Paks: Ádám Martin a török sztárcsapat kiszemeltjei között – sajtóhír

V. Á.V. Á.
2022.05.03. 14:52
null
Ádám Martin a török élvonalban folytathatja (Fotó: Árvai Károly)
Több török portál, köztük a Fanatik értesülései szerint a Besiktas a labdarúgó NB I góllövőlistáját toronymagasan, 29 góllal vezető paksi Ádám Martint is kiszemelte a nyári átigazolási időszak előtt.

 

A 16-szoros török bajnok isztambuli klubnál már megkezdték a következő idény csapatának tervezését. A csatársorban pedig a 27 éves Ádám Martin lehet az egyik kiszemelt, akiért 500 ezer eurót ajánlhat a török élvonal 6. helyén álló gárda, és a beszámolók szerint a csatárnak ugyanekkora éves fizetést ajánlhatnak.

Kérdés, az 500 ezer eurós kivásárlási ajánlat elég lesz-e, hiszen korábban megírtuk, információnk szerint egymillió eurós dél-koreai ajánlatot is visszautasított télen a tolnai együttes.

A magyar válogatottban márciusban bemutatkozó Ádám iránt információink szerint többek között Angliából, Németországból és Dél-Koreából is van érdeklődés.

Ádám mellett az angol másodosztályú Millwall 28 éves középpályását, Jed Wallace-t említik a Besiktas kiszemeltjei között, akinek nyáron lejár a szerződése klubjánál. Ádám Martinnak viszont 2026-ig szól a paksi megállapodása.

Legfrissebb hírek

Az Újpest kifizeti az egymillió eurós kivásárlási árat a Szparinál berobbant támadóért – sajtóhír

Labdarúgó NB I
21 órája

Dejan Sztankovics elhozná a Ferencvárostól egyik korábbi játékosát – sajtóhír

Labdarúgó NB I
2026.05.12. 11:46

Külföldre igazol a Nyíregyházáról távozó válogatott játékos – NS-infó

Labdarúgó NB I
2026.05.07. 15:01

Nyíregyháza: nyolc lejáró szerződésű játékos távozhat; többen visszatérhetnek

Labdarúgó NB I
2026.05.07. 10:28

NB I: kisvárdai és újpesti távozók nyitották meg a nyári piacot – körkép

Labdarúgó NB I
2026.05.07. 09:56

MTK: olasz klubok nézik a szélsőt, német ajánlat a védőért

Labdarúgó NB I
2026.05.05. 09:36

A Tijani-ügyben cáfolták a Loki ajánlatát, egy másik magyar klubról írnak

Labdarúgó NB I
2026.05.02. 11:23

Kisvárda: „A további változásokra várni kell – amíg nem tudjuk, mennyi pénzt kapunk az MLSZ-től”

Labdarúgó NB I
2026.04.29. 16:02
Ezek is érdekelhetik