Barcelona: Neymar döntött, öt évre érkezik - sajtóhír

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
Vágólapra másolva!
2013.05.25. 17:46
null
Neymar számára Messi az egyik vonzerő (Fotó: Reuters)
Az El Mundo Deportivo szombati jelentése szerint Neymar az FC Barcelonában folytatja pályafutását. A katalán lap úgy tudja: a Santos brazil labdarúgója öt évre ír alá, és évi hétmillió eurót keres majd a Barcánál.

A Mundo emlékeztet a Santos néhány órával ezelőtti hivatalos bejelentésére, miszerint a klub a Real Madrid és a Barcelona ajánlatát is elfogadta Neymarért, ám hozzáteszi: a 21 éves támadó a Barcát választotta.

„Neymar a Barcelona játékosának tekinthető” – írja a katalán sportlap internetes kiadása, amely úgy tudja: a Barcelona 23-25 millió euró körüli összeget fizet a Santosnak, és több bemutató mérkőzésen is megmérkőzik a brazil csapattal, így kerekedik ki az 50 millió eurós vételár.

A Barcelona révbe éréséről a Real Madridhoz közeli fővárosi sportlap, a Marca internetes kiadása is vezető hírben számol be, hozzátéve: a katalánok remélik, hogy vasárnap vagy hétfőn hivatalosan is bejelentik a brazil csillag megszerzését.

Legfrissebb hírek

Videó: amikor a barcelonai romantikát Lionel Messi zavarja meg...

Spanyol labdarúgás
Tegnap, 10:22

Lamine Yamal 7-10 napra kidőlt a válogatott szünet előtt – áll a bál a spanyol szövetség és a Barcelona között

Spanyol labdarúgás
2025.11.11. 14:53

Lewandowski triplázott, a Barcelona hatgólos meccsen nyert a Celta Vigo ellen

Spanyol labdarúgás
2025.11.09. 23:06

Férfi kosár Euroliga: a Real Madrid megint megnyerte az el Clásicót

Kosárlabda
2025.11.07. 23:26

Több mint húszezer szurkoló nézte meg a Barcelona edzését az új Camp Nouban – fotók, videó

Spanyol labdarúgás
2025.11.07. 13:28

Az Opta szerint az Arsenal, a Bayern, a City és a Liverpool a BL legfőbb favoritjai

Bajnokok Ligája
2025.11.06. 15:18

IFFHS: Guardiola Manchester Cityje 22 meccs óta őrzi hazai veretlenségét a BL-ben

Bajnokok Ligája
2025.11.06. 12:22

Hans-Dieter Flick: Változtathatunk néhány dolgon, de a filozófiánkhoz ragaszkodnunk kell

Bajnokok Ligája
2025.11.06. 07:46
Ezek is érdekelhetik