
A TFSE jutott fel az Extraligába (Fotó: Facebook/TFSE női röplabda)
A TFSE jutott fel a női röplabda Extraligába, mivel vasárnap 3:1-re legyőzte a vendég BVSC-Zugló csapatát az NB I elődöntőjének harmadik mérkőzésén, ezzel megnyerte a párharcot.
Az már pénteken eldőlt, hogy ennek a párharcnak a továbbjutója szerez élvonalbeli indulási jogot, mivel a másik ágról a Vasas SC jutott a másodosztály fináléjába. A piros-kékek azonban nem juthatnak fel az Extraligába, mivel már van ott egy csapatuk – amely a Magyar Kupát és a bajnokságot is megnyerte –, az NB I-ben utánpótláskorú játékosokkal szerepelnek.
Az Extraligától a DVTK Ongropack búcsúzott.
Legfrissebb hírek

Női futsal NB I: megnyerte a bajnokságot a DEAC
Labdarúgó NB I
2026.06.06. 18:49

Női futsal NB I: a TFSE elnapolta a bajnokavatást
Labdarúgó NB I
2026.05.30. 18:35

Női kosárlabda NB I: Laczka Miklós a TFSE új vezetőedzője
Kosárlabda
2026.05.29. 15:34
Ezek is érdekelhetik





