Bayern München: Demichelist egy kölyökcsapatból elzavarták volna

Vágólapra másolva!
2008.10.02. 08:31
Franz Beckenbauer, a Bayern München tiszteletbeli elnöke szerint egy kölyökcsapatból elzavarták volna Martin Demichelist, ha olyan öngólt szerez, amilyet kedden az Olympique Lyon elleni labdarúgó Bajnokok Ligája-meccsen az argentin védő „összehozott”.

DEMICHELIS BIZARR ÖNGÓLJA

DEMICHELIS BIZARR ÖNGÓLJA



A tizenhatos vonalán helyezkedő Demichelis a mérkőzés 25. percében ért bele Juninho 45 méterről elvégzett szabadrúgásába, és fején a labda irányt változtatva, a kapust becsapva pattant a hálóba.

„Demichelis nem tudta, hogy beleérjen-e a labdába vagy elengedje, ilyen bátortalanul nem lehet döntéseket hozni” – mondta a „Császár". „Ha a kölyökcsapatban valaki hasonlót művel, akkor megsimogatják a fejét, és azt tanácsolják neki, járjon zongoraórára vagy tanuljon fuvolázni, de messze kerülje el a futballpályákat. Először azt hittem, a „Kész átverés" című műsor forgatásán vagyok, nem pedig Bajnokok Ligája-meccsen.”
Legfrissebb hírek

Az Anadolu Efes meglepetésre 23 ponttal legyőzte a Zalgiris Kaunast a kosárlabda Euroligában

Kosárlabda
1 órája

Manuel Neuer megsérült, nem tudni, mennyit kell kihagynia

Német labdarúgás
2025.12.15. 13:49

Bundesliga: otthon vesztett pontot a sereghajtó ellen a Bayern

Német labdarúgás
2025.12.14. 19:37

Lenny, a zseni – Több mint ígéret Lennart Karl

Képes Sport
2025.12.14. 13:15

Bajnokok Ligája: Kimmich öngólja fújt ébresztőt Münchenben, fordított a Bayern

Bajnokok Ligája
2025.12.09. 20:38

A sérülésektől sújtott portugál bajnokon is átroboghatnak a bajorok

Bajnokok Ligája
2025.12.09. 11:24

BL: sikerrel fellebbezett a Bayern, csökkentették Luis Díaz eltiltását

Bajnokok Ligája
2025.12.05. 19:31

Az Union Berlin két-két tizenegyes- és öngólig jutott, a Bayern búcsúztatta Schäferéket a Német Kupában

Német labdarúgás
2025.12.03. 22:46
Ezek is érdekelhetik