D. Á. 2021.01.24 23:49 Frissítve: 2021.01.29 19:02

Heti program: végjáték a férfi kézi-vb-n; PL-rangadók fókuszban

Hétfőn folytatódik a férfi kézilabda-világbajnokság középdöntője: Magyarország Spanyolországgal találkozik, a mérkőzésről élő szöveges tudósítást olvashatnak a honlapunkon! Kedden hétközi fordulót rendeznek az angol Premier League-ben, pályán az Arsenal és a Manchester City. Az Olasz Kupában kedden és szerdán is játszanak, farkasszemet néz az Inter és a Milan. Szerdán elhalasztott meccset pótol az FTC és a Fehérvár is az NB I-ben. Csütörtökön PL-rangadó vár ránk, a Liverpool a Tottenham vendégeként szerepel. Hétvégén sem maradunk csúcstalálkozó nélkül, a Manchester United és az Arsenal ugyanis egymás ellen játszik. Vasárnap jön a kézi-vb bronzmérkőzése és döntője! Az előttünk álló héten is lesz kosárlabda, jégkorong, valamint lesznek különböző téli sportok is a programban.

 

JANUÁR 25., HÉTFŐ

FUTBALLPROGRAM

ANGOL FA-KUPA
A LEGJOBB 16 KÖZÉ JUTÁSÉRT
20.45:
Wycombe (II.)–Tottenham (Tv: Spíler1)

SPANYOL LA LIGA
20. FORDULÓ
21.00:
Athletic Bilbao–Getafe (Tv: Spíler2)

TÖRÖK SÜPER LIG
21. FORDULÓ
17.00:
Fenerbahce–Kayserispor (Tv: Sport1)

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ALPESI SÍ
10.45:
Világkupa, férfi szuperóriás-műlesiklás, Kitzbühel (Tv: Eurosport1)

JÉGKORONG
ERSTE LIGA, ALAPSZAKASZ
20.00:
DEAC–FTC-Telekom
KHL, ALAPSZAKASZ
17.30:
Jokerit–Avangard Omszk (Tv: Sport2)

KÉZILABDA
FÉRFI VILÁGBAJNOKSÁG, EGYIPTOM
KÖZÉPDÖNTŐ, 3. FORDULÓ
I. CSOPORT (ÚJ FŐVÁROS)
15.30:
Brazília–Uruguay
18.00: MAGYARORSZÁG–Spanyolország (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
20.30: Németország–Lengyelország
II. CSOPORT (KAIRÓ)
15.30:
Japán–Bahrein
18.00: Argentína–Katar
20.30: Dánia–Horvátország
A 25–32. HELYÉRT
3. FORDULÓ
I. CSOPORT (GÍZA)
18.00:
Tunézia–Angola
NŐI MAGYA KUPA
3. FORDULÓ
16.00:
Kisvárda–Kispest NKK-Vajk

KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I
18.00:
DEAC–Zalakerámia ZTE KK

LÓSPORT
13.45:
Kincsem+Tuti (Tv: Sport2)

 

JANUÁR 26., KEDD

FUTBALLPROGRAM

ANGOL PREMIER LEAGUE
20. FORDULÓ
19.00:
Crystal Palace–West Ham United (Tv: Digi Sport2)
19.00: Newcastle United–Leeds United (Tv: Digi Sport1)
21.15: Southampton–Arsenal (Tv: Spíler1)
21.15: West Bromwich Albion–Manchester City (Tv: Digi Sport1)

ANGOL FA-KUPA
A LEGJOBB 16 KÖZÉ JUTÁSÉRT
20.00:
Bournemouth (II.)–Crawley (IV.)

