Ausztria: óriási nyereség az előző idényben Szoboszlai csapatánál

MTI/H. Á.MTI/H. Á.
2020.11.30. 15:32
A magyar válogatott Szoboszlai Dominiket is foglalkoztató Red Bull Salzburg labdarúgóklub több mint 40 millió eurós nyereséggel zárta az előző, 2019–2020-as idényt.

Az osztrák Bundesligában szereplő egyesületek közül a 40 milliós pluszt termelő és bajnoki címvédő Salzburgon kívül a LASK Linz és a Wolfsberger AC tud felmutatni pozitív mérleget, a többiek – köztük az Austria és a Rapid Wien, valamint a Sturm Graz – veszteséggel zárták az adott időszakot.

Érdekesség, hogy az eggyel korábbi, 2018–2019-es szezonban a 12 élvonalban szereplő osztrák klub közül még kilenc is nyereséggel zárt.

A mostani idényben az osztrák csapatok közül a Salzburg a Bajnokok Ligája főtábláján szerepel, a LASK, a Wolfsberg, valamint a Rapid Wien pedig az Európa-ligában jutott be a csoportkörbe.

Legfrissebb hírek

„Most a feltöltődés kerül előtérbe” – Szoboszlai üzent a szurkolóknak

Magyar válogatott
2026.06.10. 16:10

Olvasóinknál is Schäfer volt a kazahok elleni meccs legjobb magyar játékosa

Magyar válogatott
2026.06.10. 12:35

Szoboszlainak egy kis „focidetox” most jól fog esni

Magyar válogatott
2026.06.09. 22:43

Két félidő Szoboszlai Dominikról és más futballügyekről a Békés Megyei Könyvtárban

Magyar válogatott
2026.06.09. 15:45

Premier League: Szoboszlaié az idény legszebb gólja a Liverpoolnál

Angol labdarúgás
2026.06.06. 13:53

Még mindig téma Szoboszlai Dominik mémmé váló ruhás képe, jogi lépéseket tesz az ügynöksége

Minden más foci
2026.06.05. 09:03

„Utcahosszal mindenki előtt” – így látták Szoboszlai idényét a drukkerek

Angol labdarúgás
2026.06.04. 15:43

A Liverpool-szurkolók Szoboszlait választották az idény legjobbjának

Légiósok
2026.06.04. 12:12
Ezek is érdekelhetik