Real: Nincs nagy különbség a Bayern és köztünk - Kroos
Toni Kroos, a Real Madrid német válogatott középpályása örül, hogy Cristiano Ronaldóval játszhat együtt, ugyanakkor úgy véli, egykori klubja, a Bayern München egy szinten van a jelenlegivel.
Kroos a nyáron igazolt a Bajnokok Ligája-címvédő Real Madridhoz, amelyet hozzásegített a spanyol Szuperkupához, illetve a klubvilágbajnoki címhez, de (persze) nem elégszik meg ennyivel, további sikerekre vágyik.
„Felemelő érzés olyan sztárokkal együtt játszani, mint Cristiano Ronaldo – mondta jelenlegi csapatáról Kroos a DFB-nek. – Azonban már a Bayern Münchenben is klasszisokkal osztottam meg az öltözőt. Nincs nagy eltérés a két csapat között, mindkettő elit egyesület, így a beilleszkedés is könnyen ment. Néhány dologhoz kellett csak hozzászoknom, leginkább az emberek mentalitása és életvitele az, ami jelentősen eltér a németekétől. A szezon első fele eredményesen telt, bízom a hasonló folytatásban.”
Legfrissebb hírek

Lenny, a zseni – Több mint ígéret Lennart Karl
Képes Sport
2025.12.14. 13:15
Ezek is érdekelhetik