NÉMET 2. BUNDESLIGA
18. FORDULÓ
18.30:
Aue–Würzburg (Tv: Sport2)

OLASZ KUPA
NEGYEDDÖNTŐ
20.45:
Internazionale–Milan (Tv: Sport2)

SPANYOL KIRÁLY-KUPA
NYOLCADDÖNTŐ
19.00:
Valladolid–Levante (Tv: Sport1)
21.00: Real Betis–Real Sociedad (Tv: Sport1)
21.00: Girona (II.)–Villarreal

ROMÁN LIGA 1
19. FORDULÓ
14.30:
Viitorul Constanta–Sepsi OSK – élőben az NSO-n!

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ALPESI SÍ
10.30 és 11.30:
Világkupa, női óriás-műlesiklás, Kronplatz
17.45 és 20.45: Világkupa, férfi műlesiklás, Schladming 

KOSÁRLABDA
FÉRFI EURÓPA-KUPA
1. FORDULÓ
A-CSOPORT ('S-HERTOGENBOSCH)
15.00:
Szaloniki (görög)–Egis Körmend
C-CSOPORT (WLOCLAWEK)
12.00:
Szolnoki Olajbányász–Ostrów Wielkopolski (lengyel)
FÉRFI NB I
18.00:
Falco-Vulcano Energia KC Szombathely–Alba Fehérvár

LÓSPORT
13.45:
Kincsem+Tuti (Tv: Sport2)

RÖPLABDA
NŐI CEV-KUPA
NYOLCADDDÖNTŐ (MONZA)
16.30:
Saguella Monza (olasz)–Swietelsky BRSE

 

JANUÁR 27., SZERDA

FUTBALLPROGRAM

NB I
AZ 5. FORDULÓBÓL ELHALASZTOTT MÉRKŐZÉSEK
17.45:
Kisvárda–Mol Fehérvár (Tv: M4 Sport+) – élőben az NSO-n!
20.00: Budafok–Ferencváros (Tv: M4 Sport+) – élőben az NSO-n!

ANGOL PREMIER LEAGUE
20. FORDULÓ
19.00:
Burnley–Aston Villa (Tv: Spíler1)
19.00: Chelsea–Wolverhampton Wanderers (Tv: Digi Sport1)
20.30: Brighton–Fulham (Tv: Spíler2)
21.15: Everton–Leicester City (Tv: Digi Sport1)
21.15: Manchester United–Sheffield United (Tv: Spíler1)

OLASZ KUPA
NEGYEDDÖNTŐ
17.45:
Atalanta–Lazio (Tv: Sport2)
20.45: Juventus–SPAL (Tv: Sport2)

SPANYOL KIRÁLY-KUPA
NYOLCADDÖNTŐ
19.00:
Sevilla–Valencia
21.00: Almería (II.)–Osasuna
21.00: Rayo Vallecano (II.)–Barcelona (Tv: Sport1)

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

JÉGKORONG
ERSTE LIGA, ALAPSZAKASZ
17.30:
Sport Club Csíkszereda (romániai)–Opten Vasas HC

KÉZILABDA
FÉRFI VILÁGBAJNOKSÁG, EGYIPTOM
NEGYEDDÖNTŐ
17.30:
II1–IV2, Kairó
20.30: IV1–II2, Kairó
20.30: I1–III2, Új Főváros
20.30: III1–I2, Alexandria
ALSÓHÁZI HELYOSZTÓK
15.00:
a 27. helyért, Új Főváros
17.30: a 29. helyért, Gíza
17.30: a 25. helyért, Új Főváros
NŐI BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
A 2. FORDULÓBÓL ELHALASZTOTT MÉRKŐZÉS
A-CSOPORT
18.45:
Vipers Kristiansand (norvég)–FTC-Rail Cargo Hungaria (Tv: Sport1) – élőben az NSO-n!
NŐI NB I
16.00:
Hungast Szombathelyi KKA–Váci NKSE
16.00: Érd–Motherson Mosonmagyaróvári KC
17.00: Dunaújvárosi Kohász KA–MTK Budapest
18.00: Alba Fehérvár KC–EUbility Group-Békéscsabai Előre NKSE
NŐI MAGYAR KUPA
3. FORDULÓ
13.30:
Budaörs–Boglári Akadémia-SZISE

