A Fradi egy félidőnyi szenvedés után győzött a Vecsés ellen

2014.09.10. 18:55
A Vecsés egy félidőn keresztül tartotta a lépést Nagy Dominikékkal (Fotó: Mirkó István)
A labdarúgó Magyar Kupa 2. fordulójában a szerdai játéknapon a Ferencváros gól nélküli első félidő után 6–1-re győzött a megyei I. osztályú Vecsés ellen.

MAGYAR KUPA
2. FORDULÓ

Vecsés (megyei I.)–Ferencváros 1–6 (0–0)
Budapest, Budai II László Stadion
, 2.000 néző. V.: Radványi
Vecsés:
Botlik Molnár D., Király A., Mészáros R., Radnai Molnár I. – Petruska, Ádám E. (Tell, 60.), Kalderás (Segesdi, 66.), Kiss K. Zalaegerszegi (Tárkányi, 79.). Vezetőedző: Urbán Flórián
A kispadon:
Gendur (k.), Szabó S., Piros, Králik
Ferencváros: Dibusz – Dilaver, Pavlovic, Nalepa, Bönig (Batik, 60.) – Gyömbér, Busai (Somália, 74.) – Nagy Dominik, Kukuruzovic, Ugrai (Böde, a szünetben) – Lauth. Vezetőedző: Thomas Doll
A kispadon:
Jova (k.), Havojic, Csukics, David Mateos
Gólszerző: Petruska (88.), ill. Lauth (47.), Kukuruzovic (57.), Böde (62., 87., 90.), Busai (73.)

A KORÁBBI MECCSEKRŐL ITT OLVASHAT!

Bár csak a megyei I. osztályban vitézkedik a Vecsés, nem lehet azt mondani, hogy Urbán Flórián legényei szervezetlenül, amatőr módon futballoztak volna a Ferencváros ellen. Pedig Thomas Doll a Dibusz – Dilaver, Pavlovic, Nalepa, Bönig – Gyömbér, Busai – Nagy Dominik, Kukuruzovic, Ugrai – Lauth csapatot küldte pályára, ám a zöld-fehérek az első bő fél órában csak egyetlen ziccert tudtak teremteni, de Busai Attila az ötös bal sarka elől a remekül kimozduló kapusba, Botlik Dánielbe lőtt.

Próbált életet lehelni övéibe a Fradi-tábor (a mérkőzést Budapesten rendezték), azonban hiába gyújtottak rá időről időre a jól bevált rigmusokra, Ugrai Rolandék olyannyira pontatlanul játszottak, hogy nem tudták feltörni a „vecsési reteszt".

Doll egészen biztosan intézett egy-két keresetlen szakkifejezést az öltözőben a játékosaihoz, mert az újrakezdés után jó tíz perc alatt lerendezte a mérkőzést a Fradi: előbb Benjamin Lauth vágott a kapuba egy beadást (0–1), majd Stjepan Kukuruzovic emelte át elegánsan a kifutó kapust (0–2), aztán a csereként beállt Böde Dániel oldott meg nem kevésbé higgadtan egy ziccerhelyzetet (0–3).

Innentől kezdve csak az volt a kérdés, hány gólnál áll meg a Fradi (hat lett a vége, mert Busai Attila büntetett egy védelmi kihagyás után, ezzel lett 0–4, végül Böde Dániel duplázott), és szépít-e a Vecsécs (igen, mert az egykori fradis Petruska Csaba első lövését nagy bravúrral hárította Dibusz Dénes, de a másodikat már nem): 1–6 lett a vége.

Egy félidőnyi szenvedés után magabiztosan nyert a Ferencváros megye I-es ellenfele ellen.

MAGYAR KUPA
A 2. FORDULÓ
SZERDAI EREDMÉNYEI
Kunszállás SE (megyei I.)–Videoton 0–8 (0–4)
Kunszállás
, 500 néző. Vezette: Csonka (Szpisják, Medovarszki)
KUNSZÁLLÁS: Gyenes (Hajnal, 75.) – Kövecs (Balla, 65.), Bertus, Mizsei F., Koleszárik, Jusztin – Pöszmet T. (Kiss K., 75.), Pöszmet Zs., Szalai I., Kertész Á. – Mizsei A.. Edző: Kertész Gábor
VIDEOTON: Horváth T. – Fejes A., Caneira, Sakla, Heffler T. – Trebotic, Sejben (Véninger, 78.) – Pajac, Kleinheisler (Valkovszki, a szünetben), Nagy Zs. (Király B., 66.) – Feczesin. Vezetőedző: Joan Carillo
Gólszerző: Nagy Zs. (0–1) a 19., Feczesin (0–2) a 22., Trebotic (0–3) a 26., Pajac (0–4) a 27., Pajac (0–5) a 61., Sakla (0–6) a 80., Feczesin (0–7) a 83., Feczesin (11-esből, 0–8) a 88. percben

