Női röpi Extraliga: a TFSE jutott fel

2024.04.28. 20:59
A TFSE jutott fel az Extraligába (Fotó: Facebook/TFSE női röplabda)
A TFSE jutott fel a női röplabda Extraligába, mivel vasárnap 3:1-re legyőzte a vendég BVSC-Zugló csapatát az NB I elődöntőjének harmadik mérkőzésén, ezzel megnyerte a párharcot.

Az már pénteken eldőlt, hogy ennek a párharcnak a továbbjutója szerez élvonalbeli indulási jogot, mivel a másik ágról a Vasas SC jutott a másodosztály fináléjába. A piros-kékek azonban nem juthatnak fel az Extraligába, mivel már van ott egy csapatuk – amely a Magyar Kupát és a bajnokságot is megnyerte –, az NB I-ben utánpótláskorú játékosokkal szerepelnek.

Az Extraligától a DVTK Ongropack búcsúzott.

 

Legfrissebb hírek

Laczka Miklós: A felelős gondolkodás áll hozzám közelebb

Kosárlabda
Tegnap, 9:14

Női röplabda Extraliga: felhagy az élsporttal Szerencsés-Miklai Zsanett

Röplabda
2026.06.16. 16:33

Női futsal NB I: megnyerte a bajnokságot a DEAC

Labdarúgó NB I
2026.06.06. 18:49

Női röplabda Extraliga: távozott posztjáról a Szent Benedek RA horvát trénere

Röplabda
2026.06.01. 11:46

Női futsal NB I: a TFSE elnapolta a bajnokavatást

Labdarúgó NB I
2026.05.30. 18:35

Női kosárlabda NB I: Laczka Miklós a TFSE új vezetőedzője

Kosárlabda
2026.05.29. 15:34

Hat- és nyolccsapatos röplabdaélvonal, kötelező feljutás a másodosztályból

Röplabda
2026.05.18. 21:47

Röpi: a második vonalból az első élére jutott a TFSE U20-as csapata

Utánpótlássport
2026.05.15. 14:24
Ezek is érdekelhetik