KOSÁRLABDA
FÉRFI EURÓPA-KUPA
2. FORDULÓ

A-CSOPORT ('S-HERTOGENBOSCH)
18.00:
Egis Körmend–Belfius Mons (belga)
C-CSOPORT (WLOCLAWEK)
15.00: Ness Ziona (izraeli)–Szolnoki Olajbányász
FÉRFI NB I
18.00:
Egis Körmend–Zalakerámia ZTE KK
18.00: Kaposvári KK–Atomerőmű SE
18.00: Sopron KC–Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét

LÓSPORT
13.45:
Kincsem+Tuti (Tv: Sport2)

RÖPLABDA
NŐI EXTRALIGA, ALAPSZAKASZ
19.00:
DVTK–UTE

 

JANUÁR 28., CSÜTÖRTÖK

FUTBALLPROGRAM

ANGOL PREMIER LEAGUE
20. FORDULÓ
21.00:
Tottenham Hotspur–Liverpool (Tv: Spíler1)

OLASZ KUPA
NEGYEDDÖNTŐ
21.00:
Napoli–Spezia (Tv: Sport2)

SPANYOL KIRÁLY-KUPA
NYOLCADDÖNTŐ
19.00:
Navalcarnero (III.)–Granada (Tv: Sport1)
21:00: Alcoyano (III.)–Athletic Bilbao (Tv: Sport1)

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

JÉGKORONG
ERSTE LIGA, ALAPSZAKASZ
17.30:
Sport Club Csíkszereda (romániai)–Opten Vasas HC
17.30: Corona Brasov Wolves (romániai)–DEAC
17.30: Gyergyói Hoki Klub (romániai)–MAC HKB Újbuda
18.00: Dunaújvárosi Acélbikák–Titánok
18.30: UTE–FTC-Telekom

KOSÁRLABDA
FÉRFI EURÓPA-KUPA
2. FORDULÓ

C-CSOPORT (WLOCLAWEK)
15.00: Nessz Ziona (izraeli)–Szolnoki Olajbányász
FÉRFI NB I
18.00:
Falco-Vulcano Energia KC Szombathely–Jászberényi KSE
NBA, ALAPSZAKASZ
Péntek, 1.30:
Houston Rockets–Portland Trail Blazers (Tv: Sport1)

LÓSPORT
13.45:
Kincsem+Tuti (Tv: Sport2)

 

JANUÁR 29., PÉNTEK

FUTBALLPROGRAM

FRANCIA LIGUE 1
22. FORDULÓ
21.00:
Lyon–Bordeaux (Tv: Digi Sport3)

NÉMET BUNDESLIGA
19. FORDULÓ
20.30:
VfB Stuttgart–Mainz (Tv: Sport1)

OLASZ SERIE A
20. FORDULÓ
20.45:
Torino–Fiorentina (Tv: Digi Sport1)

SPANYOL LA LIGA
21. FORDULÓ
21.00:
Valladolid–Huesca (Tv: Spíler2)

TÖRÖK SÜPER LIG
22. FORDULÓ
17.00:
Gaziantep–Galatasaray (Tv: Sport2)

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

JÉGKORONG
ERSTE LIGA, ALAPSZAKASZ
17.30:
Sport Club Csíkszereda (romániai)–MAC HKB Újbuda
17.30: Gyergyói Hoki Klub (romániai)–DEAC
OSZTRÁK LIGA, ALAPSZAKASZ
19.15:
Hydro Fehérvár AV19–Bolzano (Tv: Digi Sport2)
SZLOVÁK LIGA, ALAPSZAKASZ
18.00:
DVTK Jegesmedvék–HC Nové Zámky (szlovák)