Győrsövényház (megyei II.)–Nyíregyháza Spartacus 0–8 (0–6)
Győrsövényház
, 300 néző. Vezette: Kovács G. (Szabó P., Király Zs.)
GYŐRSÖVÉNYHÁZ: Hujber – Bazsó, Horváth G., Burián (Lőrincz), Szabó I Dávid – Domoszlai, Juhász E., Salamon, Csizmazia (Huszár) – Szabados, Szabó II Dávid (Soós). Vezetőedző: Szabó Gábor
NYÍREGYHÁZA: Hrabina – Nagy Z., Rubus, Póti, Jánvári – Patály, Spitzmüller, Huszák (Sándor I.), Pekár (Sárközi) – Lázár B. (Vámos), Molnár M. Vezetőedző: Csábi József
Gólszerző: Pekár (0–1) az 5., Pekár (0–2) a 8., Lázár B. (11-esből, 0–3) a 12., Molnár M. (0–4) a 30., Pekár (0–5) a 32., Lázár B. (0–6) a 39., Lázár B. (0–7) a 48., Patály (0–8) a 84. percben

Iváncsa (megyei I.)–DVTK 0–4 (0–2)
Iváncsa, 500 néző. V: Barna G. (Kiss B., Vígh-Tarsonyi)
IVÁNCSA: Vörös T. – Csikesz, Aradi (Pregiczer, 75.), Fodor G. (Barta, 59.), Facskó – Sinka, Jankovics – Berényi, Nagy A., Mondovics (Schäffer, 66.) – Balogh L. Edző: Miskovicz Bálint
DIÓSGYŐR: Rados – Bori, Debreceni, Szalai V., Husic – Marjanovics, Elek Á. (Egerszegi, 64.), Bognár I., Barczi – Griffiths (Csirszki, 59.), Takács T. (Grumics, a szünetben) Edző: Toimiszlav Szivics
Gólszerző: Griffiths (0–1) a 16., Griffiths (0–2) a 34., Grumics (0–3) a 46., Bognár I. (0–4) a 76. percben

SZEOL SC (III.)–PMFC 1–4 (1–3)
Szeged, 500 néző. V: Farkas T. (Farkas B., Kovács G.)
SZEGED: Dongó – Kormányos, Biedof, Dlusztus A. (Puskás Cs., a szünetben), Grünwald – Forró A., Zámbó D. – Buzási (Busa, 68.), Ondrejó, Mucsi (Mihálffy, 58.) – Faragó B.
Edző: Tóth Ákos
PMFC: Gőcze – Nagy J., Romic, Causic, Mohl – Szatmári L., Horváth A. (Wittrédi, 65.), Fröhlich – Kővári, Pölöskey (Rácz F., 58.), Uzoma (Márkvárt, a szünetben). Vezetőedző: Véber György
Gólszerző: Mohl (11-esből, 0–1) a 4., Kővári (0–2) a 9., Faragó B. (1–2) a 27., Kővári (1–3) a 37., Fröhlich (1–4) az 57. percben

Putnok (III.)–Győri ETO 1–3 (1–2)
Putnok, 800 néző. Vezette: Karakó (Berettyán, Kulcsár J.)
PUTNOK: Nótás – Szemere, Nagy Cs., Nyisalovits, Zimányi (Monyók, 30.) – Fehér B., Horváth Sz., Kerényi (Tóth Sz., 69.), Madarász – Galambosi, Máthé (Marcinaskó, 62.). Vezetőedző: Koszta Péter
ETO: Pogacsics – Svec, Wolfe, Lang, Dinjar – Kamber, Windecker (Varga R., 60.), Pátkai, Koltai, (Dudás, 60.) – Rudolf, Strestík (Martínez, 82.). Vezetőedző: Horváth Ferenc
Gólszerző: Strestík (0–1) a 8., Strestík (0–2) a 13., Madarász (1–2) a 32., Pátkai (1–3) a 80. percben
Kiállítva: Nagy Cs. (gólhelyzetben lerántotta Rudolfot) a 77. percben

