Ha nincs della, jön a Cittadella

2013.08.18. 15:08
Persze akkor is jöhetne, ha lenne, de gondoltam elsütök egy ilyen kritikán aluli poént. Viszont az a tényállás, hogy a lóvé hiánycikk jelenleg...

Persze akkor is jöhetne, ha lenne, de gondoltam elsütök egy ilyen kritikán aluli poént. Viszont az a tényállás, hogy a lóvé hiánycikk jelenleg a klubvezetésben - így ez lesz sorozatban a második idény, hogy úgy kezdődnek számunkra idejekorán a tétmeccsek, ahogy nem szeretnénk. Most épp ott kapcsolódunk be a Coppa Italiába, ahol már időtlen idők óta nem, az okait pedig, nos, mindenki tudja...Persze akkor is jöhetne, ha lenne, de gondoltam elsütök egy ilyen kritikán aluli poént. Viszont az a tényállás, hogy a lóvé hiánycikk jelenleg a klubvezetésben - így ez lesz sorozatban a második idény, hogy úgy kezdődnek számunkra idejekorán a tétmeccsek, ahogy nem szeretnénk. Most épp ott kapcsolódunk be a Coppa Italiába, ahol már időtlen idők óta nem, az okait pedig, nos, mindenki tudja...


...vagy ha esetleg nem, néhány aspektusára remekül világított rá nagy visszatérőnk, Horas.

A felkészülés eredményeire és mutatott játékára összességében nem is a felemás, hanem az egy szinttel az alatti kifejezés lenne a találó, ki-ki gondoljon ide egy cifra jelzőt. Ami emlékezetes momentum volt, az általában Belfodil nevéhez fűződött (egy meccsen két tizi, valamint a Valencia-védők szétszivatása), ő hozzátartozik ahhoz a kevés emberhez egyébként, akik egyértelműen pozitív benyomást tettek rám júliustól kezdődően. Ebben a tartományban lehet még megemlíteni Álvarezt, Jonathant és talán Guarínt.

Ellenfelünkről pár szó: a Cittadella tavaly a 15. helyen végzett a 22 csapatos Serie B-ben, és a keretükben található 4 Inter-illetőségű játékos, Di Gennaro, Alborno, Pecorini és Biraghi. Az alábbi várható kezdőből is látható, hogy talán nem kellene sok gondot okozzon a továbbjutás...

Ha már Horas kapcsán a visszatérőkről beszéltünk: Kovacic és Obi végre valahára felépültek (persze utóbbi maximum két hétig lesz egészséges), szóval a középpályánk dinamikája ugrásszerűen megváltozhat pozitív irányba, plusz ha esetleg szükség van az emberevésre, Mudingayi is a fedélzeten van. A kezdőcsapattal kapcsolatban az utóbbi napok edzéseiből következtetnek, és biztosra veszik a háromvédős rendszert (hű!), Guarín kezdetését (há!) és a Palacio - Icardi csatárpárost. Ha Mazzarri helyében lennék, én Ricky helyett Kovacicot tenném be azonnal, Icardi helyett meg talán Izsákot.

Gondolom nem nagy meglepetés, de egyik magyar sport-, film- és pornócsatorna sem közvetíti a meccset, így 18:25 magasságában elkezdhetjük őrülten vadászni a streameket.

Legfrissebb hírek

Uruguay után Algériánál is elvesztette az öltözőt a kapitány?

Foci vb 2026
49 perce

Portugáliában légióskodó játékosok jelenthetik a veszélyt Ronaldóékra nézve

Foci vb 2026
1 órája

A kapitány is beszállt a buliba – Ghána így készül a horvátok ellen

Foci vb 2026
1 órája

Vb 2026: Negyedszer csaphat össze Erling Haaland és Kylian Mbappé

Foci vb 2026
Tegnap, 13:51

Anglia ismét bizonyítana, Modric a 200. válogatott meccsére készül

Foci vb 2026
2026.06.23. 15:25

Üzbegisztán ellen érhet véget a Cristiano Ronaldo-korszak

Foci vb 2026
2026.06.23. 12:13

Erling Haalandtól várják a gólokat, de ez nem meglepő

Foci vb 2026
2026.06.22. 12:49

A Katar elleni botlás után nincs hibázási lehetőségük a svájciaknak

Foci vb 2026
2026.06.18. 13:46
Ezek is érdekelhetik