Atlético: „Érdekes, mindig a Barca és a Real ellen büntetnek”

2014.08.25. 11:59
null
Simeone nem ment el szó nélkül a Real elleni kiállítása mellett (Fotó: Reuters)
Diego Simeone, az Atlético Madrid labdarúgócsapatának vezetőedzője elismerte a hibáját, és tudja, nem úszhatja meg büntetés nélkül, amit a Real Madrid elleni Spanyol Szuperkupa-meccsen tett. Persze azért így sem ment el szó nélkül a kiállítás mellett az argentin mester…

Mint ismert, Simeone a blancók elleni második Szuperkupa-meccs 26. percében elvesztette a türelmét, és a negyedik játékvezetőn kérte számon, hogy a bíró miért nem engedte hamarabb vissza az ápolás után Juanfrant. A reklamálásért a vezetőedzőt a lelátóra küldték.



„Ha valaki hibázik, azért fizetnie kell, elismerem a bűnömet, és várom a következményeket. Felesleges újra és újra kielemezni a helyzetet, itt már nem lehet tenni semmit. Az azért mindenképpen érdekes, hogy az előző szezonban az öt lapból, amit kiosztottak nekem, kettőt a Real Madrid ellen, kettőt pedig a Barcelona ellen kaptam. Mindig ellenük, fura..." – mondta az argentin mester a Marcának.

Legfrissebb hírek

Az UEFA 10 millió euróra büntette az Olympique Marseille-t

Francia labdarúgás
2026.06.17. 19:47

José Mourinho megérkezett Madridba, holnap bemutatják – sajtóhír

Spanyol labdarúgás
2026.06.09. 12:27

„Nem igaz!" – máris cáfolják, hogy Haaland a Real Madridba igazolna

Spanyol labdarúgás
2026.06.04. 11:04

Csütörtökön nagy bejelentést tesz a Real Madrid elnöke – megnevezi, kit igazol le biztosan

Spanyol labdarúgás
2026.06.03. 09:27

A Konferencialiga döntősétől érkezett a Villarreal új vezetőedzője – hivatalos

Spanyol labdarúgás
2026.06.01. 12:51

La Liga: kiesett a Mallorca és a Girona

Spanyol labdarúgás
2026.05.23. 23:25

Marca: 99.9 százalék, hogy Mourinho lesz a Real Madrid új vezetőedzője

Spanyol labdarúgás
2026.05.15. 23:08

MLSZ: Az Újpest és az FTC is szektorbezárást kapott

Labdarúgó NB I
2026.05.14. 23:29
Ezek is érdekelhetik