NB II: két játékos távozását jelentette be a Szentlőrinc

VARGA BALÁZSVARGA BALÁZS
2025.01.06. 22:40
Hleba Tamás (10) az egyik távozó (Fotó: Szentlőrinc SE/Facebook)
Bíró Dominik és Hleba Tamás távozott a labdarúgó NB II-ben 5. helyezett Szentlőrinctől.

A Szentlőrinc hétfőn megkezdte a felkészülést a február 9-én folytatódó bajnoki küzdelmekre, s ennek kapcsán a honlapján bejelentette, hogy a balszélső Bíró Dominik és a védekező középpályás Hleba Tamás máshol folytatja pályafutását, miután ősszel egyikük sem lépett pályára kezdőként az NB II-ben – előbbi játékos öt, utóbbi hét meccsen kapott lehetőséget.

A piros-feketék azt is közölték, hogy a csapatra hat edzőmérkőzés vár a téli felkészülés során, de az utolsó ellenfél kiléte még nem ismert.

A SZENTLŐRINC FELKÉSZÜLÉSI PROGRAMJA
Január 8., 12.00: Szentlőrinc–HR-Rent Kozármisleny
Január 15, 14.00: Szentlőrinc–HNK Cibalia Vinkovci (horvát II.)
Január 18, 13.00: Szentlőrinc–HNK Vukovar 1991 (horvát II.)
Január 22: NK BSK Bijelo Brdo (horvát II.)–Szentlőrinc
Január 25, 13.00: Fehérvár FC (NB I)–Szentlőrinc
Január 31.: ?

 

Legfrissebb hírek

Búcsú Budafoktól: a sok csatát megélt kapitány, Kovács Dávid úgy döntött, befejezi a profi futballt

Labdarúgó NB II
2 órája

A Csíkszereda bejelentette a Magyarországról érkezett csatárt

Légiósok
2026.06.20. 13:21

Nikházi Márk lett a Szentlőrinc vezetőedzője – hivatalos

Labdarúgó NB II
2026.06.19. 19:27

Olvasóink a Szentlőrinc-támadó 45 méteres gólját látták a legszebbnek az NB II tavaszi szezonjában

Labdarúgó NB II
2026.06.19. 15:50

NB II: Nagykanizsáról igazolt belső védőt a Szeged

Labdarúgó NB II
2026.06.19. 12:42

NB II: a Mezőkövesd és a Szeged is harmadosztályú gólkirállyal erősített

Labdarúgó NB II
2026.06.19. 07:07

Megvan, hol folytatja Filkor Attila sportigazgatóként – hivatalos

Labdarúgó NB II
2026.06.18. 22:46

Megvan Csertői Aurél utódja az NB II-es Mezőkövesdnél – hivatalos

Labdarúgó NB II
2026.06.18. 05:52
Ezek is érdekelhetik