KÉZILABDA
FÉRFI VILÁGBAJNOKSÁG
ELŐDÖNTŐ (KAIRÓ)
17.30:
1. elődöntő (Tv: M4 Sport)
20.30: 2. elődöntő (Tv: M4 Sport)
NŐI BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
A 6. FORDULÓBÓL ELHALASZTOTT MÉRKŐZÉS
B-CSOPORT
19.00:
Buducsnoszt Podgorica (montenegrói)–Győri Audi ETO KC (Tv: Sport1) – élőben az NSO-n!
NŐI NB I
11.00:
FTC-Rail Cargo Hungaria–Boglári Akadémia-SZISE

KOSÁRLABDA
FÉRFI EURÓPA-KUPA
3. FORDULÓ

A-CSOPORT ('S-HERTOGENBOSCH)
15.00: Egis Körmend–Reggio Emilia (olasz)
C-CSOPORT (WLOCLAWEK)
21.00: Szolnoki Olajbányász–Sporting CP (portugál)

RÖPLABDA
NŐI EXTRALIGA, ALAPSZAKASZ
17.00:
Szent Benedek RA–Fatum Nyíregyháza

 


JANUÁR 30., SZOMBAT

FUTBALLPROGRAM

NB I
18. FORDULÓ
12.30:
MTK Budapest–Puskás Akadémia (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
14.45: Mezőkövesd–Újpest (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
17.00: Ferencváros–Kisvárda (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
19.30: Mol Fehérvár FC–Honvéd FC (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

ANGOL PREMIER LEAGUE
21. FORDULÓ
13.30:
Everton–Newcastle United (Tv: Digi Sport1)
16.00: Crystal Palace–Wolverhampton Wanderers (Tv: Spíler1)
16.00: Manchester City–Sheffield United (Tv: Digi Sport1)
16.00: West Bromwich Albion–Fulham (Tv: Digi Sport3)
18.30: Arsenal–Manchester United (Tv: Spíler1)  – élőben az NSO-n!
21.00: Southampton–Aston Villa (Tv: Spíler1)

FRANCIA LIGUE 1
22. FORDULÓ
17.00:
Montpellier–Lens (Tv: Digi Sport2)
21.00: Marseille–Rennes (Tv: Digi Sport2)

HORVÁT 1. HNL
18. FORDULÓ
15.00:
NK Osijek (Eszék)–Istra 1961 – élőben az NSO-n!

NÉMET BUNDESLIGA
19. FORDULÓ
15.30:
Bayern München–Hoffenheim (Tv: Sport1)
15.30: Borussia Dortmund–Augsburg
15.30:
Eintracht Frankfurt–Hertha BSC (Tv: Sport2) – élőben az NSO-n!
15.30: Union Berlin–Mönchengladbach
15.30: Werder Bremen–Schalke
18.30: RB Leipzig–Leverkusen (Tv: Sport1)

NÉMET 2. BUNDESLIGA
19. FORDULÓ
13.00:
Hamburg–Paderborn (Tv: Sport1)

OLASZ SERIE A
20. FORDULÓ
15.00:
Bologna–Milan (Tv: Digi Sport2)
18.00: Sampdoria–Juventus (Tv: Digi Sport1)
20.45: Internazionale–Benevento (Tv: Digi Sport1)

SPANYOL LA LIGA
21. FORDULÓ
14.00:
Eibar–Sevilla (Tv: Spíler2)
16.15: Real Madrid–Levante (Tv: Spíler2) – élőben az NSO-n!
18.30: Valencia–Elche (Tv: Spíler2)
21.00: Villarreal–Real Sociedad (Tv: Spíler2)

ROMÁN LIGA 1
20. FORDULÓ
13.15:
Sepsi–FC Voluntari – élőben az NSO-n!

