Találatok a ETO címkére

Találatok száma: 405

NB II: októberben kétszer kerül képernyőre az MTK és az ETO

2022-09-16 14:21:59

A Magyar Labdarúgó-szövetség (MLSZ) versenybizottsága televíziós közvetítés miatt három NB II-es meccs kezdési időpontjának megváltoztatásáról döntött. Normal 0 21 false false false HU X-NONE X-NONE MicrosoftInternetExplorer4

NB II MTK M4 Sport Haladás Gyirmót ETO FC Győr

NB II: Győrben is nyert a Pécs, Mészöly döntetlennel debütált

2022-09-11 18:50:25

A labdarúgó NB II 8. fordulójának késő délutáni mérkőzésein a Pécs nyerni tudott Győrben az ETO ellen, és továbbra is őrzi veretlenségét. Szombathelyen az Ajka elleni gól nélküli döntetlennel mutatkozott be Mészöly Géza, a Haladás megbízott vezetőedzője. A Szentlőrinc hátrányból, hosszabbításban elért góllal győzött az ugyancsak új trénert avató Kozármisleny otthonában.

labdarúgó NB II Pécs PMFC NB II Haladás ETO

Győrből három ponttal távozott a Pécsi MFC

2022-09-09 23:06:33

A labdarúgó NB II 8. fordulójában a játéknap előtt negyedik helyezett ETO FC Győr az ugyancsak 13 ponttal ötödik Pécsi MFC-t  látta vendégül. Egyetlen gól döntött az ETO Parkban, méghozzá a vendégek javára.

élő közvetítés labdarúgó NB II Pécs PMFC NB II 8. forduló NB II

Négyet rúgott a Szpari, győzelmével dobogón a Gyirmót és a Pécs

2022-09-11 07:29:33

Kilenc mérkőzést rendeztek vasárnap a labdarúgó NB II 8. fordulójában. Az újonc Kazincbarcika simán kikapott a Nyíregyházától, a Gyirmót viszont nyerni tudott Csákváron, így feljött a második helyre. Először győzött az idényben a Budafok, ellenben pontokat hullajtott a Szeged és a Haladás is, így a szombathelyiek kispadján Mészöly Géza nem tudott győzelemmel bemutatkozni. Nyert Győrben, és veretlen maradt a Pécs, amely felugrott a dobogóra is, míg a Szentlőrinc a hajrában fordított, aminek következtében Szekeres Zoltán vereséggel debütált a Kozármisleny kispadján.

élő közvetítés élő eredménykövetés labdarúgó NB II 8. forduló Tiszakécske Szpari Szeged

Parázs meccsen vette el az ETO az Ajka hazai veretlenségét

2022-09-04 00:06:45

A labdarúgó NB II 7. fordulójában két tízpontos csapat, az Ajka és az ETO találkozott egymással. A mérkőzésen egy gól döntött, a két piros lapot hozó összecsapáson a Rába-partiak 1–0-s győzelmet arattak.

élő közvetítés labdarúgó NB 7. forduló NB II ETO FC Győr ETO Ajka

A Misleny ellen is gálázott az MTK, Ajkán nyert az ETO, gólzápor Szegeden

2022-09-04 07:52:11

Kilenc mérkőzést játszottak vasárnap a labdarúgó NB II 7. fordulójában. Az éllovas MTK kiütötte a héten edzőt váltó újonc Kozármislenyt (6–1), míg a délkeleti derbin a Szeged fordulatos meccsen 3–3-as döntetlent játszott a Békéscsabával. A Kazincbarcika legyőzte a Csákvárt, az ETO Ajkán diadalmaskodott, míg a Tiszakécske hazai pályán a Haladást múlta felül. Nem esett gól a Pécs és a Nyíregyháza, valamint a Dorog és a Budafok csatáján. A délutáni programban a Soroksár hazai pályán egygólos különbséggel nyert a Siófok ellen, az újonc Mosonmagyaróvár pedig a záró negyedórában emberhátrányban játszva is elvitt egy pontot Szentlőrincről.

