Találatok a PMFC címkére

Találatok száma: 1268

Hiába nyert a Vasas is, a DVSC és a Gyirmót jutott fel az NB I-be!

2021-05-16 01:03:32

A labdarúgó NB II 38., záró fordulójában eldőltek a nagy kérdések: a DVSC a Haladás legyőzésével (4–2) bajnokként jutott fel az élvonalba, míg a Gyirmót gálázva lett első osztályú, hiszen Csertői Aurél együttese 4–0-ra kiütötte a Békéscsabát. A Vasas így hiába verte meg 3–0-ra a Győri ETO-t, a következő idényben is marad a másodosztályban. Vereséggel búcsúzott az NB II-től a Kaposvár és a Kazincbarcika, előbbi a Dorogtól, utóbbi a Szegedtől kapott ki.

élő eredménykövetés labdarúgó NB II Vasas Szolnok Szentlőrinc Szeged

Két piros, egy büntető: nyert a Soroksár Pécsen

2021-05-13 18:32:12

A labdarúgó NB II 38., záró fordulójában a negyedik Pécsi MFC a nyolcadik Soroksárt látta vendégül. Lipcsei Péter tanítványai gyorsan vezetéshez jutottak, majd bő negyedórával később tovább növelték előnyüket. A Pécs nem tudott válaszolni, így a fővárosiak kettő nullára megnyerték a találkozót.

labdarúgás Soroksár Pécs PMFC NB II 38. forduló

A hajrában egyenlített a Pécs Debrecenben

2021-05-07 17:03:08

A labdarúgó NB II 37. fordulójában a sereghajtó, már kiesett Debreceni EAC a Pécsi MFC-t fogadta, és 2–2-es döntetlent játszott vele.

élő közvetítés Pécs PMFC NB II Debrecen DEAC

Magabiztos pécsi siker Kaposváron, már csak a csoda segíthet a Rákóczin

2021-05-01 08:41:21

A labdarúgó NB II 36. fordulójában a 75 percig magabiztos Pécs dolgát csak az utolsó negyedórában tudta megnehezíteni a Kaposvár, amely végül 3–1-re kikapott. A Rákóczin szinte már csak a csoda segíthet.

élő közvetítés Rákóczi Pécs PMFC NB II Kaposvár

Gyorsan szerzett gólt az Ajka Pécsen – megnyerte vele a meccset

2021-04-26 17:30:19

A labdarúgó NB II 35. fordulójában a negyedik Pécsi MFC a közvetlenül mögötte tanyázó FC Ajkát látta vendégül, és bár a találkozó nagy részében fölényben játszott, a 2. percben kapott ajkai gólt nem tudta kiegyenlíteni, így a vendégek két pontra megközelítették a baranyaiakat a tabellán.

élő közvetítés Pécs PMFC NB II Ajka 35. forduló

NB II: Feczesin kórházban fekszik, de a gólöröme megjelent a pályán

2021-04-24 00:17:39

A labdarúgó NB II 34. fordulójának első mérkőzésén a listavezető Vasas 3–0-ra legyőzte a Pécset, ezzel megszilárdította első helyét a tabellán. A találkozó után a két vezetőedző értékelt, illetve az NSO Tv stábja a látványos gólt szerző Szatmári Lóránddal beszélgetett, aki elárulta: agyi keringészavar gyanúja miatt kórházban fekvő csapattársának, Feczesin Róbertnek megígérte a találkozó előtt, hogy ha elsül a lába, utánozni fogja a gólörömét. És elsült…

videó Vasas Vas László Szatmári Lóránd Schindler Szabolcs Pécs

NB II: háromgólos győzelmet aratott a Vasas a Pécs ellen

2021-04-23 22:16:22

A labdarúgó NB II 34. fordulójának nyitó mérkőzésén a listavezető Vasas 3–0-ra legyőzte a Pécset, ezzel megszilárdította első helyét a tabellán.

labdarúgó NB II Vasas Pécs PMFC NB II

Háromgólos győzelemmel még közelebb az NB I-hez Vasas

2021-04-22 14:43:54

A labdarúgó NB II 34. fordulójában a listavezető Vasas a negyedik helyezett Pécsi MFC-t fogadta. A hazaiak Balajti góljával már a 3. percben vezetést szereztek, és bár a Pécs jól tartotta magát, a hajrára elfáradt, így a Vasas újabb két gólt szerezve tette magabiztossá győzelmét.

élő közvetítés Vasas Pécs PMFC NB II 34. forduló

Tíz emberrel is pontot szerzett a Pécs a Szeged ellen

2021-04-16 21:17:56

A labdarúgó NB II 33. fordulójában a játéknap előtt negyedik helyezett Pécsi MFC a 12. Szeged-Csanádot látta vendégül. Bár a baranyaiak ötven percet emberhátrányban futballoztak, vezetést tudtak szerezni, és egy pontot végül sikerült otthon tartaniuk.

élő közvetítés labdarúgás Szeged Pécs PMFC NB II

NB II: háromgólos hátrányból egyenlített a Gyirmót, a Szentlőrinc a Csabát verte

2021-04-11 18:12:26

A Gyirmót hazai pályán háromgólos hátrányból mentett meg egy pontot a Pécsi MFC ellen a labdarúgó NB II 32. fordulójának rangadóján. Az újonc Szentlőrinc 3–0-ra megverte a Békéscsabát, a Budaörs megint nem tudott nyerni, pedig már két góllal is vezetett pályaválasztóként az ETO ellen.

