaba–Tiszakécske 0–1
Soroksár–Kazincbarcika 1–1
Dorog–Vasas 2–1
Budaörs–Nyíregyháza 0–2
Csákvár–MTK Budapest 3–2
Szolnoki MÁV–Vác 2–1
Szeged–Budafok 0–3

2. FORDULÓ (AUGUSZTUS 7.)
Haladás–Siófok 1–1
Budafok–Szolnoki MÁV 3–0
Csákvár–Vác 2–1
MTK Budapest–Budaörs 1–1
Nyíregyháza–Dorog 0–1
Vasas–FC Soroksár 5–2
Kazincbarcika–Békéscsaba 1–2
Tiszakécske–Ajka 2–1
ETO FC Győr–Gyirmót 3–0

3. FORDULÓ (AUGUSZTUS 11-12.)
Ajka–Kazincbarcika 0–2
Soroksár–Nyíregyháza 3–2
Dorog–MTK Budapest 0–4
Budaörs–Vác 4–1
Csákvár–Budafok 2–1
Szeged–Haladás 1–1
Siófok–Gyirmót 2–1
ETO FC Győr–Tiszakécske 2–1

Békéscsaba–Vasas 2–0

4. FORDULÓ (AUGUSZTUS 18.)
Siófok–ETO FC Győr 1–0
Gyirmót–Szeged 0–0
Haladás–Szolnoki MÁV 3–0
Budafok–Budaörs 2–3
Vác–Dorog 2–0
MTK Budapest–Soroksár 3–2
Nyíregyháza–Békéscsaba 3–0
Vasas–Ajka 1–1

Kazincbarcika–Tiszakécske 2–1

5. FORDULÓ (AUGUSZTUS 25.)

Ajka–Nyíregyháza 3–4
Békéscsaba–MTK Budapest 3–3
Soroksár–Vác 1–0
Dorog–Budafok 1–2
Csákvár–Haladás 3–1
Szolnoki MÁV–Gyirmót 0–3
Szeged–Siófok 1–2
Tiszakécske–Vasas 1–3
ETO FC Győr–Kazincbarcika 1–1

6. FORDULÓ (AUGUSZTUS 28.)
Szeged–ETO FC Győr 0–0
Siófok–Szolnoki MÁV 2–1
Gyirmót–Csákvár 3–0
Haladás–Budaörs 0–0
Budafok–Soroksár 1–0
Vác–Békéscsaba 0–2
MTK Budapest–Ajka 4–4
Nyíregyháza–Tiszakécske 1–2
Vasas–Kazincbarcika 1–1

7. FORDULÓ (SZEPTEMBER 1-2.)
Ajka–Vác 5–1
Békéscsaba–Budafok 0–3
Dorog–Haladás 1–1
Gyirmót–Budaörs 1–0
Csákvár–Siófok 2–1
Szolnoki MÁV–Szeged 1–1
Kazincbarcika–Nyíregyháza 2–2
Tiszakécske–MTK Budapest 0–3

ETO FC Győr–Vasas 2–0
Szabadnapos: Soroksár

8. FORDULÓ (SZEPTEMBER 15.)
Szolnoki MÁV–ETO FC Győr 0–2
Szeged–Csákvár 5–3
Siófok–Budaörs 2–0
Gyirmót–Dorog 1–2
Haladás–Soroksár 0–1
Budafok–Ajka 1–3
Vác–Tiszakécske 0–0
MTK Budapest–Kazincbarcika 1–0
Nyíregyháza–Vasas 0–2

Szabadnapos: Békéscsaba

9. FORDULÓ (SZEPTEMBER 18.)

Békéscsaba–Haladás 2–2
Soroksár–Gyirmót 0–4
Dorog–Siófok 0–2
Budaörs–Szeged 0–3
Csákvár–Szolnoki MÁV 0–1
Vasas–MTK Budapest 1–4
Kazincbarcika–Vác 2–1
Tiszakécske–Budafok 2–3
ETO FC Győr–Nyíregyháza 3–1

Szabadnapos: Ajka

10. FORDULÓ (SZEPTEMBER 29.)
Csákvár–ETO FC Győr 3–2
Szolnoki MÁV–Budaörs 2–0
Szeged–Dorog 1–0
Siófok–Soroksár 1–1
Gyirmót–Békéscsaba 2–0
Haladás–Ajka 2–4
Budafok–Kazincbarcika 2–2
Vác–Vasas 0–4
MTK Budapest–Nyíregyháza 2–1