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ATLÉTIKA
Fedett pályás Budapest-bajnokság, BOK-csarnok

DARTS
14.00 és 20.00:
The Masters, 2. nap (Tv: Arena4) 

GOLF
21.00:
PGA Tour, 4. nap (Tv: Eurosport2)

JÉGKORONG
ERSTE LIGA, ALAPSZAKASZ
17.30:
Corona Brasov Wolves (romániai)–Opten Vasas HC
18.30: UTE–Dunaújvárosi Acélbikák

KÉZILABDA
NŐI BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
A-CSOPORT
16.00:
CSM Bucuresti (román)–Bietigheim (német) (Tv: Sport2)
18.00:
Vipers Kristiansand (norvég)–Metz (francia) (Tv: Sport2)
NŐI NB I
14.15: Váci NKSE–Dunaújvárosi Kohász KA
18.00: Kisvárda Master Good SE–Érd
18.00: Alba Fehérvár KC–Siófok KC

KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I
18.00:
Jászberényi KSE–Atomerőmű SE
18.00: Kaposvári KK–PVSK-VEOLIA
18.00: Sopron KC–DEAC
18.00: Falco-Vulcano Energia KC Szombathely–Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét
NBA, ALAPSZAKASZ
2.30:
Boston Celtics–Los Angeles Lakers (Tv: Sport1)

LÓSPORT
15.00:
Kincsem+Tuti (Tv: Sport2)

ÖKÖLVÍVÁS
PBC
Vasárnap, 2.00:
Caleb Plant–Caleb Truax (Tv: Arena4)

RÖPLABDA
FÉRFI EXTRALIGA, ALAPSZAKASZ
17.00:
Dunaferr SE–Fino Kaposvár
18.00: MAFC-BME–Vegyész RC Kazincbarcika, Folyondár utca
NŐI EXTRALIGA, ALAPSZAKASZ
17.00:
MTK Budapest–DVTK, Budaörs, Illyés-Aramis Sportcsarnok

SZNÚKER
14.55 és 19.55:
Német Masters, elődöntő (Tv: Eurosport1, Eurosport2)

TÉLI SPORTOK
ALPESI SÍ
9.30 és 12.30:
Világkupa, férfi műlesiklás, Chamonix (Tv: Eurosport1)
11.00: Világkupa, női lesiklás, Garmisch-Partenkirchen (Tv: Eurosport1)
ÉSZAKI ÖSSZETETT
13.45:
Világkupa, Seefeld (Tv: Eurosport2)
SÍAKROBATIKA
12.00:
Világkupa, Feldberg (Tv: Arena4)
SÍFUTÁS
13.30 és 14.50:
Világkupa, Falun (Tv: Eurosport1)
SÍLÖVÉSZET
10.25 és 12.50:
Európa-bajnokság, női üldözéses verseny (Tv: Eurosport2)
SÍUGRÁS
16.00: Világkupa, Willingen (Tv: Eurosport1)
SZÁNKÓ
9.20 és 11.10:
Világkupa, Koenigsee (Tv: Eurosport2)

VÍZILABDA
FÉRFI OB I, ALAPSZAKASZ
18. FORDULÓ
12.00:
KSI SE–FTC-Telekom Waterpolo
16.00: Kaposvári VK–OSC
16.00: Tatabánya–UVSE Hunguest Hotels
16.00: Szeged–A-Híd VasasPlaket
16.15: Metalcom-Szentes–Budapesti Honvéd SE
17.00: BVSC Zugló–TIGRA-ZF-Eger
17.00: PannErgy-Miskolci VLC–Szolnoki Dózsa
17.00: Debreceni VSE–PVSK Mecsek Füszért

TENISZ
Vasárnap,1.00 és 4.00: WTA-torna,  Gippsland Trophy (Melbourne), Yarra Valley Classic (Melbourne) (Tv: Digi Sport1)

 


JANUÁR 31., VASÁRNAP

FUTBALLPROGRAM

NB I
18. FORDULÓ
14.10:
ZTE FC–Paksi FC (Tv: M4 Sport+) – élőben az NSO-n!
16.15: Diósgyőri VTK–Budafoki MTE (Tv: M4 Sport+) – élőben az NSO-n!

