Görbicz Anita, a Győri Audi ETO női kézilabdacsapatának irányítója is szurkol a magyar labdarúgó-válogatottnak az Európa-bajnoki pótselejtezőn. A világklasszis játékos az NSO Tv-nek beszélt drámai körülményekről és a selejtező esélyeiről.
Legfrissebb hírek

Három győri, négy metzi az EHF álomcsapatában
Kézilabda
2026.06.23. 12:26
Ezek is érdekelhetik