Szabadnapos: Tiszakécske

11. FORDULÓ (NOVEMBER 27-RE HALASZTVA)
Ajka–Gyirmót 2–1
Békéscsaba–Siófok 2–1
Soroksár–Szeged 0–0
Dorog–Szolnoki MÁV 0–0
Budaörs–Csákvár 3–0
Nyíregyháza–Vác 2–1
Vasas–Budafok 0–2
Tiszakécske–Haladás 2–0
ETO FC Győr–MTK Budapest 1–0

Szabadnapos: Kazincbarcika

12. FORDULÓ (OKTÓBER 6.)
Budaörs–ETO FC Győr 2–2
Csákvár–Dorog 2–1
Szolnoki MÁV–Soroksár 1–2
Szeged–Békéscsaba 1–0
Siófok–Ajka 2–2
Gyirmót–Tiszakécske 1–0
Haladás–Kazincbarcika 0–1
Budafok–Nyíregyháza 2–0
Vác–MTK Budapest 1–3

Szabadnapos: Vasas

13. FORDULÓ (OKTÓBER 20.)

Ajka–Szeged 1–0
Békéscsaba–Szolnoki MÁV 1–1
Soroksár–Csákvár 0–1
Dorog–Budaörs 3–0
MTK Budapest–Budafok 2–1
Vasas–Haladás 3–2
Kazincbarcika–Gyirmót 1–2
Tiszakécske–Siófok 2–1
ETO FC Győr–Vác 0–0

Szabadnapos: Nyíregyháza

14. FORDULÓ (OKTÓBER 26–27.)
Október 26.
Szolnoki MÁV–Ajka 3–0
Október 27.
Dorog–ETO FC Győr 3–0
Soroksár–Budaörs* 0–3
Csákvár–Békéscsaba 1–0
Szeged–Tiszakécske 5–0
Siófok–Kazincbarcika 0–0
Gyirmót–Vasas 2–1
Haladás–Nyíregyháza 1–3
Budafok–Vác 2–0
*Felcserélték a pályaválasztói jogot.

Szabadnapos: MTK Budapest

15. FORDULÓ (NOVEMBER 3.)
Ajka–Csákvár 0–2
Békéscsaba–Budaörs 1–0
Soroksár–Dorog 1–3
MTK Budapest–Haladás 3–0
Nyíregyháza–Gyirmót 0–1
Vasas–Siófok 2–2
Kazincbarcika–Szeged 3–2
Tiszakécske–Szolnoki MÁV 1–1
ETO FC Győr–Budafok 1–3

Szabadnapos: Vác

16. FORDULÓ (NOVEMBER 6.)
Soroksár–ETO FC Győr 2–2
Dorog–Békéscsaba 4–1
Ajka–Budaörs* 2–3
Csákvár–Tiszakécske 1–1
Szolnoki MÁV–Kazincbarcika 2–0
Szeged–Vasas 1–3
Siófok–Nyíregyháza 6–1
Gyirmót–MTK Budapest 1–2
Haladás–Vác 3–0

*Felcserélték a pályaválasztói jogot.
Szabadnapos: Budafok

17. FORDULÓ (NOVEMBER 10.)

Ajka–Dorog 0–0
Békéscsaba–Soroksár 1–0
Budafok–Haladás 1–0
Vác–Gyirmót 0–0
MTK Budapest–Siófok 3–0
Nyíregyháza–Szeged 3–0
Vasas–Szolnoki MÁV 0–0
Kazincbarcika–Csákvár 3–1
Tiszakécske–Budaörs 0–5

Szabadnapos: ETO FC Győr

18. FORDULÓ (NOVEMBER 24.)
Békéscsaba–ETO FC Győr 1–1
Soroksár–Ajka 1–0
Dorog–Tiszakécske 1–2
Budaörs–Kazincbarcika 3–1
Csákvár–Vasas 2–4
Szolnoki MÁV–Nyíregyháza 0–1
Szeged–MTK Budapest 1–1
Siófok–Vác  2–0
Gyirmót–Budafok 1–1

Szabadnapos: Haladás

19. FORDULÓ (NOVEMBER 30.–DECEMBER 1.)
November 30.
Vác–Szeged 1–2
MTK Budapest–Szolnoki MÁV 1–0

December 1.
Ajka–Békéscsaba 1–4
Budafok–Siófok 0–0
Nyíregyháza–Csákvár 2–0
Vasas–Budaörs 3–0
Kazincbarcika–Dorog 0–3
Tiszakécske–Soroksár 0–3
ETO FC Győr–Haladás 2–1