NB II: hajrágóllal nyerte meg a DVTK a borsodi rangadót

2022-08-28 20:43:35

A labdarúgó NB II 6. fordulójának esti programjában a Diósgyőr hazai pályán Koman Vladimir hajrágóljával győzte le a Kazincbarcikát, a végére tíz főre fogyatkozó Gyirmót 1–0-ra nyert Kozármislenyben, az ETO pedig esélyeshez méltóan két góllal múlta felül a Tiszakécskét.

labdarúgó NB II 6. forduló NB II Kazincbarcika Gyirmót ETO Diósgyőr

Győri győzelem a Tiszakécske ellen

2022-08-28 00:01:28

A labdarúgó NB II 6. fordulójában a 10. helyen álló ETO FC a 12. Tiszakécskét fogadta. A találkozó előtt azonos pontszámú csapatok mérkőzésén mindkét gól a második félidőben esett, az ETO nyert.

élő közvetítés labdarúgó NB II Tiszakécske NB II ETO FC Győr ETO

Fölényesen nyert az MTK Óváron, a DVTK végül behúzta a borsodi rangadót

2022-08-28 09:11:39

Kilenc mérkőzést játszottak vasárnap a labdarúgó NB II 6. fordulójában. Az éllovas MTK kiütéses győzelmet aratott az újonc Mosonmagyaróvár otthonában, a további öt, késő délutáni meccs pedig döntetlennel ért véget. Az esti programban a Diósgyőr hazai pályán Koman Vladimir hajrágóljával győzte le a Kazincbarcikát, a végére tíz főre fogyatkozó Gyirmót 1–0-ra nyert Kozármislenyben, az ETO pedig esélyeshez méltóan két góllal múlta felül a Tiszakécskét.

élő közvetítés élő eredménykövetés labdarúgó NB II Tiszakécske Szpari Nyíregyháza

NB II: Berki István városon belül váltott klubot

2022-08-26 10:29:08

A labdarúgó NB II-ben öt forduló után negyedik helyen álló Gyirmót FC Győr hivatalos honlapján jelentette be, hogy Erdei Milán után Berki Istvánt is megszerezte az ETO FC Győrtől.

magyar átigazolás Gyirmót FC Győr ETO FC Győr ETO

NB II: a városi riválistól érkezett fiatal támadó a Gyirmóthoz

2022-08-24 13:16:33

Normal 0 21 false false false HU X-NONE X-NONE MicrosoftInternetExplorer4 Hároméves szerződést kötött Erdei Milánnal a labdarúgó NB II-ben szereplő Gyirmót FC Győr – számolt be róla a klub honlapja.

magyar átigazolás NB II átigazolás NB II Gyirmót FC Győr Gyirmót Erdei Milán

Mozgalmas meccsen győzött a Siófok, gálázva verte az MTK a Budafokot

2022-08-20 12:15:04

Kilenc mérkőzést játszottak vasárnap a labdarúgó NB II 5. fordulójában. Az éllovas MTK gálázva győzte le a továbbra is nyeretlenül sereghajtó Budafokot, a második Kazincbarcika egy hajrágóllal verte a szintén újonc Kozármislenyt. A Siófok mozgalmas meccsen szerzett három pontot a tizenegyest hibázó Haladás ellen. A Gyirmót Nagy Patrik triplájával nyerte meg a kisalföldi rangadót az újonc Mosonmagyaróvár ellen, a Szentlőrinc kétgólos hátrányból egyenlített a Békéscsaba ellen, a Tiszakécske a korábban a Szpariban futballozó Zamostny Balázs góljával győzte le a Nyíregyházát, míg az ETO soroksári vendégjátékán nem esett gól.

élő közvetítés élő eredménykövetés labdarúgó NB II Tiszakécske Szpari Szeged

Babati a 90. percben büntetőt rontott, gól nélküli döntetlen született Soroksáron

2022-08-20 08:17:14

A labdarúgó NB II 5. fordulójában a játéknap előtt 5. helyezett Soroksár a 9. ETO FC-t látta vendégül. A vendégek többször is eldönthették volna a mérkőzést, Babati ráadásul büntetőt lőhetett a 90. percben. Holczer viszont hárítani tudott és otthon tartott egy pontot a Soroksárnak.

