Találatok a Tottenham címkére

Találatok száma: 2531

FA-kupa: Aston Villa–Pool és Arsenal–Newcastle a 64 között

2020-11-30 21:20:35

Hétfő este – még a nyolcadosztályú Canvey Island és az ötödik vonalbeli Boreham Wood második körös összecsapása előtt (0–3) – az angol Labdarúgó-szövetség elkészítette az FA-kupa harmadik fordulójának párosítását, itt a másodosztályú együttesek mellett már a Premier League-klubok is bekapcsolódnak a küzdelmekbe.

Tottenham Newcastle United Nagy Ádám Manchester United Manchester City Liverpool

PL: nem született gól a forduló csúcsrangadóján, ismét élen a Spurs

2020-11-29 18:24:52

Az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Premier League) 10. fordulójának londoni csúcsrangadóján a harmadik helyen álló Chelsea gól nélküli döntetlent játszott odahaza a második Tottenhammel.

labdarúgás angol labdarúgás angol foci Tottenham Roman Abramovics Premier League

Nem született gól a forduló csúcsrangadóján, ismét élen a Spurs

2020-11-29 14:11:59

élő közvetítés tudósítás labdarúgás angol labdarúgás angol foci Tottenham

PL: Mourinho szerint a bajnoki cím megszerzése miatt nyomás lesz a Chelsea-n

2020-11-28 11:38:27

José Mourinho, a Tottenham menedzsere nyugodtan várja a Chelsea elleni vasárnapi rangadót a Premier League-ben, legalábbis abban a tekintetben, hogy szerinte a házigazda rivális és annak szakvezetője játszik majd nyomás alatt.

labdarúgás angol labdarúgás angol foci Tottenham Premier League José Mourinho

Gyász: Hiányozni fognak azok a telefonhívások – Mourinho Maradonáról

2020-11-27 12:28:15

A Tottenham csütörtökön, egy nappal Diego Maradona halála után 4–0-ra legyőzte a Ludogorec Razgradot az Európa-liga csoportkörében. José Mourinho, a londoni együttes menedzsere az összecsapás után megemlékezett a 60 évesen elhunyt legendás argentin futballistáról.

gyász Tottenham José Mourinho Európa-liga Diego Maradona

Videó: óriási Tottenham-gól, Winks 51 méterről talált be

2020-11-26 22:37:31

Ritkán látható távoli gólt szerzett a Tottenham Ludogorec elleni Európa-liga meccsén Harry Winks. A Spurs 24 éves középpályása balról, az oldalvonaltól, a Tottenham Twitter-bejegyzése szerint 56 yardról, vagyis kb. 51 méterről talált be.

videó Tottenham Ludogorec Harry Winks Európa-liga

Tottenham: hetekre kidőlt a vb-bronzérmes hátvéd

2020-11-25 18:07:21

Lágyéksérülés miatt hetekre kidőlt Toby Alderweireld, az angol Premier League-ben éllovas Tottenham Hotspur belga labdarúgója.

Tottenham José Mourinho Toby Alderweireld

Intelligens s.ggfejekkel, szemben az árral – Mourinho és a Tottenham első éve

2020-11-23 12:09:22

José Mourinho Tottenhamje szembemegy a Bayern München és a Liverpool diktálta trendekkel, de ez sem a menedzser, sem a játékoskeret szempontjából nem gond. Sőt, a portugál tréner egy év alatt szinte tökéletes szimbiózist alakított ki önmaga és csapata között. A „Különleges” visszatért?

angol labdarúgás Tottenham Szon Hung Min Premier League PL José Mourinho

Inter: ennyi volt a milánói kaland? Átadólistára tették Eriksent

2020-11-24 09:28:49

Egy év után eladná dán középpályását, Christian Eriksent az Inter – számolt be róla az olasz Corriere dello Sport.

olasz labdarúgás Tottenham Inter Christian Eriksen

PL: hiába szárnyal a pályán, 60 millió fontos veszteség a Spursnél

2020-11-23 15:44:11

A koronavírus-járvány következményeként az előző gazdasági évben mintegy 60 millió fontos veszteséget könyvelt el az angol labdarúgó-bajnokságban jelenleg éllovas Tottenham Hotspur – írja a Magyar Távirati Iroda.

koronavírus angol labdarúgás Tottenham Premier League

PL: a Tottenham két góllal legyőzte a Manchester Cityt

2020-11-21 20:22:34

A Tottenham fegyelmezett védekezéssel és kíméletlen kontrajátékkal 2–0-ra legyőzte a Manchester Cityt az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Premier League) 9. fordulójának szombati mérkőzésén.