Szabadnapos: Gyirmót

20. FORDULÓ (DECEMBER 8.)
ETO FC Győr–Ajka 2–1
Tiszakécske–Békéscsaba 0–1
Kazincbarcika–Soroksár 0–1
Vasas–Dorog 2–0
Nyíregyháza–Budaörs 4–0
Vác–Szolnoki MÁV 2–2
Budafok–Szeged 1–0
Haladás–Gyirmót 0–1

December 9.
MTK Budapest–Csákvár 

Szabadnapos: Siófok

21. FORDULÓ (DECEMBER 15.)

Siófok–Haladás
Szolnoki MÁV–Budafok
Vác–Csákvár
Budaörs–MTK Budapest
Dorog–Nyíregyháza
Soroksár–Vasas
Békéscsaba–Kazincbarcika
Ajka–Tiszakécske
Gyirmót–ETO FC Győr
Szabadnapos: Szeged

22. FORDULÓ (FEBRUÁR 1.)
Kazincbarcika–Ajka
Vasas–Békéscsaba
Nyíregyháza–Soroksár
MTK Budapest–Dorog
Vác–Budaörs
Budafok–Csákvár
Haladás–Szeged
Gyirmót–Siófok
Tiszakécske–ETO FC Győr
Szabadnapos: Szolnoki MÁV

23. FORDULÓ (FEBRUÁR 9.)
ETO FC Győr–Siófok
Szeged–Gyirmót
Szolnoki MÁV–Haladás
Budaörs–Budafok
Dorog–Vác
Soroksár–MTK Budapest
Békéscsaba–Nyíregyháza
Ajka–Vasas
Tiszakécske–Kazincbarcika
Szabadnapos: Csákvár

24. FORDULÓ (FEBRUÁR 16.)
Nyíregyháza–Ajka
MTK Budapest–Békéscsaba
Vác–Soroksár
Budafok–Dorog
Haladás–Csákvár
Gyirmót–Szolnoki MÁV
Siófok–Szeged
Vasas–Tiszakécske
Kazincbarcika–ETO FC Győr
Szabadnapos: Budaörs

25. FORDULÓ (FEBRUÁR 23.)

ETO FC Győr–Szeged
Szolnoki MÁV–Siófok
Csákvár–Gyirmót
Budaörs–Haladás
Soroksár–Budafok
Békéscsaba–Vác
Ajka–MTK Budapest
Tiszakécske–Nyíregyháza
Kazincbarcika–Vasas
Szabadnapos: Dorog

26. FORDULÓ (MÁRCIUS 1.)
Vác–Ajka
Budafok–Békéscsaba
Haladás–Dorog
Gyirmót–Budaörs
Siófok–Csákvár
Szeged–Szolnoki MÁV
Nyíregyháza–Kazincbarcika
MTK Budapest–Tiszakécske
Vasas–ETO FC Győr
Szabadnapos: Soroksár

27. FORDULÓ (MÁRCIUS 8.)
ETO FC Győr–Szolnoki MÁV
Csákvár–Szeged
Budaörs–Siófok
Dorog–Gyirmót
Soroksár–Haladás
Ajka–Budafok
Tiszakécske–Vác
Kazincbarcika–MTK Budapest
Vasas–Nyíregyháza
Szabadnapos: Békéscsaba

28. FORDULÓ (MÁRCIUS 14.)
Haladás–Békéscsaba
Gyirmót–Soroksár
Siófok–Dorog
Szeged–Budaörs
Szolnoki MÁV–Csákvár
MTK Budapest–Vasas
Vác–Kazincbarcika
Budafok–Tiszakécske
Nyíregyháza–ETO FC Győr
Szabadnapos: Ajka

29. FORDULÓ (MÁRCIUS 18.)
ETO FC Győr–Csákvár
Budaörs–Szolnoki MÁV
Dorog–Szeged
Soroksár–Siófok
Békéscsaba–Gyirmót
Ajka–Haladás
Kazincbarcika–Budafok
Vasas–Vác
Nyíregyháza–MTK Budapest
Szabadnapos: Tiszakécske