Mórahalom (megyei I.)–DVSC-Teva 0–6 (0–3)
Mórahalom, 800 néző. V: Takács T. (Buzás B., Viczián M.)
MÓRAHALOM: Czirják – Barna D. (Takács A. 54.), Szücs, Vojnics-Zelics, Márki (Lázár G., 74.) – Zámbori (Kothencz, 84.), Magyar Gy., Tóth L. – K. Tóth, Szőke, Gonda. Játékos-edző: Magyar György
DEBRECEN: Novakovics – Lázár P. (Karikás, 84.), Ludánszki B., Kovács G., Barna Sz. (Sós, 67.) – Bereczki, Berdó (Varga K., 55.), Zsidai, Ferenczi J. – Tisza, Volas. Edző: Kondás Elemér
Gólszerző: Bereczki (0–1) a 6., Bereczki (0–2) a 37., Berdó (0–3) a 40., Volas (0–4) a 66., Gonda (öngól, 0–5) a 75., Tisza (0–6) a 83. percben

Zalaegerszegi TE (II.)–Kecskeméti TE 2–3 (1–0)
Zalaegerszeg, 600 néző. V: Kovács J. Z. (Lémon O., Takács G.)
ZTE:
Szappanos – Simonfalvi, Króner, Forgács, Fodor – Horváth A., Kovács Gy., Melczer (Bailo, 73.) – Szöllősi (Babati, 68.), Grbic (Vittman, 82.) – Délczeg. Vezetőedző: Lőrincz Emil
KECSKEMÉT:
Németh V. – Botka, Karan, Varga R., Fótyik – Kitl, Vukaszovics – Balázs Zs., Szavics (Novák, 63.), Gréczi (Pilipovics, 78.) – Bebeto (Farkas A., 85.). Vezetőedző: Bekő Balázs
Gólszerző:
Délczeg (1–0) a 45., Délczeg (öngól, 1–1) a 47., Bebeto (1–2) az 59., Balázs Zs. (1–3) a 84., Vittman (2–3) a 89. percben

Fertőszentmiklós (megyei I.)–Szombathelyi Haladás 0–7 (0–0)
Fertőszentmiklós, 700 néző. V: Szilasi (Becséri G., Fehér M.)
FERTŐSZENTMIKLÓS: Csóka – Fábián, Horváth P., Németh A., Horváth I. (Horváth A.), Finta (Horváth D.) – Horváth T., Bellovics (Mentes), Kalmár Gy., Árki – Ábrahám. Edző: Finta Zoltán
SZOMBATHELY: Rózsa – Jagodics M. (Gyurján B.), Dvorschák, Devecseri – Schimmer, Fehér Z., Szakály A. (Németh M.), Farkas M., Halmosi – Nagy O. (Zamostny), Gaál B.. Vezetőedző: Artner Tamás
Gólszerző: Gaál (0–1) az 52., Németh M. (0–2) a 68., Zamostny (0–3) a 72., Gyurján (0–4) a 73., Zamostny (0–5) a 78., Gyurján (0–6) a 80., Gyurján (0–7) a 88. percben

