Röplabda: eggyel több nap a sportágért – európai kampány

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
Vágólapra másolva!
2016.02.25. 13:08
Rendhagyó kampányt indított az Európai Röplabda Konföderáció (CEV), mégpedig a „szökőnap" megfelelő kihasználásának érdekében. A CEV arra buzdítja a tagállamainak röplabdázóit, hogy az idei plusz egy napot, azaz február 29-ét használják ki röplabdázásra – adta hírül a Magyar Röplabda Szövetség honlapja, a hunvolley.hu.

 

A OneDayMore4Volleyball-kampány lényege, hogy a szökőnapon minél több csapat játsszon egy 29 pontig tartó mérkőzést és ezt fényképekkel is igazolni tudják, azaz a jelentkezők a mérkőzésekről és a találkozó végén az eredményjelzőről is küldjenek fotót.

A kezdeményezésre egész Európa megmozdult, a CEV sorban kapja a visszajelzéseket a különböző szövetségektől, hogy hol, mennyi csapat pályázott.

A kampányhoz csatlakozik a Magyar Röplabda Szövetség is, s várják a vállalkozó kedvű játékosok és csapatok jelentkezését. A legtöbb mérkőzést lebonyolító szervezetet (iskola, egyesület), az MRSZ eszköz jutalomban részesíti, valamint a szövetség díjazza a legkreatívabb fotót is. Bővebb információkat az eseménnyel kapcsolatban az MRSZ honlapján találhatnak.

Legfrissebb hírek

Férfi röplabda Extraliga: négy játszmában nyert a Dág

Röplabda
11 órája

Férfi röplabda Extraliga: sima sikerrel rajtolt a címvédő

Röplabda
2025.10.26. 20:40

Női röpi Extraliga: szettet rabolt az újonc a Békéscsaba ellen

Röplabda
2025.10.26. 20:00

Magabiztosan verte meg a bajnok az újoncot a női röplabdabajnokságban

Röplabda
2025.10.21. 21:53

Szettgyőzelemre futotta a MÁV Előrének a röplabda BL-selejtezőben

Röplabda
2025.10.21. 20:21

Férfi röplabda Extraliga: sorozatban 60. vereségét szenvedte el a Dunaújváros

Röplabda
2025.10.20. 22:18

Második meccsét is megnyerte a Kaposvár a női röplabda Extraligában

Röplabda
2025.10.18. 18:54

A röplabdázó Németh Anett úgy érzi, a lehető legjobb döntést hozta a nyári klubváltással

Röplabda
2025.10.16. 17:32
Ezek is érdekelhetik