30. FORDULÓ (MÁRCIUS 22.)
Gyirmót–Ajka
Siófok–Békéscsaba
Szeged–Soroksár
Szolnoki MÁV–Dorog
Csákvár–Budaörs
Vác–Nyíregyháza
Budafok–Vasas
Haladás–Tiszakécske
MTK Budapest–ETO FC Győr
Szabadnapos: Kazincbarcika

31. FORDULÓ (ÁPRILIS 5.)
ETO FC Győr–Budaörs
Dorog–Csákvár
Soroksár–Szolnoki MÁV
Békéscsaba–Szeged
Ajka–Siófok
Tiszakécske–Gyirmót
Kazincbarcika–Haladás
Nyíregyháza–Budafok
MTK Budapest–Vác
Szabadnapos: Vasas

32. FORDULÓ (ÁPRILIS 12.)
Szeged–Ajka
Szolnoki MÁV–Békéscsaba
Csákvár–Soroksár
Budaörs–Dorog
Budafok–MTK Budapest
Haladás–Vasas
Gyirmót–Kazincbarcika
Siófok–Tiszakécske
Vác–ETO FC Győr
Szabadnapos: Nyíregyháza

33. FORDULÓ (ÁPRILIS 19.)

ETO FC Győr–Dorog
Budaörs–Soroksár
Békéscsaba–Csákvár
Ajka–Szolnoki MÁV
Tiszakécske–Szeged
Kazincbarcika–Siófok
Vasas–Gyirmót
Nyíregyháza–Haladás
Vác–Budafok
Szabadnapos: MTK Budapest

34. FORDULÓ (ÁPRILIS 26.)
Csákvár–Ajka
Budaörs–Békéscsaba
Dorog–Soroksár
Haladás–MTK Budapest
Gyirmót–Nyíregyháza
Siófok–Vasas
Szeged–Kazincbarcika
Szolnoki MÁV–Tiszakécske
Budafok–ETO FC Győr
Szabadnapos: Vác

35. FORDULÓ (ÁPRILIS 29.)
ETO FC Győr–Soroksár
Békéscsaba–Dorog
Ajka–Budaörs
Tiszakécske–Csákvár
Kazincbarcika–Szolnoki MÁV
Vasas–Szeged
Nyíregyháza–Siófok
MTK Budapest–Gyirmót
Vác–Haladás
Szabadnapos: Budafok

36. FORDULÓ (MÁJUS 3.)
Dorog–Ajka
Soroksár–Békéscsaba
Haladás–Budafok
Gyirmót–Vác
Siófok–MTK Budapest
Szeged–Nyíregyháza
Szolnoki MÁV–Vasas
Csákvár–Kazincbarcika
Budaörs–Tiszakécske
Szabadnapos: ETO FC Győr

37. FORDULÓ (MÁJUS 10.)

ETO FC Győr–Békéscsaba
Ajka–Soroksár
Tiszakécske–Dorog
Kazincbarcika–Budaörs
Vasas–Csákvár
Nyíregyháza–Szolnoki MÁV
MTK Budapest–Szeged
Vác–Siófok
Budafok–Gyirmót
Szabadnapos: Haladás

38. FORDULÓ (MÁJUS 17.)
Békéscsaba–Ajka
Siófok–Budafok
Szeged–Vác
Szolnoki MÁV–MTK Budapest
Csákvár–Nyíregyháza
Budaörs–Vasas
Dorog–Kazincbarcika
Soroksár–Tiszakécske
Haladás ETO FC–Győr
Szabadnapos: Gyirmót

2019.12.05 16:19:42

Labdarúgó NB II P. K.

Korábban már a Debrecen is hívta, de szeretnék minél tovább az Előrénél tartani, ahol a felnőttcsapatban fejlődhet.

2019.12.01 12:31:07

Labdarúgó NB II F. B.

Az ETO legyőzte a Halit • Jova megint betalált, a Szpari a Csákvárt verte meg • A Budafok nem bírt a Siófokkal.

2019.11.29 11:59:53

Labdarúgó NB II CSILLAG PÉTER

Őszinte munkásderbi: Pupos Gáborral, a szabadrúgásairól híres Galga-völgyi Bombázóval jártunk a Vasas–Budafoki MTE rangadón.

2019.11.26 23:02:16

Labdarúgó NB II F. B., P. Gy.

Hármat vágott a Budaörs és a Csaba • Az Ajka felülmúlta a Gyirmótot • Tiszakécskén kapott ki a Haladás.