TOVÁBBI MÉRKŐZÉSEK
Kazincbarcika (III.)–REAC (III.) 4–1 (Sárközi 6., Nehéz 10., 43., 57., ill. Csiszár 72.)
Sajóbábony (megyei I.)–Nőtincs (megyei I.) 2–1 (Erdei 20., Bazsányi 89., ill. Schwarcz 23.)
Szerencs (megyei II.)–ESMTK (III.) 0–10
(Szabó G. 7., 13., Áder 25., 52., Farkas 34., Böröczky 35., 38., Mile 42., Kiss D. 58., Torkos 76.)
Kisvárda (III.)–Cegléd (II.) 2–0 (Módis 85., Nagy R. 90.)
Jászapáti (megyei I.)–Gyula (III.) 3–1 (Németh T. 49., Kotula 56., Benedek 57., ill. Bondár 50.)
Sárosd (megyei II.)–Salgótarjáni BTC (III.) 1–2
(Gál 65., ill. Olasz 16., Privigyei 30.)
Csepel (III.)–Szolnoki MÁV (II.) 3–4 (Balogh Z. 10., Bodnár R. 25., Juhász L 70., ill. Vári 36., Urbin 38., Zsolnai 53., Hamar 80.)
Bajai LSE (III.)–Soroksár (II.) 1–4 (Harnos 7., ill. Kocsis 14., 82., Szabó R. 27., Péter 73.)
Kozármisleny (III.)–Balmazújváros (II.) 2–1
(Lauer 69., 90., ill. Batizi 63.)
Celldömölk (megyei I.)–FC Ajka (II.) 0–4 (Szabó Zs. 9., 80., Sowunmi 32., Németh L. 90.)
Ikarus BSE (megyei I.)–Csákvár (II.) 1–5 (Molnár I. 54., ill. Varga Z. 8., Horváth R. 25., Domonkos 42., Molnár Cs. 79., 90.)
Balatonfüred (III.)–Vác (III.) 1–2 (Szabó L. 22., ill. Gulyás 66., Fábri 69.)
Soltvadkert (megyei I.)–BKV Előre (III.) 1–6 (Csernik 42., ill. Schmidt 14., Dobó 32., Babos 56., 58., Juhász M. 78., 82.)
Bölcske (III.)–Gyirmót (II.) 0–5 (Tóth N. 3., 7., Illés 41., Paku 54., Andorka 90.)

VECSÉS–FTC PERCRŐL PERCRE

Továbbjutott a Fradi.

90. PERC EZZEL VÉGET IS ÉRT A MÉRKŐZÉS!

90. perc Lauth még kihagy egy ziccert a végén, majd Somália kiharcol magának egy sárgát egy durva belemenéssel.

90. PERC EGY HAT! BÖDE DÁNIEL kap remek labdát Dilavertől, belép a 16-osra, és jobbal higgadtan a bal alsó sarokba passzol. 1–6!

88. PERC EGY ÖT! PETRUSKA CSABA teker jobbal egy 18 méteres szabadrúgást a bal alsóba. Dibusz hiába nyújtózkodik: 1–5!

87. PERC NULLA ÖT! Kukuruzovic újabb remek passzát BÖDE DÁNIEL jobbal a kapu jobb alsó sarkába pörgeti hatról, kissé jobbról. 0–5!

84. perc MI MARADT KI! Nagy balról be, Dilaver ötről jobbal az égbe fel.

80. perc Majdnem egy négy! Petruska lő jobbal 23-ról a jobb felső felé, de Dibusz ment egy hatalmas vetődéssel!

79. perc Tárkányi Gergő be, Zalaegerszegi le.

76. perc Kiss Krisztián kap sárgát belemenésért.

75. perc Ziccer! Somália lő a léc fölé az ötös elől, ballal.

74. perc Busai le, Somália be.

73. PERC NULLA NÉGY! Kukuruzovic ívelését kissé balról Böde Nalepa elé fejeli az ötösre, a védő nem éri el a labdát, de érkezik BUSAI ATTILA, aki a kapu közepébe lő. 0–4!

72. percBravúr! Botlik kapja ki a léc alól Böde ötméteres fejesét. Pavlovic csúsztatott a csatár elé egy jobb oldali szögletet, szintén fejjel.

66. perc Segesdi Attila be, Kalderás Dávid le.

66. perc Michal Nalepa lerántja a jobbon Kisst, jogos a sárga.

62. PERC NULLA HÁROM! Kukuruzovic ível ballal a 16-osról BÖDE DÁNIEL elé, aki az ötös bal sarka előtt a levétellel elfekteti Mészárost, majd jobbal higgadtan a bal alsóba lő. 0–3!

60. perc Tell Tamás Ádámot, Batik Bence Böniget váltja.

60. perc Mészáros Roland kap sárgát a cserék közben, titokzatos okból. Reklamált még a gól miatt?

57. perc NULLA KETTŐ! Nagy fejel egy rossz felszabadítást okosan STJEPAN KUKURUZOVIC elé, aki jobbal az ötös elől elegánsan a kétségbeesetten kivetődő kapus fölött a gólvonal mögé pörgeti a labdát. Igyekszik még Mészáros, de hiába csúszik már: 0–2!

51. perc Mateo Pavlovic kap sárgát Radnai feltartásáért.

47. PERC VEZET A FRADI! Szép és gyors Kukuruzovic, Bönig akció után BENJAMIN LAUTH jobbal a jobb alsóba passzol 11 méterről, középről. 0–1!

46. PERC FOLYTATJUK!

45. perc
Ugrai Rolandot Böde Dániel váltja.

