BL: Lehmann egy mondatban összefoglalta a Real–Bayernt, Kassai nem köszöni meg

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
2017.04.19. 07:50
Jens Lehmann, a korábbi kiváló német kapus a hivatalos Twitter-oldalán egyetlen mondatban összefoglalta, hogy mit gondol a Real Madrid–Bayern München összecsapásról, valamint Kassai Viktor és csapata teljesítményéről.

Mint korábban megírtuk, a Real Madrid Cristiano Ronaldo triplájával, hosszabbítás után 4–2-re legyőzte a Bayern Münchent, és továbbjutott a labdarúgó Bajnokok Ligája elődöntőjébe. A találkozón dirigáló Kassai Viktornak több vitatott ítélete is volt, a vezető német lapok kivétel nélkül megjegyzik, hogy Ronaldo lesgólja súlyos játékvezetői (és asszisztensi) hiba eredménye, és Arturo Vidal második sárga lapját is téves döntésnek ítélik.Mint korábban megírtuk, a Real Madrid Cristiano Ronaldo triplájával, hosszabbítás után 4–2-re legyőzte a Bayern Münchent, és továbbjutott a labdarúgó Bajnokok Ligája elődöntőjébe. A találkozón dirigáló Kassai Viktornak több vitatott ítélete is volt, a vezető német lapok kivétel nélkül megjegyzik, hogy Ronaldo lesgólja súlyos játékvezetői (és asszisztensi) hiba eredménye, és Arturo Vidal második sárga lapját is téves döntésnek ítélik.

Jens Lehmann sem tudta magába fojtani a véleményét, a jelenleg televíziós szakértőként dolgozó német egyetlen mondatban összefoglalta a meccset: „Micsoda csalás!”

 



 

Nem Lehmann az egyetlen, aki nekiment Kassainak, a bajorok részéről Carlo Ancelotti, Karl-Heinz Rummenigge és Philipp Lahm is megszólalt a magyar játékvezető teljesítményével kapcsolatban.

BAJNOKOK LIGÁJA
NEGYEDDÖNTŐ, VISSZAVÁGÓ

REAL MADRID–BAYERN MÜNCHEN 4–2 (0–0, 1–2, 2–2) – hosszabbítás után
Madrid, Santiago Bernabéu Stadion, 78 346 néző. Vezette: Kassai Viktor (magyar)
REAL MADRID: K. Navas – Carvajal, Nacho F., S. Ramos, Marcelo – Isco (Lucas Vázquez, 71.), Kroos (Kovacic, 115.), Casemiro, Modric – Benzema (M. Asensio, 64.), C. Ronaldo. Vezetőedző: Zinédine Zidane
BAYERN MÜNCHEN: Neuer – Lahm, J. Boateng, Hummels, Alaba – Xabi Alonso (Th. Müller, 75.), Arturo Vidal – Robben, Thiago Alcántara, Ribéry (Douglas Costa, 71.) – Lewandowski (Kimmich, 88.). Vezetőedző: Carlo Ancelotti
Gólszerző: C. Ronaldo (76., 105., 110.), M. Asensio (112.), ill. Lewandowski (53. – 11-esből), S. Ramos (78. – öngól)
Kiállítva: Arturo Vidal (84.)
Továbbjutó: a Real Madrid, 6–3-as összesítéssel.

 

Legfrissebb hírek

Megállíthatatlan bajor gépezet – íme, a Bayern München teljesítményének háttere

Képes Sport
Tegnap, 12:21

Négyet vágott az Unionnak a Bayern; hatgólos döntetlen a Rajna-menti derbin

Német labdarúgás
2026.03.21. 17:39

„Ez az egyik kedvencem a karrierem során” – Harry Kane az ötvenedik BL-góljáról

Bajnokok Ligája
2026.03.19. 14:41

Bajnokok Ligája: bemutatkozott az első 2010-es születésű játékos

Bajnokok Ligája
2026.03.19. 12:59

Otthon is kiütötte az Atalantát, 10–2-es összesítéssel BL-negyeddöntős a Bayern

Bajnokok Ligája
2026.03.18. 22:50

Történelem, mindhárom magyar kezd a Liverpool–Galatasaray BL-visszavágón

Bajnokok Ligája
2026.03.18. 19:56

Pau Cubarsí: Mindenképpen tovább kell jutnunk

Bajnokok Ligája
2026.03.18. 11:15

Bernardo Silva: Hiszünk magunkban, muszáj kockáztatnunk

Bajnokok Ligája
2026.03.17. 12:02
Ezek is érdekelhetik