Ausztria: óriási nyereség az előző idényben Szoboszlai csapatánál

MTI/H. Á.MTI/H. Á.
Vágólapra másolva!
2020.11.30. 15:32
A magyar válogatott Szoboszlai Dominiket is foglalkoztató Red Bull Salzburg labdarúgóklub több mint 40 millió eurós nyereséggel zárta az előző, 2019–2020-as idényt.

Az osztrák Bundesligában szereplő egyesületek közül a 40 milliós pluszt termelő és bajnoki címvédő Salzburgon kívül a LASK Linz és a Wolfsberger AC tud felmutatni pozitív mérleget, a többiek – köztük az Austria és a Rapid Wien, valamint a Sturm Graz – veszteséggel zárták az adott időszakot.

Érdekesség, hogy az eggyel korábbi, 2018–2019-es szezonban a 12 élvonalban szereplő osztrák klub közül még kilenc is nyereséggel zárt.

A mostani idényben az osztrák csapatok közül a Salzburg a Bajnokok Ligája főtábláján szerepel, a LASK, a Wolfsberg, valamint a Rapid Wien pedig az Európa-ligában jutott be a csoportkörbe.

Legfrissebb hírek

Szoboszlai Dominik a Real Madrid ellen is vezér lehet

Bajnokok Ligája
5 órája

Szoboszlai Dominik: Nem reménykedni kell, hanem dolgozni

Angol labdarúgás
18 órája

Ebben a mutatóban Szoboszlai Dominik a Premier League legjobbja!

Légiósok
19 órája

„Az Anfielden győzni mindig különleges” – az Aston Villa elleni meccs legjobbjának választott Szoboszlai Dominik

Angol labdarúgás
2025.11.02. 11:32

Van Dijk: Tavaly minden napsütés és szivárvány volt, most pedig olyan, mintha a kiesés ellen kellene harcolnunk

Angol labdarúgás
2025.11.02. 08:04

Dupla Tízes: Szoboszlai Dominik kilóg a Liverpoolból – nem a rossz irányba

Minden más foci
2025.10.30. 12:03

Simán kikapott a tartalékos Liverpool a Crystal Palace-tól a Ligakupában

Angol labdarúgás
2025.10.29. 22:40

Kérdés sincs? Jelenleg Szoboszlai Dominik a Liverpool legjobb játékosa

Angol labdarúgás
2025.10.27. 12:19
Ezek is érdekelhetik