Real: „Túlsúllyal érkeztem Madridba, nem tagadom”

T. D.T. D.
2019.11.22. 15:41
null
Eden Hazard is tisztában van vele: nem a legjobb állapotban érkezett Madridba (Fotó: AFP)
Eden Hazard elismerte azt, amiről rengeteget olvashattunk, miután a Real Madridhoz igazolt: valóban túlsúllyal érkezett meg a királyiakhoz.

Hazard a L’Éqiupe-nek adott interjúban ismerte el: nem volt tökéletes formában, amikor Madridba érkezett.

„Igaz, hogy túlsúllyal érkeztem, nem tagadom. Viszont amikor nyaralok, akkor nyaralok. Öt kilogrammot szedtem fel, az a típus vagyok, aki hízni és fogyni is gyorsan képes, szóval oda kell figyelnem.”

„Lille-ben, tizennyolc évesen hetvenkét vagy hetvenhárom kiló voltam. A nyáron nyolcan kilogrammos voltam, de tíz nap alatt lefogytam” – mondta Hazard.

A belga támadó esetében már az orvosi vizsgálatok után sokak számára nyilvánvaló volt, hogy nem a legjobb formában érkezett meg a spanyol fővárosba, sérüléssel is bajlódott, ám az utóbbi időben egyre jobb formába lendült. A 28 éves játékos eddig 11 tétmeccsen 1 gólt és 4 gólpasszt jegyez az idényben.

Legfrissebb hírek

Kirúgta edzőjét a Sevilla a bajnoki hajrá előtt – hivatalos

Spanyol labdarúgás
Tegnap, 14:55

Megvan, mikor rendezik a tavaszi el Clásicót

Spanyol labdarúgás
Tegnap, 11:00

Arbeloa üzent az Atlético legyőzése után: Versenyben vagyunk!

Spanyol labdarúgás
Tegnap, 9:00

Káprázatos gólok, Vinícius duplázott, Valverdét kiállították – a Real megverte az Atletit

Spanyol labdarúgás
2026.03.22. 22:59

Soványka siker a Rayo ellen, hétpontosra hízott a Barca előnye

Spanyol labdarúgás
2026.03.22. 20:28

Napra pontosan három hónap után nyert az Elche, odahaza győzött a Levante és az Osasuna is

Spanyol labdarúgás
2026.03.21. 23:05

A Villarreal fellépett a dobogóra

Spanyol labdarúgás
2026.03.20. 23:00

Már a hétvégén játszhat a Barcelona lecserélt kapusa – hivatalos

Spanyol labdarúgás
2026.03.19. 11:09
Ezek is érdekelhetik