NB II
22. FORDULÓ
13.00:
Nyíregyháza Spartacus FC–Soroksár SC – élőben az NSO-n!
13.00: Békéscsaba 1912 Előre–FC Ajka – élőben az NSO-n!
13.00: Aqvital FC Csákvár–Vasas FC – élőben az NSO-n!
13.00: Szentlőrinc–Szeged-Csanád Grosics Akadémia, Kozármisleny – élőben az NSO-n!
13.00: Budaörs–Szolnoki MÁV FC, Tatabánya – élőben az NSO-n!
13.00: Dorogi FC–DEAC – élőben az NSO-n!
17.00: Kolorcity Kazincbarcika SC–Kaposvári Rákóczi FC – élőben az NSO-n!
17.00: Szombathelyi Haladás–Gyirmót FC Győr – élőben az NSO-n!
17.00: Debreceni VSC–BFC Siófok – élőben az NSO-n!
18.30: WKW ETO FC Győr–Pécsi MFC  – élőben az NSO-n!

ANGOL PREMIER LEAGUE
21. FORDULÓ
13.00:
Chelsea–Burnley (Tv: Spíler1)
15.00:
Leicester City–Leeds United (Tv: Digi Sport2)
17.30: West Ham United–Liverpool (Tv: Digi Sport1)
20.15: Brighton–Tottenham Hotspur (Tv: Spíler1)

FRANCIA LIGUE 1
22. FORDULÓ
13.00:
Nice–St.-Étienne (Tv: Digi Sport2)
15.00:
Angers–Nimes
15.00: Brest–Metz
15.00:
Lorient–PSG (Tv: Digi Sport3)
15.00: Strasbourg–Reims
17.00:
Lille–Dijon
21.00: Nantes–Monaco (Tv: Digi Sport2)

NÉMET BUNDESLIGA
19. FORDULÓ
15.30:
 1. FC Köln–Arminia Bielefeld (Tv: Sport1)
18.00: Wolfsburg–Freiburg (Tv: Sport1)

NÉMET 2. BUNDESLIGA
19. FORDULÓ
13.30:
Bochum–Karlsruhe (Tv: Sport1)

OLASZ SERIE A
20. FORDULÓ
12.30:
Spezia–Udinese (Tv: Digi Sport1)
15.00:
Atalanta–Lazio (Tv: Digi Sport1)
15.00: Cagliari–Sassuolo
15.00: Crotone–Genoa
18.00:
Napoli–Parma (Tv: Digi Sport3)
20.45:
Roma–Verona (Tv: Digi Sport1)

SPANYOL LA LIGA
21. FORDULÓ
14:00:
Getafe–Alavés (Tv: Spíler2)
16:15: Cádiz–Atlético Madrid (Tv: Spíler2)
18:30: Granada–Celta Vigo (Tv: Spíler2)
21:00:
Barcelona–Athletic Bilbao (Tv: Spíler2)  – élőben az NSO-n!

TÖRÖK SÜPER LIG
22. FORDULÓ
17.00:
Besiktas–Trabzonspor (Tv: Sport2)

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ATLÉTIKA
Fedett pályás Budapest-bajnokság, BOK-csarnok

DARTS
14.00 és 20.00:
The Masters, 3. nap (Tv: Arena4)  

GOLF
21.00:
PGA Tour, 4. nap (Tv: Eurosport2)

JÉGKORONG
ERSTE LIGA, ALAPSZAKASZ
16.30:
Corona Brasov Wolves (romániai)–MAC HKB Újbuda
17.30: Titánok–FTC-Telekom, Győr
17.30: Gyergyói Hoki Klub (romániai)–Opten Vasas HC
17.30: Sport Club Csíkszereda (romániai)–DEAC
OSZTRÁK LIGA, ALAPSZAKASZ
17.30:
Hydro Fehérvár AV19–EC VSV (osztrák)
SZLOVÁK LIGA, ALAPSZAKASZ
18.00:
DVTK Jegesmedvék–HC 07 Detva (szlovák)