Emlékezzünk meg Sándor Csikar mellett Zavadszky Gáborról is, aki ma lenne negyvenéves.

A kameraképek alapján olyan 2000-2500 néző lehet a stadionban.

45. PERC VÉGET ÉRT AZ ELSŐ FÉLIDŐ!

44. perc Kukuruzovic ívelését nem találja el Ugrai a 16-oson belül.

43. perc Ugrai szabadrúgása rossz, majd Mészáros ment fél perc múlva az ötös bal csücske környékén a lőni akaró Nagy elől. FONTOS BECSÚSZÁS!

41. perc Pavlovic fejeli a kapuba Kukuruzovic beadását, de lesről indulva.

39. perc Újabb remek Botlik-kimozdulás, Dilaver adta be jobbról. Lauth 16-os előtti lövése sem sokkal jobb nem sokra rá.

Petruska mellett a két Molnár és Király is Fradi-nevelés.

35. perc Petruska Csaba középtávoli löketét blokkolja Emir Dilaver.

34. perc Korner, majd tűzijáték, két vecsési blokkal.

33. perc Busai! Lő az ötös bal sarka elől a jobbra ledőlő kapusba, Lauth remek passza után.

33. perc Ugrai következő beadása a kapu felé tart, túlzottan is. Botliké.

28. perc Mateo Pavlovic menti fejjel Ádám elől Zalaegerszegi jobb oldali beadását, a kontrából Ugrai adhat be kecsegtető helyzetből, de borzalmasan pontatlan.

24. perc Kukuruzovic ballal kapura suhint 22-ről, de méterekkel a jobb sarok mellé trafál.

23. perc Az első igazi helyzet! Ugrai balról be, Busai Attila jobbal 15-ről magasan a léc fölé.

21. perc Kukuruzovic beadása után Nagy tízméteres fejese igen pontatlan.

A Fradi idei sztárigazolása még nem léphet pályára a Vecsés ellen. KATT IDE!

18. perc Kiss Krisztián ad be jobbról, de lemaradnak erről a bentiek.

17. perc Bönig fejel haza egy Ádám-ívelést a 16-os bal sarkától.

16. perc Kukuruzovic lő ballal 24-ről Botlik elé, aki fogja a labdát, hiába rohan a (számára reménybeli) kipattanóért Benjamin Lauth.

Egy kis örökmérleg: egy iksz és öt Fradi-siker, 17, illetve 4 rúgott góllal.

13. perc Hosszas Fradi-adogatás, majd Stjepan Kukuruzovic ad be jobbról, de Botlik Dániel zsákmánya lesz a labda.

10. perc Nagy elől ment a jobbon kornerre Radnai György, a szöglet után Michal Nalepa fejel nem sokkal a bal felső sarok fölé, 13 méterről, kissé balról.

8. perc Ádám Erik ugrana ki egy hosszú ívelésre, de a 16-os elé kifutva lábbal ment előle Dibusz Dénes.

6. perc Ugrai lőhetne kapura, de inkább elesik az ötös bal oldala előtt Molnár István mellett.

2011, Gyenes Dávid

4. perc Nagy Dominik rosszul veszi át Ugrai Roland indítását a 16-oson, oda a helyzet.

3. perc Zalaegerszegi Roland meghúzza a balt, de nem kapja vissza a labdát, Philipp Bönig szerel végül már a túloldalon.

1. PERC ELKEZDŐDÖTT A MÉRKŐZÉS!

A vecsésiek vörös-feketében, a fővárosiak tiszta fehérben.

Természetesen gyászszünettel kezdünk Sándor Károly emlékére.

„Természetesen komolyan vesszük a mai Magyar Kupa-mérkőzést – nyilatkozta a Fradi-edző Máté Csaba a fradi.hu-nak. – A Vecsés játékosai biztosan nagyon motiváltak lesznek, erre garancia vezetőedzőjük, Urbán Flórián is, aki újpesti múltja miatt száz százalékig feltüzeli majd a futballistáit. Éppen ezért nagyon fontos, hogy a mérkőzés elejétől úgy álljunk az összecsapáshoz, ahogyan az első fordulóban a Hévíz ellen tettük. Végig kézben kell tartanunk a találkozót, ebben az esetben megmutatkozik a két csapat közötti tudáskülönbség. Nagyon fontos számunkra az esti meccs, hiszen komoly terveink vannak a Magyar Kupában.”

