
Martin Ödegaard-t kritizálta a norvég sajtó az első meccs után (Fotó: AFP)
Habár Norvégiában mindenki boldog volt az Irak elleni győztes rajt miatt, Martin Ödegaard játéka sok kritikát kapott a hazai sajtótól.
„Ez ostobaság – mondta a norvég TV2-nek a Szenegál elleni mérkőzés előtt David Wolfe, a válogatott védője. – Ő az egyik legfontosabb játékosunk, minden idők egyik legjobb norvég futballistája. Tudjuk, milyen fontos számunkra.”
A Norvégia–Szenegál mérkőzést beharangozó cikkünk itt olvasható:
Legfrissebb hírek
Ezek is érdekelhetik








