NB II: megvan Nagy Sándor edző utódja Tiszakécskén

Visinka Ede legutóbb Csákváron dolgozott, mostantól a Tiszakécskét irányítja (Fotó: Kovács Péter/Hajdú-Bihari Napló)
Megvan a Tiszakécskei LC NB II-es labdarúgócsapatának új vezetőedzője, a klub vezetőségének döntése értelmében szeptember 1-jétől Visinka Ede irányítja a gárdát – számolt be róla a klub Facebook-oldala.
A Tiszakécske egy plusz egy éves szerződést kötött a trénerrel, aki legutóbb, az előző idényben Csákváron dolgozott, de nyáron elhagyta a Fejér megyeieket. Visinka Ede a 4. forduló után távozó tréner, Nagy Sándor helyett ül le a kécskeiek kispadjára.
Az új vezetőedző munkáját Virágh Ferenc asszisztens edző, Nagy Zsolt kapusedző, Vellai Áron erőnléti edző és Maczkó Gábor masszőr segíti.
A Tiszakécske hat forduló után két ponttal az NB II 20. helyén áll.
Legfrissebb hírek

Üzenet Görögországból – Somogyi Zsolt jegyzete
Labdarúgó NB I
2025.12.04. 00:10

Görögországban folytatja az Újpest korábbi edzője
Minden más foci
2025.11.25. 11:39
Ezek is érdekelhetik





