
Bondár Anna főtáblás Kolozsváron (Fotó: Koncz Márton)
Bondár Anna szerencsés vesztesként felkerült a kolozsvári női tenisztorna főtáblájára.
A világranglistán 125. helyen álló magyar játékos a romániai verseny selejtezőjében szombaton simán legyőzte a hazai Alexandra Cadantu-Ignatikot (302.), a vasárnapi második körben viszont 6:2, 7:5-re kikapott a svájci Simona Walterttől (175.).
Úgy tűnt, hogy a vereséggel befejezte szereplését, ám végül kiderült, hogy szerencsés vesztesként ott lehet a 32-es főtáblán, melynek első körében kedden lép pályára a brit Harriet Dart (103.) ellen.
Legfrissebb hírek

Serena Williams egyesben is visszatér, indul Wimbledonban
Tenisz
2026.06.21. 21:18

Bondár Anna nem jutott főtáblára Nottinghamben
Tenisz
2026.06.14. 16:06

Tenisz: húsz százalékkal nőnek a pénzdíjak Wimbledonban
Tenisz
2026.06.11. 14:30

Udvardy Panna a legjobb magyar női teniszező
Tenisz
2026.06.08. 09:52

Serena Williams London után Berlinben is pályára lép
Tenisz
2026.06.05. 13:04
Ezek is érdekelhetik


