Válogatott: Gyurcsó Ádám nem ért egyet a füttykoncerttel

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
2014.09.08. 09:05
Gyurcsó Ádám, az Észak-Írországtól 2–1-es vereséget szenvedő magyar labdarúgó-válogatott játékosa nem ért egyet a nemzeti együttest kifütyülő szurkolók reakciójával.


„Óriási csalódás az eredmény – idézi az nb1.hu Gyurcsó Ádámot. – Egy nulla után próbáltunk arra törekedni, hogy megnyerjük a mérkőzést. Olyan szituációkból kaptunk gólokat, amelyekből egy Európa-bajnoki álmokat szövögető csapat nem kaphat. Nagyon sajnálom, hogy így alakult a mérkőzés, de még nagyon az elején vagyunk. Bízom benne, hogy ennél csak jobb produkcióval fogunk kirukkolni a jövőben. Voltak biztató jelek, bár nyilván egy kettő egyes vereség után ezeket nehéz elfogadni, de remélem, tudunk javítani a hibákon.”

A magyar drukkerek a találkozó során több alkalommal kifütyülték a válogatottat, s Pintér Attila távozását is követelték.

„Nem gondolom, hogy ennek a reakciónak kellene következnie, azért mert az első fél órában nem vezetünk két góllal. Persze a szurkolók azért jönnek ki a stadionba, hogy jó meccset lássanak. Nem koncentráltunk eléggé, de szerencsétlenek is voltunk, hiszen az utolsó tíz percben már emberhátrányban futballoztunk. Úgy gondolom, ennél sokkal jobb teljesítmény van bennünk, ami ki is fog jönni – tette hozzá a Videoton szélsője.
„Óriási csalódás az eredmény – idézi az nb1.hu Gyurcsó Ádámot. – Egy nulla után próbáltunk arra törekedni, hogy megnyerjük a mérkőzést. Olyan szituációkból kaptunk gólokat, amelyekből egy Európa-bajnoki álmokat szövögető csapat nem kaphat. Nagyon sajnálom, hogy így alakult a mérkőzés, de még nagyon az elején vagyunk. Bízom benne, hogy ennél csak jobb produkcióval fogunk kirukkolni a jövőben. Voltak biztató jelek, bár nyilván egy kettő egyes vereség után ezeket nehéz elfogadni, de remélem, tudunk javítani a hibákon.”

A magyar drukkerek a találkozó során több alkalommal kifütyülték a válogatottat, s Pintér Attila távozását is követelték.

„Nem gondolom, hogy ennek a reakciónak kellene következnie, azért mert az első fél órában nem vezetünk két góllal. Persze a szurkolók azért jönnek ki a stadionba, hogy jó meccset lássanak. Nem koncentráltunk eléggé, de szerencsétlenek is voltunk, hiszen az utolsó tíz percben már emberhátrányban futballoztunk. Úgy gondolom, ennél sokkal jobb teljesítmény van bennünk, ami ki is fog jönni – tette hozzá a Videoton szélsője.

 

 

Legfrissebb hírek

A világ ámult Maradonán, mi, magyarok nem annyira

Minden más foci
2026.06.18. 08:56

Cristiano Ronaldo követte Messit, Pelé zseniálisat húzott – vb-videók

Minden más foci
2026.06.17. 13:54

Messinek annak idején 13 perc elég volt az első vb-gólhoz – vb-videók

Minden más foci
2026.06.16. 15:03

Bernd Storck: A 2016-os Eb-n mindenki mögénk állt, ezt sohasem felejtem el

Magyar válogatott
2026.06.14. 09:43

Schäfer András: Rosszul játszottunk, nem volt meg a kellő intenzitás

Magyar válogatott
2026.06.10. 07:56

„Tízpontos” felkészülés – Bodnár Zalán jegyzete

Magyar válogatott
2026.06.09. 23:15

Magyarország évtizedekre elköszönt, Salvatore Schillaci beköszönt – vb-videók

Minden más foci
2026.06.09. 14:49

Ígéretes kazah fiatalok kaphatnak lehetőséget Debrecenben

Magyar válogatott
2026.06.08. 10:08
Ezek is érdekelhetik