
A világranglista 180. helyezettje az első fordulóban két 6:4-es szettben győzte le az amerikai Victoria Osuigwét, majd a nyolcaddöntőben utóbbi honfitársa, Sophie Chang ellen 7:5, 6:3-ra nyert. A nemzetközi szövetség (ITF) honlapja szerint a legjobb nyolc között a liechtensteini Kathinka von Deichmann lesz Babos ellenfele pénteken.
Ugyanezen a floridai tornán Stollár Fanny 1:6, 6:2, 7:5-re kikapott a nyolcaddöntőben a harmadik kiemelt amerikai Ann Litől.
Az ugyancsak 100 ezer dollár összdíjazású wiesbadeni salakos torna nyolcaddöntőjében a világranglista 95. helyén álló Bondár Anna 6:7 (3-7), 6:2, 7:5-re kikapott az ukrán Katarina Zavackától, Udvardy Pannát pedig az elsőként rangsorolt argentin Julia Riera győzte le 6:4, 6:0-ra.

Öt orosz női teniszező váltott országot az idén

Tenisz: Udvardy Panna a negyeddöntőben búcsúzott Quitóban

Udvardy Panna negyeddöntős a quitói tenisztornán

Tenisz: Udvardy Panna bekerült a top 100-ba a világranglistán

Babos Tímea: Ez még nem a végleges búcsú pillanata