„Egy keret sosem végleges, mindig jönnek-mennek, elvágynak, idevágynak...” – írta válaszként Kubatov arra a kérdésre, hogy véglegesnek mondható-e a keret őszre, vagy várható-e még további erősítés.

Szintén szurkolói érdeklődésre az elnök azt írta, Buzsáky Ákos és Somália még az idén bevethető lesz. Kubatov a Lazióval, a Radzsa Casablancával, valamint a Norwich Cityvel kötött együttműködésről azt írta, a megállapodás elsősorban szakmai, nem a játékosok kölcsönéről szól.

Kubatov Gábort a drukkerek a lehetséges érkezők kapcsán megkérdezték Hajnal Tamásról is. A ferencvárosi nevelésű, jelenleg szabadon igazolható középpályás esetleges szerződtetése hosszú ideje téma a különböző szurkolói fórumokon.

A Nemzeti Sport Online úgy tudja, a középpályással felvette a kapcsolatot a klub, de a játékos még nem döntött a folytatásról, mérlegeli a lehetőségeit. (Hajnalt kerestük az ügyben, ám egyelőre nem szeretne nyilatkozni, mert nem tud konkrétumokkal szolgálni.)

A labdarúgó NB I-ben szereplő FTC elnöke, Kubatov Gábor Facebook-oldalán szurkolói kérdésekre válaszolt.

„Jobban is kezdhettük volna a bajnokságot. A pápai, és a legutóbbi, MTK elleni három pont nagyon fog hiányozni. Az MTK ellen nem érdemeltünk győzelmet, igaz, talán döntetlenre hozhattuk volna a mérkőzést. Éreztük a találkozót követően, hogy az a játék katasztrofális volt. Lehetett látni, hogy tompák, fáradtak vagyunk. Ugyanakkor tudtunk rangadót nyerni Győrben, ami örömteli. A nehezebb meccsek most jönnek számunkra, de állunk a kihívások elé, és a Puskás Akadémia ellen ismét csúcsformában leszünk.”

„Biztos továbbjutást várok a találkozótól. Ahogy a Paks elleni Ligakupa-meccsen is láthattuk, ott főként azok léptek pályára, akik kevesebb játéklehetőséget kaptak a bajnokságban, illetve az U21-es csapattól is jöttek fel páran. Az NB I-ben most jönnek az igazi rangadók: Újpest, Debrecen, Diósgyőr. Most kell megmutatnunk, mennyi van bennünk. Azt várom, hogy jól fogunk kijönni ezekből a mérkőzésekből.”

„A Vecsés alacsonyabb osztályú csapat, ezért remélem, hogy élvezetes játékot tudunk nyújtani, és ki tudjuk szolgálni a közönséget – mondta a fradi.hu-nakBusai. – Még nem tudni, kik kapnak lehetőséget, de aki pályára lép, annak élveznie kell a játékot és mindent meg kell tennie.”

„Örültünk a sorsolásnak, mert szerettünk volna patinás, élvonalbeli csapattal játszani, lehetőség szerint a Ferencvárossal – mondta Urbán az mlsz.hu-nak. – Ambiciózus csapatunk van, a keretünkből ráadásul jó pár játékos a Fradiban nevelkedett, ők duplán motiváltak lesznek szerdán. Nagyon készülünk a találkozóra, azt megígérhetem, hogy lelkesedésben az ellenfelünk fölé fogunk kerekedni, és ez néha a nagyobb tudást is ellensúlyozni tudja. A Ferencváros nagy esélyese a továbbjutásnak, de a csapatomból mindenki csúszni-mászni fog a pályán, ebben teljesen biztos vagyok, ugyanis az együttes kialakításakor ügyeltem rá, hogy jó mentalitású, hozzám hasonló gondolkodású futballistákkal töltsük fel a keretet."

Vecsésen a Ferencváros elleni kupapárharcra készülnek nagy erőkkel. Urbán Flórián vezetőedző együttese a megyei első osztályban szerepel, és a volt válogatott futballista azt reméli, hogy csapata lelkes játékkal okoz nehéz perceket a zöld-fehéreknek.

A billentyűknél: B. J.

ÜDVÖZÖLJÜK KEDVES OLVASÓINKAT A VECSÉS–FERENCVÁROS MAGYAR KUPA-MÉRKŐZÉS ONLINE KÖZVETÍTÉSÉBEN!