Tottenham Premier League Manchester City

Támadott a City, a Tottenham gólokat lőtt – a PL élén a Spurs!

2020-11-21 17:36:15

Gyász: elhunyt a Liverpool és a Tottenham legendás kapusa

2020-11-15 18:13:51

Hetvenkét éves korában elhunyt Ray Clemence, a Liverpool és a Tottenham Hotspur legendás angol válogatott labdarúgója. A két klub vasárnap közölte a hírt, illetve fejezte ki együttérzését a gyászoló családtagok felé.

gyász Tottenham Ray Clemece Liverpool

PL: Wilshere rajong Mourinhóért, de most biztosan nem lesz a játékosa

2020-11-11 10:24:20

A jelenleg klub nélküli Jack Wilshere nagyra tartja Jose Mourinhót, ám az Arsenal és a Tottenham Hotspur ősi rivalizálása miatt kizárta annak a lehetőségét, hogy most a portugál futballedző csapatához igazoljon.

Tottenham Premier League PL José Mourinho Jack Wilshere Arsenal

PL: Harry Kane 150. góljával győzött a Spurs a WBA ellen

2020-11-08 15:19:51

Az angol élvonal 8. fordulójában a Tottenham Hotspur Harry Kane 88. percben szerzett találatával 1–0-ra győzött a West Bromwich Albion otthonában és a tabella élére állt. Ez volt az angol válogatott labdarúgó 150. gólja a Premier League-ben, s a 27 éves csatár mindössze a tizedik játékos a PL történelmében, aki eljutott eddig.

West Bromwich Albion WBA Tottenham Hotspur Tottenham Premier League PL

El: Bulgáriában nyert a Tottenham; emberhátrányban ikszelt a Benfica

2020-11-05 18:34:33

A labdarúgó Európa-liga csoportkörének 3. fordulójában a Tottenham Hotspur 3–1-re nyert a Ludogorec Razgrad vendégeként. A 19. perctől kezdve emberhátrányban játszó Benfica ellen a Rangers kétgólos előnyben is volt, ennek ellenére 3–3-as döntetlennel zárult a mérkőzés. A Lang Ádámot végig a pályán tudó Omonia Nicosia 2–0-ra kikapott a Granadától.

légiósok eredménykövető Tottenham Roma Rapid Wien Rangers

PL: Az a véleményem, hogy hiányzik a régi futball – Mourinho

2020-11-03 12:18:40

José Mourinho, a Tottenham labdarúgócsapatának menedzsere továbbra sincs jó véleménnyel a VAR-rendszerről és a videobíróval kapcsolatban.

videobíró angol foci VAR Tottenham Premier League José Mourinho

Edzősors: Készen állok, várok a megfelelő lehetőségre – Pochettino

2020-11-03 11:37:53

Mauricio Pochettino, a Tottenham Hotspur labdarúgócsapatának korábbi menedzsere hétfőn egy futballműsorban beszélt a jövőjéről.

edzősors Tottenham Mauricio Pochettino José Mourinho

PL: győzött a Tottenham, Bale 7 év után szerzett gólt a Spursben

2020-11-01 22:14:10

Az angol Premier League 7. fordulójának vasárnapi utolsó mérkőzésén a Tottenham 2–1-re legyőzte a Brightont: Harry Kane megint betalált, a győztes gólt pedig a 200 másodperce pályán lévő Gareth Bale szerezte, aki 2013 májusa után volt ismét eredményes a Tottenhamben.

angol foci Tottenham Premier League Brighton

Spurs: megvan Bale első gólja a visszatérése óta – videó

2020-11-01 21:52:10

Megszerezte a visszatérése óta az első gólját a Tottenham labdarúgócsapatában Gareth Bale! A Spurs walesi támadója most a Brighton elleni angol élvonalbeli bajnokin fejjel talált be, amivel csapata át is vette a vezetést! Ráadásul Bale mindössze három perccel a gólja előtt állt be csereként…