labdarúgó NB II Soroksár NB II ETO FC Győr ETO 5. forduló

Négyet vágott a Szpari, az ETO és az MTK; újabb DVTK-siker; második a Barcika

2022-08-16 22:11:10

Teljes fordulót rendeztek szerdán a labdarúgó NB II-ben. Az éllovas MTK fölényes győzelmet aratott Békéscsabán, és már egypontos előnnyel vezeti a tabellát. A Diósgyőr hazai pályán esélyeshez méltóan verte meg az Ajkát, így megszerezte második győzelmét az idényben. Huszák Géza a Soroksár legyőzésével mutatkozott be a Nyíregyháza kispadján, míg a Szeged hajrában lőtt találattal győzte le vendégként a Haladást. Idegenben múlta felül 2–1-re a Kazincbarcika a Mosonmagyaróvárt, ezzel már a második helyet foglalja el a tabellán, az otthon játszó ETO FC Győr pedig 4–1-es győzelmet aratott a Siófok ellen. Nem született gól a Budafok–Gyirmót találkozón, így a BMTE nyeretlen és sereghajtó, míg a kisalföldiek feljöttek a negyedik helyre. Szintén nem hozott gólt a Kozármisleny és a Pécs összecsapása, míg a Dorog egy találattal bizonyult jobbnak a Szentlőrincnél, a Csákvár pedig 1–1-et játszott a Tiszakécskével.

NB II: az ETO holnapi ellenfelének adta kölcsön támadóját

2022-08-16 13:39:15

Normal 0 21 false false false HU X-NONE X-NONE MicrosoftInternetExplorer4 A fiatal játékos fejlődését szem előtt tartva, a folyamatos játéklehetőség érdekében a labdarúgó NB II-ben szereplő ETO FC egy évre kölcsönadta a BFC Siófok csapatának Farkas Balázs Keszőt – számolt be róla a klub honlapja.

magyar átigazolás Siófok NB II átigazolás NB II Győr Farkas Balázs

NB II: az újonc Misleny első sikere; hatot vágott a Csaba

2022-08-07 20:57:15

A labdarúgó NB II 2. fordulójának esti mérkőzésein az újonc Kozármisleny megszerezte első sikerét a Tiszakécske 3–1-s legyőzésével. A Békéscsaba 6–1-re kiütötte a másik újoncot, a Kazincbarcikát, a Szeged az ETO otthonában nyert, a Budafok pedig ikszelt a Péccsel.

labdarúgó NB II Tiszakécske Szeged NB II Kozármisleny ETO

Fordítani tudott a Szeged az ETO otthonában

2022-08-06 23:55:23

A labdarúgó NB II 2. fordulójában az első bajnokiját megnyerő ETO a MTK-tól vereséget szenvedő Szegedet látta vendégül. Győri előnnyel fordultak a csapatok, a második félidőben viszont már a vendégek akarata érvényesült – 2–1-re nyertek.

élő közvetítés labdarúgó NB II Szeged-Csanád Szeged NB II ETO FC Győr

Csabai hatos, gyirmóti négyes, botlott az MTK, otthon kapott ki az ETO

2022-08-04 14:14:28

Kilenc mérkőzést játszottak vasárnap a labdarúgó NB II 2. fordulójában. Az MTK fordulatos meccsen ikszelt Szentlőrincen, a Gyirmót fölényesen győzött Dorogon, a Nyíregyháza a Haladás elleni vereséggel debütált Sényőn, a Csákvár a Siófokot verte meg. Az esti programban az ETO hazai pályán előnyről maradt alul a Szegeddel szemben, mindkét otthon játszó újonc, a Mosonmagyaróvár és a Kozármisleny is nyerni tudott, a Budafok pedig döntetlenre végzett a vendég Péccsel.

élő közvetítés élő eredménykövetés labdarúgó NB II Szentlőrinc Szeged Siófok

NB II: vereséggel indított a DVTK, győzelemmel az ETO

2022-07-31 20:50:23

A labdarúgó NB II 1. fordulójának esti programjában a Siófok hazai pályán meglepetésre egy góllal legyőzte a Diósgyőrt, az Ajka fölényesen nyert a Budafok ellen. A megyeszékhelyek összecsapásán Pécs a Békéscsabát, az ETO  a Nyíregyházát fektette két vállra. Az újonc Kazincbarcika két góllal bizonyult jobbnak a Dorognál.

labdarúgó NB II Szpari Siófok Nyíregyháza NB II ETO

Tímár győzelemmel debütált az ETO kispadján

2022-07-31 00:55:27

A labdarúgó NB II 1. fordulójában a legutóbbi bajnokságban a 7. pozícióban záró ETO a 10. helyen végző Szparit fogadta. A találkozót végig a hazaiak irányították, és Vitális Milán első félidőben szerzett találatával 1–0-ra nyertek.

élő közvetítés labdarúgó NB II Nyíregyháza Spartacus Nyíregyháza NB II ETO FC Győr