A német élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 7. fordulójában a kieső helyen álló Hamburg 1–0-ra győzött a Borussia Dortmund otthonában. A vereség ellenére a hazai szurkolók úgy ünnepelték a csapatot, mintha hatalmas győzelmet aratott volna.
Legfrissebb hírek
Ezek is érdekelhetik