Szentlőrinc Pécs PMFC NB II Gyirmót ETO

Hiába vezetett három góllal a PMFC Gyirmóton, a hazaiak végül pontot mentettek

2021-04-09 17:14:14

Ellentétes félidőket hozó mérkőzésen 3–3-ra végzett a feljutásért egyaránt harcban lévő harmadik Gyirmót FC Győr a negyedik Pécsi MFC összecsapása a labdarúgó NB II 32. fordulójában. Csertői Aurél hazai pályán játszó együttesének háromgólos hátrányból a hajrában sikerült kiharcolnia a döntetlent.

élő közvetítés Pécs PMFC NB II Gyirmót 32. forduló

Győzött a Pécs a Szolnok ellen a büntetők meccsén

2021-04-07 01:26:28

A labdarúgó NB II 31. fordulójában a 4. helyezett Pécs megszerezte tizenhatodik idénybeli győzelmét. Ezúttal a Szolnokot múlták felül Tihanyiék, miután mindkét együttes rúghatott egy-egy büntetőt.

élő közvetítés Szolnok Pécs PMFC NB II 31. forduló NB II

A második félidőben kiütötte a Pécs a Siófokot

2021-04-03 08:53:48

Az élbolyhoz tartozó csapatok közül a Pécsi MFC sem hibázott, miután Vas László együttese a labdarúgó NB II 30. fordulójában 1–1-es félidő után a második játékrészben három újabb gólt szerezve magabiztos győzelmet (1–4) aratott a BFC Siófok otthonában.

élő közvetítés Siófok Pécs PMFC NB II 30. forduló

A Gyirmót megállította az Ajkát, a Loki és a Pécs magabiztosan hozta a kötelezőt

2021-04-04 14:47:35

A pénteki Szeged–Vasas (0–1) találkozó után kilenc mérkőzés maradt vasárnapra a labdarúgó NB II 30. fordulójából.  A Debreceni VSC hazai pályán két góllal verte a Soroksárt, és ezzel megerősítette helyét a táblázat élén. Háromgólos győzelmet aratott a Békéscsaba, a Csákvár és a Pécs, utóbbi idegenben nyert a Siófok ellen. Gól nélküli döntetlennel ért véget a Szolnok és a Kaposvár Tisza-parti csatája. Egy ponttal debütált Szentlőrincen az ETO kispadján az új vezetőedző, Dobos Barna.

labdarúgó NB II eredménykövető Szolnok Szentlőrinc Soroksár Siófok

NB II: áprilisban kétszer is képernyőn a Vasas és a Loki

2021-03-17 16:31:09

Normal 0 21 false false false MicrosoftInternetExplorer4 Öt áprilisi másodosztályú labdarúgó-mérkőzés kezdési időpontját változtatta meg a Magyar Labdarúgó-szövetség (MLSZ) versenybizottsága, mivel a találkozókat az M4 Sport csatorna élőben fogja közvetíteni.

televízió Vasas Szolnok Szeged PMFC Nyíregyháza

Videó: egy perce sem volt a pályán, piros lapot kapott a DVSC játékosa

2021-03-14 20:29:00

A 85. percben lépett pályára, de a vártnál is kevesebb időt tölthetett a pályán Baráth Péter, a Debreceni VSC utánpótlás-válogatott játékosa a Pécsi MFC elleni másodosztályú bajnoki mérkőzésen vasárnap. A 19 éves futballista beállása óta még egy perc sem telt el, amikor keményen odalépett pécsi ellenfelének, Grabant Bencének – a játékvezető azonnal felmutatta neki a piros lapot.

videó labdarúgó NB II PMFC NB II DVSC Baráth Péter

NB II: a Loki két góllal győzött a Pécs otthonában

2021-03-14 14:36:20

A labdarúgó NB II 29. fordulójában a listavezető DVSC Szécsi Márk és Bényei Ágoston góljával 2–0-ra győzött a Pécs otthonában.

labdarúgó NB II Pécs PMFC NB II DVSC 29. forduló

Gyorsan vezetést szerzett, és nyert a Loki Pécsen

2021-03-13 10:04:38

A labdarúgó NB II 29. fordulójának nyitó meccsén a listavezető Debreceni VSC már a 6. percben feltörte a legjobb védelemmel rendelkező, negyedik Pécsi MFC-t. A hazaiak végig rohantak az egyenlítésért, de az utolsó másodpercekben ismét a Loki tudott eredményes lenni.

élő közvetítés Pécs PMFC NB II Loki Debreceni VSC

A Pécs is legyőzte a Budaörsöt Tatabányán

2021-03-07 09:09:55

A labdarúgó NB II 28. fordulójának egyik rangadóján a játéknap előtt ötödik Budaörs a negyedik Pécsi MFC-t fogadta, a szokásoknak megfelelően Tatabányán. A küzdelmes összecsapáson Adamcsek Máté találatával a vendégcsapat mind a három pontot begyűjtötte, így már hat mérkőzés óta őrzi a veretlenségét.