KÉZILABDA
FÉRFI VILÁGBAJNOKSÁG, EGYIPTOM
14.30: bronzmérkőzés, Kairó (Tv: M4 Sport)
17.30: döntő, Kairó (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
NŐI BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
B-CSOPORT
14.00:
Podravka Vegeta (horvát)–CSZKA Moszkva (orosz) (Tv: Sport2)
NŐI NB I
18.00:
Motherson Mosonmagyaróvári KC–Hungast Szombathelyi KKA
NŐI MAGYAR KUPA
3. FORDULÓ
18.00:
Kozármisleny–Mohácsi TE 1888

KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I
18.00:
Naturtex-SZTE-Szedeák–Alba Fehérvár
NBA, ALAPSZAKASZ
21.30:
Denver Nuggets–Utah Jazz (Tv: Sport1)

RÖPLABDA
NŐI EXTRALIGA, ALAPSZAKASZ
17.00:
Vasas Óbuda–1. MCM-Diamant Kaposvár
18.00: UTE–Fatum Nyíregyháza

SZNÚKER
14.55 és 19.55:
Német Masters, döntő (Tv: Eurosport1, Eurosport2)

TÉLI SPORTOK
ALPESI SÍ
9.30 és 12.30:
Világkupa, férfi műlesiklás, Chamonix (Tv: Eurosport1)
11.00: Világkupa, női szuperóriás-műlesiklás, Garmisch-Partenkirchen (Tv: Eurosport1)
ÉSZAKI ÖSSZETETT
15.10:
Világkupa, Seefeld (Tv: Eurosport1)
SÍAKROBATIKA
12.00:
Világkupa, Feldberg (Tv: Arena4)
SÍFUTÁS
13.30:
Világkupa, Falun (Tv: Eurosport1)
SÍLÖVÉSZET
10.30 és 12.55:
Európa-bajnokság (Tv: Eurosport2)
SÍUGRÁS

16.15: Világkupa, Willingen (Tv: Eurosport1)
SZÁNKÓ
9.50 és 11.40:
Világkupa, Koenigsee (Tv: Eurosport2)

TENISZ
ATP-torna, Murray River Open (Melbourne), Great Ocean Road Open (Melbourne)
Hétfő, 1.00 és 3.00: WTA-torna Gippsland Trophy (Melbourne), Yarra Valley Classic (Melbourne) (Tv: Digi Sport1, Digi Sport2)

2021.02.28 10:38:29

Minden más foci BOROS MIKLÓS, BACSKAI JÁNOS

Megtört a szentgyörgyiek hat mérkőzés óta tartó döntetlensorozata, kettő egyre nyertek Vasvariék.

2021.02.28 08:30:15

Minden más foci Sz. M./D. Á.

Gazdagok és szépek, sok esetben pedig a partnereiket is túlszárnyalják, ha üzletről van szó.

2021.02.27 09:02:07

Minden más foci TŐKE JÁNOS

Igaz, most a TSC sem volt eredményes, így egy ponttal térhet haza a Metalactól, a következő ellenfél a Crvena zvezda.

2021.02.27 13:04:31

Minden más foci DUDUCZ TIBOR (Dunaszerdahely)

Az alsóházban tanyázó nagymihályiak jól tartották magukat, de a vereséget nem kerülhették el.

2021.02.26 20:32:56

Minden más foci CSILLAG PÉTER

ALAPVONAL. Az embernek ki sem kell lépnie otthonából, az interneten percek alatt kedvére elcsatangolhat az ország eldugott zugaiba, faluvégi futballpályáira.