Távozott az NB II-be feljutó Nagykanizsa vezetőedzője

Gabala Krisztián (Fotó: Kovács Péter)
Gabala Krisztián távozott a labdarúgó NB II-ben újonc FC Nagykanizsa vezetőedzői posztjáról, utódja pedig a legutóbb Kaposváron dolgozó Jeney Gyula lett.
„Két bajnoki cím, egy győztes osztályozó és egy évtizedes, történelmi siker! Köszönünk mindent, Krisztián!” – írta hétfőn a közösségi oldalán a zalai klub.
Gabala úgy fogalmazott, rajta kívül álló okból kényszerült meghozni a döntést.
„Gyönyörű nagykanizsai időszakom a mai nappal véget ért” – fűzte hozzá Gabala Krisztián, aki korábban a Csepel FC-t, a BVSC-t, az FC Hatvant, a Budaörsi SC-t és a Szentlőrinc SE-t is irányította.
A zaol.hu Zala vármegyei hírportál fényképes beszámolója szerint a Kaposvári Rákóczi FC-től távozott Jeney Gyula lett a kanizsaiak vezetőedzője, aki hétfőn már meg is tartotta első edzését új csapatánál.
Legfrissebb hírek

NB II: Nagykanizsáról igazolt belső védőt a Szeged
Labdarúgó NB II
2026.06.19. 12:42
Ezek is érdekelhetik








