NB II: utánpótlás-válogatott középpályást igazolt a Kécske

R. Z.R. Z.
2022.06.29. 13:22
null
Kiss Norbert (jobbra) Tiszakécskén bizonyíthat (Fotó: tiszakecskefoci.hu)
Az U18-as válogatott Kiss Norberttel erősítette középpályáját a Tiszakécske. A kécskeiek Zamostny Balázst is leigazolták Nyíregyházáról – számolt be róla a klub honlapja.

 

Kiss Norbert a székesfehérvári Főnix Goldban kezdett el futballozni, majd 2017-ben a Puskás Akadémiához került. Felcsúton először a 2020–2021-es idényben tapasztalhatta meg a felnőttbajnokságok légkörét, hiszen a III. Kerület elleni bajnokin bemutatkozhatott az NB III-as bajnokságban szereplő tartalékcsapatban. A 2021–2022-es kiírásban Kiss összesen 14 alkalommal lépett pályára az NB III-ban, valamint hat alkalommal az NB I-es keretben is helyet kapott, de az első osztályú bemutatkozásra nem kapott lehetőséget.

„Rövid távú célom az, hogy beverekedjem magam a Tiszakécske kezdőcsapatába. Hosszabb távon pedig 22-23 éves koromra már szeretnék külföldre igazolni” – vázolta terveit a fiatal középpályás.

A középpálya erősödésével egyidőben a támadósor is izmosodott Kécskén. A klub szintén hivatalos honlapján jelentette be Zamostny Balázs leigazolását. A rutinos támadó Nyíregyházáról érkezett.

NYÁRI JÁTÉKOSMOZGÁS A TISZAKÉCSKÉNÉL
Érkezők: Geiger Norbert(PMFC), Kiss Norbert (Puskás Akadémia),Szekér Ádám(Haladás),Winkler András(Budaörs), Zamostny Balázs (Nyíregyháza)

Távozók:Benke Áron(?),Csősz Richárd(?),Gréczi Gábor(?),Kosznovszky Márk(MTK – kölcsönből vissza),Kovács Barnabás(ZTE – kölcsönből vissza),Marsa Levente(?),Máté Zsolt(Újpest FC – kölcsönből vissza),Pál András(?)

Legfrissebb hírek

Bejelentette Markgráf Ákos érkezését az Újpest

Labdarúgó NB I
14 órája

A Puskás Akadémia középpályása a Csíkszeredánál folytatja – hivatalos

Labdarúgó NB I
19 órája

A ZTE bejelentette a Ferencvárostól érkező csatár szerződtetését

Labdarúgó NB I
20 órája

Újpest: Markgráf Ákos orvosi vizsgálaton vett részt – NS-infó

Labdarúgó NB I
22 órája

NB II: rutinos érkező Kecskeméten; hatan távoztak Gyirmótról, az egyikük Bobál Gergely

Labdarúgó NB II
2026.06.22. 23:34

Az Újpest bejelentette Szappanos Péter szerződtetését

Labdarúgó NB I
2026.06.22. 16:34

A Fradi fölényes győzelmet aratott Borbély Balázs első meccsén

Labdarúgó NB I
2026.06.20. 15:16

A Csíkszereda bejelentette a Magyarországról érkezett csatárt

Légiósok
2026.06.20. 13:21
Ezek is érdekelhetik